Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
tak ta alba jsou naprosto famozní x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
vidělas i to svatební?
Odpovědět
jj x-)
Odpovědět
Skafi, kuk http://www.lancome.de/_de/_de/catalog...
Odpovědět
takže cena skoro jako tady, počkam na to, co napíše karkul
Odpovědět
Ja mam teda od Lancome i lesk na rty a je perfektni :-) Kamoska ho chtela, sla jsem ji ho koupit, pry stoji v CR kolem tisicovky, ale v Nemecku (konkretne v Douglasu) mel byt za nejakych 18. Sla jsem ji ho koupit a zrovna vyprodavali ten obchod kvuli prestavbe, tak jsem ho sehnala za 9€ a sobe teda koupila taky :-D Ten make-up vyzkousim, urcite mi daji vzornik zdarma :-) Mam teda neco od L'Orealu a jsem s nim taky spokojena.
Odpovědět
přiznám se, že od lancome mám taky lesk, juicy tubes - cerise a caramel. koupila jsem je kdysi, když jsem ještě tolik nefrčela v přírodní kosmetice, a pořád je mám. ty jsou teda super, mám je ráda. ale to asi nebudou ty, co máš, tenhle stojí snad kolem šesti, sedmi stovek.
Odpovědět
Hm, tak se divam, ze ty moje uz neprodavaji :-( Uaaa :-(
Odpovědět
markét, vyzkoušej ho, ale neni to asi nic, co by jen tak, dejme tomu, sjednotilo odstín pleti, spíš to fakt má dobrou krycí schopnost, já to z toho vzorku použila asi tři dny po sobě a cítila jsem se fakt dobře, nějak přitažlivě a žensky nebo co :-D akorát ty prachy za to fakt nedam, to je na mě moc, tak uvidíme, jaká bude usa cena
Odpovědět
Skaf, nemyslim, ze by to bylo v Ameru levnejsi, tusim, ze vyrabeji v Evrope. Ale zeptej se na koni v NYX pigmentech (ve Volne diskuzi), tam si holky hodne objednavaji z Ameriky, i hromadne a pak se rozdeli o postovne. Ja mam vyrazne jiny odstin pleti jen pod tema ocima :-D I kdyz chrapu 12 hodin v kuse, stejne vypadam jako po tydennim flamu 8-( :-D
Odpovědět
markét, já mám paradoxně nejvíc oteklý oči, když spím 12 a více hodin :-D
Odpovědět
Jo, o otoky nejde, ty odejdou, ale o to tmavy pod ocima. 8-) Jako taky jsem majitelkou velkych tmavych bryli :-) Ty mam nejradsi :-)
Odpovědět
Článek se načítá
musim vám něco říct - dnešní odpoledne jsem strávila přelítáváním z týhle diskuse do westíka (+ párkrát jsem zabrousila do asi dvou dalších) a psaním si ip s markét a skafinou, takže opravdu plodná sobota :-D ale nemůžu přestat, protože mám pořád pocit, že na tohle ještě musim reagovat :-D
Odpovědět
aha, tak na tmavý jsem nikdy netrpěla. naštěstí. ani pigmentový skvrny. jen, když hodně spím, tak jsem pak tak přespalá, že oteču. ne nijak závratně, prostě mám takový trochu napuchlý oči.
Odpovědět
Tak ja stihla usit potah na polstarek do zvireciho pelisku, ale taky klikam mezi strechou, westikem a nekolika skandinavskymi eshopy + tak trosku v nejakych blozich :-D
Odpovědět
ukaž potah ;-) já jsem teď sestřence zabalila věci z fleru, ukážu ale až po neděli, slaví zítra dvacátiny, tak aby to neobjevila s předstihem (kdybych to dala na net). dala jsem jí taky udělat dort, takovej hranatej s puntíkama a textilní stuhou, aby to vypadalo jako dárek. chtěla jsem ale čistě bílý s barevnými kolečky, jenže naše cukrářka nemůže, má virozu, a kolegyně, kterou mi doporučila, nemá úplně čistě bílou hmotu. tak jsme se domluvily na sv. zeleném s hnědým. snad to bude hezký.
Odpovědět
Potah jeste neni hotovy. Zatim mam jen potazeny posltarek, ale jeste je latka na okrajich a zatim vymyslim, jak to tam spravne prichytit, kdyz nemam tu pistoli na skobicky :-N A manza ji nechce koupit :-D
Odpovědět
ženy moje, děkuji vám za vinšování. To jen Libor na můj svátek zapomněl, tak si ráno přivstal a valil před zápasem ještě do města koupit kytici a knížku. Poděs. Beztak to už nevyžehlí. Loni mi přišel přát na Miladu :-D :-p
Odpovědět
Verus, bud rada, ze aspon vubec na Miladu :-)
Odpovědět
Zeny, cucte na to, to je uzasny eshop http://www.countrystyle.se/ x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si nadelila jeziska.. nebo neco takoveho.. nebo jsem se zblaznila.. no prihlasila jsem se na ten kurz kresleni tuzkou x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Karkulka mne poprosila udělat si album zde a dát vám tam ty fotky z Kika. tak to tam máte. a přidala jsem teda ještě něco navíc. to už možná nebude váš šálek kávy / ani paj mu tanu / vše je foceno mobilem, tak trošku schovívavosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boooziii. Jsem koukala, kdo nam to sem prispel z cizich kraju :-D Ten stul je uzasny, taky jsem nad takovymi vzdycky slintala :)
Odpovědět
Jani, tak pak nam budes malovat portrety na prani, jo? :-) Evi, to jsi hodna, ze te Karkul presvedcila x-) Ta kuchy je uzasna. To jsem netusila, ze neco takoveho tam maji :-N
Odpovědět
ne ne ta kuchyn už není kika akorat ted nevim jak se ten obchod jmenoval je to kuchynske studio, velmi luxusni =-) ale manžel ted chce zas rozjet svoji puvodni zivnost tak jsme byli čerpat inspirace a obhlédnout, jakým směrem se teď ubírají barevné trendy a tak podobně takže až to zjistím , napíšu to tam co to je , kde to je
Odpovědět
Diky ;-) A ze manzelovi vzkazuju, te se ma ubirat rustikalnim smerem :-D
Odpovědět
Markét no tak na to nejsme moc vybaveni technicky, to chce jiné stroje, na masiv , a k tomu halu na uskladnění řeziva na takové tři roky předem minimálně , aby dobře proschlo ....... a tak nehledě na to, že nám tu v okolí teď hořej pily jedna za druhou =-) =-)
Odpovědět
Skoda, no :-(
Odpovědět
evi, díky, díky, díky!!!! x-) to je pokoukáníčko.
Odpovědět
do o oprčic, markét, tak ta čistá mikina je v háji :-| :-D totál poslintaná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?