Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Rekni mi stavíte tam na kopci, nebo v dědině?
Odpovědět
eva petrikova, jj máme zasítovaný, nebo respektive máme to nahranici pozemku:) všechny sítě.... no my musíme právě prodat byt.... pozemek už budeme mít, a doufám, že do léta zvládneme stavební povolení a jestl by se byt prodal do června, tak si myslím , že bychom mohli do vánoc bydlet.. ale pokud byt se neprodá..tak třeba budeme stavět až příští rok....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova na kopci http://goo.gl/BaXNEn
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis manzel tam kdyz byl mladsi pravoval v sadu;) jj super,hezky to tam roste.Kdyz jsme tam byli naposled,tak uz tam meli hriste,takze fajn.
Odpovědět
@evapetrikova Evi, do IP mi nic nepřišlo...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova No krásné to tam máte. Ty sloupy vypadají suprově.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Moc dekujeme.Trosku se tech tramu bojim, ale kdyz bude pasovat sedacka bude to dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis co rikas tomu drevenemu obkladu zvenci? Nezmenite nazor?;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova bojím se toho že to bude pracovat. Zatím zůstáváme u barvy :)
Odpovědět
@bzulenka Dobrý den, vím, že váš příspěvek je už staršího data, ale jak je to s tím poplatkem za vyjmutím z půdního fondu? Náš pozemek je od developera. Označen na KÚ jako orná půda. Znamená to, že až postavíme, musíme si vykoupit změnu názvu na zeleň? Moc děkuji za informaci
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis No budes muset me seznamit s manzelkou,ty jsi neoblomny;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova musím. kdybych to nechal na drahé polovičce tak ještě ted sedíme na KS :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitchis vsude je to stejne;) a ta cena domecku by byla o mnoho vyssi....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak mi tak vcera na domecku prislo,ze v te casti jak bude televize je malo svetla.Nastesti me kluci -stavari uklidnili,ze az bude ciste vymalovano a budou podlahy a strhnute folie z oken a nebude stinit fasada,ze to bude dobre. Tak doufam,ze jo. Jinak domecek je krasny a je uplne akorar.
Odpovědět
evapetrikova - Evi včera jsem se byli u Vás podívat... a moc se nám líbil:))) a líbí se nám ta spodní koupelna ... takže možná taky zvolíme tuto variantu, ještě nevím:)) ta horní koupelna je opravdu malinká....:))))) jinak obklady dřevěné na fasádě jsou moooc pěkné.. tak Vám závidím.....
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk JJ je dobře, že jste si to hezky prošmějdili.. Jj ta koupelna dole je bomba. Pokud budete měnit horní koupelnu za šatničku tak bych šla asi do něčeho podobného jak máme my dole:) Pokud ne a bude vám zůstávat horní koupelna,tak určitě světlounký obklad, že?:) A pod schody bych nechala udělat tu šatničku, tam by se vám toho vlezlo taky mraky:) Nevím jestli jste si všimli, ale když se šlo po schodech nahoru, je tam vysoký strop, bude to vypadat vzdušně, ale kluci mi říkali, že tam někdo měl udělané taky úložné prostory a vstup byl z ložnice.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Ahojky, ptala jsem se kluků co říkají na to dřevo, jestli je dobré ho tam mít, či ne.,...jeden říkal, že dřevěný obklad je bomba a že by si ho tam taky dal a druhý, byl na vážkách - spíš ne. A teď začli tito dva diskutovat a zvítězila odpověď Pro dřevo, neboť toho dřeva není tolik, abys to nenatřel.... Takže ti věřím, že do něj půjdete také a tím pádem, bude stačit koupit jedna barva a jeden žebřík a budeme natírat společně:) Příští víkend vás budu očekávat:) Už domeček bude zase pěknější:) a musím hodit pár slov s tvou paní:)
Odpovědět
@evapetrikova jj tu skříń v ložnici (nad schodištěm)máme my a těším se na ni. úložný prostor navíc... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Určitě bomba, my tam máme koupelnu. (o ten prostor je zvětšená)....Myslím, že jste udělali moc dobře, v Kubisu se musí využít každý cm:)
Odpovědět
eva petrikova..... no možná budeme mít v komoře nahoře co je ta technická místnost, tak tam budeme mít bojler, záchod a umyvadlo a koupelnu nahoře budeme mít zrušenou a prodloužíme o to dětský pokoj.... že tam uděláme otvor, ne žebychom zrušili příčku to ne... a tím zmenšíme trošku předsíň nahoře... teda máme to hezky vymyšlené... ale uvidíme co na to p. Mikula... jj o tom nám taky říkaly v té ložnici.... tak uvidíme jak nám to všechno cenově vyjde.. já jsem si myslela, že v té technické nahoře mi vejde i pračka a do budoucna sušička, ale nevejde.... no tak právě nevím kam s tou pračku, tak asi budeme napodovat Vás a uděláme možná tu spodní koupelnu jako vy..... tak uvidíme, co manžel ještě vymyslí, pořád přemýšlí:))))))
Odpovědět
bzulenka a nevíte kolik za tuskřínm v ložnici budeme doplácet, nebo respektive na za tu skříň samotnou, ale za úpravu té příčky....
Odpovědět
@ztk prave ze to vychazelo uplne dobre. 3 a pul tisice.
Odpovědět
bzulenka - děkuji:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova až budu stavět na horách http://www.earch.cz/cs/architektura/r... ale to až projedu svět dříve ne :) Tak obložím ale Kubíska udělám barvou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Kluku tak co s tebou uděláme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Tak už máte nějaké plánky? Nápady? Ať se pokocháme, jak jste to vymysleli:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leničko, vy máte udělaný ten prostor nad schodištěm? No tak to bude bomba. Já myslela, že jste si nechali zadělat schody a pod ní máte špajzku, tak to jsem tě pochopila špatně...no super, už se těším na fotečky:) To jsem ještě u nikoho neviděla:)
Odpovědět
Kubisáci a kubisačky, jak řešíte uschovu kol a takových těch věcí co normálně bývají v garáži když garáž nemáte? nějaký nápad nebo foto? Dřevěný domek na úschovu, nebo vše vyhodit a sedět jen pasivně v baráku ? 8-)
Odpovědět
@maceo To jsem taky řešila a jinak než nějakým zahradním domkem nebo boudou to řešit (bez té garáže) nelze... pokud nemáš za souseda rodiče, kteří ti to hodí do své garáže :) My určitě nějaký dřevěný zahradní domek budeme muset pořídit. to e krámů a krámů, sekačka, nářadí, lyže, kola, kraviny,. zahradní židle třeba....
Odpovědět
@evapetrikova jj Evi, skříń v ložnici nad schody, hloubka 60 cm, jasný že bez dvířek a poliček, ale super využitý prostor..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?