Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda,my dneska byly zse na tancovani, na zmrzce a tak, moc fajn den. Zitra se chystame s kamaradkou do kina a nasi chlapi mezitim na pivko. maklerka mi odepsala, tak pujdeme na schuzku, pac je to proste bozi.. napr. sluzby cca 21 Kc/m :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to bezva ten náš sociální stát - porodné a vrácené daně, když člověk moc nepracuje, hned je na pokojíček :-D :-D :-D Kristi, služby za 21kc/m????? Tam chci taky bydlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ono tam je vytapeni centralni, ostraha jen kamerama (teda pokud se vlastnici nedomluvi jinak) a zbytek nevim, je to divny, ale dobry to...uvidime, co se bude calovat zvlast
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je děsně drahý ohřev teplé vody :-S Pražská teplárenská nám účtuje děsně vysoký paušal za garantovaný výkon. Míra s nima teďka vede celkem náročné jednání, posílal stížnost na ERU a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to my jsme s tim kotlem v pohode, akorat nejak zapominame platit zalohy :-D :-D :-D se bojim, co nam ted prijde v dubnu
Odpovědět
Profilova fotka
U nás by taky kotel bylo lepší řešení. Uvidíme, co na to zbytek výbor a ostatní vlastníci, v dubnu budeme mít schůzi, kde to chce Míra řešit.
Odpovědět
Baru: no, tatínek bude muset něco doplatit ještě :-D Ale větší čas dorazí od státu, hurá ;-) Ty jo, ta voda mě zarazila, kdo ví, kolik to bude stát nás......... Na Proseku stojí kubík teplé vody 178 kč, tuším. Drahé? Nebo levné? Já nevím, kolik to má stát. Jinak pokojíček se zatím nekupuje, ještě si to nechám spočítat., když by nám ho vyrobili. Jsem magor asi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Baru a to by se tam dalo dat jako ted? myslim ten kotel? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S kotlem by se to samozřejmě muselo pořešit, ale je tu několik společných "technických místností", kde by byl prostor, ale muselo by se to nějak napojit na topení. Já teda samozřejmě nevím nic technického, ale snad by to nějak šlo. Uvidíme, jak bude reagovat pražská teplárenská na naše stížnosti. Jinak jsme byli v tržnici a konečně se už projevilo jaro. Máme koupenou bazalku, petrželku a oregáno do truhlíčku, petrklíče a krokusu pro ozdobu :-) Zelenina zatím nic moc, ale prý příští týden to bude lepší, říkal pán u jednoho stánku, tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,a tedka maji byt kazdejch 14 dni ty trhy na Viteznym namesti, ze se to pry osvedcilo, to jsem moc rada, akorat dalsi ma byt 10.4 a to jedem do Polska
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem o tom četla a snad nám to vyjde příště tam vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam bazalku a pazitku za oknem uz asi mesic a stale drzi, coz cumim
Odpovědět
Článek se načítá
Nic nevím o trhách, co to má bejt? Na kulaťáku? Taky bych šla! Jsem dneska viděla chlapečka 4 a půl měsíce a 9 kg. Fuj! Takový tlapy tlustý, brrrr Zítra jdu podat daňový přiznání a v pondělí snad žádost o porodný.
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, muj malej bracha, vlastne je to asi druha fotka, kterou mam....
Odpovědět
Profilova fotka
Evi: http://www.praha6.cz/aktuality/aktual... Minulý pátek jsem viděla cestou z plavání, jak tam stavěli ty stánky, příště musíme jít. Kristi, je to smíšek :-)
Odpovědět
oh díky, no hurá, to půjdeme ;-) vypadá to, že to bude bez šikmáčů, že? kristi: Amálce se líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bude bez sikmacu, urcite.....ja pujdu az ten mesic potom, skoda :-( Matejovi to vyridim, ze uz ma nevestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, my vyrazíme na plavání a Amálka se hned takhle spouští :-D A já myslela, že má oči jen pro Matýska :-D Byla jsem odpoledne v práci a mám podepsaný dodatek na poloviční úvazek od 1.5.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru se mas, Roba vcera vyvesil inzerat na asistenku a do ted prislo 350 odpovedni, takze si vecer otevreme vinko a budem se tim prohrabovat
Odpovědět
Baru: ale néééééé, hlavně mu to nevyzvoň, to víš, Matýsek je favorit x-) ale otočit se jinde taky musí, aby měla jistotu ;-) Hurá, že je podepsáno ;-) Kristi :-S Tak 350 odpovědí číst, to by se mi nechtělo...........
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, my to necetli.....vybirali jsme podle fotky :-D :-D :-D a zbylo jich asi 10
Odpovědět
kristi: no ještě, že tak! a nebo jen mrkat na formát textu a první větu, jak je tam chyba, vymazat :-D
Odpovědět
http://www2.central-group.cz/bytova-l... ????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze to je tam u vas, vid? ty brdo, to je snad misto te Benziny tam,ne?
Odpovědět
Kristi: no právě, že by zbourali pumpu a zasadili stromky???? :-D :-D :-D Je to na pozemku, kterej tady Central group má už dlouho, ale jaksi ty baráky mají vést pod drátama vysokýho napětí, což si myslím, že nejde, ale nejsem energetik.............. ale tuším, že tam je asi ochranné pásmo, ne? Každopádně bych na ně koukala z okna teda :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak dkyz to maji v planu a uz nabizeji, tak asi evidetntne muzou.... my tam jdeme ve stredu, do Lexxusu, jsem na to zvedava, co nam reknou
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, hlavně jsem nepochopila tohle: " Pro relaxaci a sportovní vyžití je zde k dispozici krásný lesopark s uzavřeným areálem Kejřova mlýna."??????? Jasně, že Amálka musí obhlídnout nabídku, aby později nelitovala ;-) :-D Koupelna je konečně kompletně zadělaná. Konečně!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ani necetla, kazdopadne je to pekne debilni... tam u nas je st. uzavera, uz by se tam nic stavet nemelo
Odpovědět
No, mně by tady asi ani ty baráky nevadily, ale stavba by mi vadila teda pořádně ]-( ]-( Baru: no, to mě právě zaujalo nejvíc, jestli jako se k nám budou chodit procházet? :-D Hurá, že je koupelna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prcic, mi nejde varna deska....jako zapnu, jde mi jedna plotna a jen cisla 9,8,7 :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?