Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova @ mitchis @petraop prodejny obi,hornbach atd, měli myslím plachtu - takovou tu modrou (dává se hodně na auta) kolem 3tis:( (museli se koupit 2 kousky, tak velikou jako je ZD neměli).
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky super, domluv se s ním, je moc fajn. Myslete jen na to,že u nás když vejdete do zádveří, tak ve standartu je to koupelna a vlevo co máme koupelnu je standart - zádveří. Je posunutá příčka a v obýváku máme myslím 4 dřevěné sloupy, standart má 1 (což je lepší z důvodu umisťování sedačky, atd.) a schody jsou ve standartu nezakryté.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @petraop @katunkaj @mitchis @ztk Zlatíčka, tak zvenku na baráčku nic moc nového, přibyli prkna na střeše, tašky na střeše mají zpoždění, přijedou až ve 4 odpolko:( Uvnitř tahají elektriku, všude jsou dráty a je to moc pěkné se v domečku procházet. Kdo budete mít dřevěné obložení zlatý dub, tak je nádherné. Myslela jsem si že půjde do zrzavé, ale je krásně decentní, ikdyž bude světlat, tak bude moc pěkné....doporučuji @mitchis, aby šli do dřeva, aspoň ho pak budem natírat na střídačku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi a jak ta elektrocentrála? Museli jste ji nakonec pořídit? Nebo to utáhne 3,5? Boha jeho záááááááávist :) já už chci taky domeček a ne metr sněhu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peťulko ťukám, ťukám do dřeva, a zatím to ta zásuvka bere:) UF, takže jsme elektrocentrálu neřešili:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova no roste to jak houba po děští :) měl sem schůzku v klecanech tak sem to vzal kolem a to je fofr :) v sobotu nic a ted táákovej house :)
Odpovědět
@petraop My jsme nic nepřikrývali. Jen ať to vysychá.
Odpovědět
Profilova fotka
@jitule23 deska je zralá to je ok jenže tam máme už 2 měsíce šalování, lidi co dělali desku se neozývaj na dotaz kdy to sundají... a u toho šalování na okraji desky se tvoří silná vrstva ledu, protože šalování brání tomu aby to odkapalo..a přikrýt nám doporučili kvůli tomu ledu ať tam není, to vadí při montáži..tak nevím co dělat, ale mám do 2.3. čas tak věřím že to uschne a roztaje :)
Odpovědět
@petraop Nám sundali šalování asi na 5 dní, aby deska prosychala. Beton nalili a za 14 dní nám montovali dům. Takže tam šalování ani dlouho být nemohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peti, tak zavolej do RDR, ať si to s tou firmou, co dělala desku, vykonzultují sami - deska je v ceně domu, takže zodpovědný je za to Rýmařov.
Odpovědět
@evapetrikova Evi, vypadá to fakt dost dobře.. i to dřevěné obložení i celkově. Jak jsi spokojená s tím jiným zádveřím???? je to dispozičně ok??
Odpovědět
u nás bahenní lázně :-S ;-( ]-( 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
eva petrikova, jj určitě se s ním domluvím, vím jak to máte:))) koukala jsem na plánek..... a okna máte bílé a dveře vchodové? nebo se nechám překvapit:)
Odpovědět
eva petrikova a už to vidím, máte bílé okna... jsem nevěděla, že si dala další fotky, super...... vypadá to moc hezky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@andydrzka čoveče dnes manža došel že šalování je pryč, ale servané, šrouby tam prostě zůstaly :(( to je blbě ne? No zítra tam volám a hučím :(((
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka kočko nápodobně...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop jj, volej, ať to máte v cajku ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Leničko, máš tam další fotečky ještě ze včerejška. Dřevěné obložení, máme moc pěkné, jsem z něj nadšená. Máme takový zlatý dub, má malinkej vzorek:) Takže spíš ty trámy, jsou takový celistvý:) Dispozice uvidím, až budeme dávat gauč. Trošku se bojím těch dřevěných sloupů. Máme tam 4, ve standartu je 1. Budou možná zavazet:( ale zase budou vypadat pěkně:) Mini pokoj, je v pohodě:) Má 6 m. Jako pracovna dostačující:) Super je udělaná spodní koupelna pod schody, to je bomba.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peťulko určitě zavolej, to se mi taky moc nelíbí...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Pak písni jak jste dopadli:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Ahojky, tak to vypadá, že tady někdo byl s námi na KS. Já tě jen posílám info , jaké změny máme v domečku oproti standartu, aby jste si až bude u nás toho všimli a popřemýšleli:) Každá změna stojí peníze. Jak jsem třeba teď psala @bzulence, máme tam 4 trámy v OP a možná skrz rozmístění nábytku to bude trošku vadit. Ale ty to vlastně víš, tak už ti to psát nemusím...
Odpovědět
@evapetrikova Evi, ty 4 trámy budou vypadat božsky... jeden je málo :) ;-)
Odpovědět
@evapetrikova Zdravím. Mohu se zeptat o jakých 4 tramech v obývacím pokoji mluvíte? To je nějaký nadstandard? Diky za objasnění
Odpovědět
eva petrikova, jj všechno zkoukneme, jsem na to zvědavá..... my se blížíme k cíli co se týče pozemku (snad už bude náš) no a pak podpis s RDR, vyběhat povolení a čekat až prodáme byt, doufám, že příští rok touhle dobou už budeme mít také postaveno:)
Odpovědět
eva petrikova a proč máte 4 sloupky v obýváku? díky....
Odpovědět
Profilova fotka
@tom13 Ahoj Tome, jj nadstandart. Máme posunutou příčku v obýváku a pokojem pro hosty. Pokoj pro hosty se nám změnšil na 6m2 a tím jsme si zvětšili o krapet OP. Jelikož ta stěna je nosná museli nám tam dát trámy, proto máme 4 dřevěné sloupy místo jednoho (který je ve standartu). Na stránkách RDR u Kubisu 631 je to vyznačeno mezi pokojem pro hosty a chodbou (takovej malej čtvereček:).
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Jéé já myslela, že vše víš:) Viz zpráva Tomovi
Odpovědět
eva petrikova jj jsme si to mysleli, že to je díky tomu zmenšenému pokoji:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk jj je tam nosna stena.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka @petraop Tak mam v ruce veci potrebne ke kolaudaci.Jedna z polozek je geometricky plan.Geodeti co nam vytycovali ZD chteli za ZD 4tis a ted za geometrak 6tis:( Mazec. + bude zrejme vklad na katastru 100O Kc. Takze kuchyn bude vybavena za rok:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?