Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Sporák mít nebudeme, takže to je v pohodě, jen dřez, to se musí nějak zařídit a myčku bych koupila z bazáče volně stojící asi................
Odpovědět
Profilova fotka
Snad ten dřez zvládnete. Nám dneska dorazil náhradní za ten reklamovaný kryt na boční světlo na koupelnové skřínce, co byl rozbitý, když skříňka dorazila. To jsem ráda, že i ten náš německý eshop funguje a řeší reklamace. Vyšplhala jsem dneska do 16. patra na té vedlejší budově - věži u nás a pak jsem si dala procházku na Letnou. Jen mi připadne, že to Mates bere jako bežnou aktivitu a nic to s ním nedělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to pak stejne prijde tak najednou, ze se budes divit.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já vím, že prostě musím počkat (a jak jsem psala, podle mě je krapet mladší, že oficiálně), ale už to trvá a pořád někdo volá, zda už... Si asi lidi myslí, že si tu malého schováváme pro sebe a nechceme o něm nikomu říct :-)
Odpovědět
holky, tak jako kalkulace desky je 80tis.? :-o :-o :-o mě jebne, vážně :-S a samozřejmě začíná spor o cenu sklepa, chtějí slevit 28tis. se posrali asi ]-( já mám spočítáno 41400 a míň ani ťuk, jestli podle nich stojí 1,8m sklepa 28tis., tak ať navalej ještě jeden, to beru baru: vydrž, vydrž, on pak vykoukne aspoň rychle a nebude tě trápit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe Evi, to by me z nich jeblo... dneska jsem cetla v novinach, jaky to maji v River lofts a v Prague Marina na hovno, ze tam ma betonarka do roku 2015 vecny bremeno na cestu, tudiz tam od rana od 6 jezdi nakladaky atd.....
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, deska jako pracovní na kuchyň? Nějaký exlusivní kámen, předpokládám. To je fakt už hodně - většinou jsem měla cenu cca 12 tisíc za metr. Se sklepem, jasně, trvej na poměrné ceně.
Odpovědět
baru: je to žula, exkuzivní zas až tak není............. ono ta metrová cena odpovídá, resp. u té tmavé je trochu vyšší, ale problém je v tom, že k tomu je drahé opracování, zaměření, montáž, doprava a ty výřezy, třeba jen výřez pro dřez stojí 5tis. kč :-o na ponížení ceny trvám, se vážně posrali, ne? jako když je v ceníku cena sklepa 23tis za metr a tamten měl 4,3m a ten novej má 2,5 m, tak jako došli k číslu 28????? ]-( ty brďo, tak ten river je mazec no, my tam byli ve vzorovém bytě vůůůbec se nám ten projekt nelíbil, ale náklaďáky jako? a ještě s bordelem? ještě, že tam nebydlíme
Odpovědět
a jako viděla jsem exkluzivní kočárek x-) http://www.babylife.cz/zbozi/279-chic...
Odpovědět
a taky zatím není nájemník, neb se mi lidi nelíbili a teď mi volali, že ruské studentky, no to ani omylem
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, kocarek neeeee. Ty chicca nejsou nic moc, kolecka blby do mesta
Odpovědět
fakt??????????? no, já se v tom nevyznám, že jo, zatím ho nepotřebujem, ale jako ne??? takovej krasavec? tak pak mám ještě jinej tip, ale jestli je taky blbej, tak nevím..........
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.maximshop.cz/detske-zbozi/...
Odpovědět
Profilova fotka
ten druhej je lepsi, ale zase jsem v zivote neslysela ten nazev..mas cas jeste. Je potreba to probrat s nekym, kdo uz vi co a jak.mas na to jeste skoro pul roku
Odpovědět
ale to jo, já nic ještě nevybírám, teď mám byt a chatu, ale tohle jsem viděla v časáku a fkat mě nadchlo to otáčení sedátka x-) no nic, když je blbej, tak se najde jinej
Odpovědět
Profilova fotka
rikam, ten druhej je dobrej. Ten Chicco neee dobry treba http://www.nej-kocarky.cz/akce-set-co... http://www.nej-kocarky.cz/joolz-one-p...
Odpovědět
x-) ten první se mi taky líbí ale čoveče, to je nějaký drahý............... jsem viděla, že si holky kupujou kočárky za 8tis., tak to musej bejt teda káry...........
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, pak ti půjčím na oježdění Inglesinu, co mám já. No, zatím vlastní reference dát nemůžu :-) , ale co jsem ji zatím ošahávala, tak jsem moc spokojená. Ono je stejně nejlepší se s tím kočárkem někde v realu projet.
Odpovědět
Baru: tak jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Inglesina má také otáčecí korbičku. Ne, že bych jí nějak prosazovala ;-) Hodně ale záleží, kde s tím chceš jezdit. Třeba já chtěla právě hlavně fortelný podvozek, abychom teď na léto mohli třeba do lesa a tak. Zase Inglesina má kolečka na pevno, takže se nejde otočit kolem vlastní osy, jak to umí tyhle kočárky s otočnýma předníma kolama.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jinak jak River Lofts, tak Prague Marina jsou fakt hrozné. River je už hodně stranou, okolo nic není, jen sklady a kanceláře, takže večer tam není ani noha. U řeky jsou takové děsné garáže, na které koukají z oken. Podle zvonků je polovina na firmy a polovina na ruská jména. Marina pořád není nastěhovaná, přitom to bylo kolaudované dříve jak náš pivovar. Řeka není nic moc, potřebovala by sanovat, teď spíše smrdí. No a ty náklaďáky tam fakt jezdí. U nás občas také něco projede, ale není to tak strasně a hlavně, jak bude dodělaný tunel Blanka, tak mají rozšířit Jankovcovu (to je ulice kolem River a Mariny) a bude to hlavní výjezd z Blanky. Takže fakt mazec. A to nekomentuji ty ceny, za které to bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
baru, v Marine bydli jedna znama, pry super.....maji vyhled na reku a moc pekny byt. Ale tohle jsem nevedela, ze tam tu ulici budou rozsirovat :-|
Odpovědět
no........... ty dolní Holešovice prostě ještě nějakých 10, 20 let potřebujou, zas tam ale je potenciál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to kazdopadne, no.....jednou to bude moc pekna ctvrt....stejne jako Karlin
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to také není úplně dokonalé. Nejvíc mě štve, že pozemek vedle nás patří NKÚ - původně se tam měla stavět jejich nová budova ve stejné době, jako ta naše. Samozřejmě se nic nepostavilo a doteď tam je jen rozoraná plocha s oprýskanou zdí s ostnatým drátem. No hrůza, ale co naděláš se státní institucí. Potřebujeme ještě trochu času, ale lepší se to tu :-) Kristi, ty plány na rozšíření Jankovcovy jsou dlouhodobější, hned tak to nebude, ale mělo by se to rozšiřovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak u nás se pořád jen chystáme. Odešla mi hlenová zátka, tak snad to už bude za pár. Zítra jdu zase do Podolí, tak jsem zvědavá, co mi řeknou. Samozřejmě ten příštý týden je jediný, kdy si Míra stoprocetně nemůže vzít volno, protože má audit. Naštěstí teda v Praze, takže mi dorazí domů někdy mezi 7-8, hladovej, unavenej... Jinak mě tedy moc potěšil ten eshop, od kterého máme tu koupelnovou skříňku - jak v rámci reklamace poslali ten náhradní kryt na světlo, tak to bylo celé balení, kde byly kryty na obě strany (takže můžeme jedno rozbít ;-) ) a náhradní zářivky na obě světla... Takže super a máme na dlouho vystaráno. Sice to trvalo, ale stojí to za to.
Odpovědět
Profilova fotka
krasne rano, ja nejak nestiham, jsme furt nekde venku a vecer mi muz okupuje PC. Valime za chvili ke kamosce, aspon na dopoledne Baru, mne sse libi i 22.5. ja jsem taky 22 narozena, je to hezky...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme dneska zase byli očíhnout byt, opravují tam ty závady nahlášený. Včera jsme byli s mimi na screeningu a vše ok, mávalo nám malejma ručkama x-) Baru: tak to už se chystá Mates na svět x-) Co nevidět tady bude, jupíí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zpátky z kontroly v Podolí. Nachystaní jsme maximálně - cervix score mám 8 (10 je max.), doktorka ještě Matese nějak šťouchala, celkem jsem to tedy cítila. Na monitoru kontrakce po 10 min, ty jsou víceméně pořád, ale nijak nenabývají na intenzitě ani frekvenci. No, je to sranda s těma dětma i ještě, než se narodí. Nejdříve se člověk bojí, aby to nebylo moc brzy, a pak mu leze na mozek, kdy už to bude. Jinak máme termín do příští středy, jinak indukce, ale to snad zvládneme dříve. S tím datem, máma si vymyslela, že chtěl Mates počkat, aby byl blíženec jako ona :-) Evi, skvělé, že je malý OK, už jsi se rozhodla, budeš se tedy také registrovat v Podolí? Takže odpoledne půjdeme zase na procházku, když je tak krásně.
Odpovědět
Ahojky holky: Baru: tak preji vsechno nejlepsi, aby se Matysek brzy narodil a moc te netrapil. Ono to bude v pohode, nebot v Podoli porod neboli, jak se rika, ale mezi nami, ja na to mam ciste jiny soukromy nazor. Ale dalo se to, hlavne ze mala byla v pohode. Co se tyce data, tak je to stejne jedno, kveten je krasny, to moje beruska me jednou asi pekne serve, co jsme si mysleli, kdyz se narodila den pred Stedrym vecerem, ale co se da delat.... Evi: Podoli je fajn, Apolinare neznam, tam tenkrat malovali, takze jsem nemela jinou volbu. No ale s Podolim jsem byla velice spokojena, az na jednu sestru a jednu noc to tam probehlo velice dobre. Ono je to nakonec jedno, kde clovek porodi, jen musi mit tu duveru, ze kdyby slo vazne do tuheho, tak by byl v rukou profesionalu. A ten pocit jsem v Podoli vazne mela. Mejte se krasne, ja jdu delat veceri. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?