Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
oni tam proste na maly parcele udelali dvougeneracni dum :-) my kus pozemku mame, v Pocernicich,a le to uz je proste daleko. Ale jinak moje predstavy jsou cca takovyhle http://www.archteam.cz/detail.php?img... je to o tom, ze tam bych musela delat kompromisy, no. A to se mi uz fakt jako nechce
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.sreality.cz/pozemky/prodej... mazec, to je kousek vedle
Odpovědět
Lokalita: Jihočeská, Praha-Kunratice - Kunratice, 148 00 :-D Tak to je husty, pozemek za 6 mega, a navic kdyz je to v jihoceskem kraji, tj. dost daleko od Prahy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to paka
Odpovědět
Ten pozemek je docela sila. 419 m2, to je opravdovy pidi pozemek. To je pres 14 litru na metr, no sila. No des bes... Holky mejte se, ja dneska valim na euro party s vineckem, syry a piveckem. Organizuje to EU, tak jsem na to zvedava. Je to v moc hezkem hotelu, tak snad to bude fajn. Na vinecko a syry mam chut vzdycky. Mejte se krasne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, na domeček z rodičáku neušetřím. Ani s látkovkama :-D U nás teď šíleně zlevnili Riverlofts a konečně to je za prodejné ceny (i když my to pořád měli o dost levnější).
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? jdu se podivat
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, 6+kk s mega terasou za 8,8m. To i jde.....ale je rezervovanej
Odpovědět
Holky, tak nám dneska montovali skříň. No, musí se to předělat............................. On ten problém asi bude ve mně, že přitahuju katastrofy, nebo už si to nedovedu vysvětlit tohle :-o :-o :-o naštěstí jsou špatně jen šuplata, takže celé to bourat nebudou. V Riverlofts jsme se byli dívat, nebo to stavěla ta samá firma co ten náš mlejn a původně to používali jako vzorový byt no a teda nelíbilo se nám to ani trochu, ale to už jsme vám tady kdysi psala........... Spíše jsme teda z toho byli v šoku a děsili se, že to tady budeme mít stejné :-o No a máme tady 70% vlhkost!!!!! Furt mám pocit, jak kdyby tu viselo třeba prádlo, nebo tak. Ale to bude tím novým barákem.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky ty riverloft moc extra nelíbí a to místo není nic moc. Je to už celkem daleko od tramvají, okolo jen kanceláře, takže večer bych se tam pomalu bála. Hned u toho jsou takové šílené garáže, ale prý se mají bourat. A pak tam je hned betonárka :-o Naproti je bývalá fabrika, nic moc, ale taky se má prý přestavovat na lofty. Jen jsem koukala, že konečně nějaký developer pochopil, že za ty ceny to bylo naprosto neprodejné. Evi, to budou asi ještě schnout omítky. Když jsme třeba na dovolené a vrátíme se, taky to tu pořád trochu cítím.
Odpovědět
Profilova fotka
jezkovy voci, jakto? ja to nechapu, to asi fakt mas nakou blbou auru nebo co :-p
Odpovědět
baru: přesně tak, nám se to nelíbilo ani vevntři v tom bytě, byla to taková nudle a materiály teda néééé pěkný omítky to asi budou, ale je to fuj fuj, já se do minulýho bytu stěhivala 29.11. a bylo to přesně ono, pořád zima a vlhko...........jenže jak to byl malej byt, tak se to lépe vytopilo, taky neměl tolik oken ale 70% je dost teda kristi: měřili měřili až změřili opět DEBILNĚ, já už nevím, co si o tom mám myslet popravdě jsem skoro v noci nespala, jak jsem z toho byla nervní, že se zase něco podělá a taky, že jo, já už nevím........... ale prej máme desku, přijede příští týden, tu nejspíš zloměj a pak už se oběsím :-S
Odpovědět
Článek se načítá
ale byla tu paní na záclony a závěsy, jen do ložnice zatím a ta vypadala, že nic nepodělá no, ještě to nevisí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
70% je hodne, to jo. Ja si tedka merim teplotu v loznici, je tam standartne o 2st mene nez v OP, coz me jako sere, pac tam topim stejne. takze si to pisu a pak zajdu za nima, at mi sem poslou merice, proste je tam maly topeni a hotovo
Odpovědět
kristi: no zas lepší, než kdyby to bylo obráceně ;-) jinak, pokud topíš na doraz, tak je asi malý topení, ale pokud ne, tak ti řeknou, že máš přidat výkon (už mám zkušenost) jinak my máme v ložnici 19-20, ale to je akorát pro těhuli :-D , obývák radši neměřím, teplo tam moc není, ale zima taky ne......... jen to vlhko mi sere teda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
topim na doraz. Jenze termostat je v OP, takze ja tady musim utahnout kohouty a nechat to jen v loznici pac jinak je tu vedro, jsem fakt vytocena...proc jako neni termostat i tam? nic, letim cvicit, pa
Odpovědět
kristi: no, dva termostaty, to dost dobře nejde, páč ten ti spouští kotel, to by v tom byl bordel, ale určo máte termostatické hlavice na topení přímo, takže ty by měly uzavřít při dosažení té teploty na hlavici my topili v ložnici na méně, než v obýváku a taky jsme měli jeden termostat
Odpovědět
Profilova fotka
ja na hlavici nic nemam, teda nevim o tom.....jeslti myslis takovy ty nacvakavaci cerveny a modry cudlicky tak ty nekde ztrarila Mia, to se budu muset popsat...
Odpovědět
cervenej nacvakavaci by mel byt jen jako pro tebe, ze je to 20 stupnu ten termostat je uvnitr te hlavice, neni to vidět ;-) to, co je na zdi funguje tak, že jakmile teplota dosáhne požadovaného stupně v okolí termostatu, vypne se kotel kdežto na té hlavici to funguje tak, že jakmile je ta teplota na hlavici, uzavře se přívod teplé vody teoreticky, pokud na termostatu nastavíš teplotu vyšší a na hlavici v obýváku nižší, tak by to mělo zafungovat tak, že hlavice se uzavře, topení vypne, ale kotel jede, takže dotopí tu ložnici ;-) tyhle věci chce ale brát s rezervou, nikdy to nebudeš mít přesně. Ložnici máš jen na jednu světovou stranu, kdežto obývák na dvě, takže pokud je třeba ložnice na sever a obývák sever/východ, vždycky bude v obýváku teplejc, i kdybyses na hlavu postavila
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, diky za vysvetleni, kouknu na to. V obyvaku mam jen uzavery, tam hlavice s cisly nejsou. S cisly mam zebrik v koupelne a loznici, tak ja to pak nejak zkusim nastavit.
Odpovědět
tak jsem konečně přidala do alba tapetu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta je krasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, moc se mi libi....jen ten Krtek mi tam neladi :-D :-D :-D
Odpovědět
krtka si odmysli :-D na postel přijde přehoz, povlečení se měnit nebude, teď máme žlutý s miminkama............. přehoz tady byla včera paní, co ho ušije, ještě dovybírám barvu ;-) já kupuju povlečení drahý a to by se mi nechtělo měnit se zdí
Odpovědět
Profilova fotka
jasny...Krtka si odmyslim :-D :-D :-D krasny povleceni maji na www.christy.cz
Odpovědět
jo, bílý se mi líbí ;-) lae já nic nekupuju a nebudu, máme několik, musí stačit, žádnej další krám do bytu mi nesmí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky to nemam kam davat netusis, kolik muze stat police do skrine, myslim jako uriznuta nekde v OBI nebo tak?
Odpovědět
záleží na materiálu, ale třeba neošetřenej smrk stojí cca 200 kč, uříznou zdarma ;-) namoříš to a je to
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zmerim a stavim se tam.....mi staci i preklizka naka
Odpovědět
tak to můžeš mít i ten smrk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak fajn, potrebuju vic polic, nejak mame dost veci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?