Vrácení stavebního ohlášení

Dobrý den, bohužel nám ze stavebního úřadu vrátili stavební ohlášení kvůli střeše. Nelíbí se jim sklon střechy, takže projektant střechu musí přepracovat. Z těch xxx úřadů, kam se všechno posílá jsme měli už asi polovinu schválenou. Vzhledem k tomu, že se to musí přepracovat, jsme se s projektantem domluvili, že s největší pravděpodobností změníme i vytápění. Moje otázka zní, musí se úplně všechno zaslat znovu zaslat na všechny úřady? Nebo ty které jsou schválené tak pro jistotu obvolat, že tam bude tahle a tahle změna a jestli se jim to musí posílat znovu? Děkuji
Odpovědět
Já bych to asi obvolala a zeptala, když se mění střecha a vytápění, zda je potřeba to tam celé poslat znovu, nebo ne.. zase když přece něco vrátí, tak se to předělá a neposílá se to všude, ale jenom tam kde to bylo vráceno.. Ale spíš ať se vyjádří někdo, kdo s tím má zkušenost 🙂
Odpovědět
Zivotni prostredi a uzemni planovani bude vydavat stanovisko nove. Pamatkova pece taky, pokud se vas tyka. To jsou mista, kde to taky nejdele trva. Zaroven potrebujete novou pozarni zpravu i novy PENB. Kdo dalsi vam daval stanovisko?
Odpovědět
@puhelin Jestli to prošlo územním plánováním, tak by to stavební úřad kvůli sklonu vrátit snad neměl?
Odpovědět
@kofejn Mne to je taky divne. To nemusela jeste byt zadost o souhlas stavebnimu uradu, ale teprve zadost o zavazne (nebo koordinovane zavazne stanovisko), podana na st. urad. Nekde maji oddeleni uzemniho planovani pod st. uradem, ale byva i pod rozvojem mesta. Davalo by to smysl, kdyz jeste nemaji vsechna stanoviska, ale "uz asi polovinu".
Odpovědět
@puhelin @kofejn Já se omlouvám, napsala jsem to špatně. Nevrátili nám to ze stavebního úřadu, je to přesně jak píše @puhelin. Teprv procházíme těmi ostatními žádostmi a až budou všechny schválené, tak se to teprv bude dávat na stavební úřad.
Odpovědět
@markeet22 Tak si tem dotcenym organum zavolejte, popiste, v cem je zmena a domluvte se. I pro ne to bude jednodussi, nez se tim znovu prokousavat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?