Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Azi: me take brala zada pri male. Kdyz jse narodila, tak zhruba za 4. mesice, to jsem se nemohla ani otocit v posteli, jak strasne to bolelo. To je opravdu cena - 15 tis. to uz byly ze zlata, ne??? Jaka svetla si predstavujes? Neco co povesis na stenu, nebo klasicke lampicky?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ale asi ne za takovou cenu. Ale Mírovi se také líbí a řekli jsme si, že jí zkusíme do ložnice. Tak, když to nebude svítit, tak to tolik neva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, maji tam koutek, takze pohoda. Dneska me ty ruce bolej teda silene... Baru, takovy bily jsem urcite nekde videla
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze v Obi nebo tak, tam je maji urcite
Odpovědět
Profilova fotka
No, já nevím, já jsem v Obi a podobných viděla jen samé hrůzy. Nezlobila bych se, kdybych tam takovéhle našla ;-)
Odpovědět
Tak jsem nasr........... ]-( ]-( ]-( Včera jsem vyzvedla v Bulbu ty světla, blbec jsem si je neprohlídla a když jsem je večer vybalila, jedno bylo rozbité, ovšem vypadalo to, jak kdyby padlo na zem. šla jsem to dnes vrátit a prej jsem si to hodila na zem sama, takže mám smůlu. Zasraný světlo ale stálo 2500 kč ]-( ]-( ]-( No nic, já jsem husa, ale všem radím, do firmy BULB NECHODIT!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, Evi, to je pech. Já jsem měla naopak výbornou zkušenost s Designorem. Loni při dnech Marianne jsem tam koupila vázu a dávali mi poslední kus z výlohy a až doma jsem si všimla, že je nahoře ťuklá. No, designová váza od Alvara Allta, to nejde mít ťuklé. Tak jsem tam hned ten samý den znova jela a vzali to naprosto v pohodě. Ještě se omlouvali, že mi dali poslední kus, takže musím počkat, než budou mít nové zboží. Pak poslali SMS a já jsem měla novou vázu.
Odpovědět
Baru: no, nějak tak jsem si to představovala. On mi to prodavač vzal zpátky y řekl, že mi světlo vymění. Jenže pak mi poslal email, že je světlo zaprášené a že dle dovozce se rozhodně při přepravě nemohlo poškodit a že jsem podepsala bezchybné převzetí a že to kolega se mnou kontroloval. Což je lež, jelikož přinesl krabici, já do ní koukla, podepsala dodací list a jela domů. Až večer si toho Petr všiml. Je to hnusný od nich, prodávají za západní ceny, ale s českým servisem. Nechali jsme tam 11tis. a oni ti řeknou tohle? Ať jdou fakt do hajzlu, jen teď nevím, co s tím........... je to ohnutý a je to vidět :-S :-S strašně je to vidět. Budem to muset nějak opravit............ ale jak? By the way, nevíte, kde je prodejna českýho skla??? Znala jsem dvě, jednu v Kozí a jednu v Kotvě a obě jsou zavřený. Potřebuju nutně zítra koupit skleničky.............
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych poradila tu Kotvu :-S Tam jsem kupovala ráda. Pak ještě něco měli v Tescu na Národní, ale co je to přestavěné na MY jsem tam nebyla, tak nevím, zda tam pořád tyhle věci mají, ale snad jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,t o je blby, no..... sklo maji v Jugoslavsky, velkou prodejnu
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a teda ten Bulb, to je fakt od nich sprostý. My jsme objednávali tu zrcadlovou skříňku do koupelny z Německa a když jsme to vybalili, zjistili jsme, že jedna boční krytka světla je rozbitá. Mohlo se to stát kdykoliv po cestě, i třeba až Mírovi, když to vezl z práce domů (nechával si to poslat do práce). Napsali jsme tam a bez problémů nám poslali nové - dokonce celou náhradní sadu - takže krytky na obě světla plus náhradní zářivky. Nebo ta Kristina reklamace sedačky... To je o něčem jiném.
Odpovědět
Holky, díky, zkusím zítra vyrazit, zajedu nejdřív na Muzeum, pak na ten Pavlák a od tamtud do Tesca, mám už plán ;-) Nutně sháním skleničky a nepočítala jsem s tím, že Kotva i Kozí zavřou :-S Bulb ať jde do prdele, to mi fakt vytočili. Ještě mi bude trvdit, že to je uprášený, no prostě trapárna a hnus ]-( Já právě čekala, že to vymění a je to, jako tu skříňku........... Holt, na západě tady ještě nejsme, no No nic, jdu pustit Petra k PC, pp
Odpovědět
Článek se načítá
Tak zdravím Bulb zapíčenej měl ještě dohru, ráno jsme se tam stavili pro to světlo, já jsem teda nešla, ale Petrovi ještě stihli říct, že mě pán viděl, jak to světlo čistím a je prostě nadmíru jasné, že jsme ho rozbili my. Výborně, máme totiž 4 a jedno je trochu odřené taky. No, konec řešení, nějak to přelakuju lakem na nehty a vyrovnám kleštěma, ale musím říct, že už dlouho mě nic tak nenasralo a hlavně neurazilo. Jo, kdyby řekli, že nám to neuznají a tečka, tak si řeknu, jasně, moje blbost, měla jsem kontrolovat a až tak mě to nesere. Ale tyhle trapný výmysly jejich, to si myslím, že je vysoce pod úroveň. Mám ale skleničky!!!!! V Kotvě teda nakonec, neb obchod není zrušenej, nýbrž přesunutej, čehož si ten můj mazlík ale nevšiml :-D Koupila jsem máme 12 ks nádhernej sklenic na víno, takový obrovský jsou, no prostě krása x-) x-) x-) Sice se jí teda asi nevejdou nikam, ale to já řešit nemusím :-D Pak tam mají slevy 60%! na skleněné nádobí, tak jsem si hned 4 kusy koupila ;-) No a máme 6 ks skleniček od Mosera pro známého k 50-ti nám, jako cena šílená :-o :-o :-o ale skleničky krásný x-) x-) x-) zas od něj dostaneme tu sedačku a vůbec, tak to kousnu ;-) A dokonce mi tam udělali čaj, prostě jinej přístup, no.............
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/bazar/show... Tak to by mě jako zajímalo, proč někdo dal do NOVÉHO bytu okna z 80. let :-D :-D a co stojí na NÁJMU 6500,- Kč?????? a k tomu "poplatky" a "energie"???? to je snad nemožný, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, jak jsi nakonec dobre poridila
Odpovědět
Tak nám dneska montovali desku........... výřez na dřez je obráceně, měsíc se bude čekat na novou, ne-li déle, neb se musí dovézt z Afriky :-. A MĚ ASI POVEZOU DO BOHNIC, co víc k tomu říct nic, jedem do Hradce na oslavu, ale teda................
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to si dělají prdel, ne????? I když u bráchových tchánů se kamenná deska podařila až na potřetí. Jednou to bylo něco podobného jako u tebe a pak jednu rozbili, když ji převáželi ]-( Teda to abys nakonec měla dříve doma Amálku než tu desku :-o My byli včera ve Vídni na impresionistech v Albertině - bylo to moc fajn.
Odpovědět
no............ prdel si bohužel nedělají......................... Jako skoro jsem z toho nespala, nesmím na to myslet, nebo mě omejou :-( :-( :-( My byli v Orlickejch horách, metr sněhu, krása, aspoň nějaké zpestření. Samozřejmě, první co jsme dorazili jsem byla zkoumat desku a dřez......... Jako kdybych našla obrácenej dřez, tak by mi to nevadilo, ale Franke takovej v nabídce nemá a jiné firmy neznám. Viděla jsem na výstavě nějaké dřezy za 50tisíc, no to si myslím, že by nebyli ochotni financovat :-S A žádnej šmejd si tam dát nenechám....
Odpovědět
Hezký večer. Myslím, že jsem tady zahlídla jak někdo dával odkaz na tyto hodiny. Moc se mi líbí viděla jsem je snad i v Jak se staví dům. Má někdo s nima zkušenosti ? http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=0...
Odpovědět
holky, tak už svítíme v kuchyni x-) hurá, aspoň něco......... o desce zprávy zatím žádné
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko.... Evi, no vidis, tak aspon neco je v poradku ;-) Misa, zkusenosti nemam, dle me jsou to proste hodiny, s baterkou zrejme pujdou, ne? :-)
Odpovědět
s baterkou zřejmě půjdou :-D :-D :-D , to mě rozsekalo :-D :-D :-D :-D kristi, ty seš číslo teda :-D :-D no, v pořádku...........ještě to jedno světlo musím opravit, to je to odřený, no, ale lak na nehty to snad spraví....... petr je zas v čudu na tři dny, takže se to nehne a ten chlapík kvůli desce nevolá..............
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim, hodiny asi vetsinou fungujou, ne?
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D slečna asi chtěla ale nějakou osobní zkušenost, že třeba když se na ně mrkneš zprava, tak dávají jiné odlesky než zleva, nebo tak, ne? nic, mě to pobavilo, ale já jsem teď hormonálně narušená, že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja to tak napsala schvalne, pac ten dotaz sam o sobe je ulitlej, ze jo... ted ofiko teda, zadny zkusenosti s tema hodinama nemam :-|
Odpovědět
no právě, tomu se směju, jak si to rozlouskla, mě nic nenapadlo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nevidela jsi nekde fialovy ozdoby na stromek???
Odpovědět
kristi: u nás ve sklepě :-D ale jinak ozdoby krásný mají v kika, barvu ti teď nepovím........... moment, budete mít konečně svůj vlastní???? že by se roba umoudřil???? to by bylo super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jeste nevime....ale stromecek bude urcite, Roba zatim rika, ze je mu to jedno, mama uz nas jako pozvala....a ja furt nevim, na jednu stranu clovek nevi, kolik vanoc nam spolecne jeste zbyva a tak....fakt netusim. do Kika se pojedu mrknout. Myslis, ze bilej stromek je blbej? mne se vzdycky moc libil - bilej a k tomu filalovy, tmave zeleny a stribrny ozdoby
Odpovědět
bílej je blbej ;-) stromky jsou zelený no, kolik vánoc společně............ tak takhle bych o tom neuvažovala, to můj otec už dvacet let říká, že musíme "vydržet" chování jeho rodičů, páč tu jsou na chvíli......... ale na jakou chvíli tu jsme my???? já bych byla 24 doma a 25 a 26 objela příbuzenstvo, nebo je pozvala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?