Je potřeba mít fasádu pro kolaudaci?

Ahoj, mohl by mi někdo říct jestli to už řešil jestli je potřeba mít na venkovním zateplením barvu jakoby na hotovo nebo stačí jen na perlinku? Jde o to že už počasí není proto aby jsme natahovali barvu a pak nám to popraskalo tak že by jsme to nechali na jaro. Tak jestli je to nutnost a nebo se to dá do lehkých závad. Děkuji ;-)
Odpovědět
Není zapotřebí.Máme jen cihlu zatím bez zateplení a kolaudace bez problémů.
Odpovědět
Profilova fotka
My kolaudovali v prosinci a v závadách bylo napsáno, že chybí finální fasáda z důvodu nevhodných klimatických podmínek (nebo tak nějak) a termín sjednání nápravy do 30.6. dalšího roku:-)
Odpovědět
Ok nechavame to na jaro :) dikes :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenna Budeme mít podobný předek domečku, jakou plánujete fasádu? Jen pro inspiraci ;-)
Odpovědět
@zumari Lehce do seda. Protoze k cerne leskle strese a antracit oknum se bejaka zluta apd nehodi :)
Odpovědět
Stačí do lepidla. Tím prokážete dodržení skladby obvodových stěn a splníte PENB. Barvu, kterou budete dávat, si poznamenají do protokolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi zalezi na SU. U nas je nova pani, ktera nam rikala, ze nerada kolauduje bez barvy, protoze ma strach, aby tam pak nekdo nevysvihnul nejakou ruzovou ohavnost apod. :-)
Odpovědět
@sopta78 To se dá napsat do protokolu. Stavebník se do protokolu pod barvu podepíše.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin aha. Nam je to jedno, protoze my narozdil od vnitrku uz finalni fasadu mame. :-) I tak dekuji za info. :-)
Odpovědět
@sopta78 Aha, no psala jsem to, protože jsem si myslela, že se to týká i vás a že byste kdyžtak tu barvu do kolaudace dělat nemuseli. Tak to bylo zbytečné :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
@sopta78 Tak to si děláte srandu. I kdybych si tam dal zlatou, je to můj problém...
Odpovědět
@radimir Pokud mate barvu fasady v projektu, vsichni ji pisemne odsouhlasili a urednik vam ji opsal do souhlasu/povoleni, pak to menit nemuzete. Vetsinou se to teda tyka hlavne pamatkovych zon nebo CHKO.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?