Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
ahojky, koukala jsem na fotky - koupelna dobry, oranzova je moje krevni skupina. Nemate vanu Rosu?? Nebo vypada velmi podobne. A co se mi teda libi, tak ta fialkova v te predsinu - vypada to velice zajimave s tom kontrastu s tmavou podlahou a dverma
godi: óóóó děkuji za pochvalu :-D Vana je Fortuna od Laguny, vypadá hodně podobně jako Rosa, ale stojí o polovinu míň ;-) Viděla jsem už i zaspárovanej kousek v tý koupelně a vypadá to ještě líp, když mezi tim nejsou ty díry.... Mě se ta kombinace tý fialový s tou tmavou hnědou taky líbí, napadlo mě to když jsem koukala na ten seriál Ulice a tam má Světlana s Lumírem fialovej pokoj a v něm tmavej nábytek :-) Kuchyň včera truhlář domontoval, chyběj tam jen dodat dvoje dvířka, jedny poslal hned jak přišly na reklamaci a druhý tam dá až vodař připojí dřez a myčku. Včera už ale byla tma, tak jsem to nevyfotila, snad to zvládnu dneska....Jinak mi u dvojech výsuvnejch dvířek, který jsou tak 40 cm široký, možná i 50 cm udělal to, že namontoval tu úchytku svisle a na prostředek, takovej hnus, když jsem to viděla, tak jsem šla do kolen...strašný...pochopim to u výsuvu, kterej je širokej 20 cm, ale tohle je fakt děsný. A navíc mi, když jsme se domlouvali na objednávce kuchyně, řekl, že až bude montovat úchytky tak mi zavolá a řeknu si, jak je chci. Samozřejmě se neozval a takhle to dopadlo...ještě mi včera řekl, že nad tim přemejšleli, jestli jí tam dát vodorovně nebo svisle....tak mi mohl sakra zavolat a zeptat se mě!!!! ]-( to mě úplně vytočilo, hlavně jsem to nikde na žádný kuchyni neviděla, že by to tak někdo měl, tak mě ani ve snu nenapadlo, že to udělá.... Naštěstí se s nim manžel dohodnul, že dvířka pošle zpátky a úchytky na ty nový přidělá vodorovně....ale zase na ně budem čekat tak 14 dní....Kuchyň dneska vyfotim ;-)
teď jsem ještě koukala na fotky tvý a Hamařiny kuchyně....Jestli tam náhodou nemáte daný blbě uchytky, jako já :-N :-p ... vy je máte hrozně podobný...ty prolisy, úchytky, snad jen barva je jiná....Já mám tu kuchyň stylově úplně...jinou...
kati, ta koupelna vypadá skvěle. Není to ani přeplávaný tou oranžovou, prostě chválím :-) S těma úchytkama si děláš srandu. To my si rovnou řekli, jak budou a byl klid. Holky, musím se vám pochlubit, v sobotu si jedeme pro miminko :-) Určitě vám ho vyfotím :-) už se strašně těším, bude se jmenovat Bax :-) Už vám došlo, že to není mimonko, ale pejsek, že? :-D
Profilova fotka
kaci: nemas zac:-) No tak kdyby jsi mi to nerekla, tak bych rekla, ze mas Rosu:-) No me to neprijde tak divny ze to je svisle... ale je fakt ze u toho vysuvu bych to spis videla na vodorovne, to je pravda.
Profilova fotka
hamar: no na zlomek sekundy jsem si myslela, ze budete adoptovat miminko:-) A co je to za rasu??
godi, je to Rhodéský ridgeback :-) Takový malinkatý pejsek :-N Ale jsem tu pořád sama, ptž manžel jezdí kamionem, tak chci náhradu, abych se měla s kým mazlit. Kati a kdy se teda budete stěhovat, když vám takhle zmrvili tu kuchyň? Půjdete už do zkolaudovaného?
Profilova fotka
hamar: a co si poridit dite???:-)))) No to zrovna jako malinkatej pejsek nevypada... to je takovy maly telatko:-)
hamar: taky dík za pochvalu kópelky :-D Ridgebacka maj sousedi - fenku, je to moc hezkej pesan ;-) ale taky bych neřekla, že je zrovna malinkej....pokud jsi to teda nemyslela ironicky...a budete ho mít v boudě nebo doma? Ta kuchyň neni zmrvená, je krásná, až na tyhle dvoje dvířka, ale truhlář to naštěstí vymění... My máme ohlášku, takže stačí na úřadě nahlásit užívání stavby a to můžem až po tom, co budeme mít zprávu od revizáka - ten přijede teď v sobotu... Včera jsme montovali všechny svítidla, byli jsme tam od 18:00 do 23:00 hodin...děc 8-( a dokonce, když jsme chtěli dát světlo s pohybovym senzorem do předsíně a vybalili ho z krabice, tak jsme zjistili, že tam žádný světlo neni ]-( naštěstí nám to v Bauhausu uznali a dali nám nový...kdyby ně, tak by mě asi trefilo - světlo za 2600,- Dneska dorazili na barák truhláři, vodaři i obkladači, nějak se tam pohádali, protože se tam navzájem pletou, schodaři jim řekli, že nesměj po těch schodech 2 dny chodit, jenže vodaři potřebujou dát nahoru do koupelny sanitu.... ]-( tak to tam jen manžel nějak porovnat...uvidim, co zavolá...hrozný, buť tam neni nikdo, nebo jsou tam všichni a hádaj se...
Profilova fotka
kaci: to mate docela drahy svetlo se senzorem, nas vyslo na 899,- ale je fakt ze je obycejny, takze asi zalezi jaky mas ty.
to jo, to asi záleží i na velikosti, máme celkem velký... hamar: my už se tak nějak stěhujem, už jsme tam převezli většinu věcí, který máme. O víkendu se chystám umejt kuchyň a zkusit spustit myčku a umejt v ní poprvý to nádobí a už to našupat do skříněk :-D :-D :-D
kati, máš pravdu, myslela jsem to ironicky. Bude s nama doma, protože v zimě nejsou zvyklí být venku. A v létě bude venku, ale spinkat bude doma, aby mi ho neukradli. Dostanu drobečka od manžela k Vánocům. Pořád jsem ho otravovala, až to nevydržel :-) Kati, tak hlavně všechno nafoť. Nám dnes konečně dovezli botník, tak to taky musím nafotit. Je zajímavý, co si dnes ty obchody dovolí. V asku ti úplně přemění zakázku, v Bauhausu dají krabici bez světla, atd. atd. To není možný. Dřív by si to nikdo nedovolil.
Článek se načítá
Profilova fotka
kaci: no my mame taky velky. je to proste velky kruh se senzorem... Jo vsechno to nafot at vidime jak svitite:-)
godi: nafotim, ale zatim tam máme jen žárovky, bez těch krytek, aby nám to nerozbili když se tam budou ještě motat. Tu kuchyň jsem nafotila, ale jelikož jsme s tou montáží světel skončili včera v 11 večer, tak už jsem neměla sílu to ládovat do compu. Bohužel se až do neděle nedostanu na net, protože wifinu už máme taky na baráku a čekáme, až nám jí někdo přimontí. Tak fotky kuchyně budou v neděli odpoledne...slibuju ;-) hamar: taky bych chtěla pejska, ale zatim nemáme přední plot a taky.... brácha si pořídil štěně - kříženec labradora a retrívra, takže taky trošku telátko a před měsícem se jim narodilo mimčo....Myslim, že to neni takhle najednou dobrá kombinace - vidim to u nich, pes si potřebuje hrát a chce, aby se mu pořád někdo věnoval, chodil s nim často ven a blbnul. Takže mi s pejskem počkáme. Ale ty teď stejně v nejbližší době asi mimčo neplánuješ, tak je to jedno, pak už bude větší a bude to v pohodě ;-) Mě se strašně líbil botník v Kika, ale na dýlku má 110 cm a já potřebuju max. 100 cm achjo, krásná barva, 4 vyklápěcí přihrádky na boty + dva šuplíky třeba na kartáče, krémy, tkaničky... ale prostě kvůli debilnímu topení se mi tam nevejde...tak jsem koukala po jinejch a žádnej se mi tak nelíbí... potřebuju totiž i málo hlubokej - 30 cm max. Tak kdybyste některá na nějakej pěknej narazila, tak mi prosím dejte vědět ;-)
ahoj, tak jsem přidala fotky kuchyně, je to ale focený večer, takže kvalita dost blbá :-( ale zejtra ve dne vyfotim líp, dala jsem je sem jen proto, že jsem vám to slíbila... ;-)
Profilova fotka
kaci: mas pravdu v tom, ze je to uplne jiny styl kuchyne nez mam ja, ale i tak vypada dobre. Co se mi moc libi je svetlo v kuchyni, neco takoveho bych chtela...
godi: kujů :-D jaký světlo myslíš? to do spirály?
Profilova fotka
kaci: nemas za co:-) jo myslim to do spiraly.. libi se mi takovyhle svetla,ale manza je tak trochu proti, tak jsem zvedava, jak to u nas dopadne:-)
godi: já jsem původně myslela, že tam dám jen obyč kulatý a placatý, ale pak jsme vybrali tohle, protože ty stínítka na tom maji stejnej vzor jako lustr v jídeláku a světla na schodišti, tak aby to ladilo ;-)
Profilova fotka
kaci: me se prave ty kulaty jako nejak moc nelibi, a jsem prave ulitla na takove lustry,ale myslim ze si to nakonec nejak prosadim:-)
Tak u nás už je skoro hotovo :-D v horní koupelně už máme i zrcadlo, v dolní už je osazený sprcháč. Dneska pověsí wc a umyvadlo a namontují dveře a bude hotovo :-) :-) :-) Problémek je s horním umyvadlem, je velký a těžký, takže pod nim musí bejt skříňka, ale tu my jsme plánovali nechat udělat u truhláře, jenže ten mi řekl, že nejdřív v lednu :-( takže by to tam do tý doby muselo bejt podepřený dřevěnejma trámkama :-( Dneska přijede i s elektrikářem připojit spotřebiče v kuchyni, tak se ho zeptám, jestli by to nešlo třeba dřív, aspoň tu jednu :-N Achjo, dělá furt jak má moc práce. Přitom ty skříňky akorát zaměří a pošle někam objednávku, kde je nařežou a daj na to fóli, to mu pak přijde a on to akorát smontuje.... 8-( Jinak nám ještě zbejvá vymalovat schodiště, to jsem sem taky ještě nedala fotku, ale za umělýho osvětlení by to stejně nebylo moc reálný... a ke schodišti ještě musej přivézt madla a namontovat šprušle, ale to se dá i za provozu ;-) V sobotu budem pryč, takže v neděli to vidim na výlet do Ikei pro systém do šatní skříně - montáž a úklid...stejně to ale nestihnu všechno, takže budem pokračovat i v tejdnu...
Profilova fotka
kaci: no tak to je supr a me nezbyva nez gratulovat a zavidet:-) Tak hlavne abyste to meli na vanoce vsechno uz hotovy a meli klidne svatky:-)
Tak děvčata první slavnostní oznámení :-D Dneska už jsou u nás všichni řemeslníci naposled :-D Od včera máme už i funkční WC ;-) S těma umyvadlama jsme to vyřešili zatim tak, že je podepřou kůlama ze dřeva, tak chci vidět, jak to bude vypadat... Jediný, na co pořád čekáme jsou dveře, doufám, že budou co nejdřív. Takže se konečně můžu vrhnout na úklid :-p :-) a finální stěhování :-D JUPÍÍÍ 8-) Hamar: jak to vůbec vypadá u vás? Ani jsi neukázala pesana....Nebo pro něj jedete teprve teď v sobotu? A co máš novýho?
Profilova fotka
kaci: no tak to je vazne super... tak si to krasne naklidis a vyzdobis na advent a budes si uzivat jen klidu:-)
hehe...klidu jo? Nebudu vědět, kam dřív skočit. Počítám, že to přes tejden všechno stejně neuklidíme a nedoděláme, takže budem pokračovat o víkendu, další víkend už je mikuláš...co chcem s mamkou péct cukroví a mezi tim všim budou určitě chodit návštěvy....nebudem totiž dělat kolaudaci ve velkym, kdyby to bylo v létě, tak by to třeba šlo na zahradě, ale takhle by se tam všichni nevešli...Takže to budem zvát po nějakejch skupinkách, sice je to na delší dobu, ale je to tak lepší
Profilova fotka
kaci: ja myslela jako klidu na ty vanocni svatky, za mesic to snad date dohromady nebo myslis ze ne??
godi: tak jak pokračujete? My jsme měli pernej víken.... V sobotu jsme byli na návštěvě u našich a večer jsme ještě jeli do Ikei pro systém do šatní skříně a při tom nás tam zaujal stolek pod televizi. Původně jsme chtěli nějakou obývací stěnu - nějakou menší, ale i tak by nás i se stolkem vyšla na skoro 30.000,-, tak jsme v Ikee rovnou k tomu stolku pod tv koupili i konferenční stolek a 2 krátký police + ještě jednu dlouhou. A vyšlo nást to na 6.000,- :-) V neděli jsme složili obě dvě sedačky v obýváku, teda....jsou obrovský jako blázen....stolek i tv stolek, přimontili jednu polici a já jsem uklidila dolní koupelnu ;-) A v tom shonu jsem samozřejmě zase zapomněla fotit :-N
de ste??? :-) Včera jsme měli první návštěvu - přepadovku.... :-| Přijela švagrová s přítelem, tchýní a tchánem... Chtěla jsem totiž ten svůj včerejší svátek oslavit až v neděli, že bysme tam už aspoň měli uklizeno, ale oni nééé, takže přijeli nečekaně - to jsou tchánovi výmysli tohle.... takže štěstí, že jsme o víkendu složili ty sedačky a stolek. Taky jsme koupili novou telku :-D je super 105 úhlopříčka...Stejně je budem zvát ještě jednou jako na oslavu toho, že je to konečně hotový ;-)
Profilova fotka
kaci: jaky mate system - ten Pax?? No tak to je docela slusne usetreni:-) A kdyz vam to bude takhle vyhovovat tak proc zbytecne davat kolik penez, kdyz by se dali vyuzit nekde jinde. Co mas za sedacku - ten Erktop nebo jak se to jmenuje? No jo, ty jsi mela svatek... tak dodatecne vsechno nejlepsi:-) To je pekna TV, na to uz musi byt pekny podivani....
godi: díky za gratulaci :-D Sedačku máme Ekeskog a ten systém do skříně...ani nevim jak se to jmenuje :-N Dneska jsem si od mamky přivezla polštáře, ušila mi je, jsou krásný :-D Zejtra to všechno nafotim a hodim sem fotky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?