Přízemní dům Roma od Gservis - názory

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Dobrý den všem, s manželem jsme se vybraly tento domeček. Má někdo nějaký nápad jak vylepšit? Nebo má někdo již postavené a je ochotný poskytnout cenné rady? Děkuji všem za připomínky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Posílám foto - v podstatě jsme zachovali vše tak jak bylo v projektu od Gservisu - jen jsme zvětšili okno v kuchyni, zvětšili HS portál a jeden zrušili.
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina88s ten návrh se mi líbí, my jsme ponechali umístění nábytku tak jak bylo v - G-servisu. Ale je super vidět jiný pohled. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Také letos začínáme stavět Romu🥰 Zvětšíme dveře na terasu a garáž využijeme jako obytnou. Rádi se inspirujeme.
Odpovědět
@janecka33 Ahoj, prosím tě, pamatuješ si, jaký odstín (typ/výrobce) máš podlahy, dveří, kuch. desky a oken? Moc by mi to pomohlo. Děkuju. 🙂
Odpovědět
@janecka33 Dobry den, prosim muzu se zeptat odkud mate kuchyn, popr. typ? Presne takovou bych si predstavovala, je krasna. Celkove to mate moc povedene❤️
Odpovědět
Profilova fotka
@lucievlckova Okna - od https://www.fajneokna.cz/ - odstín Woodec OAK Premium 91 - výrobce Salamander, podlaha Dub Artisan, výrobce Swiss Krono , dvere ERKADO- odstín dub Premium. Hezký den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@happy_barbucha Zdravím, kuchyň máme od truhláře na míru, pracovní deska je DUB Porterhouse, linka dvířka firma proform.eu - BARVA: bílá - mat dle katalogového č. PT-5001 - Zimní bílá mat , VZOR dvířek: dle katalogového čísla W009
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela_brozova přeji hodně štěstí se stavbou, zvětšení dveří na terasu je dobrá volba, my rozšířili na 3m a nelitujeme 🙂
Odpovědět
@janecka33 dekuji moc za detailni info! Aspon budu vedet co po truhlari pozadovat. At se vam krasne bydli😊
Odpovědět
Profilova fotka
@happy_barbucha rádo se stalo 🙂 a děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina88s Dobrý den, nám v tuto chvíli staví obvodové zdi a do toho jsem narazila na Váš příspěvek... Zaujalo mě Vaše uspořádání obytné místosti... No... Tak teď řešíme, že by nám stavební firma vyřízla otvor na okno vedle krbu, mají z nás velkou radost. Mohu se zeptat na rozměr Vašeho okna? A krb se mi zdá jste posunuli, je to tak? Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzka_netoli mrkněte 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katerina88s Moc Vám děkuji, podívám se (y) 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?