Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
no a nakonec tedy ještě pár kousků :) psalas rohová, že.... ale nepročítala jsem popisy... http://nabytek-kelt.cz/inshop/sedaci-... no ale ta cena!! http://www.lcn-nabytek.cz/lacasanova/... http://www.ano-nabytek.cz/rohova-seda... http://www.nejlevnejsinabytek.cz/roho... http://www.semi-nabytek.cz/obchod/kat... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
Mony na tu u Neckermanna jsem taky koukala :-D Kdysi tam právě měli tu krémovou a cihlovou, Možná je to ona jen s jiným potahem a jinak nafocená...
Odpovědět
Profilova fotka
I většinu těch dalších jsem koukala, vybírala bych stejné tipy ;-)
Odpovědět
ůůůů, super, děkuju moc za tipy.. nejlepší je oslintaná a nejlíp by tak odpovídala požadovanému rozpočtu co bych chtěla dosáhnout :-D :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky, tak ochutnávka:
Odpovědět
paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťu, krásné!!!! :-) dalšííííííííí
Odpovědět
tak tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem fakt naštvaná.... :-S na JYSK!! Koupila jsem si tam ten stolek s tim šuplíkem, ale chyběl tam jeden díl, takže jsme to nemohli sestavit a tak jsme to dnes jeli 20 km vrátit s tím, že si vezmu jiný. Přijedem domů, manža, že to složí a hle opět problém... byl tak křivej, že jsme to dohromady opět nedali! Můj muž byl už tak vytočenej, že s tim málem třískl... takže opět pojedeme reklamovat. Sice stál pár korun, ale co to ježdění sem a tam??? Na Jysk fakt už prdim... onehdá jsem si tam koupila přehoz a nerozpadl se mi do měsíce? Já tu ložnici asi nikdy nedodělám! Blbej JYSK...
Odpovědět
jezsikotky, na tenhle jsem koukala taky a prisel mi fest vratky.. ktery prehoz jsi koupila? mne porad ten prosivanej slouzi =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no koupila jsem si dva ty stolky, jakože noční ... jeden je prímovej a už slouží, no a s tim druhým furt trable.... budu je natírat (hádejte barvu :) ) ... a ten přehoz pletenej, už ho asi nemaj, tmavě hnědej, šíleně se mi tam hodil... máme v ložnici hnědé doplňky, no a ani ne po měsíci se mi jakoby rozpáral.... no nemám já pech? Asi je lepší si koupit ty prošívaný. A určitě si připlatit, no :)) Naštěstí mě dnes uklidnily ty nové botky co jsem si musela koupit kvůli té psychické újmě :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nestras, taky jsem tam kupovala nejaky pleteny jakoze deku.. Zatim nevybaleny nekde hluboko v tasce..
Odpovědět
ja mam nejak extra moc nevybalenych veci taky.. nekde v ikea taskach nebo bananovych krabicich.. jsme dnes malovali a jsem sedrena jak fretka ( Ene, byva fretka sedrena? : ))) ) ... asi nejsem stěhovací typ :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavne ze je internet, vybalovani pocka, sak tam jeste budete bydlet pekne dlouho :-D A kdyz ne, tak se to jenom prestehuje dal :-D :-D Kdy budou nejake fotecky? Jste stale v Brne nebo nekde pobliz? Nevidela jsem tu zadne kloudne info jenom co mas na blogu - prd :-p :-D Fretka je sedrena tak po hodine dvou behani a hrani, takze jo, byva :-D
Odpovědět
zatim pisu ze stareho byt, malujeme, prevazime ( nastesti jen 7min , vybirame koberec co nas nezruinuje a snazim se.. ,,z prdu udelat kulicku" :-N stehujeme se jen s tim, co mame tady, nic dalsiho z nabytku porizovat zatim krom sedacky nebudeme, jen asi novy koberec do obyváku.. fotky asi jeste 14dní minimálne ne .. ikdyz .. kdoví.. dnes nebylo v cem michat barvu a protoze nejbliz je kvetinarstvi, tak jsem skocila pro nejvetsi kvetinac bez dirky a videla tam takove milene smaltovane nadobky.. na čupr dekorejšn .. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Toz to se asi nastehujeme a nafotime stejne :))
Odpovědět
juchůůů .. a prozraď sedačku.. já se teď potřebuju zabavit do konce aukce tak povídej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, na ni, blazinku, nezbyde :-D :-D Chci zase beddinge, jenom ji potrebuju nekde najit v inzerci bliz k nam, se mi moc nechce zase do Prahy a treba znovu nabourat pujcenou dodavku nebo neco takoveho :-N
Odpovědět
ja asi povalim pro sedajdu do Warszawy. uvidíme za pár desítek minut.... tady nikde není, jen v to velkém žlutozeleném baráku :-D :-D :-D
Odpovědět
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú aaaukce vyhráááánáááá!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uka, zlutozeleny barak nechapu, mam vygumovano, ale chci videt odkaz :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to se moc těším, na ty vaše fotečky x-) x-) x-) , vy umíte všechno tak hezky načančat, to jen čubrním, na ty vaše krásné fotky, já na to nemám cit...
Odpovědět
Profilova fotka
no šak já taky už dychtivě vyhlížím ty dlouho očekáváné fotečky... :-) aspoň se budu moc zase inspirovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty máš Péťo zase tu linku krásnou, moc moc krásnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, po dlouhé době.. Jdu si pro radu .. Jsem nerozhodná. Dvě varianty lina, dvě postelí .. Upozorňuji, postel bude dominantou pokoje. Vše bílé, bílá výmalba. Ta třetí postel je ta předposlední .. není to jedna a tatáž .. ale je to pro představu, jak vypadá celá v reálu.
Odpovědět
Profilova fotka
* ta poslední z těch postelí je ta předposlední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, děkuji že to tu udržuješ, i když jsi tak trošku "samomluvka".. x-) Petruš, kuchyň je krásná .. :) Trochu něco jiného, než mé představy.. ale moc se mi líbí, opravdu. Těším se na velké finále :) Kaji, Jani ... také se těším.. x-) Sar, Simon, Dorko, Majenko .. posílám pusu a pozdravy.. mmk, už máš drobečka u sebe? x-) Těším se na námořnický obleček..
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, to poradit nedokazu :-N Ale koukam, ze jsi nakonec neodolala a tu bilou taky risknes :-D Postel takovou, aby se mu do ni dobre lezlo, nebyla moc vysoka, jinak me nic nenapada..
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, risknu .. za to mi to stojí .. Pokud se Ti to nelíbí, řekni narovinu : ) Poleze se mu do nIch fajn .. do těch našich (stejné) se mu leze též výborně .. : ) Lépe než do té jeho, kde se pořád holeněmi bouchá o zábranu : )))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?