Menu Forum

Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
Registrovala se 7. července 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6703 příspěvků a 8 alb. Má 135 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
Registrovala se 7. července 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 6703 příspěvků a 8 alb. Má 135 přátel. Region Praha.
 tak jsme si napsali o slevu, ups....smlouvat se ma, ze?
2. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
Registrovala se 22. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1699 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
Registrovala se 22. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1699 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Praha.
 Jasně, to jsem zvědavá, jak dopadnete. Koukám, že už máš změněný status na "staví jí byt" emoticon Takže už je definitivně rozhodnuto?
Já nakonec usoudila, že ten Lack konferenčák brát nebudeme, ale asi bude z Dřevotvaru a bude ladit se stěnou. Zas, když už, tak už emoticon
Matesův pokojíček už je z 90% vyklizený, o víkendu tam jde.
7. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
Registrovala se 24. dubna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3453 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
Registrovala se 24. dubna 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3453 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, jsme zpět, přijeli jsme k ránu.

Musím strašně pochválit Amálku, včera vydržela 1600 km v autosedačce, zalto moje milovaný emoticon Ani nepípla. Jsme si hrály, hodně spinkala, vyndavala jsem jí akorát na papání. Je strašně hodná emoticon emoticon emoticon

Baru: fotky pokojíčku???? Ukaž! Se ale přijdu mrknout osobně taky, jsem ještě neviděla byt

Kristi: krásný to bude emoticon emoticon Už máš tu káru?
7. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
 Evi, tak to je Amálka holka šikovná. To nám Mates už toho moc nenaspal, nejraději by vlezl za volant emoticon No, pokojíček se spíš dostává do stavu, aby tam NIC nebylo. Teda aby tam nebyl ten náš bordel. emoticon Beru to tak, že teď stejně potřebuje hlavně volný prostor a skutečný nábytek příjde až časem. Určitě mi pošli, až budeš mít návrh od toho truhláře. Už si to v hlavě celkem kreslím, co bych tam chtěla mít.
7. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Baru: ještě se mi neozval, zkusím mu pak zavolat. On se s tím bude ale celkem babrat, tuším.

Má tam ale vylepené něco na zdi a tak?
7. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
 no, nevim zda az tak definitivne,ale snad ano emoticon

teda Evi, Amy je fakt sikula, to se musi nechat, ja teda Mie pokojicek bych chtela asi takhle
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/kristi/album/bila/5136953/
7. dub 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Kristi: nad nějakou takovou postelí uvažujeme, ale možná nižší, neb aby mi tam vylezla. Ale s úložným prostorem určo. Stůl a židličky jí zatím asi vezmu Ikeu, páč pak bych jí až koupila pořádnej. Mohla by využívat tu Stokke židličku, na kterou mě nahlodala Bára. No, já uvidím, kolik to bude stát a jak by se nám tam vlezlo všechno, páč v Amálčině pokojíčku jsou balkonové dveře a na druhé stěně okno, tak tam zas tolik místa není...........

Koukám na ten "váš" byt, ten vypadá jako 5+kk, ne? Nebo ta pracovna je jen jako kus pokoje?
7. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
 no,ta pracovna se asi nejak nepocita, pac tam neni okno,ale jen takova prosklena zed...i tak to bude satna + tam bude pracka a susicka, co se odvody natahnou vedle z koupelny emoticon

postel uvidim, az jak to dopadne, mne se libi i ta z Ikei.... emoticon
7. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Jo tak, velkej byt to ale je emoticon

A už jste rozhodnutí?

Ta z Ikea není špatná, ale má takový profilovaný prkýnka, k tomu se ti zas nehodí nic, než jen Ikea a ten zbytek nábytku je bída....... Ty komody nejsou pro děti vhodný a na hračky nemají nic. A skříň nemáš hlubokou.
7. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
 no ja se v pokojickach naprosto neorientuju, pokud by to dopadlo, bude Mie 4-5 let, takze uz bych delala pokojicek skolackej. to se fakt jeste uvidi emoticon
7. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 já se chystám taky na školáckej emoticon Akorát bez stolu. Miminkovskej už nee, bude teď ještě v postýlce a pak půjde do velké postele, skříně jsou furt stejný a na hračky chci něco Ala expedit, tam se pak dají knížky a je to emoticon

ale uvidíme, už jsem byla rozhodnutá pro Meblika, pak jsem si to rozmyslela, možná ho nakonec vezmu, ale chci to ještě uvážit

nechci, ať to stojí majlant, ale zase nechci vyhodit peníze za něco, co se za chvíli zničí a bude kupovat nové
7. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alodi
513
Registrovala se 15. května 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 117 příspěvků. Má 45 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alodi
513
Registrovala se 15. května 2007 na modrastrecha.cz. Přidala 117 příspěvků. Má 45 přátel. Region Praha.
 Ahoj,
tak my se dnes byli podívat v Hrdlořezích a paráda. Ten klídek okolo, lesy + to dnešní počásko emoticon
Chystám se do Lexxusu kouknout na tu maketu projektu, abych si to uměla líp představit. Ten terén nebude jednolitej.
Ptala jsem se znovu na to dokončení a plán je prosinec 2010 + hned následně kolaudace, takže stěhování při nejlepší vůli už v lednu.
7. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
 Evi, zatím jako dekorace bude jen autíčko-kobereček z Ikey na stěně. Chtěla jsem rovnou dávat nějaké samolepky, ale Míra usoudil, že si je Mates víc užije, když je dostane až v průběhu, což má pravdu. Takže ty dostane k nějaké příležitosti. Jak jsem psala, zatím tam spíš nic není. Hračky zatím nacpeme do dvou plastových kontejnerů z Ikey a hlavně potřebuje volný prostor, aby se o nic nepraštil emoticon A stejně, zatím tam bude spíš jen spát. Samotného ho tam nechat nemůžu a přes den asi pořád budeme spíš v obyváku.
Alodi, nechci ti kazit náladu, ale neznám nikoho, kdo by se stěhoval podle původního plánu developera. Zrovna Kristi by mohla vyprávět. I když by to bylo moc fajn, kdyby se termíny dodržovaly.
7. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alodi
513
fotoportrét
fotoportrét
alodi
513
 baarco, jasně, vím, že dodržování termínů je velkej problém...
Mluvila jsem s architektem a ten byl dost naštvanej slušně řečeno z toho, že realitka udává jiný informace.
8. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Baru: a puzzlůe na zemi? Já si právě pak chci s Amálkou v tom pokojíku hrát, aby nebyly krámy roztahaný po bytě.......... No, ale zatím je to zarovnaný a nic se neděje, nábytek jsem se ani nedovolala............ no, pořeším časem. Snad.
8. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
 Jo, jo, na zemi zatím puzzle a hrací deka (už konečně neblije, tak jí můžeme znovu vytáhnout emoticon ) a pak bude koberec. Už mám vybraný zelený ve Voivu, jen čekám, až dají nějakou slevu, oni je mají několikrát do roka. Akorát jsem, blbec, prošvihla slevy v únoru. Ale v létě určitě budou, nejpozději na dny marianne.
8. dub 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
 Alodi, dobre zpravy....tak jsem zvedava,jak to dopadne emoticon
8. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Baru: vlněnej? Ukaž! Jo, na dny Marianne určo budou. Na ty žaluizie jsem nezapomněla, jen ten kontakt ještě nemám, neb zas tu firmu vybíral manžel té kámošky........ Truhláře jsem stále nedostihla.

Holky, chci markýýýzuuu

Kristi: dobrý?
8. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
 Evi, tak nejak emoticon
8. dub 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
 Evi, jo, jo, vlněnej... Jsou děsně příjemné na dotek. Tenhle to bude http://voivo.cz/78-0-koberec-wings.html Já si nemůžu pomoci, ale mě ty dětské s obrázky připadají moc přeplácané. S těma žaluziema jsi hodná, že na mě pořád myslíš.
8. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Kristi: emoticon to není moc pěknej ksicht

Baru: tak ten je výstavní......jen nevím s tím vlněným, páč to bude věčně poblemtaný, ne?

Rolety jsou Starlux

já o nich taky uvažuju, ale vadí mi, jak to má ten u nás v druhém patře, že to bere kus okna. A prej to jinak nejde, nebo ještě dát nad to, ale to zas žádná nádhera zvenku.

Jo a pokojík se už snad kreslí!
8. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
 Poblemtaný bude, ale to je jedno, zda je vlněný nebo akryl. Spíš se mi líbí, že ten vlněnej je prostě mnohem příjemnější na dotek a když se na tom bude válet, tak je to prostě jak travička emoticon
Díky za rolety, kouknu na ně. Na pokojík jsem moc zvědavá.
8. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Čoveče, já měla jako dítě vlněnej koberec a strašně jsem ho nesnášela, neb jak se polil, tak páchl jako vlna emoticon Ale krááásnej je, Amísek taky dostane časem vlněnej.

Jinak ty rolety jsem dneska řešila tady se Subterrou a moc hezký to nebude emoticon
8. dub 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
fotoportrét
fotoportrét
kristi
302
 holky,vy jedete teda.. emoticon

tenhle koberec se mi libi uz dlouho...jak fakt docela praktickej vidim ten nas z Ikei, v tom se ztrati totalne vsechno emoticon
9. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 tak jsem dneska osadila tři truhlíky a maám toho dost. Je z toho akorát bordel emoticon
9. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
 Já jsem truhlíky zvládla už minulý víkend. Bordelu nebylo zas tak moc.
Včera spal Mates poprvé v pokojíku a v pohodě. Jen já si pořád nemůžu zvyknout, že už má oblečení tam a pořád pro něj chodím k nám do ložnice emoticon Tak teď to budeme ještě zútlňovat. K narozeninám asi dostane ten malý stolek a židličky.
Jo a vlněněj koberec bude v pohodě, mám trénik z vlněných svrchňáků emoticon
11. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Mně ještě pár truhlíků zbývá emoticon

Mám teď toho na tři dny hrozně moc a ve čt jedem. To je zase maraton............ Jakej malej stolke? Mamuta?
11. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
baarca (34 r.)
1
 Asi Mammuta, ono je šikovné, tak je zaoblený, omyvatelný a tak celkově babyfriendly emoticon Asi modrý stolek a zelené židličky.
Mě 3 truhlíky stačí, výhoda menšího balkonu emoticon
11. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
fotoportrét
fotoportrét
azafata
1
 Jehe, mně taky, ale mám jich asi 8, jinak na ten zbytek pozvu nějakýho zahradníka, chci i stromky a tak. Aspoň magnolii.

Mamut dobrej, mají tam jeden růžovej stoleček, ale jen podlouhlej a nejsou k němu židličky emoticon
11. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš