Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kaci: tak kuchyn uz je vcetne vsech spotrebicu. Taky jsme dneska byli v dome Dome barev a mame namichany barvy do loznice... tak jsem zvedava
godi: tak určitě kuchyň nafoť! Řikala jsi, že máš třešeň? Nám začnou o víkendu pokládat podlahu vložnici ;-) Doufala jsem, že začnou spodkem, jenže tam ještě nemaj vylitou nivelační stěrku a maj tam uskladněnej všechen materiál....Chtěla jsem, aby tam už mohl truhlář montovat kuchyň :-( Takže to budou dělat asi až na konec, hlavně, že jsme ho uháněli, aby tu kuchyň měl v půlce října hotovou i s montáží.... :-N Nám včera už zaspárovali dolní koupelnu, vypadá to super!!! :-D Večer jsem tam ještě letěla, abych sithla vymalovat tu tech. místonst pod schodama než tam daj bojler, ale stejně jsem to nestihla...vůbec to nešlo, hrbila jsem se tam jak dement... :-p
jo a málem bych zapomněla....na jedný stěně už máme barevnou fasádu...žlutou, vypadá to super :-D :-D :-D O víkendu udělám nějaký slušný fotky za světla a pošlu ;-)
Profilova fotka
kaci: ne mam olsi. A v te loznici bude na stenach takova cerveno-hnedo-rezata barva (takhle to zni divne,ale myslim ze to bude fajn) a na strope bude takova zluto-bezova. Uz mame barvy doma. Teda tak to ti zavidim ze uz mate fasadu... tak koukej nafotit
godi: aha, tak tu třešeň má hamar... no, ne celou, jen jednu stěnu, ale zejtra vyfotim ;-)
Profilova fotka
no to je jedno, ze jen jednu,ale uz jste zacali, my nemame ani zatepleno:-)
Profilova fotka
ahojky kaci, tak jsem dala do alba zase par fotek. Kuchyn je fakt super - ale zjistili jsme ze jsou dosti vysoko skřínky, že na tu poslední policku téměř nedosáhnu, tak to zkusíme (jestli to pujde) nejak predelat,ale jinak to nema proste chybu a i spotřebice jsou perfektni.-)
godi: ahojky, kuchyň vypadá moc pěkně, sice to není můj styl :-D ale je hezká ;-) My jsme v sobotu neudělali nic, protože jsme byli na oslavě otevření tátovýho penzionu :-) A v neděli jsme jeli dopoledne ještě pro barvu a odpoledne malovali ložnici, ta oranžová vypadá super, akorát budem muset ještě dokoupit, protože nám to vystačilo jen na 1 nátěr. Pak už máme všude přidělaný topení, kromě koupelen a kotel s bojlerem, jenže se vyskytl problém....jak jinak u nás, že? Když tam ten bojler pověsili, tak jsme zjistili, že se nám před něj už nevejde pračka, na kterou musí bejt i s rezervou prostor tak 65 cm a my tam teď máme 50 :-S takže jsme ukecali vodaře, aby to zase sundal a dal trošku dál a o jeden schod níž - je to pod schodama v tý technický místnosti....hlavně, že nám od začátku tvrdili, že se to tam vejde. Zkoušeli jsme ho i udat(ten bojler) že bysme si koupili na ležato, ale nikdo nechce :-( Tak přijdou až v úterý nebo ve středu, protože dneska maj zase ty druhý vylejvat nivelačku dole, tak aby jim po tom nehamtali a taky pokládat podlahu v ložnici....jupí....doufám, že to bude hotový až večer přijedem a taky už by snad měl dorazit obkladač na tu horní koupelnu =-)
Profilova fotka
kaci: diky:-) teda koukam, vy vazne nemuzete mit nic bez problemu,ale tak hlavne ze se to nejak vyresilo a ze nemusite kupovat novy bojler, prece jen to nestoji par korun. Nas nastoupi delnici pristi tyden na ty podlahy a na tu vestavnou skrin, tak jsem zvedava, jak to bude vypadat. Jinak za 14 dni mame naplanovanou cestu do Hornbachu pro skrinky do koupelen a pro svetla, tak jsem zvedava jak budeme uspesni:-)
godi: čauky, tak u nás za včerejšek vylili nivelačku v obýváku a konečně položili podlahu v dětskym pokoji...vypadá to moc dobře, sice jsem to viděla jen pod světlem baterky...ale i tak :-D
Profilova fotka
kaci: a co mas na podlaze - Novilon? U nas je ted klid - zacne to az pristi tyden
godi: nene plovoučku od step stylu - buk
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, my budeme mit plovoucku jen v obyvaku.
Profilova fotka
ahojky kaci, tak tise zavidim, ze uz mate jednu stranu fasady.-) Ta podlahy v buku, vypada moc hezky, opravdu. Nam budou v utery pokladat Novilon, tak potom taky nafotim o vikendu, to uz bude loznice i s vestavnou skrini. Na tech fotkach ta oranzova vypada spis jak zluta,ale bude asi spis tim fotakem....
ahojky, ta oranžová na těch fotkách bych řekla, že je :-S ble :-p ve skutečnosti je víc oranžová... včera jsem něco vyfotila, ale už jsem to nestihla dát do alba, tak snad zejtra... nám už začali pokládat podlahu dole, už máme celej obývák, je to buk antik a vypadá to super. Včera jsem malovala jednu stěnu v pracovně na vínovo a nahoře předsíňku na žluto ;-) Ve středu nebo ve čtvrtek má přijít truhlář začít montovat kuchyň :-D Jak dlouho jí montovali tobě? A příští tejden si chci vzít dovču, v pondělí se pojedu podívat po látkách na polštáře do obýváku a taky jsem chtěla zajet do styltexu vybrat si záclony, taky už pojedem koupit tu postel a začnem to pomalu všechno svážet :-D od našich...
Profilova fotka
kaci: no mas pravdu, je to takova ble:-) spis do zluta,ale verim, ze to vypada hezky:-) Kuchyn me montovali jeden den - prijeli rano v 8 hodin a odpoledne koncili a to mam kuchyn - 2,4 x 3,3 x 1,5 m. Polstare do obyvaku??? Co to je? ja bych chtela zajet v pondeli pro svetla a pro skrinky do koupelny
godi: aha...a kolik jich tam na tu kuchyň bylo? Mě truhlář řikal, že to bude montovat tak 3 dny určitě.... =-) Co to je polštáře do obýváku??? =-) No polštářky na sedačku :-D takový ty menší dekorativní ;-)
Profilova fotka
kaci: byli na to 2 chlapy. Nevim jestli si ty skrinky neprivezli uz nejak predpripaveny a pak uz to jen dodelali. jo tohle, ja jsem si to myslela, ale radsi jsem se zeptala:-) Takze si je budes sit?? Nedali by se koupit?
godi: no polštáře si koupim v Ikee, ale ušiju si na to potahy. Potřebuju tmavě hnědý, hráškově zelený a tmavě růžový :-D Chtěla bych všechny barvy z jednoho materiálu, ale pochybuju, že to seženu... :-| Pak si chci taky ušít ty římský rolety...ale s tim mi bude muset pomoct máma...to už je trochu složitější.... V ikee sice maji hnědý a zelený plštáře, ale jsou bez potahu, což je na prd...
Profilova fotka
jo takhle:-), ted uz tomu rozumim:-) a podivat se po tech potahach nekde jinde?? Nam dneska vylili nivelacku a zitra budou pokladat, tak jsem zvedava:-)
godi: už zejtra? To ještě nebude pořádně zaschlý, u nás to pokládali až po 2 dnech... V Ikee ty potahy maj, zelený i hnědý, ale je to takovej divnej matroš a ta zelená neni tak hezká a ještě potřebuju ty růžový... Zejtra se asi pojedu podívat do Styltexu kvůli těm záclonám
Profilova fotka
kaci: jo dneska, tak snad vedi co a jak. Pry staci na tu nivelacku 24 hodin, tak nevim. Tak dej pak vedet jak to s tema potahama dopadne..
Godi: čauky, vložila jsem do alba nějaký fotky. Příští tejden mam dovču a vypadá to, že už se začnem stěhovat. V pondělí jedem koupit ložnici a přivezem už sedačky od tchánovců, v úterý to vypadá na montáž, taky ještě musíme dovymalovat zbytek a hlavně umejt okna, jsou fuj fuj :-p :-D
Profilova fotka
kaci: jo koukala jsem ze jsi dala nove fotky, jen jsem nejak nestihla na to reagovat. Co me ted aprimo nadchlo je ta podlaha v tom obyvaku v kombinaci s tou cokoladovou na stenu - to se ti fakt povedlo a vypada to moc hezky. No tak to ti gratuluju:-) u nas to vypada opravdu spis az na jaro, protoze se v tomhle pocasi nestihne zateplit, no co se da delat. Tak hamar uz sem nechodi, ty uz taky budes ve svem... tak doufam, ze sem obcas mrknes, abych se mela komu chlubit:-)
godi: jé,tak to děkuju za pochvalu... mě se to taky hrozně líbí :-D Hamar na nás prdí a vymlouvá se na to, že nemá internet... :-| potvora jedna :-p :-D Já jsem chodit budu...slibuju ;-) ještě než to úplně dokončíme, to bude taky trvat dost dlouho....
Profilova fotka
kaci: nemas zac, opravdu to je dobre barevne sladeny. No my dneska jedeme na baracek, takze vecer hodim fotky te vestavne skrine. Jak to vubec budes mit s internetem v baracku - budete mit nebo ne?
Profilova fotka
kaci: tak jsem pridala par fotek, jsem zvedava co na to reknes:-)
hoja holky, hlásím se po dlouhý době konečně máme doma net, takže vám sem konečně hodím fotky té kuchyně :-N Ještě to tu musím pozorně pročíst a hlavně mrknout, co je u vás novýho. Dlouho jsem tu nebyla, takže kača už určitě bydlí, u godi jsem viděla novou kuchyň, takže novinek a novinek ;-)
tak jsem zjistila, že nemám žádný fotky, na kterej je kuchyně 100%, takže to vyfotím zítra a hned to sem hodím, slibuju ;-) Ale koukala jsem k vám do alb a teda doce jsem čučela. Co vám závidím, tak je zateplovák. U nás na to nebyly nejdřív penízky a teď, když jsou penízky, tak nejsou lidi a teď když je obojí, tak už je móóóc zima a manžel se bojí, aby to na jaře neopadlo :-(
Profilova fotka
hamar: no ahoj, zrovna predevcirem jsme te pomlouvaly, ez uz sem vubec nejdes. No u me je nova nejen kuchyn ale i moje uzasna vestavna skrin. Tak povidej, prehanej - jake je to bydlet a kdy budete kolaudovat??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?