Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jof ty mas nejaky pohon ci co??? :-p
Odpovědět
vrtuli vite kde :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi fakt neskutečná...cibulák ale nechci ...nekteré jsou pěkné....ale asi nakonec stejně skončím u origoš starožitných....jsou nejkrásnější......ale strašně drahé! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ma vlastni, drevenou :) Toz 4+1 za nasi cenu neprosel (to je dobre, stejne se nam uz prestal libit :-D ), ale asi vecer se jdeme podivat na dalsi 3+1 :)
Odpovědět
:) ja nemam zadnou to je asi tak nejjistejsi jsem rada za ridicak na auto jeste tak na masinu :-N toz at vam to konecne s bytem vyjde :-)
Odpovědět
ty jo valim bulvy to mas vysite podle nejake koupene predlohy ci neco z netu ci jako od oka??? jsi dobra ja jsem tez leva asi nevysivala jsem veky za to babinka to je mistr vam jednou vyfotim ubrus co mam od ni vysity a schovany v kufru cekam na lepsi bydleni :-D
Odpovědět
našla jsem obrazek na netu a pres monitor vyšívala a počítala čtverečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
En, kolik je Anežce?
Odpovědět
Profilova fotka
Kruciš na tom fleru je šikovných lidí, proč jsem na něj nepřišla už dřív ]-( Ten tedy ještě projde mým drobnohledem!! To je Vám ale asi jasné. Jofi, a ty tvá šedá křídla a srdíčko jsi našla kde, najdi mi taky nějaká křídla :-) Já chci být taky anděl (i když pro zajímavost už jsem několikrát anděl byla...tak jsme se totiž poznali s mým mužíkem on byl samozřejmě čert :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes 21 mesicu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty seš Jofi fakt šikulka! teda takhle vyšívat,,,já bych na to neměla nervy! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknete prosim do tematu OV a DB na titulce, jaky mate nazor? Ja jsem z toho uz takova otravena :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co je OV a DB?
Odpovědět
tez bych na to nemela nervy bych si to musela asi nejak vytisknout zvetsit popsat kde co a jak takovy postup a pak bych se do toho pustila ale jinak ne jsem spis technicky typ... za chvili jdu do mensy na obed a pak jedu na vikend pryc jof kde jsi nasla ty kridla ja jsem na andely ujeta mam vzdy cely stromecek plny andelu a starych ozdoch x-) ted jsem videla v obchode takove kulicky z dratku vypadalo tu nunate akorat jsem to nemohla fotnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kulicky z dratu mam, ale fialove, ty se mi zatim nikam moc nehodi :)) Saru, ty tedy nekoukej nikam :-D
Odpovědět
simi, tajny zdroj 8-) :-D a přišel mi balíček od Elišky x-) x-) x-)
Odpovědět
ene fotni je if jsou to ty same tady ty byly stribrne a zlate asi 3 velikosti od pul eura do 1,5 to jde si myslim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem úpně mimo....mám pocit, že když se nevyznám v těch vašich zkratkách, tak jsem úplný vyděděnec! :-(
Odpovědět
OV .. osobni vlatnictvi DB.. druzstevni byt if.. jestli MB.. Marianne Bydleni MMB.. mimibazar MC. . Marie Claire ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ...no tak IF bych ještě dala....ale ostatní! :-D díky za zasvěcení! ;-)
Odpovědět
Jof, co jsi dostala od elisky???? :-)
Odpovědět
naprosto nádherné kolíčky.. patiované.. a s krajkou, růžičkama, mašličkama, knoflíčkama x-) tilda jahodu, jahůdky, svícínek, svíčku, krásnou chňapku a milovaný popcorn x-) kolíčky budu muset vyfotit, to je vám taková nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda.....takových dárků!!!!! x-)
Odpovědět
en, jinak OV a DB...taky tak nejak nechapu ty lidi co reknou proste NE, ani se nesnazi slevnit treba o tech 10,20 az 50 tis. Co se tyce nas, za chvili chceme taky asi prodavat byt a planuju to asi podobne, jak si predstavujes ty..na ty cene uz me 20-50(mozna i vic) tis asi nezabije.. Kor kdyz se snazi prodat traba delsi dobu...
Odpovědět
to eliska uz fotila ne? takove zelene-drevene, zdobene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi http://www.modrastrecha.cz/album/view... Se pujdu zahrabat, ja jsem do balicku prihodila jenom dve pidiveci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koc, taky jsem se dívala, že obla je v albu už nemá, ale měla je tam KOLÍČKY teda. Sari, já zas rozuměla všemu jen if jsem neznala, takže díky za osvícení, jofi :-D Ene, já těm bytům a převodům vůbec nerozumím, kdyby byla jistota, že byt převedou do OV, tak je to asi jednoznačné, kvůli nižší ceně, ale jak jsem z toho porozuměla jitota tam není žádná, což? =-) Holky, pomalu ale jistě přesedlávám z aukra na fler :-N :-D x-) A včera mi konečeně přišly ty herbářové listy, 6 jsem si jich nakonec vzala, ale budou si muset na zarámování počkat, teď jsem švagrové dala 5 věcí na zarámování, tak ji nesmím tak zneužívat, ale až tam pojedeme tak ji musím připravit na další velký nášup :-N
Odpovědět
všechny mate krásný balíčky, to není závod, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ene, neboj já taky přiložila jen dvě pidimidi věci, nejsi v tom sama, teď se aspoň není čemu divit, že ty dvě spolu tak pečou :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nad tímhle velmi vážně uvažuju pro berušku, tak vymakané křídla jsem neviděla, co na to říkáte, fleristky? http://www.fler.cz/zbozi?id=368461 a ene, viděla jsi tam domovní čísla od hanzely?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?