Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
no jo no...............já tu ale na vyhizenbí moc věcí nemám.......... proberu hadry akorát, nádobí vyhazovat nebudu, drogerku taky ne, dokumenty, knihy a dvd a cd taky ne, kytky taky ne a více věcí tu už moc není........ nejvíc je hader, ale ty proberu, na druhou stranu, v nějaké větší vyhazování nedoufám, nejvíc hader je Petrovejch a to se teda vyhazovat nebude, neb by si pak hne dkoupil nové a to teda ne, takovejch peněz :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, kdyz je to obleceni, tak s tim se nic moc neudela
Odpovědět
vyloženě krámy tu nemám, co jsem měla takový ty blbosti, ty jsou dávno pryč, nebo ve sklepě, i když, spíš pryč a sklep nevyklízíme uvidíme, jak to dopadne, Petr si bere pátek volno a budem balit spolu, v sobotu ráno přijedou
Odpovědět
Profilova fotka
to zmaknete :-)
Odpovědět
jsem se těšila a teď se mi do toho nechce :-S nechce se mi balit, vybalovat a ani po nás uklízet byt a taky si říkám, jak si v novém zvyknu :-o Já jsem taková kozerva, bych asi nejrtadši seděla na prdeli pořád v jednom bytě :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem si makla, okna, zaclony, 2 pracky pradla, umyla jsem vsechny dvere, celou koupelnu, wc, jeste jsem setrela a ted uz jen tech asi 5 kosu pradla zvyknes si urcite krasne, uz se tesim na navstevu
Odpovědět
ty jo, ty jsi pracant ;-) Já dnes nedělám nic tedy............ Jsem se chtěla jít koupat a zrovna zazvonila paní z přízemí, že se něco stalo s kanalizací a všechny sračky z baráku jim vytékají v bytě, no fuj.............. takže se koupat nejdu :-| si zvyknu no, ale mně to dýl trvá....................... Hlavně jako než bude tv a net, to bude něco ;-) Zas ale, rádio hraje, aspoň se nebudu flákat a budu makat. Moc toho na vybalování nebudu mít, neb nebude kam :-o Teda kuchyň a obávák a parcovna vlastně jo, tak jen hadry budou čekat
Odpovědět
Profilova fotka
chudak pani, to je teda hnusny |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nemas naky novy fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme dneskan měli sraz mimin z koníka. 7 kočárků, byli jsme fakt výprava, se nás museli lidi lekat :-D A Mates bohužel nemá den, nespí a nic moc. Evi, zastav se někdy pro tu tyč, kromě zítřka a pátku dopol jsme volní.
Odpovědět
Baru: ve středu, jo? Vezmu to i s krabicema od stěhováků rovnou, ale teda, musím ještě nějaké koupit, jsem si myslela, že ta šatna bude stát ]-( Díky díky Kanalizace je opravená, takže už se můžeme zase mejt. Ale teda, byla jsem se u paní podívat, holky, to byl hnus!!!!!!!!!!!!!!! Fakt jí tam tekly sračky, kusy jídla, no prostě humus :-S Tak to je hezký, ten srazík, kde jste byli? Zítra nám budou dělat sádrošovej podhled, pak se to vymaluje a můžem montovat kuchyň. A asi bych zašla na for arch mrknout, přeci jen nemáme ještě ty žaluzky a tak. Stejnak teda musej počkat, ale aspoň bych mrkla. Jo a přišlo 70 kolíků od socky, hurá, máme co jíst x-) x-) x-) Jo a byla se tady podívat paní na byt na pronájem, ale chce platit maximálně 7 tis + poplatky, to je nějak málo, ne??????????????? Tak jsem jí řekla, že to nejde tak málo.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si sama opravila roletu v obyvaku, to jsem rada, ze jsem prisla na ten system
Odpovědět
Článek se načítá
šikovná holka, to furt říkám, že my ženský musíme umět všechno ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, a nase mala zenska nam pravdepodobne rozbila dvd
Odpovědět
|-| |-| |-| se učí no....................
Odpovědět
Profilova fotka
uff, tak dobry, jen jsem to vytahla ze zasuvky a dobry
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, byli jsme ve Stromovce :-D Ne, byla to náhoda, vymyslely to ostatní maminy a mě nezbylo než souhlasit. Středa vyhovuje. Dej mi jen vědět, jak budeš vyrážet, abych zrovna někam s Matesem nevyjela. 7 tisíc za pronájem včetně poplatků bych také chtěla platit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim, zda mam cekat na muze na veceri..mam hlad jak vlk
Odpovědět
baru: dám vědět, myslím, že to bude nějak ............ sakra, nevím, jsem řekla v těch stěhovácích, že přijedu ráno, ale vždyť já asi jedu na chatu.................... ti dám ještě vědět, chatu asi teda odložím, páč zas čt to už bych jim musela volat............ ne, udělám to ve středu ona teda chtěla platit 7tis. plus poplatky, ale to je málo taky si myslím na zařízenej byt 60m na letný :-S kristi: já nečekám skoro nikdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi je jasny, dneska teda toho mel fakt hodne asi, chudak vas byt tak 10+poplatky, adekvatni cena
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukam,ze na srealitach jsou ceny teda vysponovany, 11-16tis.
Odpovědět
kristi: tak nějak to myslím ;-) Mám domluvenou-nedomluvenou paní za 10+popl., ale zkusila jsem to ještě nabídnout realitce za 12, kdyby náhodou............. původně jsme počítali mnohem víc, ale to bylo před dvěma lety :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tedka toho je hrozne moc, lepsi tam mit nekoho za 12 nez vubec nikoho
Odpovědět
No právě, moje řeč ;-) Páč jak uteče jeden dva nájmy, už to nikdy nedoženeš ani vyšší cenou......... snad něco dopadne, s paní se nějak domluvíme zítra, když ne, tak to začnu řešit intenzivně ;-) Jdu papkat, papapa
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou chut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda s jídlem už nikdy nečekám, bo mám pořád hlad jak vlk. Evi, mě stačí, když mi dáš vědět tak hoďku dopředu a můžeš dojet kdykoliv. Jde jen o tom, abychom rovna nebyli venku, ale rozhodně nebudeme nikde daleko.
Odpovědět
Baru: cca kolem poledne bych to viděla, možná v jednu. Jedu do Argentinský vyzvednout nějaký stěhiovací krabice...... Ale dám vědět stopro včas ;-) Byla jsem dnes na For Archu, zajímavý. A montují nám ten podhled, kuchyň přijede v úterý. I s pračkou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, kuchyně už příští týden? To je skvělé. Já jsem včera vyrazila do nově otevřeného plínového obchodu a něco nakoupila. Tak doufám, že to bude dobré. Kolem 12 to vyhovuje. Je tu dost modrých zon okolo, jen bohužel zrovna dneska se u nás čisté garáže, tak snad bude místo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, my jdeme za cvhili s M na to tancovani, jsem zvedava, jaky to bude. zatim pa
Odpovědět
Jasně, příští týden, my už tam budeme snad od soboty, neb nám odvezou postel stěhováci ;-) Budem sice tak trochu v krabicích, ale to neva, aspoň je rychleji uklidíme. Včera jsme byli na thajské masáži, jako holky, to bylo bájo x-) Baru, napíšu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?