Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
@lunas80 nz ... ve vícepracích na ZD máme naúčtováno ještě uzemnění za 5,5 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka neboj, nebudete s tím mít problém - my měli oploceno jen ze dvou stran a nikdo to neřešil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka @evapetrikova @username @bzulenka @atilius @maceo lidičky máme to!!! Maceo klidně doraz :-)
Odpovědět
@petraop Gratulace, těším se na foto a budu zase vzpomínat, jak to bylo u nás
Odpovědět
@vorllinka Já jsem se snažil mít dům pojištěný an den předávky, ono, jestli budete mít hypotéku, tak to banka stejně chce. Plot nemáme a nikdo nic neříkal.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko jupiiii mam velikaaanskou radost. Super:) A jak vypada domecek?je krasnej,ze?
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Presne tak,my meli domecek pojisteny hned nasledujici den. Cim driv,tim lip. A jdu popohnat ten Cez.
Odpovědět
@petraop tak jedu, a kde Te tam najdu. Tady ve Zlíně prší moooooc
Odpovědět
petraop gratuluji, tak jste zvládli i to chaotické počasí.....
Odpovědět
@petraop supeeer,to je radost! Foto posli
Odpovědět
Profilova fotka
@maceo pošlu adresu do IP , tady ráno chumelenice a teď prší. Zrovna dělaj střechu a netuším zda tě tam pustí, tahaj el..
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop Petulko nam pokryvali strechu az za dva dny,pry nebyly tasky.Prala jsem se kdyz uz tam byly tramy jestli to vadikdyz prsi a pry ne.Uz je tam igelit a uz je domecek chranenej.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ztk ahojky uz mate planek domecku? Budete tam mit plno zmen tak se na to tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka ahojky Lenicko,pustili se kluci do tech koupelen uz se tedim na fotecku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova @jitule23 @bzulenka Lidičky dům je božský, nádherně i zapadá do zástavy, fotek máme asi milion, ale počkám až udělají střechu a blejsku to :) Jsem šťastná!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop mam velikaanskou radost s tebou:) vid a co na nej rikaj vasi?a mate dreveny obklad?a jak uz jsem psala,pozor,pozor dela se na nem zavislost:)
Odpovědět
@evapetrikova evi, ano dnes zacali obkladat spodni koupelnu. A taky prijelapodlaha. Az bude neco videt poslu foto. Jinak k tomu zamereni domu,to dela geodet,uz jsem mu volala,prijede koncem tydne. Od neho dostanu geometrak a ten budu potrebovat ke kolaudaci, Je to tak,ze?
Odpovědět
@vorllinka my plot nemame a nikomu to nevadilo.. dum ma rdr do prenani pojisteny,od predani uz musite vy. my uz mame pojistkz nekdy od zacatku unora,lepsi kdyz je to pojistene 2x nez jediny den bez pojisteni,nahoda je blbec...
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Presne tak,geodet dum zameri a u nas to i poslal na katastr.Ten to do tydne potvrdil a geodet nam to za tyden daval potvrzene;) a stim jsem sla na stavebni urad. Ted nam drz pesticky at nas zkolauduji i bez kominu.Toho se bojim.....a tesim se na fotecky....
Odpovědět
@petraop moc gratuluji. Vidíte, že jste se dočkala. Už se těšíme na foto. No a teď rychle pytle a krabice a chystat stěhování. Za chvíli bude dům hotov
Odpovědět
@petraop Péťo, mám radost s tebou! A moc se těším na fotky :-)
Odpovědět
@andydrzka @atilius @bzulenka Moc díky za reakci, s tím plotem jste mě uklidnili.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorllinka a jak u Vás? Vše ok? bahníčko jede? ;)
Odpovědět
@petraop dneska jsme tam zatím nebyli, pojedeme za chvíli, ale tady dneska neprší, tak snad to chlapíci zvládají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny :) Už dlouhou vás čtu, díky moc za všechno, spoustu věcí jsem se díky vám dozvěděla! Donedávna jsem žila v tom, že taky ze mě bude "Kubisačka", ale bohužel skrz regulativy obce, kde máme pozemek jsem museli zhmotnit náš sen do podoby budoucí Novy 77. A to jsem věděla o Kubisu skoro vše :-p ...Moc držím palce Peti, @petraop, myslela jsem na vás, ale to jak probíhal počátek vaší výstavby mě dostal, asi bych spílala všem a všemu. Snad už se to rozjelo a frčí to jak po drátkách ;-) ..
Odpovědět
Profilova fotka
@username Ahoj, my jsme z Brna, stavět budeme kousek za Židlochovicemi, mohl bys mi prosím lépe lokalizovat to satelitní městečko, o němž píšeš? Ráda bych se na Novy podívala vlastním okem, vím z fóra, že jedna stojí u Blanska, známí mají Novu 101, ale jsem hodně zvědavá na 77..už jsme rozjeli kolotoč projektů a povolení s paní Zajíčkovou, která nám byla doporučena přímo od RDR, tak se to pomaličku začíná rozjíždět i nám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotla Ahoj, tady: http://mapy.cz/s/ggoA 101ky jsou tam myslim dve, jeden Kubis a jedna 77ka (jestli jsem to nepopletl) Je tam i street view, tak mrknete i tam at nejedete zbytecne :)
Odpovědět
eva petrikova máme to zatím jen nakreslené od p. Mikuly a čekáme na přiděleného projektanta, změn tam máme spoustu... :))))) my máme ještě dlouhou cestu.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kotla Moni no bylo to peklo, ale jsem mega šťatsná, že to následně klaplo vše 2 den, dnes ráno opět chumelenice, a odpoledne azuro, máme tady aprílové počasí jak vyšité...máme už střechu komplet hotovou a prolezený dům.. jsem nadšená z dětského pokoje - veliký a 2 veliká okna...supr výhled, pohádka!!! Holky to budou mít skvělé :) ale líbí se mi naprosto vše. Všichni vstřícní skvělí ochotní :) Furt na ně čučíme... tak jsem náš překřtila na Los Čumendos ;))) Elektrikář taky super, všude dráty - masakr, dnes nám zapojili vodu a zítra nahodí elektriku, tak jsou chlapi spokojení, že maj k dispozici vše na práci :) Těším se na vaši Novu 77, Ta je taky krásná a má garáž... takže budete určitě moc spokojení!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ztk jee tak hod aspon nakres;) vim budete to.mit take uplne jinak tak jsem zvedava....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?