Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
kam je budeš dávat ty police???
Odpovědět
Profilova fotka
do skrine v loznici jeste se mi tam cca 2-3 vejdou
Odpovědět
a není škoda tam dávat jiný???? že bych si dala origoš
Odpovědět
Profilova fotka
do skrine? neni, pac jejich stoji treba 600...to se mi davat nechce a videt to neni, skrin je povetsinou zavrena
Odpovědět
aha, no, já bych dala origoš, no........... taky máme zavřené, ale když jí otevřeš, tak to vidíš a to evík perfekcionista prostě nekousne....... :-D :-D :-D nebo bych to aspoň natřela možná dnes jdu ještě mrknout na tapety, možná dám ještě kousek do obýváku, ale nevím, jestli s emi chce a už to nechci přeplácat........
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tapeta krásná, ale vážně by to chtělo jiné povlečení ;-) Kristi, ten odkaz jsi sem dávat neměla, já už mám vybrané dvoje povlečení a přehoz :-o Jenže to zase nesedne na tu Mírovu peřinu, blbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, http://ona.idnes.cz/na-svet-prijdou-l... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je mazec ten clanek byla jsem v Hornbachu, maji naaaaaadherny umely stromky, a jsou pekne drahy
Odpovědět
Že to ale trvalo, než to náměstkovi docvaklo To bylo pořád:"Šéfe, půlka holek už v tom lítá." A on si blbec myslel, že jsou snad na trase, či co. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, vtipna jsi ;-)
Odpovědět
Ja ne, to tam napsal nejaky prispevatel do diskuze pod tim clankem... ale strasne me to pobavilo, tak jsem si rekla, ze se s vami podelim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo taaak, ja jsem diskuzi necetla ;-) dobry to je
Odpovědět
Článek se načítá
baru: jiné povlečení nebude, stačí přehoz, musela bych vyměnit všechno, co máme a to nééééé ten článek je dobrej, no jasně, že to tak je, kdo čekal s rodinou, že ještě to a tamto a támhle pojedu, tak už nemá na co čekat a jde se na věc :-D už když jsem byla já hlásit, že končím, tak mi vedoucí říká, další těhule???? no já se picnu na druhou stranu, co čekala, nás skoro třicítek je tam požehnaně, že kristi: a co živej???? vydrží tři čtyři týdny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zivej nevim, jeste jsme se nedohodli....
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím zase po dlouhé době a zase s dotazem nebo spíš průzkumem...Pěstujete ( nebo spíš v létě pěstovaly) některá na terásce nějaký okrasný rostliny? jehličnany? bonsaje? cokoliv? Já tam měla krásnou borovici, starala jsem se o ní podle návodu přesně a uschnula, pak jsem tam měla bonsaj a bonsaj, u kterýho snad je nereálný,aby uschnul, tak též uschnul, přitom hned sousedi vedle maj nádhernej...To je asi nejvíc dotaz na Azafatu, která ,co jsem tak postřehla ,tomu rozumí. Dostali jsme ke svatbě super vysoký obaly na květináče ,ideální na terasu, ale já už se bojím cokoliv koupit, že to zas nevydrží, jediný, co se u nás drží a nechcípá, jsou fíkusy..
Odpovědět
morusa: předně si kup kytky s osvědčeného květinářství, které znáš a víš, jak se o ně starají tam, kytka z bauhausu ti chvípne dřív nebo pozdějc určitě. jestli ti to uschlo, neblo to zalité, ne? na to žádnej návod není, ve vedru se zalívá víc, v suchu méně, taky nesmí stát ve vodě a tak a nebo pěstuj fíkusy, když ti jdou a je to, každýmu nejde všechno
Odpovědět
Profilova fotka
dej tam vres ;-) nebo aspon ma cvhili chryzantemy
Odpovědět
Tak do Bauhausu bych pro kytku, která chci,aby mi vydržela, určo nejela. Spíš to bylo myšleno tak, jestli neznáte něco, co nepotřebuje extra péči, fíkusy na terasu se mi moc nehodí, no nic, každopádně díky za rady a hezkej víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moru, pokud máte slunný balkon (že ti tam všechno usychá), nám se celkem letos osvětčil olivovník. Ten stačí zalít tak jednou za týden. Jen je potřeba ho mít, kde zazimovat. Evi, na koňovi jsem našla odkaz na tenhle eshop, kde mají snad úplně nejlevněší Lamaze, a výdejnu má v Kobylisích: http://www.uberusky.cz/stranka-hracky...
Odpovědět
baarca: díky ;-) píšu si :-) máme to na východ.
Odpovědět
Ahoj holky, prominte, ze vam sem vstupuju, ale nahodou jsem vase stranky objevila. Baarco, jak jsi zminila ten e-shop (www.uberusky.cz), tak jsem tam shodou nahod uz objednala, jen s vyzvednutim na Jiznaku :-). Byla jsem maximalne spokojena a taky jsem brala hračky Lamaze. A rovnou 4 (nakupy na vance :-) ), protoze ceny maji fakt suprovy! A jese jsem dostala hracku zara jako darek :-) A kdyz jste mluvily o tech kytkach, ja zase resim problem co dat na balkon, kdyz tam v lete pere kazdy den do 15h slunicko. Skoro vsechno mi drive ci pozdeji uschlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bakarelo, tak to jsem ráda, že hned máme referenci. Já určitě u nich taky vánoční nákup udělám. Oliva je na parno a žár jak dělaná ;-) Ted na zimu jsme ji převezli ke tchánům do zimní zahrady.
Odpovědět
Baaru - udelej, urco tam objednej, budes spokojena :-). Pamatuju, ze jedna hračka nebyla skladem a ta komunikace s nima byla vyborna, fakt jsem mela pocit, ze pro me delali maximum a zadny odbyvani nebo cekani jako to znam odjinud. Ted tam budu objednavat tuhle podlozku http://www.uberusky.cz/eshop-lamaze-o... pro segry mimi. Nedavno se narodil, broucek malej, takze az bude trosku drzet hlavicku, bude se mu to libit. Je to sice trosku drazsi, ale presto to maji U berusky nejlevnejsi. :-)
Odpovědět
Jo a Baarco, ta oliva na balkon je asi trochu vzrostlejsi, vid? Ja jen, ze nemame terasu, ale lodzii dlouhou asi 7m, ale repsto je to jen lodzie. MYslela jsem spis nejaky kytky do truhliku :-). Poradis pls? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se na ten dum jeli vcera podivat a ???? a nelibi. Dispozicne by to i slo, ale misto je to fakt pitomy, blba cast Kunratic. takze jsme se shodli na byte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, tohle je peknyyyyyyyyyyyy http://www.faraon.cz/cs/c/JHA0117
Odpovědět
morusa: no, já plánuju na terasu stromy, jako břízy, jabloň a tak, prostě pořádnej prales, ale dám to tam až příští rok chce to dobrý zavlažování, ale pokud zalejváš, neuschne, bříza třeba je odolná, palma taky neuschne, ale ta chce na zimu do orangerie, což je trochu problém.......... já teda dávám palmu do bytu, ale občas překáží Baru: díky díky díky x-) x-) x-) kristi: no, asi aspoň jste to zkusili a byt už hledáte a vybíráte?
Odpovědět
Kristi: tak fajn, ze jste to videli. Alespon si nemuzete pozdeji rici, ze vam neco uteklo. Vy hledate novy bytecek? Neco vetsiho??? No Mia roste vid, ono by to chtelo mit specialni pokojicek jen pro ni. Neni nad samostatny pokoj, alepon byste se vzajemne nerusili... :-D Ja take planuji na zahrady stromy, tady ale roste vsechno, staci zalivat, ale neprelivat...tady je na zimu nemusim ukryvat, to je vyhoda.... :-D Mne by se domecek moc libil. V CR bych chtela dum urcite, ale ne nekde daleko od Prahy, clovek pak dela jen taxikare, nebot deti se jinak nedostanou. Jenze ty ceny za pozemky jsou docela garda....
Odpovědět
Profilova fotka
bre jitro Evi, neeee, jeste je cas...nam by se libil vetsi tady, mne osobne by nevadil ani ten Karlin, zatim je ale cas. :-) Dasha, nam Mia nevadi - zatim - celej den je s nami a kdyz spi, tak neotravuje, ze jo...
Odpovědět
kristi: aha aha, tak jako do budoucna ;-) já bych brala ještě jeden pokoj navíc, když by byli dvě děti, ale tezko sezeneme neco vetsiho, co by zase melo kvality jako tohle, takže možná si ten pokoj postavíme tady a nebo budou mít něco pěkného na pankráci třeba a tam bych se hrnula ;-) ty jo, tak dneska zítra pozítří měli dovézt desku........... na dnešek nevolali, takže to je pasé, na zítřek zatím nevolají, tak nevím a středa je svátek, to přivezou akorát h... ]-( s tou dodělávkou skříně taky nikdo nevolal, no já se na to snad vys........... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?