Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
jejdamanky! to ja bych bez meho sice hnusa ale konferaku nedala nic! mame na nem telku, snidani, obed aj véču! :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, na nasi (resp. manzovu) televizi, bych potrebovala velky jidelni stul :-N Neda se na ni divat z bliz jak ze trech metru, ludra velka... A vubec, sypu spat. Koupila jsem si MB i Utulny byt, ale ani jsem je neotevrela.
Odpovědět
ja nemam rada televizi vubec.. mame mikroverzi :D u MBéčka jsem včera usla.. a Mája mi poslala starší čísla, kde mi láskyplně založila stránky s Pantonkou .. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jof, to jen aby si je nepřešla bez povšimnutí :-D Věděla jsem, že někde v MB jsou, jen jsem nevěděla v kterých, takže díky /nebo kvůli/ tobě jsem prošla všechny staré MB :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, ta je hodna, to je super :)) Taky bych se bez televize obesla a rada, obzvlast po tom, co Anezka zacala citovat reklamy a ma dokonaly prehled o firmach podle loga 8-( Ja poustim televizi jenom na xx je hra, kvuli ni na Kouzelnou skolku, kterou zere. Ovsem manza je tezky pripad, co prijde domu a prvne vezme do ruky ovladac, zapne televizi a jde si delat jidlo do kuchyne, prevlect a nekdy po pul hodine se dostane do obyvaku, ale celou tu dobu musi televize hrat. Ani potom si k ni ale nesedne, dela si sve veci a televizi ma jako kulisu. Proto si i uzivam vecery, kdy neni doma. Je tu vsechno vyple, max. si pustim nejake CD - ted nejcasteji Die Happy, u toho se dobre maka :-D A ano, chapete to spravne, radeji budu psat kraviny, nez jit balit :-S
Odpovědět
Májo, jsi zlato! Pokud máš ještě nějaké starší čísla, tak je ráda od tebe koupím, kdyby jsi je nepotřebovala ... baví mně koukat se, jak se redakce a styl bydlení vyvíjí :-) Ene, já bych taky něco měla začít dělat, ale před chvílí jsem chytla nějakou depku, že se na všechno asi vykašlu a pujdu vyfotit nějako trupkovinku doma.. máte návrh zatímco budu nabíjet adaptér? .. focení je nejlepší léčba pro moje depky.. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chci vyfotit vanocne ladenou klicku x-) A pak taky nejake aranzma na tom bilem kovovem regalku... A neco polozene na koberci (nejaky polstarek a pled?) :)) Juu, uz ted se tesim x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halóó, už jsi několikrát slibovala vyfotit přebarvený rámeček. Teď jdu nakoupit, pak ti napíšu jaké čísla mám, aby si je neměla zbytečně dvakrát. Ene, stihla by jsi do Vánoc ještě něco nakreslit? :-N Švagrová se rozešla po třech letech se svým chlapem...a to už se plánovala svatba a děti....a já pro ni vlastně nic nemám :-( Nebo na její narozeniny v lednu....tentokrát ale za peníze!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
He, a ze me to u toho napadlo, co kdyz tento... odgumovat kraj a rozstrihnout do takoveho ctvercoveho ramecku by neslo? :-N Muzu to zkusit, ale nerucim, ony uz jsou Vanoce za dva tydny a ted do konce tydne se k nicemu nedostanu. (Jsem si jeste uvedomila, ze zitra mame hudebku, takze minimalne pul dne na nic nesahnu a v sobotu si sem uz zacnou stehovat veci oni :-x ) Ty fotky byly celkem maly, takze kdyz by se delala A5 misto A4 tak by to mohlo byt rychlejsi (max. 3 hodiny prace a to si uz nekde urvu).
Odpovědět
rámeček mám někde vyfocenej, tak to hodím do alba hned, jdu hledat.. něco na koberci? dobráá tedy, píšu si.. ale regálek teď slouží jako odkladač na krabice s cukrovím, nestačil by třeba ten konferenčák ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, konferencak :) Taky jsem nevidela linku, ukazovala jsi ji, kdyz jsem tu nebyla... na chvilku taky, sim sim.. =-)
Odpovědět
linka je fuuuuuuuuj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jenom pro predstavu, ostatni ji videly, ja ci taky :-N :-N
Odpovědět
jsem tu šerednou fotku asi vymazala, nemůžu najít.. tak až se nabije adapter, blejsknu znova :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Uaaa, vzdavam se, volam tchanovejm, at si ji vezmou, to se neda 8-(
Odpovědět
a já to vzdávám, už jsem to vyfotila, za 10 minut je to tu
Odpovědět
Profilova fotka
Nevis, proc jsem mela zafixovane, ze mate bily koberec? :-D Takovyhle chci do loznice :) Jake mate listy po stranach?
Odpovědět
lišty nemáme neblbi :-D koberec je svetlejsi, ale bily ne, mame morče.. to by dopadlo.. konferák je na blogu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim fujtabjblici kuchyň!!!! :-D seš pako Jof, viď? :-N Obla.....já říkala, že to je z plastu!!!!! :-D Tak jak jdou přípravy na Vánoce...já jsem furt v jednom kole....něco málo stihnu až tento víkend....tady sobotu!
Odpovědět
Profilova fotka
Jof, no my taky ne, ale dozvedela jsem se, ze v normalnich rodinach pry listy maji :-D
Odpovědět
tss, nejsme normální, to je dobře ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maaaajo, ty jsi blazen, ten kosicek je nadherny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtela bych sehnat koberec takovy vic do zlata, to nevim, jestli se mi povede..
Odpovědět
Profilova fotka
jaký lišty????? chci se ujistit, zda jsem či nejsem normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Saru, no ten prechod mezi kobercem a zdi - bud tam mas neco nalepeno nebo ne :))
Odpovědět
mne to příjde divný.. mít tam lišty, když máš koberec.. u plovoučky budiž, ale koberec?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha...no my nemáme nikde koberec...takže se mě to netýká! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jaký košíček? Už máš balíček? =-) Ene, taky jsem si pak říkala, že mě to nenapadlo, kdyby jsi udělala fotku švagrové s Kajkou....její neteř to bude celý život, ale chlap je vždycky nejistý, kruciš ale to mě vůbec nepřišlo na mysl, když u nás byli minulý týden...a bylo to ještě v pohodě :-( Ách jo! Hele pošlu ti tedy ještě jednu fotku, co si vybrala, neb jsme jí to řekli co jsme nachystali a jak to stihneš to už je jedno, ale pošlu to až když mě pošleš číslo účtu a řekneš si cifru!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kosicek Jofinky :) Posli to a nedelej fory :) Jeste se delaji "listy", kdy je ten koberec vedeny do cca 10 cm nad zem, to je takova ta typicka kancelar :) Co jsem ted tak koukala na alba, je neuveritelne, kolik lidi si zarizuje pocitacovy stul jako pracovnu v nejake kancelari v praci. Kdyz jsem na pc doma, tak se chci citit pohodlne a prijemne a ne jak v kanclu, ne? =-) Jsem zvedava, jak dopadneme my...
Odpovědět
Profilova fotka
:-o teď jsem teda něco práskla :-x Vždyť to nemá popsané, ty to moje motání poznáš už podle vedení drátu, či co?! =-) Fakt nepošlu, protože se s tebou pak nedomluvím, to už znám!!! A pak trnout jestli se ti to co posílám na oplátku bude líbit a hodit, to už nechci zažívat, a hlavně už nic nemám, a penízky se před Vánoci budou hodit nejvíc, tak nedělej fory TY!!!TY :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?