Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Evi, mám Medelu mini electric a pomohla mi na rozjetí, aby bylo víc mlíka, a taky na srovnání mého nevýkonného levého prsu. Můžu kdyžtak půjčit, kdybys měla krizi.

• pujde, ja mam taky maly a slo to....

• Baru, jestli chces muzu ti preposlat ten web SVJ, aby mel Mira isnpiraci, je to pekne udelany

• Sponzor fóra
  • Ono to je na tu bradavku a dvorec, ne na celé prso, takže na velikosti nezáleží 😎 Jen se nelekej, já třeba ze začátku skoro nic neodsála, stěží 10-20 ml, ale už jen to, že jsem ta prsa pumpovala, pomohlo, aby mlíka bylo víc. A časem jsem začala odsávat víc, že i mám trochu zásobu na případné hlídaní.
    Kristi, díky, ale inspirace máme už i celkem dost a je dost jasné, co všechno by tam mělo být. Jen je otázka to udělat. Tohle je blbé, že se někdo nabídne a pak se na to vykašle. Nojo, Míra je takový aktivista. Ale když mi chodil v první týdnu z porodnice po večerech na dvouhodinové schůze výboru, nadšená jsem fakt nebyla.

• Holky díky, tak to snad bude v poho 😉

Baru: jsi hodná, ale já si jí koupím, jen jsem chtěla vědět, jakou, právě tu minielektric jsem vybrala 😉

• Evi, přeju, ať to máš bez problémů. Odsávačka se určo hodí. Jen si ale na ní musí prsa zvyknout.
    Já se musím konečně vykopat do Ikey a dát dohromady Matesův pokojíček.
    Jo a dneska Mates trhl rekord - najedl se za 8 minut. Už skoro ani nestíhání probrouzdat net 😃

• Jejda, to je růžové !!!!! Teda v něčem se přiznám, jsem ráda, že máme kluka. Mít všude růžovou bych nemusela. Ale jinak je parádní a Mia na něm bude jezdit jako drak.
    Tady u nás jak je dům s těma loftama, tak dole jsou komerční prostory a dneska jsem koukala, že tam bude krám s hadrama Dior, Chloe, D&G ... to jsem teda koukala.
    Jo a u Prague Mariny bude restauračka s minipivovarem.

• jj, ruzovy, pak maji jeste modry a to jako myslim,ze jako ne, a tohle je o litr levnejsi, aspon si ho dobre pozname.... 😃 😃

rest. a minipivovar to zni fakt dobre

• Pro holku jasně, že růžový. Jen bacha, aby místo aby koukala na cestu, nekoukala, jak jí vlajou ty střapce na rukojeti. Tohle dělala já, jsem koukala, jak mi vlajou rukávky 😃 😃
    Úplně to vidím, příští léto, my na zahrádce s nějakým speciálním pivem, Mates někde na písku nebo prolezačce... Jen aby ale nespadl do řeky 😃

• to uzu bude pohoda, to mas pravdu....jen se zbytecne nenervovat, max. si nabijou hubicku, no

• chraníme přírodu, kouspíme si síťovky
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26986268

• Teda, to koukám.
    Síťovka je dobrá, já taky s sebou pořád tahám látkovou tašku.

• vid? to je fakt sranda, no. 🙂

sitovky si jdu objednat 🙂

• Sponzor fóra
  • No, uznávám, že odsávání je asi na chlapa už moc 😮
    Já to teda trochu napravím a dávám bydlící odkaz http://www.marieclairemaison.com/,un-appartement-show-room-tout-blanc,200260,28909.asp To se mi moooooc líbí, ale jaksi to není kompatibilní s Matesem.
    A hrozně by se mi líbíly tyhle židle - moderní předělávka thonetek: http://www.muji.eu/pages/online.asp?V=1&Sec=19&Sub=83&PID=3439 Jenže já bych chtěla bílé a to nemají a jsou teda i tak drahé a nechci vědět, kolik by ještě navíc stála doprava do Čech. Ale jsou tak krásně jednoduché.

• to je krasny, to vsechno bily a smetanovy, to myslim neni kompatibilni ani s normalnima lidma, uz vidim ty moje tmavy vlasy na podlaze a vsude, uffff. 🙂

zidle vypadaji dobre, cena silena

• Cena strašná. U nás to nakonec vypadá asi na ty bílé kožené z Ikea.

• Míra nechce plasťáky, ta druhá bude těžká a ta třetí se bude houpat 😞 Jsem nevděčná, co. Nééé, děkuju, ale my máme na židle takových požadavků, že to fakt není jednoduché. Kdyby bylo, tak je dávno máme.

• 😃 😃 je mi to jasny, vsak uz je vybirate dlouho.... 🙂

• ahoj holky, ještě nemáme net, bude až v pátek, píšu z mobilu, což nevím, jak dopadne
    nějak jsem lehla s chorobou, skvělý, když si na to člověk nemůže vzít nějakou pořádnou chemku
    Dneska musím nějak urgovat tu desku, ta firma se nějak neozývá a už mě to štve, kuchyň je zatím na prd, že
     Baru, co ty židle natuzzi? ? Ty se mne osobně moc moc líbí!
    Ten pán mě dostal, co štve?
    Kristi,kolo pěkný,

• tak jsem volala na desku a měla by být příští týden už na místě, no hurá!

• a teda ta pračka! To je fakt zázračněj stroj!

Baru, vzala sis ten rodičák na dva roky??

• Evi, ještě, žes tu desku zaurgovala. Je hrozný, že když to člověk nehoní, tak všechno trvá.
    Židle se nám jedny od calligaris líbily, ale nikde v Praze je nemají vystavené a nechci je objednávat bez vyzkoušení.
    Rodičák mám na dva roky.

• mrkejte, jak je mozne zmrsit kuchyn

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2347316

• Jéje, to to strakatý...
    Jo, Evi, to budeme k tobě chodit prát 😃
    Mates právě výborně zvládl druhou hexavakcínu, skoro si jí ani nevšiml. Jen mi skoro nic nenabral za poslední měsíc, tak jdeme v pátek na odběr na krevní obraz.

• Baru, je sikula, ony ty deti to zvladaji dobre 🙂

• Holky, u nás je teď Designblok, celkem to tu dneska žilo. Já to teda pozorovala z balkonu při věšení prádla 😃
    Asi někdy hodím Matese do šátku a půjdu se taky podívat.

• treba najdes nejakou ispiraci na zidle 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Plotový systém nahradí klasickou zeď
    Archiv článků od partnerů