Americká lednice - pomůžete mi vybrat?

Moje podmínka je černá, side by side, a nepotřebuji lednici za 40,- a výš. Tedy mi z toho vypadlo nejlépe tyto, zase nejsou to žádné zvučné značky tak si jistá nejsem. https://www.hitachilednice.cz/product... https://www.okay.cz/americka-lednice-... https://philco.cz/chladnicka-side-by-...
Odpovědět
Moc nerozumím snaze si domů narvat ledničku z tvého výběru s větší hlučností 42dB, menším objemem (ve 2 případech ze 3) a o polovinu větší spotřebou, než třeba ledničku Bosch KGE49EI4P s hlučností 34dB za cca 70% ceny, kterou jsme koupili my. To bych raději tu černou barvu oželel.
Odpovědět
Ta poslední se mi líbí nejvíc. Vypadá to jako matná černá, takže se nebude tolik špinit. I designově se mi líbí nejvíc ze všech-nejsou tam jiné rušivé elementy typu lišt či “prostor na ruku”
Odpovědět
@ondtom36 no proto se nato ptám, kdybych se v tom tak vyznala, tak bych tady radu nežádala, nesnažím se domů nic narvat, spíš se v tom trochu zorientovat, děkují kouknu na Vaše doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme tuto a je skvělá https://www.datart.cz/Samsung-RS67N82...
Odpovědět
@jana_klausova Super, už jsem na ní koukala a můžu se zeptat ona musí být připojena na vodu předpokládám. Já tedy vybírám side by side tedy bez předělu v lednici a tak mne zajíma zda u této strčítě třeba plech či tác dovnitř a ona je lesklá či matná? Ty oblázky někdy matou. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ano. Je nutné připojení přímo na vodu. Plech do ní strčím v pohodě, krásné se vejde. Přední strana je matná a po stranách lesklá. Zítra mohu vyfotit
Odpovědět
Profilova fotka
Tu dvoudvéřovou nedoporučuji.. Ani ledovač. Zbytečná kravina.. Nutné připojit na vodu.. Navic tato lednice ztrácí funkčnost.. Lednice menší než klasická.. Plech na pečení se tam pomalu nevejde a do mrazáku taky nic. Vybíral bych mezi 1. A 2. Mrazák dole a lednice nahoře. Bral bych asi tu 2. Z jak z hlediska funkčnosti i praktičnosti, tak z hlediska úspory energie.
Odpovědět
@peking53 Dobrý den, děkuji za Vaše vyjádření, jen přemýšlím, kterou dvoudvéřovou myslíte, ona dvoudvéřová s výrobníkem ledu či vodou není ani jedna.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 Ani jednu dvoukřídlou. Je to blbost na entou. Mám 3 známé, kteří udělali tu blbost a koupili si to, k jedním z nich jezdím několikrát v týdnu. Neustále na to nadávají.. Pr
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 Tenhle styl prostě nebrat. Ve tě raději tu, kde je mrazák dole a lednice nahoře. Až tam budete dávat hrnce, pekáče, taci s čímkoliv tak si na mě vzpomenete. A že vám někdo řekne, že ji má a je spokojen? Za 1. Když za to dám dálkové peníze, protože jsem to chtěl, tak přece to nebudu hanit Za 2. Říkají to protože neměli tu s mrazákem dole 😉🙏
Odpovědět
Profilova fotka
@peking53 Určitě jí Nechvalín proto, že "za ty peníze" na ní nebudu nadávat. Je skvělá. A o dost prostornější, než výše uváděna s mrazákem ve spodní části. Stačí srovnat parametry. Někdo ledová třeba nevyužije, ale u nás jede několikrát denně a to je zima. V létě se nezastaví
Odpovědět
Profilova fotka
Uz mam druhou ameriku. Prvni byla vlevo mrazkak a vpravo lednice. Uz nikdy vice, dolu se blbe ohyba, neprehledna. Ted mam nahore lednice, dvoje dvere bez predelu, velky prostor. Dole mrazak, vlevo 2 supliky a prostor na ledovac, v lete ho vyuzivame, v zime ho vyndam a mam dalsi misto v mrazaku a vpravo mam 2 supliky a 1 polici. Nechtela bych lednici s mrazakem dole, ktery ma jen 1 velky suplik. To co mam ted mi vyhovuje.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@saruska26 a jakou tedy lednici máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@saruska26 @vlada24 Tak vidíte, to je přesně to o čem mluvím, kdo ji měl a teď má tu s mrazákem dole už by si nikdy půlenou nekoupil 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@vlada24 nemam cernou. LG a mam ji skoro 5 let a sem spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, proč tak málo lednic má mrazák dole. Když už jsou takové dobré značky, jsou buď užší pod 90 cm nebo drahé. Nechápu proč, když jsou praktické.
Odpovědět
@peking53 ale jo já souhlasím o tom mne nemusíte přesvědčovat, taky všechny tři co tady mám mají mrazák dole a jsou bez středového předělu ,kvůli tomu at tam dám plech či tác o tom žádná to vůbec neřeším.......otevřel jste ty odkazy?
Odpovědět
@saruska26 dobrý den, děkuji ano taky sháním takovou co jste popsala akorát to vše v černém je trochu problém....máte připojení na vodu? A můžu vědět konkrétně kterou LG máte, zaujalo mne ten vyndavací ledovač.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 Joo mě ta první přišla jako půl mrazák půl lednice, koukal jsem na tom na mobilu. Tak to pardon, 😁🤦‍♂️
Odpovědět
@peking53 nevadí...všechny jsou side by side, všechny mají mrazák dole ani jedna nemá připojení na vodu i když bych nějaký výrobník ledu uvítala,nemyslím ten ve dveřích , stačil by ten uvnitř. Ni není tak jak bych potřebovala aby spolňovaly všechny podmínky a ještě byla černá....asi se tím neprokoušu.
Odpovědět
presne jak pise @ondtom36 zajimalo by me co je vyhoda techto americkych. Ty prvni tri co tu jsou uvedene vypadaji pekne, jen me odrazuje prave ta hlucnost a spotreba. ale provedeni pekne, ,mrazak dole a lednice nahore je ok. my v praci mame prave tu leva strana mrazak, prava lednice a totalne neprakticke...... ale spis co nas tak tahne k te americke?
Odpovědět
My máme ameriku s mrazákem dole (Concept LA8983ss), používáme 1,5 roku a super. Dole v mrazáku je vyjímatelný box na výrobu ledu, v mrazáku i v lednici je fakt hodně místa. Když se dvířka ochmatají, tak stačí vzít třeba mokrou utěrku, přetřít, není třeba leštit. Je taky super, že se dá z jednoho mrazáku dole udělat lednice nebo mrazák nastavením teploty. Side by side mi přijde jako strašně nepraktická varianta, užší prostor než u normální lednice a ještě k tomu se pořád ohýbat pro něco až dolů... Kdepak, mám svoje záda a kolena až moc ráda. Jinak u výběru dejte pozor na poličky, jak tam drží, resp na čem,obzvlášť kdybyste se rozhodla pro variantu lednice nahoře a mrazák dole.
Odpovědět
@ufin22 mě ten prostor, do klasické lednice nedám plech, pekáč apod a pro mne je to třeba dost důležité v létě upeču plech buchet a než je večer tak zkysne a mít pořád všude krabičky do kterých to předělávám proč když si můžu koupit lednici kam strčím co potřebuji. A dále velký objem, stávacící lednici mám pořád narvanou.
Odpovědět
@annysek11 mě se Concept taky líbí jen mne od nich pořád všichni odrazují, tak si jistá vůbec nejsem. Tak teď mne matete, side by side jsem myslela se říká právě těm otevřeným prostorům bez předělů....
Odpovědět
@annysek11 už to blbnu vše dohromady- side by side, jasně.
Odpovědět
@chocolate22 A z jakého důvodu Vás od conceptu všichni odrazují? Já si u tohohle typu lednice taky pochvaluju, že tam dám celý plech nebo víc hrnců vedle sebe.
Odpovědět
@annysek11 udajne kvalita tech lednic neni dobra...ze jsou poruchove,nekvalitne zpracovane...no houby tomu rozumim, ale uz mi to rekli 3 lidi tak si rikam zda natom neco neni....ale nevim.
Odpovědět
@chocolate22 Aha, já tak nějak žiju v představě, že od nějakých 30 tisíc, co tahle lednice stála, už ty ameriky jsou kvalitní. Tak uvidíme, jak ta naše bude sloužit. Chápu, že se Vám do téhle značky nechce, když máte špatné reference.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?