Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Jo, to byvala taky moje vasen. Ale uz jsem se naucila nakupovat jen to, co potrebuju a spotrebuju :-) Hader jsem ted moc nenakoupila, bo je jaksi problem, ze se mi nejak nelibi soucasne trendy, materialy a desi me ty otresne barvy 8-(
Odpovědět
to ja si zase zacnu uzivanim studentskych vecirku ;-) toz potrebuju vybavu ne??? :-D manzelsky zivot skoncil a jsem zase jen studentka :-p
Odpovědět
simi, když já jsem taková ekologicky založená, takže já fakt většinou kupuju jen to, co potřebuju (ne vždycky, nejsem extremistka, hadrů mám taky spoustu, ale ty všechny fakt potřebuju :-D). navíc nemám ráda chemickou kosmetiku, takže když vidím u někoho natřískaný skříňky (nebo police, krabice, to máš fuk :-D) deseti šamponama loreal, dvaceti sprcháčema dove a ostatní fičurinky, tak mi to není po chuti. ale já tě nekritizuju, dělala jsem si z tebe srandu, že budeš jak ta slečna a budeš se pak fotit s vykukující podprdou v "sexy" pózách a dávat to na web :-D
Odpovědět
Karkul, jaky sampon pouzivas? Ja teda nic lepsiho nez L'Oreal nenasla :-N Zbytek mam Yves Rocher, pac ja teda nesnesu vsecko 8-(
Odpovědět
markét, já teď používam laveru a je docela dobrá, naopak lóreal teda nemusim, měla jsem ten z kadeřnictví a nic moc
Odpovědět
kdepak ja jsem pekne namyslena holka ja si dopravam jen to nejlepsi pro me :) vetsinu veci mam z the body shop za pidi lesk jsem naposledy dala 8 euro no :-|
Odpovědět
teď mám alverde. měla jsem i weledu, logonu i tu laveru. teď mi holky doporučili uterkram, protože se mi zase objevily lupy 8-( ale ještě jsem ho nezkoušela. hele, mějte si klidně lorealy, když vám vyhovujou, jak řikám, já jsem v tomhle jiná ;-) myslela jsem to tak, když toho má někdo doma fakt hafo, že ani nevíš, na co to všechno je. většinou jsou všechny ty přípravky zaprášený, jak je nikdo nepoužívá, jen že to má doma, aby jako bylo vidět, že na to má. nebo tak. nevim, z jakýho důvodu si lidi pořizujou takový kvanta kosmetiky. druhá věc je, když vás tím zásobujou na narozeniny a vánoce. to je i náš případ. ale já to průběžně likviduju, většinou to daruju někomu, kdo to ocení :-D
Odpovědět
ale chtěla jsem se zeptat, sice jsem spoustu věcí vyměnila za přírodní, ale te´d se ke mně nějak dostal vzorek make-upu lancome a teď nevim, jak přesně dál, docela uvažuju, že bych si ho pořídila, až mi stávající make-up dojde, zatím jsem neměla lepší, tak se chci zeptat, jak se cenově pohybujou v Německu =-) kousek jsem vás dočetla a toho alba jsem si všimla hned, hlavně té skříňky, jen jsem to sem nepsala, takový zásoby nesnášim a pokaždý to říkam a pokaždý na vánoce dostanu tyhle kraviny
Odpovědět
to ne ja potrebuju treba ruzne sprchace pt.pokazde mam chut na jinou vuni podle toho jakou mam naladu. na co si hodne potrpim jsou vlasy tech serepeticek mam spousty ale vse pouzivam hlavne zalezi jake vlasy chci zrovna mit jestli vlnite vyzehlene atd. tim ze jsem blondyna a barvim to tak to uz musim tim tuplem osetrovat :) jako dekoracni kosmetiky moc nemam neb nepotrebuju tuny make up vlastnim hodne velkych bryli :-D jsem se vybarvila co? jako nejaka fiflena ktera ma rada vintage :-D
Odpovědět
skafi, nezkoušelas nějaký make-up od dr. hauschka? docela si to holky pochvalují. kdybys teda chtěla zůstat na přírodní vlně ;-)
Odpovědět
karkul, dělam to taky tak, vždycky to pak předam dál, jinak bych se z toho zbláznila, už tak mam pocit, že toho máme zbytečně moc a průběžně to likviduju, normálně nějak začínam mít fobii z věcí a nic nekupuju, jen to, co je fakt třeba a opět mam zakázaný hadry, minulej měsíc jsem si koupila takovej pěkněj světýrek a kozačky a na dlouho mam zas zákaz, páč jsme si objednali hříšně drahou televizi a id března začnem zas kutat
Odpovědět
ty jsi blondýna? tak co nás tady mystifikuješ? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
skafi, ale zase o čem by ten život byl, kdyby sis jednou za čas nemohla udělat radost. jak často si kupuješ kozačky a svetýrek, co? ať moc neprudí! :-D mám asi stejnou fobii, jednu dobu jsem měla čistící - všechno jsem prolezla a co šlo, to jsem vyhodila, nebo poslala někam dál. mluvim teď spíš o jídle a kosmetice, nebo teda drogerii všeobecně. vyvažuju si to věcma z bazaru a aukcí :-D i když ani to teď nekupuju, to je vždycky jen taková vlna, že někde něco objevím a už se vezu.
Odpovědět
jsi se neptala :) ale jsem normalne bloncka jen to maskuju :-D
Odpovědět
karkul, nezkoušela, já se nemaluju nějak příliš, takže ten make-up mi vydrží fakt dlouho, takže stále mam v tomhle směru chemickou zásobu, ani evim, co konkrétně mam, je to docela dobrý, ale ten vzorek mě nadchl, páč měl takový ten efekt, kdy se z toho částečně stane pudr a krásně to kreje kruhy pod očima, jenže je to na mě moc drahý, to si radši asi koupim kliku k vrátkům, ale kdyby byl v reichu levnější, tak bych možná zauvažovala
Odpovědět
ani nevim if by byl v reichu levnejsi ja ted chci rasenku od diora jenze stoji 840 kacek v nemecku priblizne stejne. cekam az nekdo nekam poleti aby mi ji koupil na letisti
Odpovědět
karkul, já mam ten zákaz o sebe, ne od polovice, tomu je tohle jedno, že si něco koupim ;-)
Odpovědět
simi, já sem pak napíšu, jak se to jmenuje a kdyby ses mi mohla kouknout, tak bych byla vděčná ;-)
Odpovědět
http://www.abby-kosmetika.cz/chci-byt... tenhle to je
Odpovědět
neptala jsem se, protože když máš v pase hnědý vlasy, tak se přece nebudu ptát "hele, nejsi ty náhodou blondýna?". to by vypadalo, jako když si o tobě myslim něco nelichotivýho :-D
Odpovědět
a ještě k těm zásobám, jsem právě nešťastná z toho, kolik tu mam voňavěk, mam jich asi 6, něčeho už je málo, to dopoužívam, ale já nejsem typ, že by ty vůně nějak mimořádně střídala, prostě si vždycky nějakou vezmu a používam jí několik měsíců, ty ostatní tady zůstávaj, a nevim co tim 8-(
Odpovědět
skafi, vim, že tyhle značky (lancome, dior, givenchy apod.) se hodně objednávaly na jahodě, z ameriky. možná zkus na koníkovi se podívat, jestli bys tam na někoho nenarazila. nebo na mmb by se to nenašlo? samotný se to nevyplatí. hele, ale kdybys chtěla - míla má teď bratrance s manželkou v san franciscu, vrací se asi za měsíc, můžu jim říct, at se po tom podívají, kolik to stojí, případně by ti to přivezli. jim to v kufru místo nezabere, ani na váze moc nepřidá a měla bys to bez poštovnýho. ale nic neslibuju... jen kdybys chtěla, můžu to zkusit.
Odpovědět
karkul, no to bych byla moc ráda, kdyby ses zeptala x-) x-) x-) ale rozhodla bych se podle ceny, ju?
Odpovědět
uz se ti koukam za chvili ti tu dam nejaky odkaz
Odpovědět
i parfémy mají omezenou "životnost", pak už pěkně smrdí, zvlášť jestli je nemáš v krabičce, ale pěkně vyndanej flakon někde na světle. taky jsem měla zásobu, co už mi přišlo prošlý, to letělo, ostatní jsem podarovala. naštěstí se vždycky tak nějak najde někdo, kdo si to rád vezme. a to jsou právě ty zásoby, který mi dělal ostatní v dobrý víře. já mám oblíbený dva tři parfémy, když mi dochází, tak si koupím buď ten samý, nebo na střídačku s jiným. teď mám teda dva - gucci rush 2 a nějaký nový od CK (myslim) - ten mi dala máma k vánocům a výjimečně se trefila. nerada dostávám parfémy, o který jsem si vyloženě neřekla. na každým jedna vůně voní jinak, já bohužel vždycky dostanu něco, co mi vyloženě nevoní.
Odpovědět
ty jo, san francisco, to musí být supr, my byli v bergenu, tam jsou v určitých místech takový uličky, který san francisco prý připomínají a moc se mi to tam líbilo. my teď řešíme, jestli pojedem na svatební cestu a pokud jo tak kam a jestli k moři a nebo na poznávačku, např. do londýna =-)
Odpovědět
http://www.douglas.de/douglas/index_b... za 37 euro ale to je douglas tam je vzdy vse drazsi v nemecku budou hodne podobne ceny. spis zkus to letiste nebo ameriku
Odpovědět
hmmm, míla udělal oběd :-N :-D ale výbornej. nějaký spešl těstoviny, fakt jsou moc dobrý, k tomu krevetky s rajčátkama, bazalkou a parmazánem. x-) skafi, jasně že podle ceny, tak jsem to myslela. napíšu jim. pošlu ti odkaz na jejich fotky z ameriky ;-)
Odpovědět
karkul, já mam j.doire a pak nějaký takový obyčejnější, nedávno jsem taky něco vyhodila a něco podarovala, většinou to dam sestře, ta uvítá úsporu, ale mě to sere, páč mi to prostě přijde jako vyhozený prachy, když se kupujou dárky, co někdo nechce, já jsem v tomhle fakt asi uhozená :-D
Odpovědět
skafi, nejsi uhozená, mám to stejně a přijde mi to normální.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?