Menu Forum

Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @magdatr to už máte i obroušené? emoticon) to jste rychlici, my jsme dlouho brousil.i a natirali snad za 2 roky emoticon))
@petronia dost dobře nerozumím,,, jestli firma dělá okna, tak je dělat muže, asi mají firmu,,, a i kdyby neměli, tak si okna mužeš vyrobit sam emoticon normy jsou pouze doporučující,,, kdybys měl nějaké snad dotace na nízkoenergetické záležitosti, tak by to kontrolovali a nedali dotace, ale takto? pohoda,,, a okna tohoto druhu jsou krásná,,,, emoticon
24. čer v 09:48  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matkabohu
Registrovala se 17. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
matkabohu
Registrovala se 17. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 2 přátele. Region Blansko.
 @thomson já nejsem z moravy, tak jsem řešila sama, příbuzní, přátelé i rodina více než 250km daleko.. partner na toto nebyl, nerozumí tomu, chodil do práce...musela jsem sama, proto jsem to zadávala firmám, a nemohla to dělat svépomocí, nedalo se zvládnout vše..dělala jsem pouze interiér(příčky, obklady,dlažby, apod)..
24. čer v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matkabohu
fotoportrét
fotoportrét
matkabohu
 @petronia v době kdy jsem kolaudovala já (2010/11) tak nikdo nechtěl certifikát na okna, kolaudační komisi zajímala stavba-materiál, půdorysy, řezy - zda odpovídá projektu (proto mi zkolaudovali jen přízemí - u podkroví jsem měla špatně technickou zprávu s textem. dále chtěli revize elektro, voda, topení, komín, .....
24. čer v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petronia
Registrovala se 10. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Sním o domě
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
petronia
Registrovala se 10. dubna 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Sním o domě
    Region Ústí nad Orlicí
 @kasha
@matkabohu

tak mame na urade noveho veduceho a uz pri povoleni na stavbu to bolo dost zdlhave, ale ak vravite ze netreba certifikat na vlastne byvanie tak to hadam bude fajn,

@kasha , uz ked sme snivali o roubenke, tak ju nechcem pokazit nejakymi eurooknami emoticon

@matkabohu my by sme najradsej skolaudovali co je potreba a sli byvat aj do spodnej casti, horna sa dorobi popri byvani, a hlavne usetrime za najem v byte.
24. čer v 10:10  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @petronia emoticon já bych špaletové nechtěla, více práce emoticon)) ale jsou krásné emoticon obzvlášt s vnitřkem na květiny emoticon
@matkabohu zkolaudjí stavbu i když není dodělaná!!! tak nám to udělali - řekl že tam musí být obyvatelná jednotka - kuchyn, koupelna a místnost, zábradlí všude-bezpečnost a hotovo,,, koukal sice jako puk, kolik nám toho chybí, ale jednotka na bydlení je, tak ho nemusí zajímat kdy co doděláme emoticon
24. čer v 10:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdatr
Registrovala se 13. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 7 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Stavím dům
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
magdatr
Registrovala se 13. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 92 příspěvků. Má 7 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Stavím dům
    Region Havlíčkův Brod
 @kasha - Jj, snažíme se. Dokonce jsme přešli na to, že si hodně věcí nakonec děláme sami. Je to kvapík, jeden z nás v práci, druhý na stavbě a dítě hlídá babička, protože v 17ti měsících ji do školky dát nemůžeme... :D
Takže obroušeno a jedna strana srubu natřena, přendáme lešení na druhou stranu a jede se dál :D Dokud je takhle hezky, chceme toho stihnout co nejvíce emoticon
24. čer v 10:38  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
Registroval se 22. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 284 příspěvků. Má 12 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
Registroval se 22. září 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 284 příspěvků. Má 12 přátel. Region Zlín.
 @petronia to bych vůbec neřešil.
24. čer ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
 @petronia o kolik procent jsou kastlová okna dražší? taky se mně líbí...
24. čer ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
 @kasha aha, levitující schody emoticon
24. čer ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
 @magdatr to se dá obrousit za 2 dny? mám pocit, že na předchozí stránce vám barák dovezli...
24. čer ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
Registrovala se 28. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 577 příspěvků. Má 40 přátel. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
Registrovala se 28. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 577 příspěvků. Má 40 přátel. Region Jihlava.
 @magdatr To teda jedete jak fretky! emoticon Nám to broušení taky chvíli trvalo..jako venek si už nepamatuji, vnitřek to 2 týdny práce bylo ( i když po hodinách, jak bylo volno). Sice jsme měli broušení už od nich, ale oba s manželem jsme viděli chybičky a to co u někoho možná by prošlo, my to nechtěli. Tak se brousilo.
24. čer ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdatr
  • Stavím dům
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
magdatr
  • Stavím dům
    Region Havlíčkův Brod
 @tomas80 Dům byl obroušený, museli jsme dobrousit přistřešení. Když začali skládat dům dohromady, zjistili, že někde něco špatně řízli a tak to nesedělo. Takže venkovní přistřešení se muselo dobrousit na místě. A to se dělalo ve středu a čtvrtek a dnes se ještě dodělává. Na druhé straně domu je lešení, kde se už natírá. Vnitřek zatím nebrousíme. Dokud je takhle hezky, chceme dělat zvenku, aby se to tam mohlo i natřít.
24. čer ve 14:08  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
geodett
64
Registroval se 21. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 739 příspěvků. Má 31 přátel. Milovice, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
geodett
64
Registroval se 21. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 739 příspěvků. Má 31 přátel. Milovice, Region Nymburk.
 dnes mame idealni den na pokladani tasek, na slunicku je krasnych 52, jeste ze mam cerny tasky a vubec se nezahrivaji emoticon
24. čer ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
 @geodett emoticon
24. čer ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
 @geodett taková letní klasika na maltě a zlatých pieskach emoticon
25. čer v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petronia
  • Sním o domě
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
petronia
  • Sním o domě
    Region Ústí nad Orlicí
 @tomas80
odpoved to by vubec neresil - je na to ze by mi to malo bez problemou prejst? tak som to spravne pochopil?
podla cenovej ponuky ktoru sme dostali od firiem ktore sa venuju vo velkom vyrobe okien tak su kastlove okna drahsie o 1/3. Zalezi aj od inych firiem, niektore firmy dokazu spravit kastlove okna v cenovej relacii ako konkurencia eurookna.
26. čer ve 21:45  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
 @petronia samozřejmě ti nechci špatně poradit, ale objektivně... kdo při stavbě jakéhokoliv domu řeší okna z úředního hlediska..? snad jen v případě, kdy to nařizují památkáři nebo v zástavbě, která je koncipována architektonicky stejně, ale u nás v dědině jsem se nikdy nesetkal s tím, že by měl při stavbě někdo problém s okny. proto bych to vůbec neřešil a dal si okna podle sebe. nevím, jaká panuje situace u vás, ale řekl bych, že to bude stejné, jelikož státní celek DNĚPR (ČR a SR) má stejné kořeny. Dněpr proto, že slováci jsou na dně a my jsme v pr..li emoticon
28. čer v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petronia
  • Sním o domě
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
petronia
  • Sním o domě
    Region Ústí nad Orlicí
 @tomas80

tak ja stavím v CR :D, dik za informace emoticon
28. čer v 11:54  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
fotoportrét
fotoportrét
tomas80
1
 @petronia no, tak to si v pr..li emoticon
28. čer ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flexaretista
Registroval se 27. května 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 171 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
flexaretista
Registroval se 27. května 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 171 příspěvků. Má 6 přátel.
 Ahojte dřeváci,

prosím o konzultaci - rád bych zatěsnil fuky po obvodech stěn na styku nesámovaného překládaného stropu, aby tudy nepronikala odspod do izolací pára. Poradíte mi někdo osvědčenou pásku? Mám tu od Pacáků RothoBlaas Flexiband, je dobrá, ale mám jí dost málo a na netu ji nemůžu sehnat, tak sháním adekvátní náhradu.

Díky
29. čer v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1019 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1018 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
 @flexaretista isocell airstop flex. pouzival jsem jak na parobrzdy tak treba utesneni spary XPS-prvni tram (pres to pak sla okapnicka) drzi jak helvetska vira a nevadi ji UV zareni.
nevim jakou siri potrebujes, cely sortiment prodavaji tady - taky jsem ji kupoval http://www.pro-drevostavby.cz/index.php?cl=search&searchparam=airstop&pgNr=1
je potreba brat tu verzi flex - je pruzna.

doporucuji mit k ni i pritlacny valecek, mnohem lepe to pak chytne nez kdyz se to lepi jen rukou.
29. čer ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flexaretista
fotoportrét
fotoportrét
flexaretista
 @jumpmans přítlačný váleček je z tvrdého materiálu nebo z nějaké gumoviny? V eshopu ho neměli, tak ať vím, po čem se zhruba shánět.

Díky
29. čer v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1019 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1018 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
 @flexaretista plastovej tvrdej mirne konickej
29. čer v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
 @flexaretista http://winstall-shop.cz/cz-detail-278949-pritlacny-valecek-5-cm.html?id_varianty=39&gclid=CJT_ys_Tzc0CFeQp0wodkwAJsg
29. čer v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
 Ja mam teda tu pvc variantu... Kupoval jsem to tenkrat od illbrucku. Mas-li blizko prodejnu okentes budou je tam urcite mit
29. čer ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ammma
Registroval se 23. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ammma
Registroval se 23. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 33 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Zdravim, za jak dlouho jste prosim delali drazku L v poslednim kulacu krery ponese stropni desku u steny at se ma o co oprit?
Jak jste to meli s cistotou podelne drazky kulace od pilin pri dovezeni srubu?
Diky
29. čer ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
geodett
64
fotoportrét
fotoportrét
geodett
64
 @ammma drazka byla udelana uz ve vyrobe, a piliny jsou vsude zejmena po vyrezavani oken, dveri a brouseni
29. čer ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @ammma drážku dělali na stavbě, možná když odjížděli? podlahu jsme si dělali už sami emoticon
30. čer v 06:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flexaretista
fotoportrét
fotoportrét
flexaretista
 já žádnou drážku nemám. Pacákové to dali rovnou nahoru na trámy. Musím říct, že mě to docela sere, protože je s tím docela opruz to teď zaizolovat a zatěsnit (proto koneckonců jsem se včera ptal na ty pásky)
30. čer v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
Registroval se 28. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 698 příspěvků. Má 46 přátel. Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
Registroval se 28. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 698 příspěvků. Má 46 přátel. Přerov.
 @ammma zhruba měsíc po tom, co postavili hrubou. Barák už měl střechu, přijeli vyřezali a položili strop.
Piliny v drážkách nebyly, izolaci tam sponkovali až při stavbě.
1. črc v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš