Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
dupačky budou růžový x-) x-) x-) x-) ale psst, je to tajný, Petr to neví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to ti moc přeji. To bude o Matese zájem, když jsou jinak samé holky :-D
Odpovědět
to se o něj poperou :-D :-D :-D já mám moc moc velkou radost, hrozně jsem si to přála x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen tě asi pak zruinuje nakupování hadříků pro ní ;-) To je u kluků výhoda. Jdeme zase kojit je vedro a žízen veliká
Odpovědět
tak to věřím :-D a jestli bude po mamince, naženu jí od 15-ti na brigádu, jinak bysme neměli co jíst :-D :-D ale umím šít a sukničky se šijou snáze než kaťata ;-)
Odpovědět
takže nová myčka je instalovaná, ale nefunguje ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jak nefunguje? To je pech. Vždycky když vidím ty holčičí šatičky v obchodech... a navíc, já jsem zatížená na kočky a pro kluky mají všechno se psama, zatímco všechny kočky jsou růžové. Dnešní odpoledne jsem více méně strávila kojením, stihli jsme jen malou procházku a teď nám překvapivě Mates vytuh, jak jsme jen s kočárem vyjeli před dům a zjistili, že pořád prší. Ale Mates dneska přes den spal asi tak půl hodinky po poledni a pak asi 20 v kočárku a pak až teď - on prostě přes den nespí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska, jak bylo hnusně, vyrazili jsme do Letňan a konečně byly slevy na dětské. Takže jsem nakupovala na Matese jako divá, až jsem zapomněla koupit něco na sebe ;-) A naprosto nejlepší jsou dupačky s nápisem "I love mummy" z Nextu.
Odpovědět
dobré ránko ;-) no, mé oblíbené zvíře je delfín a ten je spíš modrej opravář na myčku přijde ve středu ]-( je namontovaná, plná šponavého nádobí a když jsme jí pustili, nenapouští vodu. No, stála 7500,- ....................... neumyla ještě ani jedno nádobí, bych se na to vys........ ]-(
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D http://www.modrastrecha.cz/bazar/show...
Odpovědět
Profilova fotka
Je vytrvalá :-D :-D :-D To je tedy radost s tou myčkou. Ale zase lepší, než kdyby vypustila vodu na podlahu, že? Dorazily mi ještě další oblečky na Matese, co jsem vydražila na Aukru. Uff, ten už má tedy hadrů až to není hezké. Co Petr? Prozradila jsi to sladké tajemství nebo to nechce vědět?
Odpovědět
akce myčka mi připadne fakt jak zlej sen ]-( podlaha by můj vztek asi nezhošila čoveče, už jsem napružená na maximum pomalu odmývám to smrduté nádobí, taky lahoda............. zkusila jsem jí totiž zapnout v pátek, nešlo to, tak jsem čekala na Petra, zas to nešlo a pak už jsme spěchali na chatu, tak jsem to nechala bejt a dneska to meju........... pak taky musím vymejt tu myčku, neb páchne taky ]-( poprvé se jedna podělala poté, co jsem doma pořádala velkou večeři pro lidí o několika chodech. Každý měl 4 talíře, 3 skleničky a dvě sady příborů plus lžičku a vidličku ]-( do toho hrnce, nádobí od jednohubek, karafy na víno, no............. do teď mám v paměti to mytí nádobí............ já v lihu se ráno vzbudím, cejtím "splánej" smrad a ejhle, shořela myčka.................. jako ta kuchyň, to byl masakr, do toho Petr odjel, takže já nejdřív musela vrátit do ložnice nábytek, neb jsem z ní měla jídelnu a pak to celý den mejt, nebylo to kam dávat, takže hned utírat ]-( no a od té doby se s námi táhne smůla na myčky, to už je třetí závada ]-( ]-( ]-( ]-( jinak Petr nechce vědět, tam neřeknu ;-) ale myslí si, že je to kluk, prej mu je to ale jedno, neb na motorku dá i holku :-D těm aukcím nerozumím, ani nákupu na mimibazaru, já musím pro všechno do krámu :-S
Odpovědět
Článek se načítá
ještě tohle se mi líbí :-D :-D :-D http://www.modrastrecha.cz/bazar/show... i jen za odvoz je to drahé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, mě tedy také trvalo, než jsem princip aukra pochopila, mimibazar řeším tak, že těm prodávajícím napíšu email. Třeba jsem na mimibazaru objevila jeden eshop, kde mají Lamaze tak o 15-20% levnější. Takže pár věcí se takhle koupit dá. S těma myčka to je tedy pech. A mytí nádobí nezávidím. No, mě včera večer šoupnul Míra do myčky talíř od topinek s česnekem a ráno to tak smrdělo. I když tam bylo jen pár kousků, hned jsem ji spustila.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, posílám ještě odkaz na nové Matesovo album - http://picasaweb.google.cz/barbora.pi.... Členíme to po měsících. Zítra bude mít už 2 měsíce, to to letí.
Odpovědět
baru, já tam nic nevidím :-o :-o
Odpovědět
jo tak už jo ;-)
Odpovědět
je to brouček x-) x-) x-)
Odpovědět
jako a má super hadry, to hnědý s myšákem je boží x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Azi: tak to moc gratuluji. Takze to bude princezna. Jako ta moje, to je fajn... :-D S tou myckou je to tedy pech. Ja zatim dobry, ale to nastve. Kup si tam takove ty vonice - ja je pouzivam, nebot mycku moc nezapinam.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsem bez pc, je rozbitej, snad bude do nedele ready. Zato mam komplet pekne uklizenej byt, to by clovek nerekl, jakej je to zrout casu, no des. dovca se nam povedla, uzili jsme si to hoooodne. Evikovi jeste jednou gratuluju k holcicce, Petrovi to samo nereknu x-) kdyby bylo nekdy treba hezky, mohly jsme se zase videt, co????
Odpovědět
Ahojky, vidět se můžem, v cukrárně je hezky pořád :-D Do myčky tu vůni koupím, no, nádobí už je venku a je umytý, uvidíme, co zítra opravář..............
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera odpoledne byli zase na úřadě pro mojí novou občanku a také zažádat konečně o porodné. Mates byl hodnej akorát na tom sociálním odboru ze sebe dělal sociální případ, o který se matka nestará :-) A u rodičovské mě dostalo, že musím mít potvrzení od sociálky, dokdy a v jaké výši mám mateřskou, a to pak musím dát na mětský úřad. Evi, na tom hnědym je opice - má banán ;-) Tohle už mu je také malé - nohy mu z toho čouhají. Jsem také pro sraz. Celkem dobře vypadá ve Stromovce nově otevřená restaurace Vozovna - venkovní zahrádka a je tam dětské hřiště pro Miu. Nebo můžeme na Letnou.
Odpovědět
baru: no, to mě nepřekvapuje, lejstra na úřadech! tam je totiž půlka lidí zaměstnaná, aby tvořila lejstra a druhá, aby je četla ]-( Oni by si tam samozřejmě mohli zavolat, ale to by bylo pár lejster míň a tudíž živení pár zbytečných lidí míň, že tak opice, jo? :-D :-D :-D mně to připadalo jako myšák, ale je to moc moc pěkný ;-) Jsem pro vozovnu i pro Letenský sady, tam jsou taky hřiště ;-) už nebl..., takže můžu kamkoliv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to jsem ráda, že se líbí. Jak jsem říkala, Mates má víc hadrů jak já. Já točím několik málo triček, ze kterých rychle vyndám prso a to je všechno. Sice nemám problém, že bych se do oblečení nevešla, ale šaty v celku si jaksi vzít nemůžu. Dneska ráno jsem si zase stihla jít zaplavat, než šel Míra do práce. Je super, že už si to tak trochu sedá a Mates začínám mít jakysi režim. Já do Stromovky jezdím skoro každé odpoledne, takže můžu kdykoliv.
Odpovědět
ty jo, baru a v kolik chodí míra do práce???? to chodíš plavat od šesti, ne? st, čt pá má být vedro, tak můžem jít ;-) zítra jdeme přebírat byt holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně přebírat byt! Blahopřeju. Držím palce, ať tam už nemáte žádný výbuch. V létě otvírá bazén až v 7, takže jsem tam byla od 7 a kousek po 8 jsem zase byla doma. Chodím do Axy a cesta mi trvá 10 minut. Takže to Míra snesl, musel být až v 9 na Pankráci. Krásně se to sladí s Matesem - on se poprvé vzbudí mezi 5 a 6 a pak spí tak do 9.
Odpovědět
Ahoj holky: Azi: k bytiku moc blahopreji. To bude skvele... Jinak nabizim tu prebalovacku a take vanicku - mam ruzovou, nikdy jsem ji moc nepouzivala, tedy jestli chces. Jen mi to tu zavazi a zatim ji tedy nepotrebuji a doufam, ze jeste chvili ji potrebovat nebudu.... :-D Baru: bude porad lepe. Za chvili ti to ani neprijde. Hlavne ze si Matysek zvyknul spinkat.
Odpovědět
Máme byt!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je skvělé. Je už všechno v pořádku nebo tam jsou nějaké nedodělky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?