Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
jo vim ale nemam tiskarnu, tak mi to musi vytisknout mama v praci ve dve bysme tam jeste meli byt ja to vidim tak, ze malou prijde nekdo hlidat a my se na chvili utrhnem bud mama, nebo tata a mama pujde taky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se domluvím operativně přes mobil. Já taky nevím jistě, jak to zvládnu. Doufám teda, že tam bude něco zajímavého a nejen davy lidí :-N
Odpovědět
Tak jo ;-) Jinak jsem si jistá, že to bude stejné, jako loni a předloni, ale mě to baví, moc x-) Potřebujeme něco na terasu, do Amálčina pokoje, něco na zeď........... tak to chci omrknout, pak bude v březnu ještě FOR Habitat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, ja vubec nestiham, cely tyden v jednom kole. Zitra jedem s holkama a detma na hory, takze balim a do toho uklizim, protoze Robovi dorazi zitra kamarad, aby tady nebyl sam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak nakonec mám na zítra odpoledne obhlídku rekonstruovaného bytu kamarádky, tak asi půjdu až v neděli dopoledne. Dej vědět, zda tam najdeš něco zajímavého.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, bylo něco zajímavého? Mě teda dneska stačilo jít kolem Výstaviště do Stromovky a vidět ty mraky lidí :-( Asi nakonec nepůjdu, nějak na to už nemám nervy.
Odpovědět
Ahojky, no, bylo to jako každej rok, firmy se víceméně opakují. Akorát mají nové věci. Davy ani nebyly, resp. nějak mi nevadily, našli jsme si nějaké zajímavé výmalby na zeď a nějaké závěsy jsem viděla. No a postěžovala jsem si v té firmě, kde jsem si obejdnala roletu do ložnice, že od 29.10. 09, kdy jsem jim zaplatila první peníze. přeci jen už trocha času uběhla :-o Tak to budou řešit. Viděla jsem taky úžasný koberce Pierre Cardin, to jsem slintala. Kdybysme už do obýváku neměli ten co máme , hned bych si nějakej koupila. No, možná to ještě udělám :-D Jinak myslím, že jsi o nic nepřišla, FOR Habitat bude mnohem lepší. A ještě je něco za 14 dní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nakonec nešla ani dneska - dopoledne jsem vařila :-) a odpoledne bylo tak hezky, že jsem nechtěla přijít o procházku s kočárkem. Tak snad na ten For Habitat se dostanu. Dneska jsem odvážně zkusila po jídle už nedokojovat a překvapivě mi to prošlo. Celkem ráda bych postupně omezila kojeni jen na ráno a večer, abych už přes den tím nebyla vázaná. Ty koberce mě zajímají, pořád taky něco hledám. Jaká firma je prodávala, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zagooglila: http://www.eshop.podlahybrouk.cz/prod... Ten s "puntíky na šňuře" mě zaujal k Matesovi do pokojíčku.
Odpovědět
Ty koberce jsou totálně boží. Firmu napíšu zítra, nemůžu najít tu vizitku. Ale mám ji ;-) Jsem dneska ztratila klíče. Celej barák je hledal, máma přijela, Petr mi přijel otevřít, když jsem s Amálkou jen v tričku seděla v recepci............. Nenašly se. Před chvílí vypadly z kapuci od bundy. Nejsem já magor?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to je dobré :-D z toho si nic nedělej, takových historek o blbnutí na mateřské je. Jedna mamina z květnové diskuse byla celá vyděšená, že je snad těhotná, protože za druhý proužek vzala ten, co odděluje testovací a kontrolní zonu :-D Včera jsme objednali Matesovi už tu větší autosedačku, to je strašné, jak to letí. Teď je ve stádiu, že ho děsně lákají všechny tlačítka, tak mu asi koupíme toho hudebního slona od Lamaze. Jak jsme včera zkoušeli v Dětském ráji autosedačku, tak jsem tam prošla všechny ty hrající hračky a běs hrůza. To je ten slon úplně zlatý.
Odpovědět
slona máme a je dobrej ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
http://evmi.rajce.idnes.cz/Amalka_pok...
Odpovědět
Profilova fotka
Ta má kukadla :-) Je úžasná a krásně se směje. Za chvilku bude mít 3 měsíce, co? To letí ... A koukám, že je fanynka do Lamaze. To k nám musíte jít okouknout Lamazí hrazdičku, ta je skvělá. Dneska jsem byla v Kice a zamilovala jsem se do koberce od Espritu z novozélandské vlny. Takový hnědo-béžo melír a úplný plyšák. Jenže ta cena :-o Mám sice kupon na 10%, co byl v knížce z DM, ale potřebovala bych tak na 50% :-N A taky se mi tam moc líbily dvě látky, co by se mi krásně hodily k Matesovi do pokojíčku, ale taky mi přišly nějaké drahé. Zítra ještě jedu do Ikey, tak kouknu ještě tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hory byly uzasny, fotky jsou na FB :-) deti si to fak uzily a my taky, opravdu moc fajn. Amálka je krasna, moc ji to sekne a prijde mi celej Peta, teda :-) V Ikei maji tedka uz nejaky novy kolekce jarni, moc pekny
Odpovědět
Profilova fotka
priznam se, ze uvazujeme o novem bydleni, zatim teda daleka budoucnost, ale vybrali jsme tohle http://data.baarova.cz/rds/projects-f...
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky ložnici s koupelnou a šatnou :-) Ale teda já bych nemohla ty šikmé stěny, jednak kvůli nábytku, ale i pocitově. A to místo, přímo u magistrály, nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to chapu, mne sikminy nevadi, neni jich tam moc :-) to neni az tak primo u magistraly, je to az pod Brumlovkou - ted zase pise Roba, ze dum...ja uz se na to vyseru, mne to fakt nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
No, je fakt, že si nedovedu představit až kam je ten hluk od aut slyšet. Ono záleží, zda je to kryté jinýma budovama, což tady asi je, jak tam jsou ty kanceláře. Koukám, že nevíte, co dřív vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A koukla jsem na fotky z hor .- skvělé a ten bazén... Už se těším, až taky budeme moci s Matesem provádět takovéhle výlety.
Odpovědět
Profilova fotka
tenhle je prave koncovej, a otocenej na druhou stranu od magistraly, mne se moc libi ta chodba s temi loznicemi, no. hory super, decka se vyblbla totalne
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se děsně líbí ta ložnice s koupelnou a šatnou. To má i Eva a zbývá jen závidět :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to me taky, ale kdyz se mrknes do nabidky, maji to tam snad vsechny vetsi byty :-)
Odpovědět
Ahoj holky ;-) Baru: hrazdičku omrknem, to se bude Amali líbit. Už dva dny celkem obstojně jí, tak teď jen, aby začala přibírat. Přeci jen, jsou jí právě už skoro ty tři měsíce a váží 4,1 kg :-o Chce bet modelkou pravila, ale maminka z ní chce mít lékařku, takže musí baštit :-D Kristi: mně se zase líbí to místo, byt je hezky řešenej dispozičně, jen ty šikmice bych nemohla............... Já jsem pro rovný stěny. Jo a volila bych vyšší patro no.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, však kariéra modelky se jí už nadějně rozbíhá. Na fotkách je k sežrání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, no vyssi patro + pul mega, to jako nic pro me :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme byli na tech Dinosaurech v O2, to byla fakt nadhera :-)
Odpovědět
Baru: no jasně, ale anorektička z ní bejt nemusí :-D Kristi: no to vím, že čím vyšší patro, tím dražší, páč je to lepší, no.......... Ale když vám to neva, tak OK ;-) Dinosaurech? Co to je? Jsem něco slyšela, ale už ani nevím co. Já bych taky někam šla x-) Že bysme taky šli?
Odpovědět
takže nám roletu předělají............ mám já to zase štěstí teda, já to snad přitahuju ty problémy
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, co bylo s roletou? To teda taky pořád něco máte, co? Nám by měli už konečně zadělat tu koupelnu. Stěny jsou už suché, jen to budeme muset přemalovat :-S Snad bude stačit jedna vrstva. Dneska jsme píchli kolo u kočárku, jak je na chodnících ten štěrk, tak asi z toho. Dokud byl sníh, bylo to v pohodě, ale teď jak to slezlo, tak to je blbé. Snad je napadne to zamést a odklidit. Jinak asi nebudu moci s kočárkem ven. A konečně vylezl zub.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?