Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Holky, nestrašte!!!!! Nevím proč to dítě u jídla kejchá :-o :-o :-o má na to jinak celej den, ne? :-D :-D Baru: pěknej pták ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nestrasim, jen sdelujijak to fakt je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jindy to kýchání není zdaleka tak zábavné :-D Díry v podlaze už začínají i tu nás, jak tříská kostkama o podlahu. Tož jsem ráda, že se vám taky ten pták líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Azafato, mně malej taky u jídla kejchal...samozřejmě nejlépe, když jedl mrkev nebo špenát :-D Nevím, čím to =-) Kristi, já to taky neřeším. Jsou to děti, no :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jak je starý Tvůj chlapeček?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, ja mam tehotny dve kamosky, krasa.. :-) :-) :-) obe rocnik 80 a obe behem poslednich 14 dnu nasly 2 carky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a znají se navzájem?
Odpovědět
Profilova fotka
znaji :-) sice ne osobe, pac my vsechny jsme z Phy a jedna z Plzne, ale to je v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mají fajn...pokud jsou těhotné poprvé, budou spolu všechno řešit a ve finále budou mít stejně staré děti. To se pak dá dělat spousta věcí společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alodi, Matesovi bude za pár dní 11 měsíců. Kristi, to je teda úroda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
resp. v kvetnu mu bude rok :-) jj, je to super dofuam, ze to budou holky a ze mi zase vyskrnout nejaky jmena ze seznamu, uz tak mi nic nezbyva :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak nějak :-) Vůbec si nemůžu zvyknout, že už to není žádné miminko, ale za chvíli to bude veliké roční batole.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
utika to, vid? je to mazec, no.... :-) ale bude cim dal vetsi sranda
Odpovědět
Profilova fotka
Taky květnovej? Moje 2 kamarádky chystají pro svoje květnový děti oslavu a obě budou mít 1. rok :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ten 1.rok cítila jako přelomovej. Bylo to o hodně jednodušší, zábavnější a je to čím dál lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak to je pozitivní. Mě pořád dostávaj lidi, co pořád říkají něco ve stylu "jen počkejte, teď máte pohodu, ale potom až začne lozit/chodit/vztekat se ...." Jako já si chci dítě užít a ne si pořád na něj stěžovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to taky říkali "počkej, až začne běhat, to se nezastavíš apod.", zatímco já se nemohla dočkat, až se rozeběhne. Sebi si dával dost na čas a mě to už nebavilo, pořád ho nosit...nikam jsem nemohla jít, protože v kočárku být nechtěl a já zase nechtěla, aby vytřel celou hospodu po kolenách... Každý věk má něco, ale mně to vážně připadá postupem času lepší a lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak Alodi, na každém věku je něco krásného a náročného taky, ale fakt mě dostávají lidi, co když jim řekneš, že si dítě užíváš, tě zahrnou řečmi, jak to brzy bude děsné. No, každý to má takové, jaké si to udělá (nebo jak to vnímá) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, mela jsem moc oslav, dvoje narozeniny a v patek velka oslava mych narozek. Bylo to super, 25 holek, moc jsme si to uzily. Jenze druhy den jsme s manzou a dcerou razili na narozeninovou party u bazenu. A uz v 10 rano, takze jsem toho moc nenaspala. Ale zase bylo ditko unavene a pekne jsme si to uzili... Alodi - bydlim v Kuala Lumpur, Malajsie. Letos mam uz petilete vyroci. Strasne to leti a to jsme tu puvodne meli byt jen 3 mesice.... :-D Jak mas stare ditko? Ja mam jedno, Annabellu a jsou ji 3 roky a skoro 5 mesicu. Ja bych rekla, ze si to ted uzivam vice, nez kdyz byla mensi. Mene starosti, ale zase jineho druhu. Obcas me z ni certi berou, je docela zive dite. No uvidime s tou bilou sedackou, byla super levna, na to ze je to prava celokozena a navic znackova - Lorenzo. No tady to chodi cistit specialnimi prostredky, je to levne a clovek to hlavne nemusi delat sam. Uz se to velice blizi, jeste ze se stehujeme jen o jedno patro nahoru, nahazim to do nakupnich kosiku (tady je mame v condu na prevazeni nakupu), vetsina nabytku bude nova, takze to rovnou dovezou na misto (postele, sedacka, jidelni stul apod.). No je to super, kuchyni budou predelavat, ale asi az pozdeji. Ted to asi nestihame. Pristi tyden bychom meli dostat klice...a odstehovat se musime do 4. kvetna. No hruza. Ani jsem na nic jeste nesahla...ale ono se to nejak podda....stehovala jsem se uz mnohokrat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, jak jste si uzili dnesni den? my moc. Dopo sel muz na masaz, pak jsme jeli na tu lod Port 62 a dali si tam mnam obidek, pak zase vylet, hriste a nakonec jsme zajeli jeste do Azaley, podivat se jak to tam povyrostlo
Odpovědět
Profilova fotka
zitra jdu volat do Libovickyho, nejak mi blbnou dvere od vest. skrine
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak dobře pořiď. Mě překvapilo, jak Woodface rychle tu naší reklamaci vyřešil. Hlavně, že to vzali jako reklamaci, i když za to mohl spíš ten sesedlý strop. My dopoledne zanechali dítě babičce a jeli do Ikey. Máme mammuta modrý stolek, chtěla jsem i ty židličky, ale ty měli jen růžové :-S Tak jsme zatím vzali jen jednu tu bez opěradla a budu číhat, kdy budou mít i ty s opěradlem. A sehnali jsme stolek na terasu k těm našim židlím, co minulé léto ještě nechtěl Míra koupit. Nakonec se to jeho váhání vyplatilo, zřejmě tu sérii končí, tak byl stolek zlevněný z 800 na 450 :-) Dítě mezitím celou dobu u babičky spalo :-) Pak si chvilku pohrál s ovladačema a byl nadšený z kočky, ale ta z něj už tolik ne teda :-N Odpoledne musel Míra pracovat, tak jsme se odklidili do Stromovky, bylo to fajn, ale bylo tam mraky lidí, samí bruslaři a to i tací, co to vůbec neuměli, tak jsem jen trnula, kdy mi bude někdo brzdit o kočárek. Ale dneska by měla skončit matějská a bude tam konečně klííííd.
Odpovědět
Profilova fotka
Dasho, pane jo...Kuala Lumpur - to je úplně jiný svět, viď? Ale asi se vám tam líbí, když jste si to z 3 měsíců prodloužili už na pátý rok :-N To by jistě bylo na delší debatu, ale tohle mě moc zajímá, jak se žije jinde ;-) Jinak já mám 2,5 letého chlapečka Sebastiana a začátkem října očekávám druhé dítko. Annabelle jsme měli na seznamu jmen pro holčičku. Krásné jméno :-) My měli pěkný víkend. Včera jsme byli na obědě v nové restauračce na Václaváku, kde pití na stůl vozí mašinky. Normálně tam kolem všech stolů vedou koleje a jezdí tam různé vláčky. Malej z toho byl nadšenej. Pak procházka...A dnes jsme strávili celý den na Karlštejně s kamarády a dětma. Pohoda. Kristi, ta loď Port 62..není náhodou v Modřanech? Když jsme se dnes vraceli do Prahy, tak jsem si jí přes řeku všimla. Jaký to tam je?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to v Modranech, jidlo moc fajn, krasnej brunch i s pitim za 490, deti zdarma ;-)
Odpovědět
Ahojky, Alodi: dekuji moc za pochvalu o jmenu. Nam se take moc libila. Sebastian se mi take moc a moc libi, druhe ditko je ale porad jeste ve hvezdach, uvidime. KL je super, mne se tu moc a moc libi, zivot je tu super, moderni byty, obchody, dalnice, proste zadny treti svet, jak si mnozi mysli. Ja si to myslela taky a vubec se mi sem nechtelo, ale kdyz jsem dorazila, tak jsem zustala koukat s otevrenou pusou. Tim, ze tu neni zima, clovek hodne usetri, staci tu plavky, saty, nejake otevrene boty a to je pomalu vse. Topeni tu ani neni, nebot ani v noci tu neklesa teplota pod 23 stupnu. Pres den je tak 33. Jak se jmenovala ta restaurace na Vaclavaku, to zni super? Ten brunch v Modranech take zni super, deti zdarma, to je zajimave. Moje Annabellka ma apetit pomalu vetsi nez ja.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dasho, KL zní super. Já si nemyslela, že je to třetí svět :-N , jen je to prostě tak daleko a odlišná kultura, že si člověk asi nedokáže představit, jak se tam žije. Takhle teplo je tam celoročně? To je nádhera! Já bych k životu nepotřebovala ten náš podzim a zimu... Ta restaurace se jmenuje Výtopna. Mají i dětský koutek. Jediný negativum, že to tam o víkendu docela trvá. Ten brunch na lodi zní taky dobře, jen bych možná měla strach, aby se mi Sebi nevrhal do vody =-) Já mám ráda při hezkém počasí i brunch v Žofín garden. Jak často jezdíte do Čech?
Odpovědět
Profilova fotka
n Zofine jsme taky uz byli. Vody se neboj, Miu to ani nenapadlo, je tam takovej placek zelenej, tak jeste vytahnou naky hrady a hracky, aby se decka zabavila, takze to bude uplne super :-)
Odpovědět
Alodi: no teplo je tu celorocne. Mne to ani neprijde, uz jsem si na to zvykla. Horsi to bude, az se nekdy budu vracet. Do CR jezdim zasadne v lete, nebo nejdrive v kvetnu, abych nezmrzla. A stejne je mi vetsinou zima i v lete. Ja a zima proste nejdeme dohromady. Ted se budu chystat bud v kvetnu, nebo az v cervnu. Zalezi na jedne praci, o kterou se uchazim a mela bych to snad vedet do tydne. Jinak se tu zije hodne podobne jako v Praze, jen s tim rozdilem, ze je tu levneji - treba tu maji genialni sushi, ale jist se tu da uplne vsechno. No a vic se tu chodi ven s kamaradkami, nebot kazda mame vetsinou pomocnici v domacnosti, ktera nam nejen uklizi, zehli apod., ale i se stara o deti, coz je super. Je to takova placena babicka... :-D
Odpovědět
Dasho, no hura, ze prijedes, musime seznamit holcicky x-) x-) x-) Byt chválím, se asi budeme muset přijet mrknout x-) Holky, jsem tak nasr ]-( z tý sopky!!!!!!!!!!!!!!! Můj výlet se krátí a krátí a já stále sedím doma ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je fakt pech, že zrovna musela sopka zasoptit :-| Byla jsi se nakonec podívat na tu židličku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?