Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Jupííííí, zoubek!!!!!!!!!!!! A už leze? Amali stávkuje se zvedáním hlavinky :-| Roleta je naruby, v pátek nám jí přetočí. Jo, máme furt něco :-| Zdi stále neopravené. Tu koupelnu vám ale vymalují oni, ne? Kočárek mrzí, my naštěstí máme kola nenafukovací. Máš to opravené?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, tak my asi nakonec budeme stavet, nebo ja uz fakt nevim, ale vypada to slibne :-) ty jo, zub, to to leti to je silene
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu dneska mrknout do HOl. trznice, nejak mam chut vysadit bylinky
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, ještě nejezdi, byla jsem tam včera (tam jsem píchla) a pořád nic moc. Bylinky ještě nejsou, stánků málo, akorát ty uskladněné věci, z čerstvého tak porék a petržel. Tak abys nebyla zklamaná. A na baráček jsem zvedavá. Kde máte vyhlídnutý pozemek? Dneska je zrovna zajímavý dům na idnes. Teda zařídila bych si to jinak, ale ten dům se mi líbí. Kočárek včera Míra lepil a nakonec do duše udělal 3 další díry a pořád to není :-S Takže se Mates nosí v manduce a teda on je s tím moc spokojený - kouká si ven, dneska zíral na popeláře :-D Povídá si s prodavačkama... Jen nevím, jak dlouho to snesou moje záda. Míra pořád jaký je cyklista, tak jsem nečekala, že píchlá duše u kočárku bude problém.
Odpovědět
Kristi: A kde? V těch Počernicích? Baru: jsem se nechala inspirovat a taky si objednám zeleninu v tý bedýnce ;-) Ten kočárek je pech, ani nevím, jestli se náhradní duše dá koupit? Snad jo ;-) Míra je teda ................. :-D :-D :-D Vím teda, že to není k smíchu, ale ty další tři díry mě pobavily, pardon :-D O manduce taky uvažuju, ale nevím, nevím, mám normální šátek na nošení, s tím chodíme doma, když Amali nechce bejt sama, ale zase na ven...........no, na chatu by se hodila, no, přemýšlím. Už jsem byla rozhodnutá a pak jsem se zase zmátla, že to třeba nevyužiju :-o Holky, co takhle nějakej srazík? Pro nás je bohužel denní program řízen jídlem, ale jinak jsme free.
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem, mam jen pazitku a nakou zeleninku, aspon vim, kam priste jit, stejne jsme nemely co delat... pozemek je na Lhotce :-) Baru, na ten dum jsem koukala, nic moc velkyho tam nebude moct byt, spis delsi a vyssi, proste naka pekna kostka
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsme se vrátili z Dětského ráje a máme náhradní duši. Teda pro jistotu jsem vzala dvě :-D Tak doufám, že do těhle mi už Míra díry nenadělá. Evi, já se nejdřív taky smála, ale pak mi trochu úsměv zamrzl :-N Manduca je dobrá, rozhodně bych teď už Matese v šátku neunesla a i mi příjde, že pro něj to je pohodnější. Teď v zimě jsme jí taky využili spíše doma, ale teď jsem moc ráda, že jí mám. Já jsem taky dlouho spekulovala, ale pak jsem se zamilovala do limitované edice (modro-hnědá s hvězdou na zadku :-D) a bylo rozhodnuto. Jestli chceš, můžu jí vzít na nějaký sraz s sebou a vyzkoušíš. Pro sraz určitě jsem, my může příští týden ve středu nebo čtvrtek a pak jsme ten další týden na horách. Klidně můžeme vyrazit na procházku někde u vás, Evi, ať můžeš případně rychle domů, kdyby bylo potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Evi, ještě k lezení, jak jsi se ptala. Mates už bezvadně péruje na kolínkách, leze po čtyřech dozadu. Dopředu se zatím plazí, ale už dost rychle a bez problémů přeplazí celý byt (no, zas tak velký není :-N ). Ale už při tom plazení začíná zvedat zadeček, tak by to brzy měl dát na kolínka. Už si i jednou sednul a dneska si začal klekat - chtěl vlézt do myčky :-D . Amali to dožene, vždyť toho měla tolik a musí nabrat sílu.
Odpovědět
Kristi: kde na Lhotce? Už je koupenej, nebo vybíráte? Ukaž ;-) tam někudy má jednou vést metro, ne? Ta trasa D, nebo ne? A kdy to vypukne? Ty jo, nenapínej a vyklop to ;-) Baru: No to by bylo dobrý, máme tu tu cyklostezku, že bysme šly? Páč mi to máme s tím krmením furt na pytel.......... Máme režim po třech hodinách, nikdy míň, a taky ne víc, ale trvá nám to, neb u toho hodně řve :-o Včera jsme byly u kamarádky v Černošicích a potřebovaly už jsme jet domů a jedly jsme 45 minut a nesnědly skoro nic :-| A to jí krmím z flašky už. Kojení jen tak hodně občas mezi krmením, páč už jsem ztratila nervy. Stejně vždycky snědla houby. Manducu.......no, uvidíme, já jen jako že na tu chatu, ale zas nevím, páč tam moc ven nechodím, resp. jen po zahradě a někdy na houby, zas ale s kočárem nemám šanci vůbec.............. No, rozmyslím to. Mám ještě čas, teď jí zatím unesu v šátku. Jsem koukala, že bych koupila v bazaru, ale nemají, resp. jo, mají za 2300 :-D Jinak holky roletky předělají zítra a zítra se přijede i zaměřit ten případnej vršek co chceme stavět.
Odpovědět
Profilova fotka
v klidku, pan ma domek a u toho zbytecne velkej pozemek http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@s... tady je to ten dum uprostred, ten velikej, u toho je cca 650m2 metro tudy asi nepovede, je to starsi zastavba, doufam, teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to mi ani nemusíš říkat. Taky si ještě moc dobře pamatuju 45-minutové kojení. A občas s intervalem 1,5 hodiny :-p Mates mi taky déle než 3 hodiny bez jídla nevydrží, ale jde mu už dát třeba křupku a mlíko má vysoslé do 10 minut. Bazarové manducy moc nejsou, nějak je lidi neprodávají. Zas díky tomu jí pak člověk bez problémů prodá, každý po ní skočí. Kristi, tam kousek jsme kdysi bydleli (když mi bylo 2-5 let) a bydlí tam můj táta. Je to tam celkem fajn, hodně zeleně a ten lesík tam je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jsem zvedava, o vikendu se tam zajedem podivat
Odpovědět
Článek se načítá
Baru: u nás je ještě rozdíl ten, že Amali bez jídla vydrží........... Jenže nesmí. Takže jí láduju jak husu na pekáč, pěkně po třech hodinách. Teď jsme jedly jen deset minut!!!! Takže ve tři budeme jíst hodinku :-p Holkýýý, byl tu ten chlapík kvůli té vestavbě, no, jsem nadšená, už se to začíná rýsovat, jak by to mohlo vypadat. Do měsíce udělaá předběžnej projekt a pak se budou vymýšlet finesy. Snad to do léta bude stát. Roletku odvezli, zavezou odpoledne už lícem k nám. Tak to šlape. No a plánuje se ta oprava v bytě. V úterý se přijde podívat podlahář, jak se bude měnit podlaha. Snad to půjde snadno. Pak se nějak musí sundat radiátory a oškrábat zeď. Pak se udělá na jedný části nová stěrka, na jedný části bohužel budou škrábat až na cihlu a bude se dělat nová omítka. No, pak to musí vyschnout, přebrousit a znovu vymalovat. Tak se nedivte, když budete mít časté návštěvy :-D Páč kdo by tady v tom bordelu s Amálkou byl, že jo =-) Kristi: to bude pěkný x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, hlavně, aby už začalo jaro a rychle to schlo. Na návštěvě budete obě vítané, Mates zbožňuje návštěvy, protože já ho už nudím.
Odpovědět
Profilova fotka
v pondeli se ma zase ochladit
Odpovědět
Právě, má bejt zase kosa a pršet ]-( Nicméně, musí se to opravit. Už se na to nechci dívat, hnus ]-( Na návštěvu se těšíme ;-) Amali už je pěkná koketa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, včera mě to navnadilo, že je jaro tady. Ale už dneska to nebylo nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, tak pozemek jsme videli, dobry to je,ale neni to ani 600m, musime to nechat zamerit, no
Odpovědět
tak hlavně, že je dobrej ;-) Zas ale, aby se vám tam ten dům vešel..........
Odpovědět
Profilova fotka
vejde, vejde, uz jsme neco namysleli, dalo by se ;-)
Odpovědět
tak super! už jsem si objednala manducu, jsem vybírala nejlevnější a nakonec jsem skončila u motýlkový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Motýlková je skvělá, jen jaksi ne pro Matese :-p Ale jinak ty limitované edice mají i lepší látku, je jemnější, takže určitě nebudeš litovat.
Odpovědět
x-) x-) x-) x-) Holky, včera jsem v Ikea koupila nábytek na terasu. Na tu u obýváku. Na tu druhou chci ten umělej ratan, ale to je jaksi investice větší................. Měli stůl se sklem nahoře a kovové židle se sedáky, jako skoro zadarmo to bylo. Snad to chvíli vydrží, vypadá to celkem bytelně.
Odpovědět
Profilova fotka
mas odkaz, Evi?
Odpovědět
kristi: to nemám, ale můžu vyfotit židli ........ stůl ještě není smontovanej :-|
Odpovědět
Jo a právě jsem přišly z Mebliku. No, uvidíme, jestli to koupíme. Musím to promyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro moje letadlo do pokojíku: http://www.etsy.com/view_listing.php?... x-)
Odpovědět
Beautiful x-) x-) Jsem taky viděla dneska nějaké samolepky, jen vědět, jak to kam nalepit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, jak se mate? my jsme ted furt litaly nekde po venku, kdyz bylo tak docela hezky...zitra zase napadne, no uz by to mohlo skoncit, Miu to venku moc bavilo. stolek mam doma, ten orech se sem hodi daleko vic, snad ho Mia zase hnedka neznici Roba byl vcera za panem ohledne toho pozemku, no fakt se uvidi, ono je to vedle nakyho rybniku a prej tam jsou v lete bezdomovci, tak to se mi jako moc nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkná zima je teda. Ale my zítra frčíme na hory, tam bude ještě větší. Snad až se vrátíme, tak začne jaro. Už se nemůžu dočkat. Až se vrátíme, musíme se vrhnout na Matesův pokojíček, jsme děsné ostudy |-| Taky uvažuju, že snad jako konferenčák vezmeme zatím ten Lack. Je stabilní? Bojím se, hlavně, aby ho na sebe Mates nesvrhl, jak se o něj bude zvedat. To by bylo blbé, kdybyste tam měli bezdomovce. Ufff, co všechno si člověk musí pohlídat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?