Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
v patek jsem delala vlasak z kys. zeli. Je to fakt vyborny
Odpovědět
nee. Já teda jako nedržím žádnou ofico dietu. Jen jsem vyřadila z jídelníčku sladké, smažené a pečivo. Křoupu kneckebroty, nízkotučné jogurty, ryby, kuřecí masiko napřírodno, rýži, brambory, ovoce a zeleninu, což jsem dřív dost šidila a piju hodně vody a neslazených čajů. Jako chutě jsou katastrofa. Bych sežrala půlku prasete i s řezníkem :-D Ani nemám tak chuť na čokoládu, jako na uzeniny...pomoc! V čem spočívá ta tvá dieta?
Odpovědět
Profilova fotka
bodova dieta je super vec...co vidim, to zbodnu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Eul podivej se tady na tohle http://hubnuti.mamincinyrecepty.cz/cl...
Odpovědět
http://zdina.rajce.idnes.cz/terakove_...
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, manza ted shodil 14 kilo a to jenom proto, ze zacal jist 6x denne :) podle tohodle jidelnicku http://www.flora.cz/data/sharedfiles/... fakt doporucuju!
Odpovědět
Ahoj zensky, to mi docela nahravate s dietama. Mam na brise pneumatiku a vypada to v pracovnich hadrach divne :-N Takze proste chci sundat ten spek. Ve firme mi nahrava, ze jedno ze 4 obedovych menu je vzdycky neco ukrutne dietniho (zeleninovy salat - dneska jsem to mela s 4 platecky uzenyho), coz je pro dietu idealni :-) Jinak ja jarne nadekorovala uz pred 14 dnama :-D A dneska se prehnaly 4 snehove vichrice - uplne bila tma. Prvni zacla asi 5 minut po mem prichodu do prace :-N Mezi temi kopci, lesy, luhy a haji je to fakt zuzo :-) Hlavne muzu z okna civet kamkoli a vidim lesy, lesy nebo lesy a krasny statek s potuckem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmmk, tak to se mas, ze si muzes vybrat z tolika jidel...ja toho ve skolni jidelne moc dietniho nevykouzlim :-D a lepsi snih, nez ten hnusnej dest co je tady....odkud vlastne jsi? :-)
Odpovědět
Maja, to je tezky, puvodni z jihovychodni Moravy, pres studia z Brna a ted z Nemecka :-D Ty jsi ucitelka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ehm...ucitelka ne....studentka :-D
Odpovědět
A joooo :-D Ja na zakladce a na gymplu chodila na obed zridka, ale na vysoke v menze mi smakovalo. Mohla jsem si dat cokoli a nehrozilo, ze z toho nakynu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja chodim do jidelny ZS :-D ale jinak uz su velka holka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jak moc velka, pochlub se ;-)
Odpovědět
asi táááááákhle, marki :-D ty jsi zvědavá :-D
Odpovědět
Tss... ted jsem se urazila, asi si budu muset jit vyzehlit kosili do prace :-/ To mi na te praci vadi nejvic, kosile jsou ok, ale proc proboha musi byt vyzehlene? :-D
Odpovědět
si kup nežehlivý ;-)
Odpovědět
Nejake nezehlive mam, ale to je s pracovnim stylem oblekani nekompatibilni ]-( Koukala jsem, ze Zuzka a Barunka pridaly nove fotky ;-) Zuzi, ty kachle na schodisti jsi delala ty sama?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz su moooc velka...cerstvych 22 mi je :-D
Odpovědět
Toz to ja jsem mala, ale zacinam byt stara - 26 :-D :-D :-D Berte to s nadsazkou, jo? Nechci tu mit zadne debaty o veku :-D
Odpovědět
Zdravím vás, děvčata z chalupy :-D přidala jsem do alba nějaké fotky dlažby... jsem ráda, že už je tohotové x-) no a v pátek se montuje kuchyně... já si tam budu hezky šůrovat a chlapy ať se pěkně vztekaj u kuchyně :-D Až budu mít nějak "upravenou" tu zahrádku tam, tak vás požádám o nějaké "pěstitelské typy" ;-)
Odpovědět
Ahoj, jen v rychlosti zdravím,mám ještě práci, ach jo, připojím se zítra, ju? jo, kachle jsou moje prácička... :-) Teď jsem udělala holčičce 2 sovičky do pokojíka, miluje totiž sovy :-). Mám fotek víc, ale nějak mi nejdou vložit, tak to zkusím zítra. Dobrou a těším se! lampi, moc hezký!
Odpovědět
baru, vy jedete. ráno tam byly fotky "nezaspárováno" a večer už je to "zaspárováno a částečně uklizeno" :-) ty obklady za linku jsou moc hezký. ale neřikala jsi, že nakonec budou ty černobílý? já jsem taky malá, ale ještě starší :-D
Odpovědět
cha! stará! já jsem malá a nejstarší! ha ha ale má to něco do sebe, nechtěla bych "omladit" :-) teda to tělo, to jo.... ;-)
Odpovědět
Baru, teda uplne zavidim to montovani kuchyne. Taky bych si zamontovala. A dlazba vypada dobre ;-) Zuzko, ty jsi sikulka, je to fakticky moc pekny x-)
Odpovědět
Díky za pochvalu ;-) Jojo Kájo, to jsem taky tak chtěla... jenže Luban z tý šachovnice do kuchyně nebil nadšenej, tak jsme se dohodli že teda aspoň do chodby...jenže pak jsem zase uznala já, že do tý chodby by to nebylo moc hezký, tím jak je tam ten malej prostor...no takže jsme nakonec skončili tady u toho...ale jsem docela ráda, je to takový neutrální a útulný, nebo aspoň mě to tak přijde... Zuzko, nechceš mě adoptovat? Chci mít taky takovej pokojíček x-) x-) x-)
Odpovědět
hele, klidek nejstarsi jsem tady ja. Tohle prvenstvi mi teda nevezmete
Odpovědět
Profilova fotka
Pane jo, necekala jsem, ze to vymalovani pokojiku bude vypadat tak skvele! x-) Ja konecne uspala, tak si jdu taky zavkladat, zacnu na konovi :)
Odpovědět
Baru, budete nejak barevne malovat? Zdeni, nam to ale nevadi, ze mas takove prvenstvi, nikdo ti ho nebere :-D Ale zas na druhou stranku ani tebe to tizit nemusi, protoze jsi stihla za svuj zivot uz strasnou spoustu veci x-)
Odpovědět
Market a vis ho klidne nekomu prenecham :-D . Nechapu, proc sem za nama nevleze i nekdo starsi nez ja. Ale zase na druhou stranu, planu mam spoustu a citim se mladsi , tkaze jsem vpodstte spokojena x-)
Odpovědět
Markét, já chci vymalovat na barevno, určitě, ale zatím ne, protože se bojíme, aby se to neloupalo, protože je to moc čerstvý...každopádně pak od vás budu potřebovat radu ohledně barev, jakou kam dát...hlavně do toho "kuchyňoobýváku" :-) A už se nebavte o věku ne, na věku přece nezáleží, hlavně že jste svěžíííí :-D 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?