Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
teda Evi, to je mazec....stehovani, babicka, nemate chvili klid, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme byly dneska zase na tancovani a bylo to horsi nez minule, krome behani Mia nedelala nic, ale to nevadi, zase je sikovna na jiny veci, no ja furt nad tim kobercem do loznice premyslim, ale kua se mi nechce zvedat postel
Odpovědět
Kristi: no, ale nějak se s tím poperem Mia je ale nemocná, ne? Tak asi jí nebylo dobře.............A nebo je to fakt individualistka ;-) Jako celoplošnej koberec????
Odpovědět
Profilova fotka
to byla ktera babi??? :-( jj, ma kasel, ale uz jen malinko, jinak ji neni nic no, proste od podlahy je zima a ja bych aspon v loznici ho tam chtela dat, no....riznout okolo skrine a nadzvednout postel
Odpovědět
babi Petrova 89 let, bydlela na Andělu ještě má jednu a já mám jednu a jednoho dědu ;-) Koberec je super nápad, postel není problém a když se dá kolem skříně, nebude to vidět, tady jsme taky řízli kolem kuchyně
Odpovědět
Profilova fotka
jako v loznici je fakt kosa... Evi, kolik mate zalohu na plyn a elektriku v novym?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to jste si faky dali. Ale je paráda, jak se to hýbe a už nemusíš pořád jen čekat, ne? S babičkou mi to je líto. Alespoň, že brzy bude přírůstek. Teda to nesmím prozradit Mírovi, kolik má Petr košil :-D Aby ho nechtěl trumfovat. Já si říkala, že tak velký rozdíl v ceně mezi Woodface a Libovickým není jen tak. Ale což, hezké a funkční to bude i tak. My jsme se dneska vydali na druhý konec Prahy - do Kunratického lesa a bylo tam moc fajn. Hlavně jsem ráda, že jsme nezmokli.
Odpovědět
kristi: plyn nemame a elektriku jsem dala 1000 kč koberec jasnej!!!!!!!!!!! Baru: jsem si to říkala taky, ale nemohla jsem přijít na to, kde je zakopanej pes, ten návrhář totiž byl takovej, no............ ale což, skříň bude a je to jako ty košile, to je masakr :-D :-D :-D a jako pozor, začal tvrdit, že nejsou jeho, když se na ně dívaly mámy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
topit budete el? nebo jak? ja totiz jsem nasrana, my mame naky divne vysoky zalohy, 1490 za el. a 2380 za plyn
Odpovědět
máme teplo dálkové ;-) 2380 za plyn je u vás moc, my platili tady na letný 2200, vařilo se, ohřívala se voda a vytápěly se dva byty, tzn, 120m2 a stačilo to a to nemáme nová okna elektrika je taky dost podle mě.................
Odpovědět
Profilova fotka
ja neivm, jsou to kokoti, prave ze muz mi rikal, ze je to az zbytecne moc, no.... takze mam pocitat s tim, ze nas asi vratej. El se mi zda tak nejak jako ok, pac nam jede vetsinou tv a pc porad..... tak jsi me uklidnila
Odpovědět
Profilova fotka
ono to je tim asi, ze jsme zacli bydlet v zime a topili jsme hodne, tak asi proto
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kristi, to je fakt nějak moc. My máme elektriku pod 1000 Kč, přesně nevím, ale určitě méně jak 1000.
Odpovědět
Profilova fotka
ja netusim, proc nam to takhle zadali....
Odpovědět
Elektriku jste si ale zadali sami, ne? To se te na PRE snad zeptali, ne? Plyn vám vrátěj, aspoň budeš mít pěknej bonusek a pak vám to na další období nastavěj aktuálně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, neptali, nejdriv jsme meli 700 a pak sup, fikli nam tohle
Odpovědět
Aha, tak už vám přišlo nějaký vyúčtování, ne? To pak jo, zálohy nastaví podle spotřeby.............
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi tak nejak, uz si to nepamatuju....ale doplaceli jsme asi litr a zalohy zvedli o 800
Odpovědět
No, to bude tím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, podivej se do smlouvy od plynaren, kolik tam mas predpokladanou rocni spotrebu. Tu stanovila stavba (nebo developer) a je vetsinou strasne nadsazena. A plynarny po prvnim vyuctovani jeste nevi, kolik mas spotrebu a ty tvoje nastavene zvysi podle te smluvni rocni potreby. Nam takhle zvedli po trech mesicich z 800 na 2260, takze velice podobnou castku a pritom pocitam, ze to bude mesicne kolem 1000... tak jsem to stahla zpatky, neni to problem, staci zavolat na plynarenskou linku a vratit zalohy zpatky. Mame 3+kk, vytapime a ohrivame vodu a kdyz budu hodne prehanet, tak to bude mesicne do 1200, tech 1000 by mela byt bezna spotreba... letosni novostavba.
Odpovědět
Profilova fotka
lenko, diky......taky by mohlo prijit naky vyuctovani, at mam neco v ruce, ze jo....ted uz to nechame byt, pockame na konec roku
Odpovědět
Profilova fotka
Pro celou Prahu bylo vyuctovani nekdy ke konci kvetna - jestli ti to neprislo, tak to bude nejspis na stare adrese - takhle to neprislo dost sousedum...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to myslim,ze neprislo, nasi starou adresu nemeli....asi na nas kaslou. To je fuk uz tedka, hlavne jsem klidnejsi, ze to nebude nakonec tolik
Odpovědět
A nebo pak budeš jak moje babička oblečená v kožichách sedět u vypnutého topení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
copak o mne ani tak nejde, ale Roba je strasne zimomrivej. Ja si dam zazvorovej caj a je mi hej
Odpovědět
já sem taky zimomřivá až běda............. jen teď v těhu je to lepší ;-) jediné, co je jisté u náč je, že v ložnici bude teplo dost - nahoře, na západ......... už teď je to znát pracovna je na sever, tam bude větší zima
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, mě taky Mates pěkně zahříval :-D :-D :-D Jsem hrozně zvědavá na fotky, jak to u vás vypadá.
Odpovědět
Baru: viď? se všichni divěj, že mi není kosa :-D Díky bohu, že dosud můžu chodit v žabkách ;-) Fotky dodám, ale ještě nemáme net a kde je foťák a káble, to zatím nevím :-D Se pak přijdete mrknout ;-) Mám vyfocenou tu tapetu, ale zas nevím, kam ten foťák přišel. Vyřeším, až zapojí net, snad nějak příští týden už.
Odpovědět
Profilova fotka
Chápu, technika je teď tak komplikovaná :-D Mně pořád někdo peskoval, že jsem tak nalehko, že mi nastydne mimino, ale ono si tam roztopilo kamínka a hovělo si v teploučku :-) Ostatně zvýšená teplota spolu se zostřeným čichem byly u mě první příznaky několik dní před pozitivním testem.
Odpovědět
Tak to vidím, že je to všude stejné :-D :-D :-D co já si už vyslechla :-D :-D :-D ta teplota mi taky napověděla ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?