Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
no, naky neg. hodnoceni tam ma, ale uvidis, kdyztak ji vymenis
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, u nás to bylo s doktorkou stejně. Volala jsem jí někdy v 8. měsíci a ona, že malého vezme a ať se ozvu, jak se vrátíme z porodnice. Tak jsem zavolala hned, jak jsem dorazila domů, a druhý den ráno jsme k ní šli. Pokud by byl nějaký problém nebo něco, přišla by ona k nám. Důležité je, že bere nové pacienty a stejně, co by s tebou dělala, dokud mimčo není, že ;-) Nojo, moje nízkotučný mlíko... Ty první 3 měsíce naopak přibíral nadprůměrně, taky teď se mnohem více hýbe, před den toho moc nenaspí... Takže to všechno spálí. Hlavně ho teď budu mít prokontrolovaného, že má všechno v pořádku a nemusím si dělat starosti. Za pak začneme s příkrmama.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, ze vam sem lezu (smiruju no :-) ), jen pro azafatu k te doktorce - my k ni chodime a dobry. je to normalni stredisko se vsemi neduhy, ale s mudrou jsme spokojeni, sestra je moc ochotna. hlavne nam vyhovuje, ze docela setri leky a da se sni domluvit, respektuje prani rodicu. (v dobrem slova smyslu)
Odpovědět
Takže dobrý, nechám to tak, napíšu si číslo, dojdu asi osobně mrknout, kde to přesně je a počkám, kdyžtak bych jí pak vyměnila, kdyby se mi nezdála, ale zas je to blízko, no.............. Tak se mi nechce jezdit někam dál, teda dál jsou třeba 2 km, ale myslela jsem, aby to bylo na pěško baru: to bude ono, nízkotučný mlíko :-D se vsadím, že u nás to bude opačně, budeme mít baculíka :-D :-D Holky, deska na kuchyň prej v pátek :-S Jsem myslela, že bude už dřív, aby v pátek už byla celá kuchyň ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to že je blízko se počítá. Třeba teď jsme tam byli minulé pondělí na kontrole, v pátek na odběru, včera pro zkumavku, dneska se zkumavkou, zítra se zkumavkou... Takže ještě, že to mám jen přes ulici.
Odpovědět
Evisa: díky! Tak mám jednu věc z krku, mrňouska půjde tam ;-) Baru: si právě myslím, aby to bylo blízko, že jo ;-) Zítra jedu do Bulbu vyzvednout svtěla, už je mají, hurá, konečně se ta kuchyň dodělá. Nemůžeme si vybrat zatím ani světýlka nad postel, nic se nám nezdálo pěkný :-o :-o :-o Já bych brala nějaký bílý bodovky.................. líbily se mi i černý, ale ty Petr odmítl. Hlavně, aby byly zajímavý, ne takový ty, co jsou všude v baumarktech k vidění............
Odpovědět
Profilova fotka
no, na peso je to nejlepsi, my mame doktorku taky v ulici
Odpovědět
Profilova fotka
poradnu pro kojence maji dvakrat v tydnu, tusim utery a ctvrtek, musela bych se podivat doma na vizitku. na druhou stranu deti je hodne, tak clovek obcas musel chvili pockat, ale v pohode. ted tam s dcerou dochazi manzel, ktery je doma na rodicovske, a taky je s ni v pohode, coz je uz co rict :-N
Odpovědět
baru: jak kupuješ ty lamaze hračky, odkud to bylo??? jsem zapomněla........... evisa: tak to je dobrý, to jsem uklidněná, já měla strach, aby to nebyla nějaká baba, co jsem měla jako mudru já, ta na všechno akorát dala acylpirin a byla úplně k h.............., hodila se akorát na razítka do omluvnejch listů :-D kristi: viď, aby člověk nikam nemusel jezdit....... Tak mi volal kurýr, že přivezou ten mobilní internet, tak jsem na to zvědavá ;-)
Odpovědět
Ahoj holciny: Azi: ja jsem v Praze mela skvelou doktorku, bohuzel je na Praze 2. http://www.znamylekar.cz/14995/mudr-n... Kristi: nevim, jakou mas ty doktorku, ale tato je primo v Italske. Umi i anglicky a byla mi nejblize, kdyz jsme bydleli na Vinohradech. Moc spokojena, ale chapu, ze je to pro tebe z ruky, navic se tam opravdu blbe parkuje. Ale my jsme to meli doslova za rohem.... :-D Ja jsem volala 22.12., 23.12. jsem porodila a 27.12. jsem ji uz mela. Takze jsem to nechala na posledni chvili, ale v nemocnici uvedes jeji jmeno, nebot je to vyzadovane. Vsichni jsou tam hrozne prijemni, si pamatuji sestricku, kdyz se me ptala, jestli kojim svickovou se sesti knedlikama - mala jen z mlika pribyvala nadherne, az moc na muj vkus...Skoda, ze jsem tak daleko, byla bezva. :-D Je pravda, ze je dobre byt co nejblize, nektere doktorky, jako ta moje, maji i telefon, kam se da volat po pracovni dobe (za uplatu), ale nema smysl jezdit nekam moc daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
k Nedelkovy chodime my, je fakt super :-) my to nemame z ruky, stejna ulice
Odpovědět
Jo, take mela webovky, proto jsem ji kontaktovala - http://www.mudr-nedelkova.cz/ :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jedina snad mela webovky, to je pravda, ja to v tom znamymlekar.cz napsala i do hodnoceni, ze byla jedina, kdo odpovedel na email apod.
Odpovědět
Dáši: no jasně, tak to bude u nás taky tak, dítě bude přibírat jak já :-o Já už mám nahoře 25 kg, jsem jak prase nechutný :-o :-o :-o Když jsem byla malá, tak jsem byla baculatá, se děsím toho, že ta naše chuděra na tom bude taky tak, ach jo................ Na P2 by to pro nás bylo z ruky, vezmu zatím tuhle, co je nejblíž a když bysme nebyli spokojený, tak to pořeším
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ja jsem pribrala nejakych prasackych 18,5 kg.....hnus fialovej, priste se uz to snad nestane.
Odpovědět
Holky - tak to ja jsem pribrala az 32 kg (jsem se prestala vazit, ke konci, nebot jsem nechtela mit velkou depku), ja vim, strasny, ale ja jsem opravdu nezrala jako nevazana.... jedla jsem normalne a pohybu jsem mela docela dost, nebot jsem slapala do 4.patra, kdyz jsem delala tu rekonstrukci bytu v Praze. Kdybyste videly moje kotniky na vecer, no hruza. Ja jsem se docela drzela az do posledniho mesice, ale posledni mesic to byla soda. Jeste ze byla zima a vsechno se dalo schovat pod bundou... :-D Ted je to nastesti dole, porad mam navic asi 4 kila, ale po porodu jsem zhubla docela rychle. Takze Evi neboj, je to normalni, takze se nestresuj. Jedna moje kamaradka pribrala 9 kg a to mela jeji mala skoro 3.50 kg kdyz se narodila. Ta moje mela 3860 tusim, ale jak rikam, slo to dolu do dvou mesicu. Nastesti!!!! ;-)
Odpovědět
kristi: tak příště budeš mít kluka a nabereš méně a hlavně, ty máš ty kila pryč, vždyť seš jak na dětskou velikost, takže pohoda jazz, ne? Já se bojím, že to neshodím...............
Odpovědět
dášo, snad :-o :-o :-o jako už si mi to vyprávěla a můžu ti upřímně říct, že na to furt vzpomínám a modlím se, aby to u mě bylo taky tak, jinak se jdu oběsit ta tvoje kámoška, to jak baarca ;-) ta je jak proutek, neuvěřitelný, taky nabrala jen 8 kg................ jako nechápu, jak to ti lidi dělají :-o :-o :-o já taky nežeru nijak moc, jako víc, páč mám hlad, ale že bych žrala nezřízeně, to fakt ne..................
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, neboj, to pujde, ale mozna budes muset trochu pomoct
Odpovědět
kristi: no tak na to vem jed a nejen trochu :-D :-D :-D samo to nezmizí, to bych vsadila krk
Odpovědět
Mne to take samo nezmizelo, tedy kdyz jsem kojila, tak to slo velice snadno dolu - neb mala jedla a jedla. To jsem se dokonce dostala na svou predporodni vahu. Ale jak jsem prestala kojit, tak jsem zacala vice cvicit a ted cvicim, chodim na kickboxing a stejne to porad nejde dolu. Je fakt, ze ja si sve kalorie vypiju ve vinku, takova lahvinka skoro denne - no ne kazdy den, ale docela casto.... :-D Chjo, chtelo by to lepsi disciplinu, vsak tu mam bazen u nosu, vlastne dva a 3 posilovny - jen nebyt liny jako veprik, ze? Neboj Azi, to zvladnes. Take bych chtela vedet, jak se za cele tehotenstvi pribere tak malo, onehda jsem videla slecnu, ktera byla nadherna a to byla v 8,5 mesici. Jen ten malinky pupicek mela. To ja jsem funela jako lokomotiva a tkanicky od bot jsem si skoro nechavala zavazovat.... :-D Ale stalo to za to, ted vim, ze to jde dolu...takze neboj.
Odpovědět
Dášo: ono na původní váhu zhubne jen málokdo, jako 4 kg navíc, na ty hoď bobek, to máš taky věkem atd........ Takže tys to předala malý, jo :-D :-D :-D :-D Tak to budu mít buřtinku :-D :-D :-D Boty mi Petr taky zapíná, když je teda doma :-D :-D Sice to zvládnu, ale proč se ohýbat, že............. akorát mi pak žáha pálí Lahvinku denně? Ty se teda nešetříš holka :-D :-D :-D Jéééé, já bych pila x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy mě nebudete mít rády ;-) Já měla nahoře jen asi 8 kilo, z porodnice jsem přišla s 1 kilem navíc a to bylo v prsou. Pak jsem hubla, jak Mates přibíral. Teď jsem se zarazila na asi minus 3 kila a asi proto se taky zarazil Mates se svým přibíráním :-o V těhotenství jsem moc navíc nejedla a pořád jsem byla v pohybu, zato teďka se cpu pořád a hlad mám jako vlk. Ale každý to má jinak, i moje máma nabrala 20 kilo. Evi, neboj, kojení a běhání s malou hodně vezme a přidáš nějaké cvičení a pohoda. Já teď chodím hlavně plavat, protože to mám blízko a stíhám to večer, jak Matese uložím. A od ledna jsem tady u nás přihlášená na kurz pilates (od září už bylo plno).
Odpovědět
Baru: vždyť to říkám, že nevím, jak to některý dělaj :-D :-D :-D jako 46 kilo, to jsem neměla ani na gymplu :-D :-D :-D takže ty když budeš mít druhé dítě a zase zhubneš, tak pak nebudeš už ani vidět :-o :-o :-o si hlavně nepořizuj třeba tři, nebo tak, to by pak už bylo na výkrmnu :-D :-D :-D fuj a dost už o tom, zas mám blbou náladu :-S přivezli ten mobilní internet, tak to jdu zkusit, jak to chodí
Odpovědět
baru, kolik platíš za to plavání? já našla, že mají za 350/hod, to je tak akorát?
Odpovědět
Baaru: no ty se tedy mas. To bych brala taky. Mam kamaradky tady, jsou to asiatky a vazi 40 kg i s posteli. Muzou jist, co je napadne a stejne nepribiraji. Dokonce i po detech. Ja bych se tak rada urcitych kilecek v urcitych partiich zbavila, ale ono to nejak nejde. Ja vim, nezer a nepij (alkohol) a cvic by fungovalo, ale to se mi zase nechce obetovat (tedy to vinecko a piticko). Zitra jdeme s holkama na wine tasting - bude to vecere s ochutnavkou vinecek, no tesim se, ale radeji behem dne moc papat nebudu. Jinak pres tyden tu lahvinku davame ve dvou, o vikendu vetsinou vyzunkneme kazdy jednu s manzou. Ale alkoholik nejsem, ted je manza na sluzebce a sama si nedavam. No az na tu vecu zitra.... ;-) Az budu tehule s druhym, tak to bude slozitejsi, to vinecko mi vazne bude chybet.. :-( :-( Kristi: kdy planujes druhe? Baaru: kdy ty?
Odpovědět
Dášo: ono to taky není tak úplně nežer a budeš hubená, někdo prostě nebude nikdy ;-) A ty druhý kdy? Už tě manža ukecal??? Místa máte dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, pokud máš plavání za 350 Kč, tak to asi bude bez dopravy, ne? Většinou je tohle cena za samotné plavání plus něco na dopravu, já platím 550 Kč celkem. Jinak to je super cena. Nebojte, tři děti asi vážně nedám :-) A předpokládám, že jak přestanu kojit, tak zas něco příberu. Jenže ono to není zas tak super - sice mi jsou vidět žebra, ale břicho povolené je, že :-S Já bych ráda druhé mimčo tak do dvou let. Ale uvidíme, navíc kvůli té sekci musím chvílu počkat, aby to ve mně nepopraskalo. Dasho, já když čtu o tom vašem bydlení, připadne mi to jak z pohádky :-)
Odpovědět
Baru: našla jsem to, jak jsem klikla na nějakou reklamu na koňovi a je tam psáno, že 350 za hodinu, doprava se neplatí, nebo 5 hodin za 1500 kč Jasně, přibereš, 20 dkg :-D :-D :-D Do dvou let v bříšku, nebo venku????? Jo a tamtu poradkyni jak jsi jí volala, to platila pojistovna jsi rikala??? ta inhebit, nebo jak se to jmenovalo...........?
Odpovědět
Baaru: no to je bezva, druhe mimco bude zahul. Jinak diky za pochvalu, tady si clovek rychle zvykne, ale je to vazne bezva, to nezastiram. Hlavne to, ze je tu teplo, ja tu zimu vazne nejak nemusim. Evi: no uz jsem se s tim docela zacala smirovat, HA je vysazena, ted uvidime, kdy se zadari. No jestli to bude jako u Anicky, tak to slo hooodne rychle. Ale uvidime. Ono uz to stejne jine nebude a mladsi uz nebudu, takze se musim zacit trochu ohanet. Navic, tady mam docela dobrou podporu, mam "placenou babicku", ktera chodi ctyri dny v tydnu, zastane vsechno a stara se i o malou, takze muzu razit ven. O tom by se mi v Praze ani nesnilo, uklizeni ano, ale ne takovy full service. Na porod ale budu doma, nebot manza chce, abych rodila bud v UK nebo v CR, takze volim Prahu. Asi nechce malajecka....stejne by to nebyl, ale proste je zasadovej....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?