Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
ene pro Tebe malá ukázka kachlových kamen, co jsem našla při hledání na netě... http://picasaweb.google.cz/nasechalup... k nám nejdou, ale sestra je bude mít... ale ještě nejsou postavené
Odpovědět
Profilova fotka
K nam nakonec taky nepujdou, ale chtela bych aspon kamna na takovy zpusob http://www.a-top.cz/c_1209061_3EDIL_e... Ale na ty pak stejne taky nebude, tak je to fuk :)
Odpovědět
ten sklep je bajecny uplne v nem vidim vinarnu s posezenim x-) ja se musim ucit a me se tak nechce :-S radeji bych neco zarizovala nez se ucila a jeste v nemcine se to sprtat. nevite kde zmizla barca???
Odpovědět
mně už ta závist taky krapet přešla :-D ale zase já jsem trochu magor, já miluju rekonstrukce, když vidíš, jak ti pod rukama něco vzniká (nebo ideálně pod rukama někoho jinýho - to je bezva dívání :-D) toho chataře, chalupáře jsem ti chtěla taky poradit, napadlo mě to ale ve tři ráno v posteli, už se mi kvůli tomu nechtěl zapínat komp :-) kamna jsou úžasný, mít je tak kam dát x-) jo a zdeni, ten tvůj dort vypadá ještě líp než v tom receptu, škoda, že je ta kamarádka taková hamty, hamty.
Odpovědět
Kajo,, diky moc. Takova pochvala potesi :-)
Odpovědět
Jsem nasraná, že se ani nemůžu soustředit na vaše plkání :-| Jedu od obhajob, a ač jsem měla navrženou výslednou známku 1,57, tak mě nakonec vyhodili ]-( :-S Obul se tam do mě takový jeden ignorant, který tu diplomku ani nečetl, ale objevil tam nějakou větu a tu mi dal sežrat. Ještě že jsem si v pátek prozřetelně koupila mega čokoládu...jdu se s ní udávit a pohledit si tak nervy. Zdar, zdar, zdar...
Odpovědět
Ahoj Verci, tak to me uprimne mrzi :-( Nebyl ten hnup v komisi z Ostravy, takovy silhavy? Ten se mi obouval do diplomky takovym stylem, ze sice vsecko bylo za A, ale nakonec jsme vylezla z obhajoby s D, protoze kreten se mi zacal navazet do toho, ze libovolne zamenuju slova zamer a plan 8-( Pritom jsem se ptala vyucujicich, jazykovedcu a nevim, koho vseho jeste a podle vsech je to synonymum 8-( Kdy mas dalsi pokus?
Odpovědět
Verus kruci jeden pitomec a vsechno jde do haje. Je mi to fakt lito :-( ja zkousela ty nove barvy http://zdina.rajce.idnes.cz/terakove_...
Odpovědět
Šilhavec, prďavec to možná je :-D , ale je z Olmiku. Další pokus je bohužel až v červnu... :-| No nic, nějak bylo, nějak bude. Zítra mám opět dva pohovory, tak snad už z toho něco vyleze... Pěkný večer.
Odpovědět
veru, to mě mrzí :-| ale držim palce dneska na pohovory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je smejd ]-( Ani na to nemam slov.. Ja se asi taky zblaznila a hledam si skolu :-N Nasla jsem zajimavy obor, ale asi 170 km daleko, tak nevim, jestli je to vubec realne :-| Zdino, byla jsem zas navstivit hrabarnu a konik ma na sobe cedulku Prodano a uz mi ho chtel nakladat do auta :-D
Odpovědět
Veru, drzela jsem pesti aspon na tom pohovoru ;-) V cervnu uz tam nebude a to uz zvladnes ;-) Jance, jaky obor sis vybrala? Napis. A ja ti napisu, jestli ses zblaznila :-D Nejsou to nejaky gender studies, ze ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Marketko kdyz se tak vyzivas v tom radeji oboru, tka mi vyber nejaky u nas. Musim si rozsirit vzdelani...
Odpovědět
Neee, ja si delam srandu. At si kazdy studuje, co chce... ale at pak nekdo, kdo vystuduje obecnou filozofii nefnuka, ze ho nechteji vzit na manazerskou pozici, ze? :-D Zdeni, to zalezi jen na tobe, co by te bavilo a co chces delat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, nejaky brutalni bych si fakt nedavala :-N Zaujala me Socialni komunikace ve statni sprave, ale je to hodne daleko, to asi nedam, tak asi Pedagogika volneho casu..
Odpovědět
Jani, tak kdyz uz chces jit smerem verejna sprava, jdi na neco praktictejsiho (rizeni neziskovek, socialni prace, socialni pedagogika atd.). A pedagogika volneho casu je asi stejna kvalifikace, co mas ted. Ma to mamcina kolegyne v praci, uci telocvik, musi si dodelavat dalsi aprobaci, protoze vlastne nicim neni :-( A ona ma k tomu jeste rekreologii... coz je bez diskuze. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na rizeni neziskovek si prijdu moc velky prizdisrac :-D Na socialni praci taky - to uz je moc socialni :-N Ja bych se rada upichla nekam na urad nebo proste nekam do kanclu, ale nesmi tam byt moc jazyku a ekonomie :-N :-N :-N Proste jsem debil, neverim, ze zvladnu nejakou poradnou skolu :-(
Odpovědět
Jani klidek, ty na to m as. horsi z je to se mnou. Nez dokoncim skolu mi bude takovych nejakych a co pak. Jenze pro nemecky prac. trh nemam vlastne zadne vzdelani. Ja jsem dealal vlastne uz skoro vsechno - v cukrarne, pak v MTZ , detektiva na marketu, pokojskou na Ibize a v baru. Ale ten MTZ me bavil nejvic, k tomu patrilo zarizivani vystav atd..
Odpovědět
Zdeni, si asi sedim na vedeni, ale co je to MTZ? Jani, neboj se, na vysokou potrebujes jen chtit ;-) A jestli se chces upichnout nekde na urade, chce to spis zname nez vysokou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
MTZ je co? To se vubec nedivim, me by taky bavilo zarizovani vystav :) Delala jsem chvili na urade na regionalnim rozvoji, kde se planovaly treba slavnosti a ruzne mestske akce, to taky nebylo spatny, ale ve vyberku jsem pak neuspela. Taky chvili v infocentru (to byla prca bez znalosti jazyka :-N ), na urade ve vypocetce, taky v jejich novinach, vlastne i castecne na stavebnim urade. Na tom urade jsem udelala docela siroke kolecko, tak mam aspon neco malo praxe.. a pak jsem delala poprve na plnohodnotnou smlouvu v deniku jako novinarka, pak jako web editor. No - da se z toho neco pouzit pro skolu? :-|
Odpovědět
ahojte ty jo vy tu mate temata. ja se zrovna ucim international management drtim to tezce v nemcine je to hnus velebnosti :) na skolu ma kazdy jen musi chtit no si teda myslim. eul to je hovad ze ti to nedal to jako fakt
Odpovědět
eni ty jo tolik zamestnani???? ty ses mladsi prece nez ja nebo??? to ja nestihnu uz ani do duchodu vystridat :-D
Odpovědět
Jani, to teda cumim. Ty jsi Jana Ene - Prace vseho druhu :-D Nesla bys radsi na nejakou vyssi odbornou, co ma co do cineni s pocitaci? Nezustali ti na tom urade nejaci znami? Simco, ten management ti teda moc nezavidim :-N Co planujes po skole? Zustav v DE nebo zpatky do rodne Ovy?
Odpovědět
MTZ je zasobovani, myslim ze uplny preklad je materialne technicke zabezpeceni. Proste nakup a vydej, zajisteni pro vyrobu, prezentace vyroby (driv to byla pobocka SELIKA - sirupy)
Odpovědět
Profilova fotka
Simo, mladsi budu, ale to bylo vsechno asi behem dvou let :-N Na urad me prijali na sanci - nejaky program od uradu prace. Byla jsem pul roku po mature, bez praxe a vdana - za plnohodnotnou pracovni dobu jsem pobirala zavratnych 2500 Kc bez naroku na cokoliv dalsiho! To byl mazec :-p Takhle jsem delala pul roku, kdy jsem se presunula z toho regionalniho do novin a castecne jsem prechazela zaskakovat do infocentra a do vypocetky - ne jako samostatnou praci, ale osahala jsem si praxi, coz jsem po mature potrebovala nejvic. V novinach jsem pak dostala dalsi smlouvu od uradu prace, tentokrat VPP - jako verejne prospesne prace. To uz jsem dostavala asi 7 tis, jsme se konecne rozsoupli :-N A kdyz mi skoncila po pul roce smlouva, musela jsem si rychle najit neco jineho a tam mi pomohla sefova z novin, ktera v te dobe akorat dostala nabidku do Deniku, tak mi ji laskave prenechala a vyslo to x-) A pak jsem za dva mesice otehotnela :-N Takze mam furu osahanych oboru, neco malicko praxe od kazdeho trochu, ale nic poradneho :-S
Odpovědět
ja si ho taky moc nezavidim je to hnus vidim to dneska az do rana :-S zustavam v nemecku mozna pojedu jeste na rok do australie ale zase se vratim do nemecka. v ostrave mozna nekdy tezko rict zazemi tu mam. ale dokud jsem mlada svobodna bezdetna tak se tu nejak nehrnu. jenze pocitace to bys mohla i dostat nejaky kvalifikacni kurz z pracaku si myslim, i nejakou jazykovku bys mohla od nich vydrbat. vis jak pocitace umi dneska ovladat kde kdo.
Odpovědět
Profilova fotka
Market, no vyssi odbornou pocitacovou jsem delala rok a pul - nez jsme se ponekud nepohodli s reditelem, ze.. Jak dlouho muze reditel skoly zapominat? :-D Pres pismenka jsem holt huba nevymachana a dala mu ten rodinny podnik sezrat pres noviny |-| Takze asi tezko muzu pocitat s tim, ze by mi aspon ten rok uznal..
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, dva roky mam jeste rodicak, na pracak muzu jit az pak, takze kurzy od nich jsou ted pase. Prave jsem to chtela resit nejakou skolou, kterou muzu ted zacit a pri tom si hledat praci - porad bych mela vetsi sanci s necim rozdelanym nez byt jenom s maturou..
Odpovědět
tak to je jasne v tom pripade. tak to v tom pripade nevim ja mela uz rozhodnuto v plenkach co budu delat me totiz rekli nasi co mam studovat takze ja jim splnila sny a pak jsem zdrhla za hranice a tim si splnila sen sobe:) pak jedine jeste jedno mimco :)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je sice hezky, ale co pak budu delat s maturou a dvema deckama bez prace? :-D A hypotekou na krku :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?