Menu Forum

Termín dokončení stavby - červen 2008

(Zamčená)
23. říj 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Kaci, fakt super svetla, link ukladam emoticon
9. zář 2008 v 17:54  •  přestavuje byt  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1463 příspěvků. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
Registrovala se 19. června 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1463 příspěvků. Region Pardubice.
 kaci:
tak jsem ukazala tu stranku manzelovi... ja bych si vybrala, neni problem. Ale zjistila jsem, ze my se absolutne neshodneme, protoze to co on vybiral, to bylo strasny a co jsem vybrala ja, tak se mu nelibilo
9. zář 2008 v 18:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 A co vybral? Taky nechapu vkus manzela. Koukal na katalog sika a ukazal suverene tu nejvetsi hruzu, co tam byla emoticon
9. zář 2008 v 18:57  •  přestavuje byt  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 630 příspěvků a 1 album. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
hamar
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 630 příspěvků a 1 album. Region Šumperk.
 hoja holky, tak hlásím, že už máme kam chodit na záchod, dokonce se můžeme už i koupat a sprchovat, ale jaksi ještě není teplá voda, takže to nikdo zatím neriskl emoticon

Dnes jsem od rána zase malovala, ještě mi chyběly koupelky a technická místnost, tak zítra podruhé a mám od malování klid. Teda ještě chybí jednou chodba, ale to už prý udělá manža.

Taky se musím pochlubit k mému dnešnímu úspěchu. Normálně jsem tomu nevěřila, ale já sama zapojila pračku emoticon Nejhorší bylo vytáhnout šrouby, který držely buben, ale zmákla jsem to emoticon

Kati, já o těch stránkách se světlama vím, mrkala jsem na ně, než jsme jeli nakupovat, ale zdálo se mi to všechno celkem drahý emoticon
9. zář 2008 v 19:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 ene:
takovej "cylindr" jako to driv bylo za komunismu.... ja nerikam ze musim mit uplne modernu,ale chtela bych to trochu jiny. A kdyz videl to moje, tak pry ani nahodouemoticon

hamar:
co na to rict - snad jen ze GRATULUJUemoticon
9. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 Ahojda holky,

tak jak to u vás jde a co je nového??

U nás jsme se opět zasekli - dnes mi volal stolář, že kuchyň bude montovat v úterý, protože dvířka a dřez bude až v pondělí. Dnes mu volali ze skladu, tak byl nadšenej, že to budu mít v pátek hotový, ale když přišel, tak mu paní rvala jakýsi žlutý dvířka a mi máme mít třešňový emoticon Takže si akorát spletla dvě jména emoticon No, snad už to teda bude v úterý na 100%.
11. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
u nas se chlapy pustili pomalu do elektriky, takze se pomalu zacina zapojovat zbytek. ted to bylo tak ze v kazde mistnosti bya jedna funkcni zasuvka, takze ted to dodelavaji, jsou udelana pohybova cidla na chodbach a na schodisti. Vcera jsem tam meli chlapa kvuli Novilonu takze do konce tydne posle nabidku.
11. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 681 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 681 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Čusky, u nás jsou zalitý podlahy v přízemí, včera byl kontrolní den. Do deníku se udělal zápis, že to budou mít hotový max. do 12.10. protože stavbyvedoucí řikal, že má nějaký potíže s dodávkou topení, tak jsme tam radši napsali o tejden víc. Pokud termín nestihne, bude mu uplatňovaná plná penalizace, takže to snad do tý doby bude hotový, protože pochybuju, že by riskoval, že zaplatí 90 tis.... emoticon Dneska tam konečně osaděj rozvodnou skříň, takže už nebude čumět změť drátů ze zdi a vytahaj kabely na venkovní zásuvky. Od pondlka dělaj obklady emoticon
11. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 HA!!! Tak jsem se dozvěděla, že nám přišly vchodový dveře. Máme je schovaný u táty, takže se tam jedem večer podívat. Už se těšim emoticon , ale zároveň se bojim, abych nebyla zklamaná.... emoticon Vyfotim....
11. zář 2008 v 15:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi: tak pak sem hoď cenu. To mě zajímá emoticon A jaký podlahový čidla? To budete mít takový to osvětlení schodiště, že se automaticky bude rožínat?

kati, tak to je super. A proč zklamaná??? A kdy je budou usazovat?
11. zář 2008 v 18:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
no tak my zatim mame kalkulace tri a to v techto hodnotach (vcetne DPH) - 35 558,- , 47 366,- a 41 729,- no a cekame na tu posledni a pak se budeme rozhodovat.
Ne podlahovy,ale pohybovy cidlaemoticon Jo budeme mit udelany osvetleni chodby a schodiste tak, ze se to nebude zapinat vypinacem,ale bude to reagovat na pohyb na te chodbe ci schodiste.

kaci:
tak to gratuluju a hlavne preju abyste to vazne meli hotovy v terminu
11. zář 2008 v 18:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi, vidíš, už ani neumím číst.
Už si potřebuju odpočnout, včera jsem byla zase od devíti do devíti na stavbě, ale konečně mám všude vymalovaný - teda kde jsem měl malovat já, okna jsou konečně všude umytý, ještě umýt francouzský dveře na terasu a je hotovo emoticon Teda pro mě.
Včera jsem po malování drhla obklady v koupelnách a teda nevěřila bych, že to bude trvat tak dlouho a hlavně, že ta spárovačka nepůjde hned tak dolů. Ještě pořád jdou n obkladech trochu vidět šmouhy emoticon
11. zář 2008 v 19:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Hamar, ani nevis, jak ti takovyhle uklid zaaaavidim. Ani nevim, jestli verim tomu, ze zacneme stavet emoticon
11. zář 2008 v 19:18  •  přestavuje byt  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 ene, hlavně tomu musíš věřit a všechno k tomu směřovat emoticon
Neboj, taky se toho úklidu dočkáš a pak budeš mluvit jako já emoticon
11. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
jo sparovacka je svinstvo a silikon je jeste vetsi. Ja kdyz jsem uklizela tu horni kouplen kde je India od Raka, tak jsem nadavala jak spacek, protoze ty kachlicky nejsou uplne hladky, takze to z toho jde daleko hur.
11. zář 2008 v 19:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi, to si dovedu živě představit... emoticon Vím jak ta indie vypadá emoticon No, snad jsme z nejhoršího pryč a teď už to budou jen takový "doúklid". A to ještě bude sranda setřít to lino. Jak je to od prachu, tak dvakrát vymácháš mop ve vodě a začne to dělat šmouhy. Tak jsem říkala, že koupíme takový ty papuče, jak mají na hradech a zámcích a návštěvy, jak budou procházet domeček, tak budou postupně leštit emoticon
11. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
no to uklizeni je sileny, proto ja to vsechno stiram prubezne, sice me to stve,ale nebude to potom takovy zahul na jednou. Vezmu to na hrubo hadrem a pak mopem a je to.
ty papuce nejsou spatny napademoticon
11. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Me projektantka privedla na dobry napad - u nas se pres leto zouvat nebudeme emoticon
11. zář 2008 ve 21:53  •  přestavuje byt  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 ene: a jakou to má souvislost??? Že budeš pořád lítat s hadrem???

godi: já to dělala taky průběžně, ale pak mě to přestalo bavit, protože po tom jednou kdokoliv prošel a bylo to jako kdybych to nesetřela, takže jsem se na to nykašlala a teď to prostě budu muset udělat jednou pořádně emoticon
11. zář 2008 ve 22:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Souvislost to ma opacnou, ze papuce nebudeme pro navstevy vubec potrebovat emoticon Kazdy vecer se vyluxuje, jednou tydne vytre.. Nemuze si to vynachvalit a bylo prijemne prijit na navstevu a nemuset ukazovat ponozky a chodit po studene zemi emoticon
11. zář 2008 ve 22:22  •  přestavuje byt  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 to já bych zase nesnesla, aby mi někdo po baráku chodil v botech. To radši budu ukazovat ponožky
11. zář 2008 ve 22:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 ene:
no tak to bych nesnesla abych chodila po byte v botech, to fakt ne. I kdyz v lete neni blato, tak mas prach a abych kazdy den litala po baraku s vysavacem, tak to ani nahodou!
12. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 Tak dveře jsem neviděla emoticon a uvidim je asi až v neděli večer, protože je má táty známej pořád naložený v autě a večer už jsme ho nechtěli otravovat, aby je převezl na barák. Ale asi je tam odveze dneska, my ale jedem na celej víkend pryč a přijedeme až v neděli večer. Dávat je tam budem až budou nahoře zalitý podlahy, před tim, než budou malovat omítky.
12. zář 2008 v 09:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 ahoj holky,

tak vikend zase pryc - a co se zmenilo na vasich domeckach?? Kaci, co dvere, uz jsi je videla???

Neda mi to a musim se pochlubit s novinkou. Asi zacnu verit na zazraky, protoze, pokud pujde vsechno dobre, tak by se pristi tyden mohl na barak navazet polystyren a ten dalsi tyden zacit zateplovat, jupiiemoticon to jsem vazne ani neverila. A pokud to dobre pujde tak by nam mohli udelat betony v garazi a dilne....
14. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
fotoportrét
fotoportrét
kacabacka
1
 ahojky, dveře jsem viděla, vypadaj moc dobře emoticon akorát nejsou rámečky okolo skleněných výplní, takže to vypadá trochu divně, uvidíme, možná je necháme dodělat... fotku nemam, jelikož mam totálně vybitej foťák, celej víkend jsme byli na Subaru srazu emoticon takže jsem ho tam skoro zavařila emoticon ale zejtra večer vyfotim...
14. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 hoja holčeny, zdravím po víkendu, my máme konečně koupelny kompletní, včera jsme ještě byli v hornbachu - koupili jsme doplňky do koupelen a zábradlí na balkon, miláček to hned do koupelen přivrtal a od středy má mít dovolenou a dělat balkon, ale v takovým počasí, no nevím.
15. zář 2008 v 11:59  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
no tak to velka gratulace,vy uz vazne finisujete. Ja jsem tak strasne rada, za to, ze se neco zacne dit, ze se zacne delat ten polystyren, fakt super
15. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi, k finiši je ještě pěkně daleko. Finiš pro mě bude, až bude komplet všechno hotový emoticon
já jsem zvědavá, jak to u nás dopadne s tím balkonem, ale taky jsem vděčná za každý kusek kupředu emoticon
15. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
fotoportrét
fotoportrét
godi1
4
 hamar:
to chapuemoticon vzdyt vis, jak dlouho jsem tady o tom mluvila, ze se nic nedeje a uz ani neverila, ze by se to letos dalo do pohybu, ale jsem rada. Manzel primontoval dalsi dve svetla v baracku, tak to hned jinak vypada
15. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
hamar
fotoportrét
fotoportrét
hamar
 godi: myslím, že je to všude stejný emoticon My ženský máme radost z každého nového kousku na domečku, ale než k tomu dokopeš druhou polovičku. Já než dokopala manžela, aby udělal to zábradlí, tak jsem o tom taky musela dva měsíce mluvit emoticon No jo, jsou to chlapy, než se k něčemu rozhoupou emoticon emoticon emoticon
15. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.