Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vypadas, jak kdyz ti o vanocich nikdy nechutnalo :-D :-D Dobra, ukecala si me.. ale az od pristiho roku, at ji jsou aspon tri na ta kvanta cukru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tady je to chcíplé .. ostudy jedny ! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
nevím jak vy, ale já mám jakousi předvánoční deprési, či co :-| Nechce se mi...ani nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Maji.. můžeme depkařit spolu .. jsem na tom stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky...včera jsem se málem rozbrečela když jsem šla na oběd....šla jsem schválně do jedné rest. protože měli těstovinky s lososem....a když jsem si objednala, tak řekli, že mají vše krom toho..... depka největší...jen kvůli blbýmu obědu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pak kdo je tu ostuda :-N Jestli takhle depkari vsichni, tak se nedivte. No teda, co s vami? Ani adventni venecky nemate? Ani kalendare?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo....věnec mám....ale zapomněla jsem ho včera vyfotit.....zdobila jsem perníky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
úpřímně advent nijak neprožívám, mám keramický adventní věnec, který jsem ještě nevynesla ze sklepa :-N Teda Šári, to je přecitlivělost nejvyššího stádia, znám to, ale tak daleko zatím nejsem. Potřebovala bych nějaký nový impuls =-) Chtěla jsem jít s dětma ven, zas mám jedno navíc :-D a tady pořád prší a je tma, takže z toho jsem takový melancholik...jsem dva dny zavřená doma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Advent prozivam az s Anezkou :) dneska chtela ocesat cely kalendar najednou :)) Mno, na zavrenost doma neexistuje zadny veselejsi impuls, leda by ty deti vyvencil nekdo jiny a ty sis mohla dat nozky nahoru :-N Vydrzzzz zitra snad bude lepsi pocasi.. Saru, nejsi tehotna? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ene......jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako fakt? Já se nechtěla ptát :-o
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no jsem na začátku...ještě to nikde nerozkřikuju.....ale jsem na konci druhého.... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezkyyy :-D Gratulace velika :-D Budeme drzet pesti az do konce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D usmívám se tu jak debílek, díky za impuls ;-) a gratuluji, taky jsem to nechtěla rozkřikovat do konce třetího, ale když se někdo rovnou zeptá, tak se nesmí zapírat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky ***
Odpovědět
Profilova fotka
A je ti zle? :-D Jeste muzes na lososa do Ikea :)))
Odpovědět
Profilova fotka
no právě maja......jinak bych s tím ven nešla....ale tvrdit vám, že ne...a pak se prokecnout, by bylo horší! Snad bude vše OK! Rodině to řeknem až na Vánoce.....a kamarádům a v práci až po Novém roce...
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě jsem nezvracela....ale je mi blbě dost...behem celého dne...jak kocovina :-N Proč lososa?
Odpovědět
Profilova fotka
Misto toho vcerejsiho, co nemeli :-D Mne na ty nevolnosti pomahalo mit porad neco po ruce a prubezne ujidat, aspon susenky, ovoce.. Hlavne se rano nasnidat, aspon trochu. Pomaha pry zazvor, mela jsem zazvorova lizatka, ale desne rychle se preji :))
Odpovědět
Profilova fotka
vychlazená cola po lžičkách jak říkala obla, já jsem zvracela od 6. týdne, kdy jsem šla i na kapačky, a velké tajemství bylo venku, dodneška mě mrzí, že nevím jak se všichni tvářili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi si o nic neprisla. My to prozradili obojim rodicum soucasne, babicky nejdriv dostaly backurku a pak se svorne shodly, ze to obe vedely, jenom se nechtely ptat, protoze jsem se cela zmenila v obliceji :) No holt to chce Majo dalsi, aby jsi to zjistila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha...no vidiš Ene ...už mám i těhotenskou demenci.... :-D No snažím se jíst pravidelně...... Tak nás kvůli mýmu těhotenství vyšoupli...co? Se tedy omlouvám :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jim to dáme pod stromeček......a uvidíme, zda tušili....najednou jsem přestala pít a odmítám aperitivy před oběděm :-D což je u mě dost podezřelé......ale už jen tři týdny....to snad zvládnem! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To neni kvuli tobe :)
Odpovědět
Profilova fotka
to nebylo kvůli tobě :-) , kecat budeme stejně dál a aspoň se ve volné nemusíme tak krotit ;-) :-D A k těhot.demenci jsme schovívavé...vždyť jsme si jí prošly, teda aspoň mě někdy trvalo něž mi něco docvaklo :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jejej, tehotenske demence jsem si uzila azaz, nejhorsi ale je, ze se to zvolna preklene do kojici demence a pak uz ti proste hrabe na rodicaku doma :-D Ja si teda z tehotenstvi nesu to, ze se mi stale plete, kdyz chci rict talir nebo polstar, vzdycky to prohodim za to druhe :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item833943759_tal...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ene......taková svíčková na polštáři...to je něco! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No prave... :-D A manza by si urcite vzpomnel jeste na dalsi perly, ktere jsem radeji zapomnela :)) (treba ze jsem sla dat ponozky do kose na spinave pradlo a malem je splachla do zachodu :-N :-N )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?