Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
hamar: aha, tak jestli to vyjde na stejno, tak je to pak jedno ;-) Včera jsem dostala vzorník s barvama na fasádu a musim vám teda říct....že nevim, co si vybrat :-( Chceme nějakou žlutou, ale tam je tolik odstínů, že teda fakt nevim, která bude na tý velký ploše vypadat nejlíp.... :-N
Profilova fotka
no ja bych vybrala neco tmavsiho a sytejsiho, protoze casem ti to vybledne a kdyby jsi vzala neco svetleho ted, tak to mas "vyblity"
Profilova fotka
holky, musim se vam sverit s jednim nestavebnim zazitkem co se mi dneska stal:-) dneska jsem potrebovala jed prot dort (mame rocni vyroci svatby) a v pulce cesty me zacalo zlobit auto - nechtelo to jet, skubalo to sebou a jizda stylem "priskokem vpred" a timhle stylem jsem musela ujet jeste 6 km. No reknu vam, neco silenyho, kazdy na me troubil a svitil abych jela, tak ja jsem to vzdycky nekde odstavila - v Pardubicich v plne spicce fakt chutovka:-) a tu cestu jsem jela 1,5 hodiny:-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jaký byl víkend a co se změnilo na domečkách??? My máme hotovou příčku v budoucí vestavné skříni - a hned ta místnost vzala uplně jiný ráz, dále máme hotové zakončení krbu, fakt to vypada dobře. Samořejmě že jsem to zapoměla vyfotit, takže příště:-)
ahoj, u nás nic moc - opět! ]-( Akorát dodělali to střešní okno, udělali špalety kolem okna v koupelně a konečně dosekali dveře v dolní koupelně. Manžel volal už naštvanej stavbyvedoucímu, ať do dneška vypracuje přesnej harmonogram prací, s tim, co bude kdy hotový a napíše se to do stavebního deníku, protože takhle to už dál nejde...Už toho mam fakt dost. Takže dneska bysme se tam prej měli sejít, takže dám stavošovi asi pěknej kouř!!!!!! ]-(
Jo, jinak k tý fasádě. Budeme mít tu silikon-silikátovou omítku, která je už probarvená a má tu vlastnost, že se nevyšisovává tak rychle jako klasická omítka a taky je omyvatelná. Měli jsme půjčenej vzorník a vybrali jsme takový dvě hezký žlutý, jsou od sebe jen o odstín, tak nevim jestli radši tmavší nebo svělejší, když si vzpomenu, tak to zkusim večer vyfotit.... ;-)
Profilova fotka
kaci: ted jsem si vzpomela - jak to dopadlo s tou loznici - svetla ci tmava? A jak ta matrace - vybrala jsi??
ahojda holky, tak já hlásím, že nám právě namontovali plynoměr - HURÁÁÁÁÁÁ :-D Mělo to být vyřízené až koncem září, ale byly jaksi rychlejší, takže super pro nás. A hlavní novinkou, normálně neuvěříte... Máme po třech týdnech obloženou i vyspárovanou spodní koupelnu. Vypadá to úžasně. Hodím sem fotky, ale na nich skoro ta fialková nevyniká :-( Dokonce mám už usazené i sprchové dveře :-D Manžel dofajnoval obě koupelny, takže vymalovat, usadit sanitu a můžem bydlet. No a taky trochu negací, měli v pátek dovízt spotřebiče a zase nic, ale aspoň jsem je nemusela přes víkend hlídat ;-) Když už se bavíme o fasádě. Minulý týden jsme
normálně se mi to samo odeslalo =-) no tak, abych to dopsala... ... tam měli pána na nacenění fasády a zjistili jsme, že nedoporučuje drásanou, protože tam máme moc záhybů a málo místa, takže by to nešlo vydrásat, takže opět si manžel prosadil svoji fajnovou :-( Ale prý na mě zase přenechá barvičku :-D Ať se těší :-D Jinak pán nám doporučovat taky už tu probarvenou, myslím to, co bude mít kaca, ale já se v tom nevyznám :-D
Profilova fotka
hamar: sprchac vypada dobre:-) Ja vam tak zavidim, ze uz resite fasadu:-)
godi, manžel už ji řeší dlouho, ale dokud se nebude nic dít, tak se jen usmívám. Neboj, u nás to hned tak nebude :-N
Hamar: ta koupelna vypadá líp, než jsem očekávala, to bude tim, že tam nemáte ty strašný byrevný listely. Vypadá to fakt moc dobře ;-) :-D I bez fasády se dá bydlet... Jakou budete mít barvu??? Godi: no zatim bych řekla, že vede ta tmavá ikeácká, ale ještě se na ní pojedem jednou podívat...usoudili jsme, že ať tu ložnici vymalujem na jakoukoliv barvu, tak ta tmavá půjde ke všemu - i k jakýmukoliv povlečení :-D ale na 100% ještě nevíme, na to je zatim čas, protože kupovat to budem, až budem vědět, kolik nám zbylo peněz z méněprací....už bych mohla kupovat i světla a další věci, ale nemáme to kde uskladnit...takže si to nechám až budu mít dovolenou ;-)
Článek se načítá
kaca: chceme nějakou krémovou, žluto-oranžovou, ale rozhodně nic výraznýho. Ještě jsme vzorníky pořádně neprohlíželi, zatím hledáme, kdo dodá materiál, kdo to udělá atd. Tento týden bych měla mít nabídky, tak se pak rozhodnem ;-)
Profilova fotka
kaci: tak hlavne aby se ti libila, a pokud to bude ta tmava, tak je to jedno, ty se v ni musis citit dobre:-)
Profilova fotka
my uz nejaky svetla mame koupeny - neco mame doma a neco mame skladovany na baraku. Mame tam jednu mistnost, kde se skladuje veskery naradi a veci co budu potreba, takze tam mame i svetla venkovni a 4 vnitrni, co prijdou po chodbach
Profilova fotka
Hamar, vypada to decentne, hezky :-)
děkuju, mám z toho taky radost. Celkem jsem měla strach, že ta mozaika bude moc řvát, ale je to super :-)
já mam takhle obavy, jak bude vypadat horní koupelna. Tu spodní jsem udělanou v celku viděla, ale tu horní vůbec, viděla jsem jí jen v zelený a jen vzorek obkladu v tý oranžový, takže to bude teda velký překvápko, ale snad to bude vypadat dobře... Mam na vás dotaz.... takový ty umyvadla, co se pokládaj na skříňku....nevíte jestli jsou navrtaný a upevněný ve zdi nebo jsou jen položený na tý skříňce? Jde mi o to, že mi truhlář řekl, že nábytek do koupelny přijde zaměřit až po tom, co tam budou obklady, aby to bylo přesný, jenže teď nevim, jak to bude s umyvadlama než se ty skříňky vyroběj...protože pokud ležej na těch skříňkách, tak se na ně bude muset čekat... Godi: v baráku nic skladovat nechci, je tam čurbes, ještě by mi to tam chlapi rozbili...
Profilova fotka
godi: tak my to mame v krabici a hlavne ta mistnost je uzamcena, takze tam chodime jen my dva:-) tak ja bych rekla ze jsou tohohle dva typy - bud se to zapusti do ty skrinky a nebo se to na to polozi, ale to by ti mel spis poradit truhlar ne??
tak jsem se pokoušela vyfotit ten vzorník omítek přímo na střešní tašce, ale ty odstíny žlutý jsou tak světlý, že to ten foťák fotí jako bílou....takže to sem ani dávat nebudu... Jinak stavbyvedoucí nám poslal ten harmonogram, vnitřky budou komplet vč. položení podlah do 28.9. a vnější fasáda do 5.10. :-( takže to jsem na to teda zvědavá.... 8-(
kaca: kati, to si myslím, ani nemělo cenu, protože já když jsem viděla, co vyšlo z té fialkové... Ty barvičky nemají cenu fotit... Co myslíš těma hotovýma vnitřkama? Jakože budeš mít na podlahách co chcete? Takže jaký je datum stěhování podle stavbyvedoucího? Pár dní než to vymalujete... Ale kati, už se vám to blíží ;-)
Profilova fotka
kaci: no ja si myslim ze nejdela 31.10. budete prestehovany a bydlet, co myslis? hani: a jak to vidis ty??
já to vidím pořád optimisticky, ale jak to budu vidět v pátek, toď otázka :-D :-| ;-)
hamar: no jako komplet se všim všudy, včetně plovouček, zásuvek a takovejch těch dodělávek. Jak to myslíš, že budeme mít na podlahách co chceme? No datum stěhování je na nás...Malovat to budem ještě než to bude dokončený úplně, ještě před tim, než se položej podlahy, tak to si vezmu tak ten tejden dovči a pak po tom 5. říjnu si vezmu asi 14 dní na dozařízení a nastěhování ;-) godi: jojo, do 31.10. to snad bude na 100% já tušila, že v na konci června to určitě nebude, uklidňovala jsem se tim, že do konce srpna to bude v pohodě, ale takovej strop jsem měla konec září a přes ten vlak nejede...ale nedá se nic dělat, ty podlahy musej prostě vyschnout, ten tejden už mě fakt nezabije, hlavně, když to bude pořádně suchý
Profilova fotka
kaci: a nebylo by lepsi malovat nez se polozej podlahy, prece jenom usetris si stirani podlahy, protoze to se clovek asi neubrani aby ti neco neukaplo a prijde mi to zbytecny...ale vy uz asi chcete bydlet, tak chapu ze to budes delat takhle.
godi: dyť jsem psala, že budem malovat než se položej podlahy....
Profilova fotka
kaci: sorry, ja uz neumim cist:-)
objevila jsem stránky s velkym množstvím svítidel a fakt bych si tam vybrala :-D www.svitidla-levne.cz Hrozně se mi líbí do dětskýho pokojíčku tohle: http://www.svitidla-levne.cz/detska-s... http://www.svitidla-levne.cz/detska-s... tohle by se mi líbilo na schodiště: http://www.svitidla-levne.cz/nastenna...
a tohle by se mi hodilo do jídeláku nad stůl http://www.svitidla-levne.cz/moderni-... tyhle jsou taky super http://www.svitidla-levne.cz/barevna-...
Profilova fotka
kaci: tak toho do detskyho pokojicku jsem se nejdriv lekla, ale pak me to docela pobavilo,ale asi bych to nedala. To na schodiste - kupodivu se s tebou shoduju ve vkusu - fakt moc pekny. To nad stul.... to cerveny asi ne, ale to bily neni spatny i kdyz to neni uplne muj vkus

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?