Projekt výška stropu

Dobrý den, potřeboval bych pomoct najít v tomto projektu výšku stropu od podlahy, nejak to nemůžu najít 😞 Děkuju moc
Odpovědět
V půdorysu se výška neuvádí, to bývá v řezu budovy, proto to nevidíte 😉
Odpovědět
@netmaster Někdy se výška stropu v půdorysu uvádí.
Odpovědět
@brouk17 OK, mělo být napsáno: běžně se neuvádí. U vás to vidím poprvé. Je to nejspíš o pečlivosti/detailu daného projektanta, protože většina projektů co jsem kdy viděl, to tam neměla.
Odpovědět
Pro rodiné domky je minimální výška 2,5m a pro bytovky 2,6m.
Odpovědět
@brouk17 Také to vidim poprvé. Za mě teda na půdorysném výkresu zbytečné, pro mnoho by bylo i matoucí. Viděl jsem to u svého domu, když mi zedníci pomáhali s hrubou stavbou, musel jsem jim prekřeslovat výkresy v ArchiCADu do jejich řeči a občas i osobně říct, že tady takhle a támhle tolik, bo to nechápali. 😉
Odpovědět
@jendad Je to ještě trochu komplikovanější: Vstupní prostory rodinného domu, do kterých se vstupuje, mohou mít min. 2,1m Sušárny, prádelny, žehlírny mohou mít min. 2,3m Obytné místnosti v podkroví mohou mít min. 2,3m Prostory pro osobní hygienu mohou mít min. 2,3m Obytné místnosti rodinných domů mohou mít min. 2,5m Obytné místnosti bytových domů mohou mít min. 2,6m Záleží ale, k čemu tu informaci tazatel potřebuje vědět.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?