Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @petraop Duben - navždy tam budem!
8. led 2015 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @petraop bydlíme až od června, takže spíš půl roku v domečku emoticon A zhodnotila bych to tak, že je to bájo emoticon Děti doma mohou neomezeně řádit emoticon , můžu prát i ve dvě ráno a nejlepší je to, že starší syn už chodí ven s kamarády sám - ve městě bych ho nepustila ani náhodou, a mrnousek si hraje venku na písku a já můžu vařitn emoticon S malýma dětma je domek se zahradou prostě paráda. A stojí to i za to dojíždění emoticon
8. led 2015 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 20 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @bzulenka Leni, koukám nový kalendář pranostyk emoticonemoticon
@andydrzka to zní pohádkově!!!
8. led 2015 v 15:02  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
Registrovala se 27. června 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 76 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 JE TADY NEJAKY KUBIS KOLEM HAVÍŘOVA NEBO OSTRAVY ????
8. led 2015 v 19:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pluter
10
Registrovala se 7. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pluter
10
Registrovala se 7. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj všichni budoucí majitelé Kubise, píšu dnešní zkušenost ze specifikace koupelen v Siku. Předvybrali jsme si šest sérií obkladů doma na netu a v obchodě pak z nich chtěli vybrat. Na místě jsme ale, k našemu nemilému překvapení, zjistili, že tři série tam vůbec nemají, a to ani na jiné prodejně. emoticon Takže jsme museli vybírat z toho, co měli, protože v katalogu to vypadá všechno jinak. Tak pozor na to! Prý jsme si měli zavolat a ujistit se, že je tam mají. Jinak to proběhlo v pohodě, zvládli jsme to za dvě hodiny. emoticon
8. led 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @pluter Ahojky tak to je fajn, že jste to tak hezky zvládli. Kde jste byli a co jste ´pěkného vybrali? Už se těšíme na fotečkyemoticon
8. led 2015 ve 22:11  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @atilius Už se nám to blížíemoticon Jupííí...
8. led 2015 ve 22:16  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis @petraop Zlata moje, dostala jsem mejlík od našeho úžasného človíčka s OC Praha. Roletky prý jdou dát do jakékoli polohy (třeba 10 cm nad okno) Nemysleli jste venkovní žaluzie? A zase, když bychom šli pak vlastní cestou, tak nebudou v pouzdře a zastíní nám to cca 10 cm okno a zasáhne nám to na záruku oken, navíc neví jak tam pak dotáhnou elektriku. A teď babo raď, jestli pustit 20 tis navíc (poplatek, že jsme se rozhodli měsíc před začátkem stavby)....a jajaj já nevím.
8. led 2015 ve 22:27  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova Evi já tím myslela, že bych si je dala do polohy dolů a byla by tma, že je nevytočím jako např. Žaluzie, kdy bych viděla ven, ale zvenku dovnitř by vidět nebylo. Je mi jasné, že si je můžu zastavit v jakékoliv poloze. emoticon ale mě hlavně odradila ta suma za celý dům.. ale pokud je chceš no.. myslím že ten poplatek se v té ceně asi ztratí... emoticon
8. led 2015 ve 22:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
    Větrušice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
 @petraop myslel jsem to stejně emoticon
9. led 2015 v 00:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
6
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @evapetrikova No, však už nervozita pomalu zase stoupá emoticon Ještě musím sehnat prodlužovací kabel na 400V, který chtěli....což jsem teda úplně nepochopil, že si sami nevozí, ale co už....stejně ho budu potřebovat. Teď jen aby nepadaly hromady sněhu emoticon
Jo, a poptej se, jestli nebudeš potřebovat kulový ventil na připojení vody. To mi včera v RD řekli mezi řečí, když jsem se ptal, kdy je potřeba připojit (pustit) do domu vodu a elektriku.
9. led 2015 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
songs
46
Registrovala se 27. září 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 322 příspěvků. Má 16 přátel. Region Olomouc.
 @andydrzka jako moje slova, s tim ze letos si dite hralo na blate, pisek jsme jeste nemeli emoticon
9. led 2015 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @atilius Jéé moc děkuji, jj u nás už nervozita také stoupá. Teď jsme se rozhodli, že chceme rolety, tak to byla hurá akce, půl dne telefon na uchu....Pan Radil, byl moc hodný, ochotný a vše mi vysvětlil,paráda...teď ještě čekám na verdikt, jestli to stihnou udělat. Vše si píšu a zeptám se na to. Moc děkuji.
9. led 2015 ve 13:10  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova takže jděte do toho?? emoticon těším se na fotky!!
9. led 2015 ve 13:34  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 Peti ja jsem taky zvedava jak to ve finisi bude.Fasada kterou jsme zvolili je podobna zvyraznovaci zelenemu a do toho zlaty dub dvere a rolety ni budeme zarit.Dneska jsem radsi jeste volala do Baumitu ohledne konzultace barev.Lani ktera to ma na starosti barevne ladeni mi rekla,ze to celkem jde do hromady uf,ale budem neprehlednutelni;) a v ulici kde jsou temer bile a bezove baraky,no...;) poradila mi jedte jednu barvicku tlumenejsi a ze bude peknejsi k tomu zl.dubu.Tak na ni asi zitra do baumitu pojedeme mrknout. A mozna budu v po volat panu Radilovi o zmenu a ten me uz pisle asi nekam;)
9. led 2015 v 16:29  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop omlouvam se za chyby pisu z mobilu...
9. led 2015 v 16:31  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova no jsem na vás čím dál víc zvědavá!!!!
9. led 2015 v 17:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop To ja taky....zitra jedeme mrknout na barvu ve skutecnosti;) ..Jj o nas se bude mluvit v Rymarove dlouho;)
9. led 2015 v 18:25  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 @evapetrikova to snad raději ani doma říkat nebudu nebo tam skončíme taky emoticon Já se s tím nechtěl moc... tak sem řekl že to chci jako na visializaci http://www.rdrymarov.cz/editor/image/stranky3_galerie/filename_1303.jpg a vyřízeno emoticon
9. led 2015 v 18:46  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 http://www.quick-step.cz/laminat/impressive-ultra/IMU1859_bila-prkna

mate někdo tuto bilou podlahu od quick stepu ???prosim foto jak vypada udelana mate nekdo
9. led 2015 ve 20:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinnitram21
Registroval se 9. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
martinnitram21
Registroval se 9. ledna 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek.
 Ahoj rád bych se zeptal jestli v ceně je i kuchyň nebo jestli si musíme pořídit kuchyň sami.?
10. led 2015 ve 02:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @martinnitram21 Kuchyň k domu na klíč jsem neviděla nikdy nikde emoticon Tu si musíte pořídit sami jako spoustu jiných věcí...
10. led 2015 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
jitule23
106
Registrovala se 19. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 997 příspěvků a 7 alb. Má 25 přátel.
  • Již bydlím v domě
 @martinnitram21 Kuchyň v ceně není, ale můžete se domluvit s f. Lamont, která je pro RDR dělá. Zpracuje projekt a do několika dní po předání domu Vám ji i namontuje. Někteří to tak dělali. My sice máme Novu 101 a kuchyň máme od truhláře na míru, ale vím, že to tak funguje i u jiných domů od RDR.
10. led 2015 v 10:16  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis @petraop Ahojky tak manža dneska byl v Baumitu ohledně barvy, kterou nám doporučila paní z Baumitu. Co na ní říkáte je pod č. 1134 tu co jsme vybrali má 1124, ale zřejmě v pondělí budu volat do RDRemoticon
10. led 2015 ve 21:04  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis @petraop tak na pc barvička vypadá trošku jinak:( má takový pistáciový podklad. Manžovi dneska říkali, že barvička na papírovém vzorníku může vypadat krapet jinak než ve skutečnosti.
10. led 2015 ve 21:07  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis U vás budou barvičky určitě konzultovány nějakým dobrým okem a půjdou k sobě. Co budete mít za barvu oken a dveří? Zlatý dub nebo to bude tm. hnědá?
10. led 2015 ve 21:34  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova libí se mi, teď jsem koukala do papírů my máme 0086, je to prostě žlutá emoticon světle emoticon
Tato to ukazuješ tady se mi líbí, ale je prostě fakt, že na živo to bude vždy trochu jiné..
10. led 2015 ve 22:26  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
luciana55
4
  • Již bydlím v domě
    Havířov, Region Karviná
 MATE NEKDO KUBIS V KOMBINACI BILY A MISTO DREVA CERNA BARVA JE TAM ZA TU CERNOU NEJAKY PRIPLATEK ?
11. led 2015 v 09:43  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
Registrovala se 5. listopadu 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 210 příspěvků. Má 33 přátel. Region Kladno.
 @evapetrikova Evi, každá barva bude trochu jiná...my jsme taky podle vzorníku vybrali takovou do červena a je růžová a šedivá měla být taky trochu jiná...ale nakonec...je náš a je krásnej... emoticon Určitě se vám výběr povede a budete spokojení!!!!
11. led 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
fotoportrét
fotoportrét
katunkaj
67
 @luciana55 za barvu příplatek není, otázka je, jestli vám černou povolí...my jsme chtěli tmavě šedou a nešlo to, kvůli nějakému koeficientu odrazivosti světla...
11. led 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš