Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Baru: co ty hračky???? Dášo: ty jo, tak to je super, to držíme palce, ať se zadaří v pravý čas x-) x-) x-) x-) a chválím ti Prahu, to je dobře ;-) Ještě ale, že ten byt nemusíte vytápět teda, to by byl majlant :-o se hrozím, kolik my tady protopíme, i když si myslím, že ne moc, neb člověk není furt všude
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak to si našla skvělou cenu, to závidím. Poporodní návštěvu jsem měla z Anahity, http://www.anahita.cz/, platí to pojišťovna, jen jsem platila dopravu, za 200. Stačilo, že jsem tam po porodu zavolala a za tři dny byla asistentka u mě. Fakt je to super, pomůže ti to, co s prckem, kojením, poporodní problémy, cokoliv s čím bys mohla mít problém. Původně jsem myslela, že do dvou let venku, ale uvidíme asi spíš později. Moje základní podmínky pro druhé děcko jsou, aby první spolehlivě chodilo (nechci kupovat ty obludy pro dvě děti, bych to ani neutáhla) a chodilo na záchod :-o Takže uvidíme, jak na tom Mates bude a podle toho se zařídíme.
Odpovědět
Baru: já už ale prd vím, kde to bylo, jen jsem na klikla............. to zkusím najít teda............... díky za tu anahitu, už to mám radši napsaný na papíře, páč já to pak v poči nikdy nenajdu jasně, to chce, aby už uměl bez plen, i pro případný hlídání a chodit, abys ho mohla vozit jen na tom přídavném stupátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pevně věřím, že s látkovkama se to naučí rychleji :-D I když jemu nevadí ani úplně mokrá bavlněná plína, takže nevím, zda to bude výhoda. Přesně, akorát by se případně pořídilo stupátko, ale dvojkočár neeeee... Ještě si musím pochválit ten můj vysavač. Já jsem původně koukala hlavně na velký výkon, ale teď hlavne oceňuju to, že když ho dám na minimum, tak je krásně tichý a já v pohodě vysávám kolem spícího dítěte. A přitom to má pořád tah i na to minimum. Kdybych na to měla, tak mám všechno od Miele. Opravdu vše ostatní je kompromis. Tu pračku, Evi, závidím.
Odpovědět
Baru: co ty hračky???? se prám už posté :-D :-D :-D O tom kompromisu mi to došlo hned, jak jsem poprvé vyprala, že to prostě jiná liga ;-) Jinak ta pračka nakonec stála jen 26, neb k té předražené sušičce se hodily jen dvě pračky, tahle a pak jedna za 38 a ta má navíc akorát nějaké programy, které nepotřebujeme (třeba outdoor, impregnace, peří) a má profi buben, že vydrží 20 let při praní denně, kdežto ten můj jen při 4x týdně. Takže bylo jasno, páč i v Miele centru mi řekli, že mám vzít tuhle ;-) A ta sušička, to je prostě............. x-) x-) x-) Vysavač jsem zkoušela taky, takovej bílej a byl lehkej a fakt super, kdybych neměla ten centrální, je to jasný x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, promiň, nějak jsem na to zapomněla. Jen jsem ale koukala, že ono různé věci mají levněji na různých místech, takže záleží i na tom, co chceš brát. Takže výběr: http://www.ostrovpokladu.cz/hracky-pr... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb... Ti mi přišli nejlepší, ale na mimibazaru se dá najít X prodejců.
Odpovědět
díky díky, chci slona, v krámě ho mají za 750 kč a pak takovou kostku
Odpovědět
jinak to plavání jsem samo už nenašla............ :-( :-( :-(
Odpovědět
ty jo, tak tady je slon za 350, to jsem blázen :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Počkej, to bude jiný slon - mají slona Matese, kterého máme samozřejmě, za 350 a pak mají hracího slona, který má na chobotu jednolivé tony stupnice a ten je cca za 700.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Evi, luxus největší je toto: http://www.amazon.co.uk/Lamaze-Pyrami... Tady v Čechách ještě není, objednala jsem jí právě z Amazonu je naprosto dokonalá. Kam se hrabou všechny ostatní hrazdičky. Navíc je super, že se dá různě přestavět, takže to dítě užije mnohem déle. Jinak obyč hrazdička je jen tak na 2 měsíce, než se začne přetáčet.
Odpovědět
no, tenhle nehrál, byl to mates a fakt stál 750 kč, včera viděla ve sparkysu a nebo jsem blázen :-o hrazdička super, ty jo, pak budu muset taky pořídit něco takovýho zatím koupím dvě visející blbosti a je pokoj ;-) sakra, top plavání fakt nevím, kde bylo, byly to fialové stráínky, víc nevím :-o :-o :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mates za 750, to je teda pálka. Ještě mají nějaké růžové slůně, kterému hrají tlapky, mám pocit. S hračkama počkej, něco určitě dostanete a stejně první měsíc není nic potřeba a pak dokoupíš, co bude potřeba. Já mám dneska nějak spícího Matese, už má 4,5 hodiny od kojení a pořád spí??????
Odpovědět
buď ráda, že spí ;-) na hračky počkám, jen dvě jsem chtěla koupit a ten fialovej se nám hodí do ložnice :-D :-D :-D
Odpovědět
tak tomuhle se říká pech.......................http://www.novinky.cz/krimi/181432-muz-v-praze-si-kvuli-alkoholu-zavolal-profesionalni-odvoz-zemrel-pri-nehode.html
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už krmíme. Ještě, že tak, prsa mě už tlačila. Slon Mates je super.
Odpovědět
Azi: u nas byla hitem svetluska, s tou si vyhrala. Pak jsme meli jeste hrocha, psa (ten dokonce stekal). Ta kostka byla take dobra. Ale jak rikam, nejvice si hrala s tou svetluskou. Jinak deku jsme meli o Tiny Love, byla to jeji oblibenec. Velice si s tim vynahrala. Pak jeste jsme meli lehatko od Fisher Price, ale to je jeste brzy, to tedy bylo super - http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/leha... S tim si tedy vyhrala hodne. Dokonce jeste dneska se do toho vejde, zatim to pod beruskou jeste neprasklo, ale desim se toho kazdym dnem. Radeji ho uklidim. Je fakt, ze kdybych mela ten byt vytapet, tak bych se nedoplatila. Ale tady se to da, ja mam klimosku pustenou v loznici jen na noc, pres den ji obcas zapnu, ale vetsinou staci feny. Ty jsou vykonne. To teplo se proste snasi lepe, nez ta nemozna kosa. Jinak s hrackami umirni, ja si take rikam, ze jsem jich nakoupila strasnou spoustu. Ale to lehatko, deku tu bych koupila urcite. :-D
Odpovědět
http://www.spokojenykojenec.websnadno... Baru, tady je to Dáši: jsem umírněná, žádné hračky zatím nemáme ;-) Na to tvé lehátko jsem se koukala, ale zdá se mi drahé :-o :-o :-o tak vydržím ještě máme hrací deku od Kaloo
Odpovědět
No, bylo drazsi, ale je fakt, ze bylo super. Dlouho vydrzelo, samo vrnelo a skvele ji uspavalo. Ta hrazdicka se da odendat, treba by bylo levnejsi nekde jinde?? No vyckej, to je jeste dost casu. Mne tady lezi v koute, skoda, ze je to tak daleko. Je modre, coz ja jsem chtela ruzove, ale jine barvy nemeli....
Odpovědět
dášo: my už koupili hrací deku za 3tis., tak to nechci dát ještě za lehátko, ale třeba ho dostaneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, že jsi našla to plavání. Ta cena je super. My jsme měli lehátko půjčené od Mírova bráchy a mělo už ulomenou hrazdičku :-( Ale pak jsme pořídili jídelní židličku, která je přestavitelná na houpací lehátko pro malé mimčo a to využíváme maximálně. Dávám tam Matese hlavně po jídle, protože když ho dám na rovnou plochu, je za chvilku na břiše a mlíko tryská ven. Jdu ven, asi budeme jezdit jen kolem domu, kdyby zase přišla nějaká průtrž.
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim, ze to mam za sebou a neumrela jsem
Odpovědět
a jaké to bylo? baru: pěkniu vycházku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, dobry...az necekane dobry, ve ctvrtek jdu zase
Odpovědět
kde to bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
no, tady kousek na Seifertce :-)
Odpovědět
jako v posilce předpokládám? no kde jinde, že jo nic, jdu se odvalit k tv, dneska jsem celej den žehlila a uklízela, mám všeho plné zuby :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak. Je to takova docela velka posilka, tak musim vychytat hodiny, kdy tam nikdo moc neni, coz je tak tech 13-15h hezky vecer, taky bych si lehla,ale jeste me ceka vana a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Škoda, že tuhle nemají v bílé: http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... Hned bych ji brala, do obyváku i ložnice.
Odpovědět
baru, ta je pěkná, ale myslím, že bílou seženeš takovou i jinde ;-) my shánímíe světla k posteli, dnes jsem byla v Bulbu, ale nic............ jako něco se mi celkem líbilo, ale za 15tis. jedna? Tak takhle krásné to tedy nebylo :-D Kristi: a pro Miu tam mají nějaké hlídání? Nebo ji můžeš dát Robovi? Holky, děsně mě bolej záda, v kříži, někdy nemůžu ani chodit :-( Dneska jsem byla cvičit, zítra jdu plavat, ale už ani to nezabírá :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?