Rodinný dům Astra od G Servisu

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, kteri jste se rozhodli pro Astru od G-servisu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote hele to je ale super,to máte všude blízko a přitom klid. @moudivlacek A jak nás znáš Mělník? Na ty pozemky jsem ti poslala přímo linky do ip. Ty na Mělníku jsou nahoře nad Slovanama jak je cvičák.To je ten náš vysněný,muž na Slovanech vyrostl a 3 roky jsme tam bydleli spolu v baráku,takže k tomu je víc než citový vztah k téhle liokalitě. x-) Pak Kly mají nějakou zonu na výstavbu. Jak jsem tu psala o satelitu,ten je v Dolních Beřkovicích,ale adresu si nepamatuju. :-N No pak se staví směr z Chloumku k Mělníku,jenže ne nadarmo se Chloumku říká Beverly Hills,ceny za metr kolem dvou tisíc. :-| A taky se docela staví ve Velkým Borku směrem na Mělnickou Vrutici,jenže to jsou taky dražší pozemky. Ono celkově dle toho jak se ted ty stavby všude rozjíždí to vypadá,že se většina těch polí rozparceluje. Počítám,že do pár let jsme přímo napojený na Chloumek i na Kly. Jo pak jsou ještě pozemky za Mlaziceme,ale zas tam to není nic moc,páč jsou sice levné,ale cca 250 tisíc k tomu za sítě. my ted taky na pozemek nemáme,ale nebojím se,že by za ty cca3 roky,co ho chceme kupovat nebyly. spíš se bojím těch cen :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@moudivlacek jo a ještě jsem si vzpomněla,že v brozánkách jsou pozemky a Jeviněves taky.
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik diky za IP, u nas to neni taky vubec aktualni,prave,ze to tam moc neznam,proto se ptam a mapuju,abych mela prehled. V Praze a tesne blizkosti jsou ceny naprosto sileny, i u nas v Kralupech se prodavaji za 1850/m2 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@moudivlacek fíha,to je palba
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik @moudivlacek Ty jo, a my koupili krásnou zahradu se vzrostlými jehličnany i ovocnými stromy za 300 kč metr. Měli jsme štěstí. Ani jsem něměla tucha, kolik stojí pozemky jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik a vy jste to kupovali jako zahradu nebo přímo stavební pozemek?
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik Byla to zahrada v obytné zóně a v územním plánu bylo, že pozemek může být zastavěn. Pozemek byl oplocen, plyn a kanalizace u branky, elektrika na pozemku (v chajdě).
Odpovědět
Profilova fotka
No to pak jo,tady se zahrady pohybují taky kolem 200,- za metr,jen to pak musíš nechat převést na stavebí pozemek. Jsme taky přemýšleli,jestli nepořídit zahradu o 3500 metrech za 200tisíc v nedaleké vesnici.
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik My jsme nic nepřeváděli, byli jsme v zóně určené k zástavbě.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik tak to jsme měli v pohodě. A to máte ve městě nebo na vsi? Tady pak za nízkou cenu koem 400,- za metr sice taky pozemek seženeš,ale v chko
Odpovědět
Profilova fotka
@benjik Ve městě. Ptala jsem se manžela, jak to bylo s tím pozemkem...říkal, že náš pozemek byl v územním plánu určen k zástavbě, takže převod na parcelu bylo nějak součástí stavebního řízení...nějaký jeden papír navíc, či co, ale nebyl to žádný problém, žádná investice navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik to možná už bylo v té ceně,ono donedávna ty převody byly za pakatel. Tady jedni lidi mají tzaky pozemek s velkými stromy a to je jak malej lesík,ale zas tam mají klidu a klidu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@benjik My jsme pozemek kupovali už v roce 2004, od té doby už bude asi hodně změn. Jen je mi dnes směšné, že tehdy mojí mamce připadal pozemek drahý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik no to je ,ted už ty převody dle novely budou o hoooodně dražší a ono všechno díky státu podraží,i stavby a tak.
Odpovědět
@benjik no to jo no, uvidime..i kdzy jit z brna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, tak vám teda povím - jsem si na sebe ušila dobrý bič :-D ]-( koupili jsme v ikea šatní skříň - klasika malm, černohnědá, aby ladila k posteli (měli jsme teda mega štěstí páč náš vyšla o 5.500,- levnějc než jsme počítali - byla v tom jarním výprodeji, takže naprosto super) a teda řeknu vám - ta barva ve velké ploše je docela šílená - teda na pohled vypadá fantasticky, ale kam sáhnu tam zůstane otisk prstů, poličky setřu a za minutu už je tam zase vidět prach, no děs běs,... až tam bude oblečení tak to snad bude lepší, ale teď mám pocit, že bych to měla tak pětkrát denně přelešťovat aby to nějak vypadalo... no bude to zřejmě vtipné! no nic no, aspoň tam budeme mít čisto :-D (až na to, že já teda nejsem vůbec úklidový typ, tak jsem zvědavá). a teď Hugo montuje skříň do zádveří - tam bude zase zrcadlová (taky jarní výprodej x-) ), no já se pak z toho úklidu asi zblázním :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Super tip. Dokdy trvají ty ikeácké jarní výprodeje? Mají slevy stejné ve všech pobočkách? Bývá to tak každý rok? Hned jdu mrknout na skříň Malm :-) Díky za pochvalu zahrady.
Odpovědět
Profilova fotka
@kirik ten výprodej trvá do 6. dubna, a v různých ikeách je to na různé věci... my jsme byli v Ostravě. co se týká těch skříní tak ve slevě jsou tuším korpusy 201 cm (prostě ty nižší, my jsme kupovali 236cm) a potom posuvné dveře malm 250 cm (výška 236,-) - jen tato šířka byla slevněná o těch 5,500,- a tu jsme právě potřebovali. Korpusy k tomu ve slevě bohužel nebyli, ale tak oproti těm dveřím jsou za pakatel, tak jsme byli šťastní jako blechy, že jsme tak ušetřili :) No a ty zrcadlové jsme koupili pax aurland, byli slevněné o 500,- , původně jsme chtěli pax vikedal, ale protože ty aurland byli ve slevě za stejnou cenu jako vikedal a víc se nám líbili tak jsme vzali ty x-) jo a jinak Hugo u montování těch posuvek pěkně nadával a říkal že už nikdy víc :-D
Odpovědět
@zmyzulka hlavne fot :-) at muzu zavidet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote dneska zdokumentuju, Hugo včera sestavil i tu druhou zrcadlovou tak se tam naběhnu podívat i s foťákem ;-)
Odpovědět
@zmyzulka jupi jou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote vyfoceno, po obídku dodám :-)
Odpovědět
@zmyzulka hip hip hura :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zmyzulka Těším se.
Odpovědět
Zdravím po návratu z pracovní cesty do Rotterdamu. Tak jsem vás jen letmo přečetla :-D a taky se těším na foto :-D :-D V práci fakt moc už zas nestíhám :-S Hezký slunečný den
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi teda Teri, Rotterdam jo? doufám, že jsi měla i čas se pokochat okolím :-) a co kyti, už jim to tam leze? :-N
Odpovědět
@zmyzulka nejen že jim to tam leze, ale dokonce i krásně kvete. No jeden večer byl čas, tak jsem se byla kouknout, ale po školení jsme byla úplně KO. A bylo docela i ošklivý počasí
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi Ahoj, závidím pokocháníčko kytkami...hned mě to inspirovalo k mrsknutí jedné jarní fotky z loňska do alba. @zmyzulka Skříně jsou parádní. Hned bych si taky pro nějakou do OV zajela, ale není to ještě kam dát.
Odpovědět
Profilova fotka
@terezasi týjo, ty se pořád někde školíš :-) no aspoň si to hezky zmapuješ kde se ti to líbí a kde by to jednou stálo za výlet ;-) @kirik díky za pochvalu skříní :-) a naprosto chápu, taky jsme pořád bojovali s místem, ve všech místnostech něco uskladněné a když bylo potřeba někde něco udělat tak se furt přenášelo z jedné místnosti do druhé, ale už se nám to pomaličku ale jistě začíná vyprazdňovat :-D
Odpovědět
... no pořád se někde školím, ale už jsem byla zlblá ze školení v angličtině, že jsem i česky mluvící letušce poděkovala v anj :-D :-D :-D Klido bych tam ještě jeden den zůstala na prohlídku města na víc. ale bohužel, v pátek večer už jsme byla v ČR, Si myslím,že v každé zemi i městě je něco na koukání :-D :-D A tím ,že miluji cestování, takže pořád bych někdě byla. Na letišti jsme si koupila nějaké tulipánky, tak je mám v plánu tento týden zasázet :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?