Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peťulko hezky se vyspinkejte, zítra vám už domeček bude stát. Je to úžasný, skvělý, paráda:) Ten pocit je nezapomenutelný:) Nádherný. Držím pěstičky a myslím na tebe. Krásný zítřejší den:)
Odpovědět
@evapetrikova My to stěhování ještě za sebou nemáme :) Ale je to snad! na dobré cestě :). Zítra nám přijedou udělat kuchyň (máme svojí), tak i to bude krok blíž k pořádku :). Bojler u nás zatím nic, musím se zase připomenout, ale u nás topí, je to jen nějaká preventivní oprava, takže nic kritického. To ta pračka je horší...to budu řešit taky dneska, co s tím.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko tfuj,tfuj,tfuj.Pred chvilinkou jste zacali a ja jsem nervozni s vami:) Myslim.na vas.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Lenicko ahojky,co u vas noveho? Co parta spokojeny?Nemate tam Lukase -delal nam koupely:)Moc sikovnej
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova samozřejmě chcanec....teď ustavili jeřáb , dole se překládá...a já jsem zralá na panáka...
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko drzim pesticky aby co nejdriv prestalo.Panacka si dej.Ten vyhled.je paradni.
Odpovědět
@evapetrikova Evi, u nás nic nového, parta v pátek odpoledne odjela a přijedou až dneska kolem poledne. Prý nějaké školení... ale příští víkend budou makat :) Včera jsme byli vybrat konťák, tak 250l pytle jsme nasbírali 4 a snad už nebudeme muset. Máš v albu krásné fotky, ty posouvací dveře závidím, to je nádhera.
Odpovědět
@petraop Pe´tulko, tak je dnes váš den D, věřím že se to očasí umoudří a brzy začnete. U nás dost fouká a co u vás? Dej si panáka, máš recht, ono někdy není co víc dělat.,
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka no práce stojí, na desce laguna.... a chčije a chčije... barák ještě je pod kopcem... chce se nám brečet...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop tak to je moc dobre ze to stoji.Na desce to myslim moc nevadi....hodi tam teplomet a urcite se to vysusi cuby dup.Co rika idnes-pocasi? Petulko drz se...bude to dobre.Jakeho.mate stavbyvedouciho?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi netuším nic, ráno s nimi byl chlap a taťka, já s nikým nemluvila, ale snad vše ok, taky chudáci sedí v autě a čeká se.. dole taky... dle všeho by mělo sypat do 12 a pak od 16. Debilní je ta překládka.. musí na sebe všichni čekat a protahne se to, jak jsem se těšila jak to mám na očích, tak mě to spíš drtí, že to sleduju v přímém přenosu. Zítra už má být polojasno.. jak na sviňu...
Odpovědět
Článek se načítá
@petraop Počasí neovlivníš ;) Nemá cenu se s tím stresovat ;) Ten jeden den se to nezblázní ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Já vím... ale znáš to, nervy pracují
Odpovědět
@petraop Jo, to je jasný. Jsem stál první den na stavbě s horečkou a brufenem celý den. Ale lepší, když počkají, až přejde déšť, než aby to montovali v dešti a všechno se namočilo. To mi příjde zase jako pozitivní, že to nechtějí uspěchat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Peti,pocasicko se neumoudrilo? Je dobre,ze nezacali,z toho bych byla asi nesva...Navic zitra je hezky datum;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova neee a pochybuju, že dnes bude lépe, vypadá to, že pršet bude celý den, už jsem asi rezignovala, holt někdo si to vyžrat musel..tak snad všichni po nás na tom budou líp, a já doufám, že se domku opravdu dočkáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Hlavne nestresovat, muze za to urcite 113ta strana diskuze, takze rychle z ni pryc :) A lepsi pocasi preju ;) U Brna uz obcas vykukuje slunicko...
Odpovědět
Profilova fotka
@username :-D tak už jsou pryč,tak zítra pokračujeme a uvidíme.Dneska to holt neklaplo...
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop to je dobre.radeji at to nejak nenavlhne a kde ty panely nechali? V kamionu? A nevis jmeno stavbyved?
Odpovědět
@petraop zítra bude slunce!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova fakt nevím jména, kluci byli fajn, takhle na krátký pokec, teď už tady svítí slunce, no na palicu... čekali do 2 hodin zda to neklapne aspoň na to spodní patro, ale nic. Je to v kamionech... Tak zase zítra..
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Zítra určitě vám počasíčko bude přát a bude svítit sluníčko, budu držet pěstičky.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Marťi řekni prosím tvému kamarádovi z ČEzu ať honem přijede do Prahy za námi, nebo už se zblázním. Dneska nás firma připojila k pojistkové skříni, ale prý než čez schválí jejich revize, tak že to trvá cca dní a pak nám namontují elektroměr....mě jebne.
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius 14 dní
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova co?? Ty jo to je nějaká blbost... nám řekla firma,že s jejich revizí máme dvojit na čez, přihlásit se, a následné čez nás do 5 ti prac. Dní nápoji na elektromer, což udělali... normálně se ozvi... to přece musí být všude stejné...
Odpovědět
@evapetrikova Já tedy nevím jo, ale my jsme v pátek postavili sloupek, sepsali smlouvy na čezu, v pondělí byla revize, ve čtvrtek přijel technik a zjistil, že podle smlouvy mám mít topení, což je na holé trávě blbost, tak jsme změnili v pátek smlouvu a v pondělí jsme byli připojený. Tak já nevím, co tam u vás děláte? 8-) Kdybych neměl moc ochotnou kamarádku na obchodním(ona mi už na mojí žádost dala na provizorní zapojení sazbu D45:) ), tak jsme to měli za necelý týden v kapse i se stavbou sloupku ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius @evapetrikova @bzulenka @username lidičky asi budu za věcného stěžovátora, ale u nás přes noc nasněžilo... uuvvaaaa.. nic, teď už vylez oskare a jdeme na to..
Odpovědět
@petraop Koukal jsem na předpověď pro Vsetín a pršet by nemělo, ani sněžit, myslím, že dnes to dopadne ;) http://www.yr.no/place/Czech_Republic...
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?