Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • ahooooj, jak se mame?

co si dat srazika tady
    http://www.port62.cz/

nekdy az bude pekne

• Kristi, to vypadá mooooc dobře 🙂
    Mám dilema, chci pověsit závěsy k Matesovi a nevím jak. Máme okna v takových asi 20cm hlubokých výklencích akorát na to okno, takže je tam cca 7cm okraj od rámů okna. A nevím, zda vsadit ty závěsy do výklenku nebo je dát až na stěnu. Raději bych je dala do toho výklenku, ale bojím se, že to už bude moc nahňácané a když budou závěsy shrnuté, seberou kus okna, protože budou širší jak ten 7cm okraj.

• Baru: my jsme kvůli tomuhle problému (ovšem máme výklenek jaksi hlubokej, takže by to nešlo dát před něj), dali nakonec ty látkové rolety. Ale k Matesovi bych to řešila římskou roletou, ta ti kus okna nesebere. No a nebo teda před to, ale 20 cm je možná dost....

• Sponzor fóra
  • Kristi: jen co bude teplo 😉

• Baru, ja bych to dala pred okno 😉

• Nevím teda, jak to mé dítě krmit............... kdybyste viděly, co dělá s tou kaší 😮 😮 😮

• urcite naky lotroviny, co? 😃 😃 😃

• No jasně 😃 😃 😃 Ale snědla to 😉 Na začátek dobrý 😉

Nemám zabaleno, vůbec nic nemám připraveno. hrůůůza.

• tak utikej balit 😉 Amy je sikulka, kase jsou mnam

• Ta její ne ale 😐 Chutná docela fuj. Je to rýžová kaše bez chuti udělaná z dietního nahořklýho mlíka 😐

• ja kasicky nikdy nedojidala, to me moc nejelo, no. Zato krupicovou bych si dala, jenze tu mi nikdo neudela

• A co takhle selfmade?

• Evi, ty první příkrmy jsou většinou katastrofa. Já si první tři týdny na příkrmech říkala, jak mi dítě nechce jíst a jak ho to pak rychle přešlo 😃 Teď se nemůžu najíst, aniž by on nedostal alespoň křupku, byť je třeba hned po svém jídle. Jinak mi tu visí na koleni a žebrá. Já dojídám akorát domácí maso-zeleninu, jen přidám trochu soli a mňam 😃 Jen mi málokdy Mates něco nechá.

• Rozblemtané maso a zeleninu dojídáš? Já jsem na tohle hrozná, se mi z toho zvedá kufr....... 😛

• Sponzor fóra
  • Jejda, takže let odložen? Zas lepší počkat než dopadnout jako ti Poláci 😞
    Ta zelenina, co dělám já, není rozblemtaná. Teď už má normální kousky jako třeba v rizotu. Ani to nerozvářím, takže to je dobré. Co bych nepozřela, jsou ty kupované. Až ty od 8. měsíce trochu připomínají jídlo.

• Odložen na neurčito 😠 😠 😠 😠 Ale s těma Polákama máš pravdu 😉 Zkusíme to zítra, el kdo ví, jestli se poletí, neb jsou zrušeny všechny lety do půlnoci a pak se uvidí, že.

Aha, tak když už jí normální kousky, to bych mžná taky snědla. Ale takový to rozčvachtaný.......... z toho se mi vždycky dělalo blbě, jak to ještě ty děti patlou po puse a pak se jim to utírá tou lžičkou, no, pane bože 😮 Máti mi furt říkala, že až budu mít své dítě, že mi to vadit nebude. No, tak mi to vadí stále, fuj 😃

• Ahojky holky, po dlouhe dobe opet zdravim. Jak se mate? Koukam, ze deticky uz krasne rostou. Azi: ty uz jsi u prikrmu, ten cas opravdu tak moc leti. My se budeme stehovat za dva tydny. Nastesti jen o jedno patro nahoru, ale stejne. Uz jsme nakoupili vetsinu noveho nabytku, vcera dve telky, uplne jsme koukala, jak moc sly dolu. Nakonec jsem koupila nadhernou bilou celokozenou sedacku (2+3+1), je nadherna, tak doufam, ze mi ji Bella nepocmara propiskou. No hruza. Vsak to znate sami. Jak se bydli v relativne novych byteccich?

• Ahoj,
    dasho, můžu se zeptat, kde bydlíš? Z fotek kouká exotika...to rozhodně není bydlení v Praze 😃

kristi, jak pokračujete v debatách o Azalee? U nás to zatím vypadá nadějně 🙂

• Dasho, tak ať se v novém dobře bydlí. Já si to stejně vůbec nedokážu představit ten váš prostor 🙂 A se sedačkou, my máme pro jistotu čokoládově hnědou, takže ani když jí já zamatlám čokoládou, tak to neva 😃
    V neděli vyrážím směr Ikea pro Mammuta a pár dalších nezbytností.

• Musím koupit něco na Amálčino jídlo!!!!!!!!!!!! Ona u toho kejchá 😃 😃 😃 Pro mě deštník, ale pro ní nějaký sezení. Nutně.

• ahoj vsechny, dneska jsme se sesly vzacne vsechny.

Dasho, tak super, o to to je lepsi ze jen o patro, aspon to nemusis vsechno balit atd

Alodi, my dobre, vypada to stejne jako u vas 😉

Evi, nebo plastenku 😃

jinak nam prislo rocni vyuctovani za elektriku a ok, nedoplacime, preplatek asi jen 1000 kc, tak jsemrada, jsem zvedava, co prijde za plyn

• Evi, kýchání je dobré, co? 😃 Kapičky mrkve všude... A já blbec pořád nosím bílá trička 😛

• cerna je lepsi barva 😉

• Nejlepší by byla khaki kamufláž 😃 z army shopu 😃

• stesti, ze uz tohle mame za sebou, ale pokud se to da srovnat se znicenym nabytkem, voskem pomalovanyma vitrazema u dveri, okny, modelinou vsude vcetne koberce atd atd....tak nakonec ty tricka mozna vyjdou jeste levne

• Hlavně dáblík na skrvny to jistí. Jinak jsem se asi zamilovala do tohohle houpadla http://3dh.mycode.cz/vyrobce-produkt/2652/dodo

• toz to je pekny ptak 😉

• Kristi, to ti Mia pěkně likviduje nábytek...u nás asi nejvíc trpí dřevěná podlaha, nejvíc důlků je tam od autíček, které má zaparkované všude možně. Sedačku máme smetanovou koženou a ta je zatím dobrá. Když něco, tak setřu a je to. Jednou mi jí chtěla popsat Sebíkova kámoška fixou. Naštěstí to byly ty z Ikei a šly dolů.

Baru, pěkný pták 😉

• Alodi, jen tak lehce, ona je ale fakt jako dost akcni, ale mne to nevzrusuje, je to jen kus preklizky 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?