Termín dokončení stavby - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, hledám někoho, kdo staví rodinný domek,ať už s firmou na klíč, svépomocí nebo sám a má předpokládaný termín dokončení v červnu 2008 + -. My stavíme s firmou na klíč a 31.6.08 by měl bý domek hotový, proto piště piště, podělte se o informace ať můžeme porovnávat... :-D
Profilova fotka
kaci: to slysim poprve, my jsme meli hodiny pripojene hned na barak a na jistice, a normalne platime, takze tohle nevim
godi: no my máme teď stavební proud a pokud chtěli dělníci na něco elektriku, tak si jí museli tahat prodlužkou ze sloupku...teď to chceme převést na proud na trvalý užívání + noční proud
Profilova fotka
kaci: aha, tak to jo. My jsme meli "normalni" proud hned, takze tohle neresime
Profilova fotka
kaci: tak sjem se na tohle zeptala manzela a musim se ti omluvit, nemela jsem pravdu. taky jedeme na stavebni elektrinu, ktera je pry drazsi nez normalni a opravdu mas pravdu, za jeden jistic se plati 500,- a manzel rikal ze tak na prumerny barak to vychazi tak na 12 500,- takze presne to, co jsi napsala ty. A pripojuje se to po kolaudaci
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsme usadili s manzelem dneska 3 dvere,ale reknu vam, ze to byl docela boj - hlavne dvere do detskeho pokojicku nam rvali nejdele. A hned ta chodba vypada jinak, kdyz tam jsou dvere:-) zatim jsme je nechali v igelitu, aby se to nepocakalo az se bude chodba jeste malovat. Taky nam usadili zachod v dolni koupelne a umyvadla v obou koupelnach,ale na jednom je spatna baterie, takze budeme asi kupovat novou - jeste uvidime. Dneska jsme tam meli chlapa na zamereni podlahy na Novilon, ve stredu tam byli zamerovat vestavnou skrin a v utery to jedeme doladit. Zatepleno je do 1,5 m vysky po celem obvodu baraku a pristi tyden pry dajíi garaz a dilnu do lepidla A jak vy?
godi: hmmm, super, doufala jsem, že se nic neplatí.... Stavoš mi řikal, že se prej nic neplatí, tak já teda nevim... Já mam ode dneška dovču, odpoledne teda jedu do práce, protože tam máme grilování :-D Za chvíli pojedu zkontrolovat dělňase, jestli tam dělat, doufám, že jo, protože stavoš řikal, že budou obkládat dolní koupelnu, tak abych se s nima dohodla, jak bude ten obklad vypadat. Zejtra jedem ráno koupit barvy a odpoledne budeme malovat :-D
Profilova fotka
kaci: no potvrdil me to manžel, ktery elektrice rozumi, tak myslim ze by nekecal. Bohuzel je to tak. Takže budes tyden bez netu, nebo budeme od tebe prubezne zpravy dostat??
proč bez netu? Normálně budu fungovat, ale asi jen večer.... teď jsem se vrátila a vypadá to tak, že jim ještě chybí vymalovat 1 příčku v kuchyni a předsíň, takže doufám, že to do zejtra odpoledne stihnou.... :-| když jsem se zeptala, jestli bude do konce tejdne vymalovanej hořejšek, tak na mě koukali dost blbě...tak doufám, že jo, že to zvládnem za tenhle tejden vymalovat celý... Jo a zvenku nám začali dělat zateplení...původně jsme ho mít neměli, ale kvůli tý podlaze nakonec bude a naštěstí to platit nebudem, takže to je dobrý, aspoň nebudem moc topit....
Profilova fotka
kaci: ja myslela jestli tam treba nebudete vegetit porad:-) Tak to je fajn, ono zatepleni na baracek stoji docela slusny prachy, tak kdyz jsou blby, tak jsou blby. No my uz mame umyvadla, takze si konecne muzeme umyt ruce v umyvadle a ne nekde v kyblu:-)
hojky hojky, tak my dneska byli nechat namíchat barvy, zkoušeli jsme kousek natřít na zeď a vypadaj dost dobře :-D otázka je, jak budou vypadat ve skutečnosti...no a jelikož jsme zjistili, že ty zdi musíme ještě před malbama napenetrovat, tak musíme ještě zejtra pro penetraci a pak už snad vážně vymalujem :-D Za barvy jsme dali 6000,- fuj, hrozný!!! 8-( Jinak už nám začali zateplovat barák a obkládat dolní koupelnu ;-)
Profilova fotka
kaci: no jak to tak vypada, tak jsme tu posledni dobou jen my dve - hamar uz si bydli:-) To je docela sila, ale tak zase se s tim nemusis michat sama. A jake budes mit barvy? U nas se ted nic zasadniho nedeje - tenhle tyden by se mel domluvit termin na dodani Novilonu a na tu vestavnou skrin do loznice. Jinak manzilek montuje krabicky, ja natiram futra, proste pohoda:-)
jojo, hamar se přestěhovala a prdí na nás :-p Mohla by aspoň dát nějaký fotky ;-) No barvy jak už jsem psala...v obýváku jedna stěna čokoládově hnědá, výklenek v jídeláku hráškově zelenej, jinak v přízemí a schodiště bílá káva. Předsíň světlounce fialová, ložnice oranžovo-bílá, chodba nahoře, světle oranžová a v manželově pracovně jedna stěna vínová, zbytek bílá. Dětskej pokoj zatim malovat nebudem...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja vim, ze jsi to psala. Ja jen jestli se neco nahodou nezmenilo. No tak potom hod fotky
ahoj, tak my jsme dneska jen penetrovali přízemí. první patro ještě neni připravený, to by prej mělo bejt do pátku... zejtra teda budem konečně malovat :-D
Profilova fotka
kaci: a rekli vam do jakyho patku?:-) Delam si srandu - snad to budete mit vsechno opravdu hotove tak jak ma. U nas je garaz hozena do lepidla, coz je supr, protoze o vikendu chceme natrit podlahu podlahu v garazi nejakou barvou. Jinak ted cekame az se nam ozvou z podlaharstvi ohledne terminu na pokladu Novilonu, na zaklade toho my se ozveme lidem na vestavnou skrin, abychom vedeli kdy se to bude delat a az budeme mit oba dva terminy tak ja objednam postel. Jinak minuly tyden uz pry meli narezanou kuchyn takze si myslim, ze by se tak behem 14 dnu mohli ozvat, tak uvidime...
Profilova fotka
ahoj kaci, tak se nam to trochu rozhejbalo. V termínu 20. -21.10.2008 nám budou dělat Novilon a 24.10 nastoupí na tu vestavnou skřín v ložnici. Takže my ted musíme vybrat barvu do ložnice,coz je docela problém, protože každý máme torchu jinou představu. A co je u Vas noveho??
Profilova fotka
kaci, mam dotaz. Budeme malovat barvou i strop nebo jen steny a strop nechate bilej?
godi: ahoj, strop jsme malovali na bílo a na stěny jsme přetáhli 5 cm pruh bílý. Máme vymalovanej zatim jen spodek, včera manžel začal dělat ložnici, ale odpoledne jsme jeli na oslavu, takže jsme to nestihli dodělat. Blbý je, že se stmívá tak rychle a když jezdíme domů za šera, tak už na to neni pořádně vidět, takže k dalšímu malování se dostanem až o víkendu a to už budou položený i podlahy, takže budem muset roztahovat igelity :-| Fotky zatim nemam, měla jsem vybitej foťák, tak až dorazim nějak za světla tak nafotim :-D Jsem z toho nadšená!!! Vypadá to super :-D :-D :-D Mam teď ale jinej problém shánim fialovej obklad Salsa, stačilo by pár kousku, protože geberit zazdili trošku víc, než měli a nevychází tam ten vzor, co jsem chtěla, tak to uděláme celý fialový, problém je jen v tom, že máme málo tohodle fialovýho obkladu :-( Chtěla jsem se poptat ještě na livingu, ale nemůžu se na ty stránky dostat :-( maj tam nějakej problém. Volala jsem i do Sika, tam mi sice řekli, že nějaký zbytky maj, ale nevědi přesně co, že se mam přijet podívat... ach jo, nevim, jak to stihnu, obkladač to chtěl dneska dodělat
kaci, jen narychlo jsem to tu proletěla, ale nemám moc času. My platili taky 12500Kč a to jsme ještě nebyly připojení. Je to jakejsi poplatek, sestřenka dělá na ČEZu, tak mi to vysvětlovala, ale už to zase nevím. Rozhodně my to dávali taky, jinak tě nepřipojí :-( Až budu mít víc času, tak vám musím povykládat, jak jsme u nás naháněli zloděje, ale nakonec jsme zjistili, že nám v garáži lítají kočky (není totiž ještě hotová zem, tak je mezi garáží a spodkem díra) :-N a každou noc nám nad ložnicí něco lozí po střeše, ale nevíme co, to jsou pak ve dvě ráno vždycky super fofry, když lítáš po baráku a plašíš :-N ]-( kati a kdy se stěhujete?
Profilova fotka
kaci: no my prave resime dilema, zda malovat i strop. Ja jsem na to z domu z pokojicku zvykla, takze mi to tak ani neprijde,ale manzel se na to netvari nejak nadsene a hlavne vubec nevime jakou barvou. Ja bych klidne sla i do neceho "odvaznejsiho",ale manzel se toho boji a je fakt ze ja tak trochu taky, tak nevim. U nas se taky asi bude malovat a bude polozena podlaha..to se neda holt nic delat. No tak hlavne ze se Vam to libi a tesim se moc na fotecky. Tak zkus nejaky stavebniny, obcas jim takhle zbyva par obladu a rozprodavaji to, vim ze to takhle delaji v Siku.
Profilova fotka
hamar: no ahojky, my uz jsme si s kaci rikali, ze na nas uplne prdis, ze uz si bydlis a na nas "chudaky" co jeste ne, uz si ani nevzpomenes:-) tak jaky to je bydlet - jsi spokojena?? A taky hlavne dej uz nejaky fotky:-)
Profilova fotka
kaci: musim se ti pochlubit - ted ve stredu 8.10 nam budou dělat kuchyn, to je uplne nejlepsi darek k mym sobotnim narozkam:-) Pry nedodaji lednici, ta bude za tyden, ale to nevadi, protoze stejne neni soucasti linky. O vikendu nafotim neco - jsou hotové koupelny a bude i ta kuchyn, tak to sem vlozim
hamar: hihi, takže vy jste naháněli zloděje a nakonec zjistili, že to jsou kočky jo? No to je dobrý :-D :-D :-D To, co vám leze po střeše může bejt klidně i kuna... nám tady na chalupě leze mezi taškama a izolací, takže taky v noci slyšim, jak tam běhá mrcha ]-( Jo a koukej hodit nějaký fotky, neřikej, že na nás vůbec nemáš čas :-p Vypadá to, že bysme se mohli stěhovat tak za 14 dní, uvidíme, protože teď do neděle maj dodělat komplet všechno a tejden bude truhlář montovat kuchyň, tak asi až pak... godi: kdybych se dostala nějak rozumně domů za světla, tak bych ti to vyfotila, jak vypadá ten bílej strop a barevný stěny...možná, že bych to stihla ve středu...do kdy se potřebujete rozhodnout? Jinak jsem v Siku sehnala jeden balík tý Salsy, měli tam jeden poslední, takže jsem měla fakt štěstí, sice je to jiná série, ale když jsme je k sobě přiložili (s těma, co máme doma) tak jsem rozdíl v barvě neviděla...tak snad to bude ok ;-) To je supr, že už budeš mít kuchyň, tak pak dej fotky ;-) Mě truhlář přivezl ukázat jedny dvířka, abych viděla, jak to vypadá, po telefonu mi to hrozně vychvaloval a fakt byly moc pěkný, jsem zvědavá, jak to bude vypadat jako celek, jako celá kuchyň x-)
Profilova fotka
kaci: to je dobry, tak ty se za 14 dni taky prestehujes a ja si tu budu moct povidat sama se sebou:-) No tak minimalne jeste tyden to trvat bude. My si spis potrebujeme rozhodnout barvu. Manzel je z domu zvykly na vymalbu tak jak to popisujes ty, me se to libi namalovane i se stropem, ale fotecky klidne hod. No tak to je super, ze jsi sehnala obklady, to byla vazne docela klika:-) Jo urcite fotku dám, neboj:-) Nafofím i koupelny, uz jsou taky komplet usazeny
Čauky, tak u nás za včerejšek vylitá nivelační stěrka v ložnici, položená dlažba v technický místnosti a zaštukovaný přizděný dveře. Manžel tam dneska ráno byl, tak dostal za úkol nafotit nějaký fotky, tak snad večer už něco vložim ;-)
Profilova fotka
kaci: tak my bychom meli mit udelanou kuchyn, ja to nevidela,ale manezel rikal, ze dobry.
ty jo, to bych nevydržela a musela bych se tam jet podívat... přidala jsem do alba fotky, ale logicky to prostě nevypadá tak dobře, jako ve skutečnosti 8-(
Profilova fotka
proc?? ja ted vazne nema nejak ani cas, takze v nedeli:-) Koukala jsem na fotky - pekny. Libi se mi ta hraskove zelena a ty obklady v koupelne taky vypadaji pekne...
godi: kuju za pochvalu - na to, že nemáme stejnej vkus :-D dobrý ;-)
Profilova fotka
kaci: to ze nemame stejny vkus jeste neznamena, ze se nemusime uplne shodnout. V necem mame jiny, v necem se zase schodneme a je to. A hlavne neco jineho je, ze se mi neco libi a neco jineho je, jestli bych si to dala do sveho domecku:-) Ale tohle vazne pekny, za zelene je velice prijemna. Nedovedla jsem si zeleny steny predstavit ale tohle vypada super. No ja jsem vymyslela jednu barevnou kombinaci do loznice tak se na to jeste musi podivat manzel. Videla jsem ji na jedne fasade domu a moc se mi ta barevna kombinace libila - je to takova hnedo-cervena na steny a k tomu strop do takove bezove. Takhle to nezni nijak super,ale tak to vypada spolecne hezky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?