Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis Rekni mi stavíte tam na kopci, nebo v dědině?
13. únor 2015 ve 13:28  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Svojetice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
Registrovala se 30. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 167 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
 eva petrikova, jj máme zasítovaný, nebo respektive máme to nahranici pozemkuemoticon všechny sítě.... no my musíme právě prodat byt.... pozemek už budeme mít, a doufám, že do léta zvládneme stavební povolení a jestl by se byt prodal do června, tak si myslím , že bychom mohli do vánoc bydlet.. ale pokud byt se neprodá..tak třeba budeme stavět až příští rok....
13. únor 2015 ve 13:31  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
    Větrušice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
 @evapetrikova na kopci http://goo.gl/BaXNEn
13. únor 2015 ve 13:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis manzel tam kdyz byl mladsi pravoval v sadu;) jj super,hezky to tam roste.Kdyz jsme tam byli naposled,tak uz tam meli hriste,takze fajn.
13. únor 2015 ve 14:50  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @evapetrikova Evi, do IP mi nic nepřišlo...
14. únor 2015 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 @evapetrikova No krásné to tam máte. Ty sloupy vypadají suprově.
14. únor 2015 ve 14:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis Moc dekujeme.Trosku se tech tramu bojim, ale kdyz bude pasovat sedacka bude to dobre.
14. únor 2015 v 15:17  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis co rikas tomu drevenemu obkladu zvenci? Nezmenite nazor?;)
14. únor 2015 v 15:28  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 @evapetrikova bojím se toho že to bude pracovat. Zatím zůstáváme u barvy emoticon
14. únor 2015 v 19:15  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
konkat
15
Registrovala se 14. února 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 1 přítele. Region Kladno.
 @bzulenka
Dobrý den, vím, že váš příspěvek je už staršího data, ale jak je to s tím poplatkem za vyjmutím z půdního fondu? Náš pozemek je od developera. Označen na KÚ jako orná půda. Znamená to, že až postavíme, musíme si vykoupit změnu názvu na zeleň? Moc děkuji za informaci
14. únor 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis No budes muset me seznamit s manzelkou,ty jsi neoblomny;)
14. únor 2015 v 19:41  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 @evapetrikova musím. kdybych to nechal na drahé polovičce tak ještě ted sedíme na KS emoticon
14. únor 2015 v 19:50  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis vsude je to stejne;) a ta cena domecku by byla o mnoho vyssi....
14. únor 2015 ve 20:22  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 Ahojky tak mi tak vcera na domecku prislo,ze v te casti jak bude televize je malo svetla.Nastesti me kluci -stavari uklidnili,ze az bude ciste vymalovano a budou podlahy a strhnute folie z oken a nebude stinit fasada,ze to bude dobre. Tak doufam,ze jo. Jinak domecek je krasny a je uplne akorar.
15. únor 2015 v 19:44  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 evapetrikova - Evi včera jsem se byli u Vás podívat... a moc se nám líbilemoticon)) a líbí se nám ta spodní koupelna ... takže možná taky zvolíme tuto variantu, ještě nevímemoticon) ta horní koupelna je opravdu malinká....emoticon)))) jinak obklady dřevěné na fasádě jsou moooc pěkné.. tak Vám závidím.....
16. únor 2015 v 09:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk JJ je dobře, že jste si to hezky prošmějdili.. Jj ta koupelna dole je bomba. Pokud budete měnit horní koupelnu za šatničku tak bych šla asi do něčeho podobného jak máme my doleemoticon Pokud ne a bude vám zůstávat horní koupelna,tak určitě světlounký obklad, že?emoticon A pod schody bych nechala udělat tu šatničku, tam by se vám toho vlezlo taky mrakyemoticon
Nevím jestli jste si všimli, ale když se šlo po schodech nahoru, je tam vysoký strop, bude to vypadat vzdušně, ale kluci mi říkali, že tam někdo měl udělané taky úložné prostory a vstup byl z ložnice.
16. únor 2015 v 10:44  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis Ahojky, ptala jsem se kluků co říkají na to dřevo, jestli je dobré ho tam mít, či ne.,...jeden říkal, že dřevěný obklad je bomba a že by si ho tam taky dal a druhý, byl na vážkách - spíš ne. A teď začli tito dva diskutovat a zvítězila odpověď Pro dřevo, neboť toho dřeva není tolik, abys to nenatřel....
Takže ti věřím, že do něj půjdete také a tím pádem, bude stačit koupit jedna barva a jeden žebřík a budeme natírat společněemoticon
Příští víkend vás budu očekávatemoticon
Už domeček bude zase pěknějšíemoticon a musím hodit pár slov s tvou paníemoticon
16. únor 2015 v 11:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @evapetrikova jj tu skříń v ložnici (nad schodištěm)máme my a těším se na ni. úložný prostor navíc... emoticon
16. únor 2015 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @bzulenka Určitě bomba, my tam máme koupelnu. (o ten prostor je zvětšená)....Myslím, že jste udělali moc dobře, v Kubisu se musí využít každý cmemoticon
16. únor 2015 v 11:35  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 eva petrikova..... no možná budeme mít v komoře nahoře co je ta technická místnost, tak tam budeme mít bojler, záchod a umyvadlo a koupelnu nahoře budeme mít zrušenou a prodloužíme o to dětský pokoj.... že tam uděláme otvor, ne žebychom zrušili příčku to ne... a tím zmenšíme trošku předsíň nahoře... teda máme to hezky vymyšlené... ale uvidíme co na to p. Mikula... jj o tom nám taky říkaly v té ložnici.... tak uvidíme jak nám to všechno cenově vyjde.. já jsem si myslela, že v té technické nahoře mi vejde i pračka a do budoucna sušička, ale nevejde.... no tak právě nevím kam s tou pračku, tak asi budeme napodovat Vás a uděláme možná tu spodní koupelnu jako vy..... tak uvidíme, co manžel ještě vymyslí, pořád přemýšlíemoticon)))))
16. únor 2015 v 11:41  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 bzulenka a nevíte kolik za tuskřínm v ložnici budeme doplácet, nebo respektive na za tu skříň samotnou, ale za úpravu té příčky....
16. únor 2015 v 11:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @ztk prave ze to vychazelo uplne dobre. 3 a pul tisice.
16. únor 2015 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
ztk
3
  • Stavím dům
 bzulenka - děkujiemoticon
16. únor 2015 ve 13:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 @evapetrikova až budu stavět na horách http://www.earch.cz/cs/architektura/rodinny-dum-ktery-horam-slusi ale to až projedu svět dříve ne emoticon Tak obložím ale Kubíska udělám barvou emoticon
16. únor 2015 v 19:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis Kluku tak co s tebou udělámeemoticon
17. únor 2015 ve 13:52  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @ztk Tak už máte nějaké plánky? Nápady? Ať se pokocháme, jak jste to vymysleliemoticon
17. únor 2015 ve 13:53  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @bzulenka Leničko, vy máte udělaný ten prostor nad schodištěm? No tak to bude bomba. Já myslela, že jste si nechali zadělat schody a pod ní máte špajzku, tak to jsem tě pochopila špatně...no super, už se těším na fotečkyemoticon To jsem ještě u nikoho nevidělaemoticon
17. únor 2015 ve 13:55  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
maceo
4
Registroval se 30. srpna 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 196 příspěvků. Má 9 přátel. Region Zlín.
  • Stavím dům
    Region Zlín
 Kubisáci a kubisačky, jak řešíte uschovu kol a takových těch věcí co normálně bývají v garáži když garáž nemáte? nějaký nápad nebo foto? Dřevěný domek na úschovu, nebo vše vyhodit a sedět jen pasivně v baráku ? emoticon
17. únor 2015 v 17:43  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @maceo To jsem taky řešila a jinak než nějakým zahradním domkem nebo boudou to řešit (bez té garáže) nelze... pokud nemáš za souseda rodiče, kteří ti to hodí do své garáže emoticon My určitě nějaký dřevěný zahradní domek budeme muset pořídit. to e krámů a krámů, sekačka, nářadí, lyže, kola, kraviny,. zahradní židle třeba....
17. únor 2015 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @evapetrikova jj Evi, skříń v ložnici nad schody, hloubka 60 cm, jasný že bez dvířek a poliček, ale super využitý prostor..
17. únor 2015 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš