Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
A dneska jsme se vrhli konečně na pokojíček. Míra ráno zamaloval ty fleky od vlhkosti a já postupně vyklízím bordel. V pondělí příjde chlápek na zadělání té koupelny, konečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak jsem byla znovu u Špuntíka na veletrhu a odchytla jsem si tam přímo Michala a záhada, proč se mi zdál kočárek malý, je vyřešena. Ono jsme to původně zkoušeli jen v sedu a jak má Mates vypostrovanou plínku, tak to dost zkresluje. Když se sedačka položila, měl dobrých 15cm rezervu nad hlavou. Takže mám objednáno :-D Měli super slevy, skoro o 3000 levnější. A možná bude do konce týdne, v pondělí vybalují velikou zásilku asi 60 kočárků. Chci hnědý a ty prý vždycky objednávají do foroty, tak by na mě mohl zbýt.
Odpovědět
No jupííí! Jakej jsi vzala? To budeme moct bruslit s kočárama ;-) Já chci obejdnat v týdnu Amálce pokojíček, na veletrhu jsem nic nenašla, tak vezmu ten Meblik. Kam dáváte ty krámy? Já vůbec netuším, kam to z Amálky pokoje uklidíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj, my jsme se zrejme zamilovali http://www.azaleaprojekt.cz/home.html
Odpovědět
Pěkné, ale myslela jsem, že nechcete z Vinohrad? Jinak to vypadá krásně, byste to měli pěšky k nám ;-) Je to v přírodě, to můžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme se tam byli podivat, priroda super, priority se meni proste.....ne ze by to tady nebylo super, ale.....
Odpovědět
No já ti rozumím, však my taky bydlíme tady, že ;-) Je to krásný. Jak se to s dostupností ale? My se byli dívat tam vedle, než jsme koupili tohle a blbá mhd, teda spíš žádná. Jak tam?
Odpovědět
Profilova fotka
tam je to asi 10m pesky na bus nebo tramvaj ;-) ale ja budu mit taky uz auto, takze to bude stejne jedno. Do mesta nam to trvalo cca 13m, coz jde hlavne jsem hotova z toho bytu, chteli bychom ten 4+kk sunset, ta terasa 52m je proste super
Odpovědět
jo, ten je krásnej ;-) takovej jakobyloftovej trošku, pěknej prostor
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tmavě hnědé cosmo :-) Ty vzorované se mi moc nelíbily a musela bych na ně čekat. Už se na něj těším, doufám, že opravdu bude tak rychle. Kristi, moc pěkné a ceny relativně normální... To to budeme mít k sobě kousek :-)
Odpovědět
jééé, tak to budeš mít stejnej, jako já ;-) s ruční brzdou? půjddme bruslit, jo? máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, i s ruční brzdou. Jen si ještě musím koupit brusle :-N Ale ta stezka u vás by na to byla super. Nebo samozřejmě Stromovka.
Odpovědět
Článek se načítá
Můžem zkusit obojí, ale já jsem spíše pro stezku, neb je rovná :-N Na stromovku si troufnu až se, řekněme, zdokonalím ;-) Brusle mám dvoje, bych ti je půjčila, ale obávám se, že máš nohu odpovídající zbytku postavy? Já totiž také :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy se mate, my teda planujem, ze brusle si taky koupime, ale i Mie, aby jezdila s nama, snad to zmakne
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, asi bych potřebovala dětské :-D 35-36, tak nějak. Já jsem bruslila naposledy asi před 10 lety, ale chci si brusle pořídit, ale trenovat začnu někdy o víkendu, kdy se kočárek postará Míra, ať z toho nemá Mates šok.
Odpovědět
Baru :-D :-D tak to nemůžu sloužit tedy. No, myslela jsem si to. Rovně ti to půjde snadno a o kočárek se opřeš ;-) Já je vytáhnu už brzy, musím je teda najít, netuším, kam přišly. Máme je už 8 let, ale taky jsem jela naposledy před dvěma rokama. Když bych jezdila, koupím taky nové. Holkýýý, nábytek je tu. Jůůůůů x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, Evi, ještě to sluníčko a teploučko a nastěhujeme se ti na teresu :-D Ti to dovezli rovnou z expozice?
Odpovědět
Terasa je vám otevřená ;-) Jojo, koupila jsem vystavenej kus. http://www.lcn-nabytek.cz/lacasanova/... akorát jsme zatím nevzali taburet, uvidíme, jak se nám bude hodit
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ten je krásný :-D Už aby bylo krásné i počasí. Dneska tu budu mít toho chlapíka na koupelnu, doufám, že to všechno dneska udělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je krasnej nabytek ;-) ja uz dala pradlo schnout ven, je nadherne, chystame se v 1 na hriste 8-)
Odpovědět
x-) x-) x-) x-) že už bych si ta i sedla? My dneska asi taky uděláme delší prochajdu, měly jsme se jet podívat na miminko, ale zrušilo se to, tak máme času habaděj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu teď mám toho chlapíka na koupelnu. Teda teď šel pro sádroš a nějak dlouho se nevrací :-o Ve 12 jdeme na 10m kontrolu k Dr, pak oběd a pak taky nějaká procházka. Je krásně. Včera to byl takový apríl, nic moc, ale zase jsme viděli duhu. Evi, jakou řadu od Meblíka budete nakonec brát? Kristi, koukala jsem víc na ten projekt a moc se mi líbí ty řadovky, ted zatím jen podle obrázu na vizualizaci, když tam nejsou detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
na ty radovky se prave chceme optat, uvidime, co nam k tomu reknou, ale radsi bych fakt spis ten byt, vyhled do krajiny apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Zas mě by se líbilo mít byť malou zahrádku, že tam vypustíš dítě a nemusíš se o něj bát. Míra našel nějaké moc hezké eko domy za dobrou cenu, jenže u Nymburka =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tady taky budes moc vypustit, arealova zahrada je spolecna, prave kvuli detem.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jak jsi to mela se studie a skloubenim prace? jim nevadilo, ze jezdis do Brna:
Odpovědět
Profilova fotka
A je oplocená? To by bylo super. To bych pak taky šla spíš do bytu.
Odpovědět
Profilova fotka
je oplocena a hlidana prave, takze myslim, ze to bude lepsejsi
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, no nevadilo, protože jsem to měla jednou za měsíc pátek odpoledne až neděle a na ten pátek jsem si brala dovolenou nebo jsem dopoledne sfoukla nějakého brněnského klienta (což bylo super, bo jsem měla i služební auto).
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, hmmm, tak to by se videlo. Prave ja jsem si vybrala neco 1x za 14 dni v patek se tam musi bejt, ach jo.....to by asi v nejake bud. praci neskousli
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?