Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@evapetrikova Jak jsi dostala věci na kolaudaci? To by mělo být od RD až při předání, ne? Tam jsou přeci různé zkoušky odpoadu, revize elektro atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius ahoj, nene jen mam soupis polozek ze Stav.uradu co je potreba. Tak mi zase stoji vlasy hruzou z tech penez na hlave?
Odpovědět
@evapetrikova no jo, je toho dost, ale připomněla jsi mi, že potřebujeme to zaměření domu, tak jsem hned psal geodetovi, jestli k nám nezajede :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jaj :(( no to je pořád něco ty jo :( a jak pokračujete??
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop ahojky Peti, vam uz se to taky krati..jste nam v patach:) co ta Zd?
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop nam konecne prijeli tasky na strechu.Tak strecha hotova.Pokud budete mit venkovni komin hned se s klukama domluvte o tom ze vam na strese udelaji naslapnou tasku. Kdyz jsme prijeli jim to rict,byli uz pryc:( Vcera jsme tam byli vecer. A delali geberit - wc...zatim jenom ty splachovaci nadrze montovali.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova nášlapku máme naprojektovanou, tak si myslím, že jim to snad říkat nebudu muset ;) to jsi mě teď zaskočila, no raději si to zapíšu ;)) Pan Krajča mi psal, že sjedná nápravu, tak čekám a nemám důvod nevěřit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop skvely Peti,parada, to vam to opravi. My tasku jsme nemeli, ale urcite dohlizejte, ze tam mate vse co jste si rekli.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova jj začínám uvažovat o stav. dozoru, stavíme to přece jen poprvé a naposledy a už teď sami se moc nevyznáme kde jak máme zásuvky..
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop JJ, já bych do dozoru šla, škoda jen že jsme ho už neměli při ZD, ale snad to udělali v dobře. Úplně stačí, aby vám jednou za čas na to někdo odborně mrkl, hlavně když budete něco podepisovat, přebírat dům....
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova @petraop @bzulenka Holky moje tak kdy to u vás vypukne? Abych si to hned někam poznamenala:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova my na to vlítnem 2.3. a Lenča myslím o týden dříve :)
Odpovědět
Článek se načítá
@petraop @evapetrikova jak to tak porozujem, tak už se asi po nějakém dorozu taky porozhlédnem.. Mám strach, že to celé sama neuhlídám. manžel bude mít v termínu montáže spoustu služebek, které se nadají ani posunout ani zrušit, tak budu na vše sama :((((
Odpovědět
@evapetrikova ano Evi, 24. února začínáme. a dneškem končíme veškeré práce, co chyběly.. Už máme vše..žumpa, retenční jímka, elektrina až k základovce, zpevněná plocha pro jeřáb. Tak voláme odhadci.Ať můžeme začít čerpat. Prachy právě došly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Skvělé. Paráda, jste šikulky, penízky super:) A moc se na vás těším.....už se procházíš ve snu v domečku?
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Bomba Petí, neboj, máme to podobné...Manžel měl teda dovču první 3 dny, ale teď už chodí do práce, navíc ty domeček můžeš pozorovat z okna, no není to paráda? My musíme jezdit....stavbyvedoucí říkal minimálně ob den, aby neupadla morálka:)aproto máme dozor....
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka No ty bláho Leni... tak to klobouk dolů...
Odpovědět
Holky, klobouk dolů především před našim bagristou. Bude to znít hrozně, ale my tam na tom ještě fakt nehli prstem :-D My jako já a chlap. Ale bagrista je boží. Už se jen 11x vyspíííím :-D :-D :-p
Odpovědět
@evapetrikova Evi, já to asi špatně napsala, ale došly naše vlastní penízky.. To zas tak super není :) :-| Od teď už budeme čerpat z banky. Nakonec si ale budeme půjčovat méně než jsme měli v plánu, tak to je super. Z toho mám radost.
Odpovědět
@evapetrikova A jak pokračujete??? co se dneska dělá? Deska je u nás nádherně, slunce svítí o 106 a odpoledne až 6 stupňů, co u vás??
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Ahojky Lení, to přeci vůbec nevadí, pak až se bude dělat zahrada se nadřeme:)a za chvíli to u vás vypukne, už jste určitě napjatí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leničko u nás zamračeno, ale neprší nesněží. Venku jsme dneska nebyli, malá měla v noci teplotu, tak jsme měli veselo....tak já se dneska snad ani nepojedu podívat na domeček:( Ráno tam byl manžel, omrknout ty poškozený těsnění co je v panelech a dobrý, zalepí se to páskou a je to....tak snad to nebude dělat neplechu. Dělají komín , digestoř, a dávali sádrokartonový desky. Holky a z čeho jsem trošku v rozpacích je horní koupelna, ta je pidi.....tak uvidíme až tam bude vana.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka S těma penízkama to je dobře, každá kačka směrem dolů je super.
Odpovědět
@evapetrikova jak to mate od nynejsiho bydliste deleko? My to mame nastesti kousek,autem 2minuty ani ne.tak tambudu kazdy den. Jo horni koupelna je pidi,ale tak jsou tam dve...poskozene tesneni??? Jakoze coze??? Na to vam prisel dozor?
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Máme to asi 15 min autem, jj taky teskním, ale jak malá měla teplotu, tak se mi tam s ní nechce jezdit....Uvidím, kdy přijde manžel z práce, pak se tam kdyžtak vydám, pokud to nebude večer:( JJ pořušili nějakou parazábranu, když usazovali trámy a sloupy v obýváku. RDR říkal, že by se tomu nevyhli. Tedˇ to musí jen dobře zaizolovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leničko máš to ve vnitřní poště:)
Odpovědět
holky já Vám tak závidím:) :-) doufám, že se toho taky jednou dočkáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk Jj neboj, bude to cuby dup..záleží jestli koupíte zasíťovaný pozemek nebo ne, pokud ne, tak to papírování je strašný....
Odpovědět
Profilova fotka
já o víkendu razím oběhávat sousedi ze situačním plánem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis Jeden váš soused je jedna maminka od nás ze školky:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?