Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak ode dneška jsem zase měsíc slaměnná vdova ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Az se manzel vrati, reknu tu cim to strikal, doporucila to zahradnice babicka :-) a pry to opravdu funguje Mne staci, kdyz ma manzel nejaky nocni let a uz mi je smutno, ale nastesti existuji telefony a email, co? Jak to zvladas?
Odpovědět
Profilova fotka
No popravdě to zvládám celkem klidně(tchýně je na tom hůř :-D ), občas se těším, že zas odjede :-D Ale díky skypu a web kameře je to v pohodě. Spíš mi vadí, že to stavební zařizování je jenom na mně :-S Manžel je pilot? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak, stevard. Obcas bych to taky par dni vydrzela, ted kdyz bydlime u nasich, ale az budu mit byt sama v domecku ,tak nevim ;-) Ale zrovna ted jsem rada, ze odjel na stavbu, ale zavolam mu a za 5 minut je doma
Odpovědět
Profilova fotka
martuli a to lítá s ČSA nebo s ňákou jinou společností? Já totiž nedávno letěla s ČSA(brněnská posádka) a ňákej stevard s náma letěl, tak třeba to byl manža :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, byla to posádka kpt. Zemana(to si pamatuju, kvůli tomu seriálu, páč obvykle moc paměť na jména nemám :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, u CSA, ale v Praze, i kdyz je pravda, ze letel nejaky let, ktery koncil v Brne a vezli je autem do Prahy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to nebyl on, já teda letěla do Prahy, ale říkali, že jsou brněnská posádka :-) Nevím proč, ale myslela jsem, že stavíte na Moravě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, stavime asi 30 km od Prahy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak plevel manzel strikal pripravkem TOUCHDOWN od firmy Fytoz.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahaaa, tak touchdown jsem ještě nezkoušela, já zatím Rondap(nebo jak se to píše), a pak 2x namícháno něco od tchána z práce přímo od zemědělců, sice to vyšlo levněji, ale efekt vesměs stejnej(žádnej ]-( )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - vidím, že tady už řešíte plevel... ;-) já dnes chlapům nesla na stavbu oběd a oni mi normálně bortí můj domeček... =-) :-D !!!! Bouchají totiž "díry" na rozvody - takže to tam vypadá fakt jak po výbuchu! ]-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky dedulko, manzel je na pracele, delaji beton pod okna a diry se delaji taky, jez toho sileny neporadek, budu muset jit uklidit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti: ;-) já bych to tam i uklidila, ale jaksi mi to není dovoleno kvůli mému "stavu" :-N ale přítel mě uklidňuje, že prý až porodím, tak mě pořádně zaúkoluje! :-D Teď už začínáme pomalu řešit přípojky IS - takže začne "fajn" papírování" :-p Ale co, člověk se do toho prostě musí "obout" a pak to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky je ted resime a neni to vubec zadna legrace, obcas pekne nervy :-( Muj manzel tam i zameta, on je takova peclivka ;-) Chystame se jet podivat po koupelnovych centrech v okoli, kde nam udelaji navrhy, obklady uz mame vybrane
Odpovědět
Profilova fotka
marti: nápodobně - ten můj tam má taky za "normálních" okolností strašlivé čisto...až mě to děsí! 8-) s těma IS to očekávám, že to nebude procházka růžovým sadem :-S , ale co, udělat se to stejně musím, tak se s tím snažím nestresovat! ;-) my chceme jet dnes do Sika - protože dle katalogu jsme si tam povybírali většinu věcí do koupelny, tak se na to chceme mrknout na živo, aby jsme co nejdřív mohli dát seznam věcí "vodařovi" a on to mohl pokoupit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Siku jsme byli uz nekolikrat, ale treba baterie jeste vybrane nemame. Vany, sprchace, umyvadla mame, WC taky jeste ne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky i my děláme díry na rozvody a je z toho pěkný nepořádek,dneska jsem tam byla trochu zamést,bylo to tam jak po výbuchu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: tak už jsme ze Sika zpět - líbí se nám dosti u baterií firma Roca (Esmai) a Paffoni (Level). Umyvadlo se mi líbí Laufem (Form) a wecka se nám líbí každé druhé... :-D marky. hoooj - vidím, že jsme na tom všechny podobně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka - hned jsem vsechno okoukla a dost dobry vkus ;-) A jake obklady?
Odpovědět
Profilova fotka
marti: to ještě nevíme....buď něco do zelena nebo do světlo-tm.hněda! ale značku jsem ještě nešpiónila...zkusím zagooglit a ukázat ti! a jakou vy?! ;-) co se týče těch baterií a van atd...tak se nám líbí takové ty hranatější věci! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oboje obklady mam v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hned ta úvodní fotka (akorát bez té horní listely) ;-) http://www.siko-koupelny.cz/Serie.asp... nebo něco takového (taky to tmavé provedení) http://www.siko-koupelny.cz/Serie.asp... no a pak ještě jedno do červena a jedna do zelena, ale tu na netu nemůžu najít... :-| ;-) tak už jsem mrkla na ty tvoje koupelny - ta první se moc líbí i mě!!! je taková moc krásně jemná (nebo jak to říct)!!! ta druhá taky není špatná, ale já moc nejsem na ty listely! ;-) a barevně je pěkná! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty listely tam asi nebudou, jen ta kytka svisla, nechceme to moc preplacane.Ty vase jsou taky moc pekne, lše men by doma neprosly :-( Jdu delat salat k veceri, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
marti: jj, tak kytička je hezká! no já jsem právě spíš pro tu zelenkavou...ale příteli se víc líbí tady ty tmavé...no tak uvidíme! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek kočky, u nás byly na programu dodělávky(občas se někde něco doštuklo, tu se přizdila cihla), ale máme nahoře zalitý podlahový topení v koupelce, takže můžeme směle sundat vrátek, co je místo schodů a nahodit to schodiště. Koukám, že řešíte obklady, u nás už byla kvůli nim nejedna bitka :-D Zatím poslední(ale určitě ne finální :-D ) verze je, že v dolní koupelně bude tohle: http://www.rako.cz/cz/inspirace/bytov... a v horní nejspíš tohle: http://www.siko-koupelny.cz/KoutDetai... ale rozhodně tam přibyde ještě ten nerez obklad a trochu černé a ubydou ty kytičky ;-) Můj momentální favorit je http://www.rako.cz/cz/inspirace/bytov... ale manžílek nechce o hnědé v koupelně vůbec slyšet]-( Listely u nás fakt nebudou, páč ty kdybych tam dala, tak se manža chodí sprchovat k sousedům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: tak ta zelená je přesně můj cup of tea! x-) tu červenou jsem měla taky v oblíbených (přesně jak ty - bez těch kytííí), ale příteli už se moc nelíbí.... ;-) taky to bude boj! ale myslím, že si tu zelenou prosadím! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul, mně se ještě líbí tahle zelená http://www.siko-koupelny.cz/KoutDetai..., zvlášť když prolistuju ty ukázky, jak jsou po straně x-) Ale asi ho už nebudu dráždit, přistoupila jsem mu na ten vínovej sprcháč, tak spodní je snad rozhodnutá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my budeme mít spodní koupelnu v kombunaci zelené a sv. šedivé. To jsem si řekla,že tak chvi a horní to ještě nevím. To budeme muset rozhodnout až se bude dělat. Jinak nám o víkednu položili tašky a ve čtvrtek nebo v pátek přijdou dát ještě hřebenáče, dodělat okapy, oplechovat komín a dát střešní okno a bude hotovo. vypadá to úžasně.Až stáhnu fotky,tak vložím do alba
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: no super - tu mám přesně taky obhlídnutou, ale za boha jsem ji nemohla na netu najít! :-D akorát já bych tam nechtěla ty bílo-zelené klikaté obklady - ale jen tu zelenou, bílou a do toho ten zelený pruh...něco jako listela...ale jde svisle! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?