Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
oh...........no ta je x-) x-) x-) x-) x-) jako nebýt těch cen, já bych si vybrala, to jsem viděla různé........
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja stale neivm, asi i zitra budeme doma, Mia furt ma ten kasel...ach jo... :-|
Odpovědět
ty jo, to je škoda, ale uzdravit se musí, to je jasný ;-) ještě by jí to počasí ten kašel zhoršilo...... já můžu i čt kdyžtak, nebo se dohodnem na příští týden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, jasně, ať je raději Mia ještě v klidu a rychle se toho zbaví. Stejně bych pak byla jen nervozní, aby mi to nechytl Mates =-) Já můžu čtvrtek trošku později, cca až v 13, máme kurz baby masáží. Příští týden mám celý volný, krom pátku, to máme plavání. Našla jsem skvělé látky k tomu Ikea světlu pro Matese http://www.fargform.com/sortimentEng...., ale nemají eshop nebo tak něco :-(
Odpovědět
on má takové světlo????
Odpovědět
a už má něco zařízeného v pokoji? jsem zvědavá..............
Odpovědět
Profilova fotka
jestli to neva, ja uz jsem si dala taky dva paralenovy drinky, jeste abych to nechytla....lazaret doma. A se tak nudim uz fakt. juuu,oblacky super...
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem se dneska nasmala http://www.modrastrecha.cz/forum/show...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se vrátili z procházky a jsme pěkně vyvětraní :-) Světlo má Mates zatím vybrané a to tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... v modré. Pokojík zatím řešíme jen teoreticky, ale už máme víceméně vyřešeno a musíme jen udělat nálet na Ikeu a vše nakoupit.
Odpovědět
kristi: :-D :-D :-D :-D se mi snad zdá ta paní :-D :-D :-D baru: pěkný!!!! to jsem ani nevěděla, že mají na ten pokojík se těším, jsem zvědavá, páč to budeme řešit podobně a už tam mates hned půjde?
Odpovědět
Profilova fotka
ja se chci taky vyvetrat,sakra... Evi, silenost, koukam,ze jsi ji tam taky napsala
Odpovědět
no jako promiň, ale že se ti něco nevejde do bytu, to má řešit prodavačka???? :-D :-D :-D :-D :-D tak necháš miu s tatínkem a půjdeš ven?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asi jo, pujdu si zacvicit asi, i kdyz bych si radsi dala saunu.....pry i s lehkym nachlazenim se cvicit muze a me nic moc krome hlavy neboli
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to světlo je novinka, kápla jsem na něj náhodou tuhle sobotu. Chtěla bych to do Vánoc zařídit a hnedka by tam šel. Je to hned vedle ložnice, kojíme v noci jen jednou nad ránem, to zvládnu přejít. A třeba ve svém bude spát až do rána :-N Kristi, já taky chodím cvičit nebo plavat i s lehkým nahlazení, buď to ze sebe vypotíš nebo to urychlíš. Obojí je lepší než se plácat v tom mezistavu.
Odpovědět
Profilova fotka
to mas pravdu, Baru...a.spon si odfrknu
Odpovědět
a sauna je taky dobrá na nachlazení ;-) baru: to je fakt pěkný to světlo obláčkový x-) x-) x-) na vánoce už bude velkej kluk, to možná už bude i spinkat v noci, máte chůvičky? si musím koupit, už mám vybrané
Odpovědět
Profilova fotka
Elis si vybrala naky od Angel care tusim, pry jsou super...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, v reálu je ještě hezčí x-) Chůvičky mám, ale asi spíš budu nechávat otevřené dveře, je to hned vedle sebe. Na nachlazení mám raději páru než saunu, to vhlko je skvělé na nos i na krk.
Odpovědět
já vybrala avent, osvědčená klasika baru, petr taky radši páru, já můžu obojí
Odpovědět
Profilova fotka
ja paru ne, moc zima na me :-) :-) :-) tak premyslim,ze si zacvicim hodku a pak jeste pujdu do sauny, to bude bud a nebo sakra, ja nevim, co delat na Silvestraaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
silvestr doma budeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A budete doufat, že nebudete moc ponocovat, co :-D
Odpovědět
přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bude podobné. I uvažuju, že bych raději vyvezla Matese někam z Prahy, vůbec netuším, jak bude reagovat na ty petardy, doufám, že ho to nevzbudí. Naše kočky vždycky zalézají pod gauč a jsou tam až do rána :-o Tohle je hezké http://bydleni.idnes.cz/hledali-dum-p...
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme asi taky doma, vcera jsme premysleli na Casou, ale bude tam samej cizinec a to jako zase nemusime, hlavne tak nejak nemam s kym jit
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, krasnej domek....jsete kdyby stal na VInohradech
Odpovědět
Krásnej dům x-) Na Vinohrady by se nehodil přeci............... Něco takoýho jednou, za pár roků, budem stavět, ale menší ;-) Doma je Silvestr taky fajn, člověk nemusí bejt věčně někde v trapu. Kdybych já věděla, jaký to u nás bude, tak klidně bych domluvila něco společně, ale co já vím, jaký je to mít doma tak malý dítě............ Kdyžtak se něco domluví operativně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mas pravdu, nemusi se furt nekde litat.....
Odpovědět
my jsme doma i rádi, člověk má klid jezdíme teda na silvestry do paříže, letos nejedeme kvůli mimču, ale tam býváme taky sami, většinou doma a pak se jde na prochajdu, ale udělají se dobroty a máme pohodičku x-) x-) já už na ty divočiny nejsem, loni jsme bylyi u známých na horách, to bylo krásný, ale taky náročný, hodně pití, spousta lidí............
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych už asi taky klasický Silvestr s pitím a ponocováním nepřežila :-p Když to pak nemůžu dospat, byla bych mrtvá ještě týden a o takový začátek roku moc nestojím. Asi budeme doma, maximálně bych třeba vyjela někam na samotu, aby nás tam nerušily rachejtle.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?