Menu Forum

Kubis 631, 632 - RD Rýmařov, zaujaly vás?

25. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
designlifestyleteckacz
Registroval se 23. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
designlifestyleteckacz
Registroval se 23. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 49 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 Dobrý den, mám dotaz, řeším zda-li podlahové topení nebo přímotopy, chtěl bych se zeptat, co máte a jak jste spokojeni. Zajímá mě především u přímotopů, zda-li jsou hlučné při sepnutí. Na kolik vyjde podlahovka fenix do celého kubise 631?
4. led 2015 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
Registrovala se 28. července 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 944 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop Ahojky Peťulko, už máte termín výstavby?emoticon
5. led 2015 ve 13:39  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
Registrovala se 13. března 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 353 příspěvků. Má 21 přátel. Jablůnka, Region Vsetín.
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova ahojky emoticon bohužel stále nic... nevím co je za problém, asi ty svátky do toho, sníh... prostě čekáme emoticon u vás to platí? 9.2.? Sníh problém není?
5. led 2015 ve 21:53  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
Registrovala se 26. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 27 přátel. Region Pardubice.
 @petraop Ahoj Peti, to myslíš svody deštové vody? A co se týče toho termínu, tak je uhánějte, at´ vás zařadí co nejdříve, na jaře už zas nebudou stíhat emoticon
5. led 2015 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @andydrzka ano s vody dešťové vody, pan už se mě na to zeptal, tak jsem to znova potvrdila jak to je a to je celé. Tak snad už se to vyřešilo tímto.
6. led 2015 v 09:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrisek009
Registroval se 21. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
pitrisek009
Registroval se 21. září 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 18 příspěvků. Region Praha - východ.
 Ahojky, chci se zeptat. Máte tu někdo bílou fasádu baumit + dřevěné obložení ? Jaký tip fasády a dřeva jste použili ? Bylo to ve standardu ? A jaký tip střechy jste k tomu vybrali ? Díky moc
6. led 2015 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop Ahojky Petí, jj u nás to stále platíemoticon Ikdyž jsem byla trošku smutná, neboť jsme se rozhodli pro roletky a když jsem to konzultovala včera s panem Radilem tak je pozdě:( už to nestačí dát do výroby...Pan Radil mi vysvětlil hezky, jak roletky fungují, což jsem vůbec nevěděla, co je to za složák...takže je budeme muset řešit vlastní cestou a bude tam vidět ten kotouč:( ale kdyby jste někdo věděl o nějakých hezkých budu moc ráda.
6. led 2015 v 19:41  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @evapetrikova Evi taky jsme o nich uvažovali, ale mě zase odradila ta cena >_< a taky mi vadí, že buď je zatahneš nebo jsou nahoře. Já si ráda jen třeba přitemním ;)

@andydrzka
@bzulenka
Holky a termín montáže máme 10. Týden emoticon
6. led 2015 ve 20:42  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @petraop Jéé Petí super...gratulujuemoticon Skvělé...
6. led 2015 ve 21:02  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
Registrovala se 23. února 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 312 příspěvků. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @petraop Děvucho, tak to montujeme skoro spolu emoticon
6. led 2015 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @bzulenka
@evapetrikova děcka dík emoticon
6. led 2015 ve 21:51  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @petraop no hurá emoticon , gratulace emoticon Kolikátého března začínáte?
7. led 2015 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
    Větrušice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
Registroval se 26. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 50 příspěvků. Má 1 přítele. Prosek / Střížkov, Region Praha.
  • Stavím dům
 @petraop přesně. měl sem je tam naceněné ale jak sem zjitil že mají jen stav otevřeno zavřeno takže šli ven emoticon
7. led 2015 v 08:57  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @andydrzka děkuji emoticon to nevím, dopis nám teprve dorazí, ale 10. Týden začíná 2.3. - uvidíme emoticon snad sleze sníh a napojime ještě vodu a el.. kanalizaci jsme stihli emoticon
7. led 2015 v 10:29  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis a Peta jee tak to jsem vubec nevedela,myslela jsem ze to jde do jakekoli polohy.Tak to moc dekuju za uzasny info;)
7. led 2015 v 11:48  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 Já mám ted problém ze Siko. Už jednou na nás zapomněli a teď zjevě podruhé :( tzn. konečná cena stojí na tom že Siko ještě neposlalo podklady :(
7. led 2015 ve 12:25  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @mitchis No tak to je nepříjemné... No nic, volat a uhánět, za ty prachy co zaplatíme si přece zasloužíme pocit, že oni jsou tu pro nás.. tak držím pěsti!!!
7. led 2015 ve 13:28  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
evapetrikova
25
  • Zařizuji dům
    Region Praha - východ
 @mitchis Jejda to mi ani neříkej, ze Sikem jsme měli veliké problémy:( Nic nám nevysvětlili co se týče jaký je princip např. hlubokých záchodů a jiných. taky jim to strašně trvalo a rozpočet jsem proškrtávala na 3x. Tak uhánějteemoticon
7. led 2015 ve 13:43  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 Peti, buď v klidu, my montujeme 24.2. a ještě nemáme žádnou přípojku emoticonNáš bagrista má bagry v nějakém bagrovém servisu a pak prý budeme čekat na vhodné počasí a to nevím, které je. Sníh asi ne, mráz asi taky ne a když to taje, tak to prý taky nejde. Takže jsem velice zvědavá, jak to dopadne. Co když nebudeme mít přípojky, stalo se to už někomu nebo budeme zase první???? emoticon emoticon
7. led 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
fotoportrét
fotoportrét
andydrzka
72
 @petraop my začínali 20.3. minulý rok, tak to vám budou kolem dvacátého už předávat emoticon
@bzulenka
A nebojte, když nestihnete ty přípojky. Taky jsme se báli, že je nestihneme, ale na "rýmařovské" diskuzi jsou lidi, kteří to taky neměli. Určitě je dobré mít kanalizaci a voda a el.se dá zajistit i jinak emoticon
7. led 2015 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 Ups tak chyba u nás. Prý se má něco podepsat a odeslat... nechápu v dnešním online světě tyhle kraviny typu vytiskou podepsat oskenovat a poslat emailem emoticon
7. led 2015 v 15:17  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @andydrzka a jak by jsi zhodnotila rok v domečku? Zvládli jste třeba i upravit terén, zahradu a tak?? Jak e to prosím s náklady? Jste spokojeni? Nebo jste čekali víc? My jsme se loni v březnu rozhodli, že chceme domek a neměli jsme nic emoticon Ani pozemek ani prachy, je to až neuvěřitelné, že celou anabázi zakončíme zase v březnu a v domečku.. prostě sen emoticon

@bzulenka Leni, vím, že pár lidí napojovalo dům až po předání... všechno jde, jen je lepší to mít dopředu, ale když to nebude, tak se z toho nestřílí emoticon
7. led 2015 ve 21:44  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
Registroval se 18. července 2014 na modrastrecha.cz. Přidal 1131 příspěvků. Má 4 přátele. Region Hradec Králové.
 @petraop To jsme na tom podobně - my se rozhodli v květnu (v dubnu jsme ještě nově vymalovali v bytě! emoticon ) a 2.2. začínáme stavět emoticon
8. led 2015 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @atilius to je super, když se takhle člověk zblazní a ono to vyjde emoticon že? My jsme se v tom bytě vydrželi necelý rok, stěhovali jsme se tam z menšího bytu, mysleli jsme, že to bude konečná stěhovačka emoticon
8. led 2015 v 09:04  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
 @petraop Tak my jsme se po škole nastěhovali do 1+1, tam jsme bydleli asi 5 let, pak jsme koupili byt s tím, že to je "napořád", ale pořád jsme tak lavírovali k tomu, že dům. Jenže byt jsme měli v dobrém místě a v menším domě a vůbec to bylo fajn. Jen chyběl zahrada. Pak se trochu vyměnili sousedi a taky se mi zdá, že se o dům už lidi tolik nestarají a nějak se to zlomilo emoticon A teď jsme zase zpátky v tom 1+1 - akorát tenkrát jsme byli dva, teď nás je pět emoticon Ale jde to! Myslel jsem, že to bude horší emoticon
8. led 2015 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @atilius tak to klobouk dolů!!! My byli ve 2+1 napřed 2, pak se naskytla příležitost v tom samém domě jít do 3 plus...a byli jsme 4.. byty veliké krásné ale špatně odhlučněné, a o dům se nikdo moc nestaral na to, že dům měl 10 let... byli jsme tam celkem 6 let a taky jsme se trochu balí neděláme chybu, že odcházíme... ale bylo to nej rozhodnutí emoticon ted bydlíme u mých rodičů maj veliký dům takže máme pohodu emoticon
8. led 2015 v 09:30  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
fotoportrét
fotoportrét
atilius
5
 @petraop Tak pokud se něco nezvrtne, jsme v tom 1+1 jen na 100 dní a z toho už máme trochu přes třetinu za sebou, takže to jde. Na dlouho bych tam být ale nechtěl :D

Celkově jsem na to zvědavý, vždycky jsem bydlel v paneláku a teď se stěhujeme na vesnici, ale těším se na klid a hlavně, že si budeme moct dělat doma bugr s dětma, aniž bychom rušili sousedy a dupali jim na hlavu a museli je pořád okřikovat, že si nemají hrát tak nahlas atd. Každopádně to bude změna emoticon
8. led 2015 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
fotoportrét
fotoportrét
mitchis (39 r.)
8
  • Stavím dům
 @atilius "dělat doma bugr s dětma, aniž bychom rušili sousedy a dupali" Přesně!! a já hlavně že nebudu muset pak tahat kolo a koloběžku do 4tého patra... a drahá polovička bude mít klid že nebudu pak mýt kolo(běžku) ve vaně emoticon
8. led 2015 v 10:23  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
petraop
40
  • Stavím dům
    Region Vsetín
 @atilius
@mitchis přesně, dělat si doma svůj bugr a poslouchat jak binec dělají jen naše děti!!!a terasa a zahrada... boha jeho ať už je březen!!! Těším se až tady budeme všichni spokojeně dávat fotky našich domků emoticon emoticon
8. led 2015 ve 12:59  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
fotoportrét
fotoportrét
bzulenka
9
 @petraop JO. Březen do Kubisa vlezem!
8. led 2015 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš