Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, určitě také někoho z vás zaujaly typové domy Kubis 631 a 632 od RD Rýmařov. Nás zaujal zejména velice příznivou cenu v poměru k užitné ploše domu. Budu ráda, pokud přispějete do diskuse vy, kteří ho už stavíte i vy, kteří by jste stavět chtěli.
Odpovědět
@petraop Duben - navždy tam budem!
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop bydlíme až od června, takže spíš půl roku v domečku ;-) A zhodnotila bych to tak, že je to bájo :-D Děti doma mohou neomezeně řádit ;-) , můžu prát i ve dvě ráno a nejlepší je to, že starší syn už chodí ven s kamarády sám - ve městě bych ho nepustila ani náhodou, a mrnousek si hraje venku na písku a já můžu vařitn 8-) S malýma dětma je domek se zahradou prostě paráda. A stojí to i za to dojíždění ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bzulenka Leni, koukám nový kalendář pranostyk :-):-) @andydrzka to zní pohádkově!!!
Odpovědět
Profilova fotka
JE TADY NEJAKY KUBIS KOLEM HAVÍŘOVA NEBO OSTRAVY ????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni budoucí majitelé Kubise, píšu dnešní zkušenost ze specifikace koupelen v Siku. Předvybrali jsme si šest sérií obkladů doma na netu a v obchodě pak z nich chtěli vybrat. Na místě jsme ale, k našemu nemilému překvapení, zjistili, že tři série tam vůbec nemají, a to ani na jiné prodejně. :-| Takže jsme museli vybírat z toho, co měli, protože v katalogu to vypadá všechno jinak. Tak pozor na to! Prý jsme si měli zavolat a ujistit se, že je tam mají. Jinak to proběhlo v pohodě, zvládli jsme to za dvě hodiny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pluter Ahojky tak to je fajn, že jste to tak hezky zvládli. Kde jste byli a co jste ´pěkného vybrali? Už se těšíme na fotečky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@atilius Už se nám to blíží:) Jupííí...
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis @petraop Zlata moje, dostala jsem mejlík od našeho úžasného človíčka s OC Praha. Roletky prý jdou dát do jakékoli polohy (třeba 10 cm nad okno) Nemysleli jste venkovní žaluzie? A zase, když bychom šli pak vlastní cestou, tak nebudou v pouzdře a zastíní nám to cca 10 cm okno a zasáhne nám to na záruku oken, navíc neví jak tam pak dotáhnou elektriku. A teď babo raď, jestli pustit 20 tis navíc (poplatek, že jsme se rozhodli měsíc před začátkem stavby)....a jajaj já nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi já tím myslela, že bych si je dala do polohy dolů a byla by tma, že je nevytočím jako např. Žaluzie, kdy bych viděla ven, ale zvenku dovnitř by vidět nebylo. Je mi jasné, že si je můžu zastavit v jakékoliv poloze. :-) ale mě hlavně odradila ta suma za celý dům.. ale pokud je chceš no.. myslím že ten poplatek se v té ceně asi ztratí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop myslel jsem to stejně :)
Odpovědět
@evapetrikova No, však už nervozita pomalu zase stoupá :) Ještě musím sehnat prodlužovací kabel na 400V, který chtěli....což jsem teda úplně nepochopil, že si sami nevozí, ale co už....stejně ho budu potřebovat. Teď jen aby nepadaly hromady sněhu :) Jo, a poptej se, jestli nebudeš potřebovat kulový ventil na připojení vody. To mi včera v RD řekli mezi řečí, když jsem se ptal, kdy je potřeba připojit (pustit) do domu vodu a elektriku.
Odpovědět
@andydrzka jako moje slova, s tim ze letos si dite hralo na blate, pisek jsme jeste nemeli :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@atilius Jéé moc děkuji, jj u nás už nervozita také stoupá. Teď jsme se rozhodli, že chceme rolety, tak to byla hurá akce, půl dne telefon na uchu....Pan Radil, byl moc hodný, ochotný a vše mi vysvětlil,paráda...teď ještě čekám na verdikt, jestli to stihnou udělat. Vše si píšu a zeptám se na to. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova takže jděte do toho?? :-) těším se na fotky!!
Odpovědět
Profilova fotka
Peti ja jsem taky zvedava jak to ve finisi bude.Fasada kterou jsme zvolili je podobna zvyraznovaci zelenemu a do toho zlaty dub dvere a rolety ni budeme zarit.Dneska jsem radsi jeste volala do Baumitu ohledne konzultace barev.Lani ktera to ma na starosti barevne ladeni mi rekla,ze to celkem jde do hromady uf,ale budem neprehlednutelni;) a v ulici kde jsou temer bile a bezove baraky,no...;) poradila mi jedte jednu barvicku tlumenejsi a ze bude peknejsi k tomu zl.dubu.Tak na ni asi zitra do baumitu pojedeme mrknout. A mozna budu v po volat panu Radilovi o zmenu a ten me uz pisle asi nekam;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop omlouvam se za chyby pisu z mobilu...
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova no jsem na vás čím dál víc zvědavá!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petraop To ja taky....zitra jedeme mrknout na barvu ve skutecnosti;) ..Jj o nas se bude mluvit v Rymarove dlouho;)
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova to snad raději ani doma říkat nebudu nebo tam skončíme taky :) Já se s tím nechtěl moc... tak sem řekl že to chci jako na visializaci http://www.rdrymarov.cz/editor/image/... a vyřízeno :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.quick-step.cz/laminat/impr... mate někdo tuto bilou podlahu od quick stepu ???prosim foto jak vypada udelana mate nekdo
Odpovědět
Ahoj rád bych se zeptal jestli v ceně je i kuchyň nebo jestli si musíme pořídit kuchyň sami.?
Odpovědět
@martinnitram21 Kuchyň k domu na klíč jsem neviděla nikdy nikde :) Tu si musíte pořídit sami jako spoustu jiných věcí...
Odpovědět
@martinnitram21 Kuchyň v ceně není, ale můžete se domluvit s f. Lamont, která je pro RDR dělá. Zpracuje projekt a do několika dní po předání domu Vám ji i namontuje. Někteří to tak dělali. My sice máme Novu 101 a kuchyň máme od truhláře na míru, ale vím, že to tak funguje i u jiných domů od RDR.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis @petraop Ahojky tak manža dneska byl v Baumitu ohledně barvy, kterou nám doporučila paní z Baumitu. Co na ní říkáte je pod č. 1134 tu co jsme vybrali má 1124, ale zřejmě v pondělí budu volat do RDR:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis @petraop tak na pc barvička vypadá trošku jinak:( má takový pistáciový podklad. Manžovi dneska říkali, že barvička na papírovém vzorníku může vypadat krapet jinak než ve skutečnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitchis U vás budou barvičky určitě konzultovány nějakým dobrým okem a půjdou k sobě. Co budete mít za barvu oken a dveří? Zlatý dub nebo to bude tm. hnědá?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova libí se mi, teď jsem koukala do papírů my máme 0086, je to prostě žlutá :) světle :) Tato to ukazuješ tady se mi líbí, ale je prostě fakt, že na živo to bude vždy trochu jiné..
Odpovědět
Profilova fotka
MATE NEKDO KUBIS V KOMBINACI BILY A MISTO DREVA CERNA BARVA JE TAM ZA TU CERNOU NEJAKY PRIPLATEK ?
Odpovědět
Profilova fotka
@evapetrikova Evi, každá barva bude trochu jiná...my jsme taky podle vzorníku vybrali takovou do červena a je růžová a šedivá měla být taky trochu jiná...ale nakonec...je náš a je krásnej... :-D Určitě se vám výběr povede a budete spokojení!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@luciana55 za barvu příplatek není, otázka je, jestli vám černou povolí...my jsme chtěli tmavě šedou a nešlo to, kvůli nějakému koeficientu odrazivosti světla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?