Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
hamar: tak zitra by nam meli vylejvat podlahy v garazi a v dilne - vodaci nam pridelaji a napoji umyvadla,zachody a sprchac. Ve stredu se mozna doveze polystyren a o vikendu by se mohlo zacit, jupi:-)
ahoj.... :-( Tak jsem dveře nestihla nafotit, protože jsme dorazili až za tmy a nevim, jak to bude dneska...stmívá se už hrozně brzo co? |-| Jinak když jsme chtěli objednat přes stavoše vypínače, tak se přišlo na to, že v kuchyni, kde máme dvoj a troj zásuvky, tak to musej vysekat, protože by se tam nedal dát ten dvoj a troj rámeček, že by musela bejt jako každá zásuvka zvlášť...takže mě to pěkně štve, já myslela, že to těm blbcům dojde, že když dělaj dvě, tři zásuvky vedle sebe, tak to budem chtít společně do jednoho rámečku...ach jo |-| obklady začnou dělat až o víkendu...Už mě to fakt nebaví....malbu budou taky dělat až příští tejden, takže dovolenou budu mít asi až od 29.9. :-S
Profilova fotka
kaci: no s tou tmou je to vazne sileny:-) No tak to mas docela blby s tou elektrikou, no holt nekdo nemyslel. Nam by meli dneska vylejvat podlahy v garazi a v dilne, tak to je fajn, o vikendu budeme stehovat veci do garaze a konecne bude v baraku klid a misto
U nás jediný, co teď dělaj je, že každej den vylejou jednu místnost.... 8-( spodek máme už celej a nahoře koupelnu a malej dětskej pokoj...dneska dělaj asi velkej děcák a zejtra snad už dotáhnou ložnici a chodbičku.... jinak se tam nic jinýho neděje...od zejtra maj nastoupit na fasádu, ale o tom taky silně pochybuju....
holky, já vs uklidním, včera jsem měla mít část kuchyně a dnes to měli dotáhnout, ale teď jsem dojela ze stavby a mrtvo, tak jsem zvědavá. Včera nám taky měli montovat žaluzie a taky nic a na závěr - stále čekám, kdy nám borec přijede spustit kotel. Nedá se tam být, včera jsme tam byli s manželem od tří do večera a byla jsem promrzlá, že jsem se ještě ráno probudila s pěknou zimnicí. Takže dokud nepojede kotel, tak se můžem stěhovat akorát do háje. Ale abych byla taky trochu pozitivní, v pondělí nám dovezli všechny spotřebiče, včera manžel vysekal dru na odsavač a snad se konečně dnes té kuchyně dočkám :-( jinak už budu protivná ]-( :-D
Tak jsem konečně dala do alba fotku vstupních dveří ;-) je to jakoby pohled zevnitř. Za včerejšek máme zalitej druhej dětskej pokoj. Vybrali jsme vypínače - Unica colors ;-)
Profilova fotka
kaci: dvere vypadaji moc pekne:-) hamar: koukam, ze je to vsude stejny - clovek si neco naplanuje a ono to ty delnici neudelaji. My mame za vcerejstek vylitej beton v garazi a dilne a dneska se vozi polystyren
holky, my topíméééééééééééééééééééééé :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kaci, ty dveře taky chálím, jsou pěkný ;-)
hamar: jéé to se máte :-) Já ci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D
kaci, neboj, dočkáš se. Sice to byl boj, nemáme totiž revizi na spalinovou cestu (komín - ale on to takhle nazýval :-)), takže to dodatečně uděláme a pak nám teprve potvrdí záručák od kotle :-N Ale kotel jede, topíme a teplá voda konečně teče, takže dnes asi budu slavit :-D
Profilova fotka
hamar: no tak v tehle zime to je docela zasadni vec, aby se topilo:-) Mohu jen gratulovat:-) ja myslela ze dneska budou namontovany uz umyvadla ale bohuzel ne.
holkýýý, další dobrá zpráva dnes - v sedm jsem si jela nakoupit a když jsem jela zpátky ještě přes stavbu, tak tam už byla navezená kuchyň. Sice jse ji viděla jen v rychlosti, protože jsem nechtěla dlouho svítit, ale bude to bájo. Je fakt super, zítra nafotím a hodím fotečky ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
hamar: tak to je super:-) uz se tesim. ja mam taky dobrou zpravu - do konce tydne se zacne zateplovat:-)
Profilova fotka
nazdar devcata, tak co je u vas noveho?? U nas se v patek zacalo zateplovat, takze maji polozeno polystyrenu do 1,2 vysky. Dneska tam jedeme, tak jsem zvedava jak pokroci, kdyz tak to vychotim a dam vecer na net
Profilova fotka
tak jsem pridala pár fotek
godi: to světlo na wc vypadá hezky...řikáš v OBI jo? TSSSSS, tak tu vestavnou skříň jo...to co vy máte každej pro sebe, to my máme s manželem dohromady.... :-N :-D :-p Jinak my jsme si v Bauhausu půjčili vzorník barev od Duluxu a jsme ve fázi vybírání barev protože to už konečně vypadá, že tenhle tejden nabílej omítky a my si vezmem příští tejden dovču a budeme malovat - jupíííí :-D I když z toho mam ale trošku strach, jak ty barvy budou nakonec vypadat...taky se musim zeptat truhláře, jak to vypadá s kuchyní až s nim budu mluvit.... Takovej předvýběr barev - předsíň světloulince fialová - jakoby šeříková - schodiště a celej spodek kávová/světle béžová a v obýváku jedna ta velká stěna tmavě hnědá a výklenek, kde bude jídelní stůl hráškově zelený. Nahoře chodbička světle oranžová nebo žlutá a v ložnici dvě stěny tmavě oranžový.... pak si ještě manžel musí vybrat nějakou barvu do jednoho pokoje, kterej bude zatim sloužit jako pracovna a druhej pokoj necháme nevymalovanej - počkáme až bude mimi ;-)
Profilova fotka
kaci: sorry, ne v OBI,ale v Hornachu. Uz se mi ty obchody pletou, v OBI jsme kupovali ty senzorovy svetla:-) Takze tohle v Hornbachu,ale verim, ze by ho mozna meli i v OBI: Ted ti presne nevim kolik, myslim ze pod 90,- urcite. Na tu vestavnou skrin jsem vazne pysna. Manzel bude mit mensi prostor (ta cas k oknu) protoze tam je ta sikmina,ale on toho tolik nepotrebuje:-) Zajimave barevne kombinace. To my jsme nad timhle jeste vubec nepremysleli, jen loznici a jidelnu mam tak nejak predstavu a jinak vubec - jidelnu bych chtela neco jak pises ty na spodek - kavova/bezova mozna svetle hneda a loznici bychom chteli nejaky odstin oranzove nebo merunkova ale to je jeste daleko...
ahojda holky, tak já se hlásím po dlouhé době, ptž na domečku nemám net a od 19. už bydlíme :-D :-D :-D tak chodím na net k našim. Včera mi dodělal stolář kuchyň, ale ještě chybí rampa, to už je ale maličkost. Včera nám konečně namontovali žaluzie, takže už je to paráda, horší bylo, když nanás každej čuměl jak do výkladní skříně ]-( No, jak tu budu dýl, tak sem hodím fotky, je to fakt úžas :-D
Profilova fotka
hamar: teda, ty se mas:-) myslim ze muzeme jen tise zavidet. Kdy budete kolaudovat, protoze predpokladam, ze jste nezkolaudovali
Hamar: jééé závidím.... Nám nastaly problémy... ale je to v řešení, tak to snad nebude mít na termín dokončení vliv... Dostat se mi do rukou stavbyvedoucí, tak ho zašlapu do země d....a jednoho!!!!!!!! Těšim se na tvoje fotky :-D Už máte hotovou tu postel?
Profilova fotka
kaci: co se stalo? Ja myslela ze uz mate harmonogram a vsechno bude OK.
godi: je to na dlouho.... prostě při předávání podlah se zjistilo, že stavbyvedoucí nemá fotodokumentaci podlah před zalitím, my jsme část po zalití vyfotili sami a bylo tam vidět, že polystyren nejde až do krajů - ke zdem, na základě toho se udělaly sondy po celym obvodu spodního patra, aby se zjistilo, jestli tam ta izolace je. Naštěstí všude byla, bohužel kromě tý části v obýváku - tam vyřízli podél zdi pruh. Takže tam se ta izolace bude muset dodělat. Pak ještě zjistil, že je v rozpočtu nějaká blbá fasáda...teda ne přímo blbá, ale prej když se takhle udělá, tak to bude praskat, takže si můžem vybrat...buď si připlatíme 9000,- a udělá se klasicky jádro a blá blá blá - nerozumim tomu nebo připlatíme 12000,- a udělaj nám na celej barák izolaci ze 4 cm polyše. Tak asi půjdem do tý izolace, aspoň nebudem muset moc topit :-D S tím ovšem nastává další problém, že už tam máme přimontovaný venkovní parapety, který jsou teď od hrubý zdi 4 cm, tudíž se tam polyš + omítka nevejde....takže asi budem muset objednat nový parapety.... ]-( Jinak za to zateplení doplácet nebudem, stavoš je v prodlení, takže to půjde z jeho kapsy ;-)
Ahojda holky, fotky mám stažený, ale v notebooku, který mám jaksi na baráku, takže vám je hodím o víkendu, nebo možná zítra. Dnes nám na celý den vypli eletriku - nevěděla jsem o tom, tak jsem lítala od jističe k jističi, až pak jsem viděla, že kousek od nás dělají na sloupu, takže to musí být vypnutý. No a když nejde eletrika, tak u nás nejde nic - lednička, kotel, trouba (a to jsem dnes chtěla píct kuře ]-( )... prostě nic ]-( ]-( ]-( Tak jsem se vydala k našim, abych nebyla v tom tichu tak sama :-N Kati, to mi je líto, že máte zase problémy, u mě už by ten stavbyvedoucí byl dávno pod drnem :-N godi, kdy budeme kolaudovat? To je složitá otázka, protože nevím, kdy bude hotový zábradlí vevnitř(jelikož dostal další zakázku na 50schodů ]-( ) a není hotové zábradlí na balkoně, na který se manžel chystá už týden, ale lenóra je silnější než on a vstupy. Tak uvidíme, snad do měsíce stihneme podat aspoň žádost, aby to všechny donutilo makat :-D
Profilova fotka
kaci: no tak to je teda sila, to chapu, ze jsi pekne nastvana, to bych byla asi taky pekne nastvana.
Profilova fotka
ja sjem se dneska byla podivat v Ikei. Manzel jel pracovne do Prahy, tak jsem jela s nim. Koupila jsem par drobnosti do koupelny a kuchyne, vybrala sjem si komody do loznice a do koupelny a docela me tam padla do oka ta sedacka Erktop, nebo jak to je presne. Vy ji tady nekdo mate, ze jo??
godi: jojo, godi jí má. My mám Ekeskog, je dost podobá tý Ektorpce, ale je mnohem větší a pohodlnější, už jí tam ale nenajdeš, už jí neprodávaj... My možná pojedem do Ikei v sobotu - s mámou, protože s manželem se nedá vybírat ]-( Myslela jsem, že půjdem spolu, ale vložil do mě velkou důvěru, prej určitě vyberu dobře... Kecy kecy kecy, jen aby nemusel jít :-D Jen se jdem kouknout na tyče k záclonám, záclony a závěsy atd... nakupovat to už se mnou snad půjde =-) :-D Uvažovala jsem i nad těma římskejma roletama, ale nevim no, asi to s těma záclonama bude útulnější...co budete mít vy? Jinak včera jsme se byli kouknout na domku, v přízemí už je všechno zaštukovaný, kromě schodiště - jako zespoda, když se otevře technická místnost... a už máme namontěný i vypínače a zásuvky po celym baráku :-D Dneska musej dozalejt podlahu u vchodovejch dveří, abysme mohli o víkendu osadit dveře...jsem zvědavá, jak to bude vypadat :-D No a příští tejden mam konečně dovču, takže od úterka začíná malováááánííííí :-D :-D :-D doufám, že ne jen vzdušnejch zámků ]-( Prej bude připravený aspoň celý přízemí a než to vymalujem, tak bude připravený i patro. Docela se těch barev bojim, uvidíme, přetřít se to dá vždycky.... :-.
Profilova fotka
kaci: Ektorp je stale v nabidce, vcera jsem ti tam videla:-) Ja chci rozhodne zaclony, bez nich by me to prislo divny. me prijde z praktickeho hlediska zasuvky delat az po malovani.
godi: jo, Ektorp mají, ale Ekeskog, co máme my, už ne ;-) My máme jen jakoby tu kovovou krabičku kolem toho, ještě tam nemáme ten krycí rámeček....
Profilova fotka
jo takhle, ja jsem te spatne pchopila:-) jo tak to jo, ja myslela ze uz tam mate ten ramecek, tak to ho, to je v pohode
holky, platili jste něco za to, že jste si nechali odplombovat hodiny na elektroměru, připojit do baráku a zase zaplombovat? Prej se za jeden jistič platí 500,- ]-( nás to vychází v tom případě na 12.500,- :-( :-( |-| |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?