Kde a kým jste si nechali navrhnout kuchyně? Studio, designér, truhlář?

Zobraz úvodní příspěvek
Muzu prosim vedet kdo vam delal navrhy kuchyni. Porad nevim zda to nechat na truhlari ci v kuchynskem studiu ci bytovym architektem/designerem a poprosim hned konkretni tipy. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@danielacz no že Petříček dělá výrobce kuchyní Infini :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky a je to špatně? Já se v tom vůbec nevyznám.. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@danielacz vůbec ne :-) dobry česky výrobce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak už to začíná😞. Gorenje super zkušenost, ale nemají vlastní obkladače. Dobře, obkladače známe skvělého. Jenže - kuchyň se vyrábí 10 týdnů, nemůžeme být 10 týdnů bez kuchyně. Proto nejdřív zaměření a potom teprve demontáž staré kuchyně. Super. Včera obkladač řekl, že je to nesmysl, že to zaměření musí brát do úvahy tloušťku nových obkladů a štuku (obklady na bočních stěnách, linka ode zdi ke zdi). Tak mě čeká asi ten maraton nervů, kterému jsem se chtěla vyhnout....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@cankikris Mohl bych poprosit o info, kde Vám nabízeli fajn nabídky na technistone? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, potřebovala bych poradit, řešíme teď kuchyni, máme vyhlídnutou Nobilia Cascada a návrh nám dělají ve scontu, přišel nám už první návrh, ale začínám vymýšlet jiné varianty s ostrůvkem, můžete mi jako zkušenější třeba poradit, co je lepší? Díky
Odpovědět
@mokacer zkus napsat @verunky. Zabývá se návrhy a dost lidem už tady poradila, navrhla ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?