Jak rozvrhnout koupelnu?

Profilova fotka
Dobrý den, mohla bych poprosit poradit jak rozvrhnout koupelnu? Není to moc velká místnost a měla by v ní být nějaká snad větší vana - možná i nějak trošku rohová nebo taková jaká se tam vleze a dvojumývadlo se zrcadlem. A samozřejmě nějaký úložný prostor. S oknem se dá ještě hýbat, dá se zvýšit i nějak trochu lehce posouvat. Vana by vyházela asi vedle dveří a umývadlo naproti skoro v rohu, ale mě se to prostě tak nezdá... to okno se mi tam úplně nehodí v tom místě, bych dala umývadlo tam, ale zase by tam nemohlo být zrcadlo... tak prostě vůbec nevím.... nemáte nějaký nápad, klidně i třeba s konkrétní vanou nebo tak? Díky
Odpovědět
@zuzanka.k je to velký prostor, nechcete si dát volne stojící vanu na stěnu kde je okno (klidně pod okno) a dvojunyvadlo naproti na stěnu u dveří. Skrinek se tam pak ještě vejde spousta. Volne stojící vana působí vzducne moderně a nadcasove, myslím že i úklid kolem je lepší (tím volne stojici myslím ke stěně, najdete spoustu na internetu)
Odpovědět
@zuzanka.k mame o malilinkato mensi prostor a trochu souple dvere doleva, ale jinak uplne stejne. V levem dolnim rohu velky sprxhovy kout. V levem hornim rohu vanu-castecne pod oknem, ktere mame sirsi. Mezi sprchacem a vanou otopny zebrik. No a tim, ze mame souple dvere, tak za dverma 2 umyvadla a pres celou stenu jak spodni, tak horni zrcadlove skrinky, do kterych se toho vleze opravdu hodne. Volne stojici vanu bych nedavala, ptz ti ubere strasne moc mista a koupelna neni zas tak velika. Nebo bych ji dala v pripade, ze nebudete chtit sprchac...
Odpovědět
Profilova fotka
@artep1987 ano, tak nějak jsem si to představovala původně, ale prý vana na té straně nebude dobrá... asi si to úplně neumíme představit - zkusím pohledat..... díky
Odpovědět
Profilova fotka
@kekita jé, nemáte někde fotku pro představu? sprcháč tam nebude, takže na vanu místo jakože je, ale kam ji přesně dát, je právě oříšek
Odpovědět
@zuzanka.k mám v druhém telefonu, tak pak pošlu. Pokud nebudeš mít sprcháč, tak bych ji dala možná fakt volně stojící.
Odpovědět
Doporučuji zajít do nějakého koupelnového studia a nechat si poradit. Vizualizace většinou stojí kolem dvou tisíc a pěkně vám pomůžou, zakreslí kde budou baterie a odpady, což se Vám pak bude hodit pro vodaře. Protože jinak tam odpady a vodu dají jak jim to přijde nejlepší a pak je člověk akorát nešťastný.
Odpovědět
Profilova fotka
@kekita díky
Odpovědět
Profilova fotka
@blooddrunk ano, to je pravda.... ono to chce hlavně i fakt vidět, na papíru to vypadá pořád trochu jinak...
Odpovědět
@zuzanka.k posilam slibene fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@kekita díky.... moc hezké.... já ještě přemýšlím kde dát pračku a sušičku... což je to pak trochu horší...
Odpovědět
@zuzanka.k tak pokud nechceš sprchu, tak bych ji dala místo ní obě dvě vedle sebe. Na ně bych dala dřevěnou desku i přes bok pračky (aby byly schované) a nahoru závěsné skříňky na prášky a věci do pračky. Nebo pak je druhá možnost a ta se mi líbí víc- pračku se suškou nad sebou schovat do skříně za dveře a tím trošku zmenšit prostor pro umyvadlo. Takhle udělanou přípravu na pračku se sušičkou má tchyně a mě se to moc líbí. Já osobně si třeba neumím představit koupelnu bez sprchy-i když si napustím vanu, tak se stejně pak jdu osprchovat do srchy, abych všechno okolo nezacákala...
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm pořád přemýšlím jak to vymyslet, nějak mi to nejde pořádně rozvrhnout.....
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?