Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
 olca: jééé, spřízněná duše....my taky bydlíme s tchánama.... emoticon
bydleli jsme před tím v našem bytečku, ale aby bylo na stavbu, tak se musel prodat a jsem tam od prosince 2007, takže už to začíná být kapánek ponorka a v prosinci už budeme tři...takže to bude ještě oříšek! emoticon
ale uklidnuju se, že to nebude navždy! emoticon
my stavíme sami - přítel je zedník... emoticon , jen střechu jsme si nechali udělat na klíč...a rozvody nám taky bude dělat firma...ale přítel to všechno seká...jen "natahovat" mu to budou ti kámoši! je super, že má všude známé...takže v tomto trochu výhoda! emoticon
6. srp 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
Registrovala se 30. srpna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 111 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
Registrovala se 30. srpna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 111 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 dedulka, tak myslím, že je bezpředmětný abych ti říkala něco víc, že emoticon Myslím, že si to dovedeš představit. Já jsem u nich od ledna 2006, takže je to už trochu větší ponorka emoticon Hlavně tam máme jen jeden pokoj a je tam navíc kromě rodičů ještě brácha a donedávna tam byla ségra emoticon Takže žádnej prostor, žádný soukromí, nic....
Tak to vám moc gratuluju k drobečkovi emoticon Toho bychom chtěli taky, ale snažíme se už od července 2007 a stále nic emoticon Jdeme v září na vyšetření, tak doufám, že bude vše o.k., já si hlavně myslím, že je to tím prostředím a fakt jsem z toho vztahu s tchánovcema dost vynervovaná, tak proto si myslím, že to nejde. Ale uvidíme v září...
Právě, to nás taky drží nad vodou, že už máme před sebou vidinu vlastního domečku emoticon
Tak to máme hodně podobný, manžel je tesař, takže zrovna střechu budeme mít skoro zadarmo. Jinak se stavěním nám taky pomáhá spousta známých. Jen na ty IS a montování oken budeme mít taky firmy. Na to si manža netroufne emoticon
6. srp 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: no, nemusíš mi nic vykládat.... emoticon
my máme taky jeden pokoj, ale zas tam nemáme žádné sourozence...aspoň že tak! emoticon
my se taky o drobka snažili docela dlouho - asi rok a 3 měsíce, než se povedlo! emoticon
tak to máš fajn, že je manža tesař - to se shodí...páč ty střechy jsou děsně drahé...ta naše nás vyšla na 300 tis. a to byla ta nejlevnější cenová nabídka! emoticon
6. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 dedulka, takže říkáš, v září na vyšetření a z vyšetření už budu těhu emoticon Tak když už jsem to vydržela tak dlouho, tak to ty 3 měsíce ještě zvládnu emoticon A nechali jste si říct pohlaví nebo to bude překvápko?
To mi povídej, myslím, že na tom dost ušetříme, páč když s manžou počítáme nabídky, tak to jsou opravdu pálky emoticon To víš, že u někoho třeba pořádně nabrousíme tužku emoticon Ale i tak je to mazec. Schválně nemáš někde plánek střechy? Že bych se na něj jen tak pro zajímavost jukla... emoticon
6. srp 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: jj, nechali - zrovna min. týden!!! bude to chlapeček! emoticon
plánek v práci nemám, a bohužel ani naskenovaný doma... emoticon
6. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: jen vím, že plocha střechy je cca 170 m2, máme krytinu Tondach Stodo 12 - kaštanově hnědá glazura a podbití máme tzv. přiznaný krov a oplechování máme v mědi! emoticon
6. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 dedulka, hele nejsme my dvě tak trochu přes kopírák? emoticon Jakou myslíš, že máme my krytinu? Zkus hádat, můžeš jednou...
6. srp 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: no tak já bych zkusila teda tipnout - že by Tondach Stodo 12!!!! emoticon emoticon
6. srp 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 dedulka, tak to je krásný to musí mít přítel radost emoticon A jméno už máte vybraný?
To je škoda, ale i tak se na to zkusím doma podívat emoticon Arkýř tam žádný nemáte, že?
6. srp 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 Kaštanově hnědá glazura, jsi ještě zapomněla emoticon
6. srp 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: jméno vybrané je, ale zůstává v tajnosti! emoticon
když si vzpomenu, tak to vezmu do práce a naskenuju...akorát ta moje hlava děravá... emoticon
arkýř jsme původně chtěli, ale to by nám navýšilo cenu o víc jak 100 tis! emoticon
takže až časem tam dodáme střešní okna (těch máme mít 7 -takže 70 tis to jistí emoticon ), ale z každé strany (z boční) jsou okna, takže světlo tam je! My totiž podkroví nebudeme dodělává úplně...to se bude už pak "látat" z výplat! emoticon

no jo, pardon, na tu barvu jsem zapomněla...ale to přece bylo jasné... emoticon emoticon
6. srp 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 dedulka, jasně, chápu emoticon
Tak jo, když si vzpomeneš, tak to jen tak pro zajímavost můžeš vzít emoticon
No my jsme ho taky původně chtěli, ale nám to překazili právě ti památkáři emoticon Ale je to fakt, žádná levná záležitost to není...
Hm, to je přesně. 10 za jedno, no a když jich je 7, tam ti to pěkně skáče emoticon My jich budeme mít 5, ale taky máme ve všech pokojích v podkroví balkonové dveře, takže světla tam bude habakuk.
To je jasný, stačí když se to udělá, tak aby jste v tom mohli bydlet a normálně fungovat a nemusíte se stěhovat do komplet zařízenýho. Taky to tak plánujeme a vůbec mi nebude vadit, jestli mi bude místo lustru někde svítit jen žárovka emoticon
6. srp 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: my to s tou žárovkou tak měli na bytě - 2 roky!!! pak jsme si koupili lustry a do půl roku jste byt prodali! emoticon
6. srp 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 teda jsme (ne jste) emoticon
6. srp 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 dedulka, no vidíš to. Takže jste mohli ušetřit a svítit je se žárovkou a lustr si pořídit fungl nový až do domečku emoticon
Sice se trošku bojím toho, že až tam budeme bydlet a bude něco potřeba dodělávat, tak že to bude mít pořád čas. Když jsme bez toho vydrželi, tak proč by to spěchalo. A bude to hotový až někdy za 20 let, jestli vůbec emoticon
6. srp 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
georgine
3
Registrovala se 5. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 511 příspěvků a 4 alba. Má 27 přátel. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
georgine
3
Registrovala se 5. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 511 příspěvků a 4 alba. Má 27 přátel. Region Ostrava.
  • Již bydlím v domě
    Region Ostrava
 ahoj kočky dala jsem nejake fotky do alba, zitra by mel prijet domíchávač, takže už se hneme, teda tedka to spise bude trochu stát, ale aspon si MM spočne...
6. srp 2008 v 19:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
 nazdárek stavitelky emoticon
Tak jsem sem po malinko dlouhé době mrkla, naštvala se, páč jsem našla fotky našich vlast.dveří a záchůdku v nějakým albu, ikdyž tam mám prosbu o nekopírovaní soukr.fotek, ale to je holt už úděl veřejného netu emoticon
Jinak už máme komplet vymalovanou kuchyń a ložnici, už se nemůžu dočkat, že jsem to vymalovala, všichni se klepou na čelo, že tam je ještě tolik práce, která se má dělat před malováním, ale já už se tak těším, že je mi to fuk emoticon , v pondělí by měl dojít borec na komín, aby se mohl dělat krb, obestavění krbu nakonec zacálujem nějaké firmě, páč krb se nedá nijak ošulit, bude nás to bez komínu stát asi 35 tis, ale co už naděláme emoticon , příští týden by pak měli dojít dodělat zásuvky a rozvod.skříň, páč všude trčí dráty, takže aspoň nějakej malej pohyb.. emoticon zítra dodám nejaktuálnější foto emoticon
6. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: taky to budeme látat několik let, než to bude hotové komplet! ještě nás pak čeká samostatná garáž...to taky nebude jen tak! emoticon
georgi: no tak teď už to půjde rychle!!! pomalu ale jistě se vyhrbáváte ze země! emoticon
sarus: s těma fotkama by mě to taky štvalo...a taky jsem kdysi našla fotky, které jsem fotila na BVV v jiném albíku...a ještě jsem tam měla dole napsanou svou přezdívku...ale s tím člověk prostě na webu počítat musí! emoticon
tý jo - a vy už hezky krb a zásuvky...oooo, jak vám závidím! emoticon
7. srp 2008 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
 dedulka - ty jsi ale ranni ptace. Ja uz peru a jdu neco delat, manzel odjel na letiste a men se vubec nechce spat.
saruska - vy jedete, tak at se nezaseknete

My uz mame diru na plynovy domecek, manzel se vcera cinil, je to sikulka emoticon
7. srp 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 martuli: no jo práce...pracuju od 7 hod., ale dnes mě po cestě vzal kolega (a zároveň skorošvagr) autem, takže jsem tu byla o pár minut dřív! emoticon
jééé, vy se máte s tím plynem - já teď akorát kopírovala všechny lejstra pro vyřízení plynové a vodovodní přípojky.... emoticon ještěže mám v práci kopírku, jinak bych se nedoplatila! emoticon
7. srp 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 To ja jak jsem doma tak jezdim do firmy strejdy, budu tam muset kvuli montaznim navodum na koupelny, at to maji vsechno pripravene.
Ted se prave divam an www.styltex.cz, zavesy, rolety, atd. moc pekne veci
7. srp 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 martuli: to už jsi na mě moc daleko...takové věci mě ještě ani ve snu nenapadají! emoticon
7. srp 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 To jsem nasla odkaz, tak jen inspirace, ale nema to chybu. Tohle nas ceka tak pristi rok
7. srp 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Nazdar ženský emoticon
Všichni se zbláznili, páč já od pondělka nedělám nic jinýho, než že zvedám telefony a řekla bych, že zhruba do listopadu máme co dělat. To se všichni půl roku váleli a teď chtěj dělat vodu a topení? emoticon Tak abych jim to zpříjemnila, beru si zítra dovo, páč jsou u nás chodské slavnosti(veliká pouť - větší než Matějská, ale nám stačí pařit 3 dny a ne měsíc nebo jak dlouho Matějská trvá emoticon ), takže zítra peču koláče emoticon Z čehož teda vyplývá, že neuděláme vůbec nic, páč se budem jenom cpát a pouťovat emoticon
Zdraví staré známé - se divím, že sem ještě trefíte emoticon
Taky zdravím nový kousek emoticon
sarus, z fotek si nic nedělej, já se na beremku taky párkrát našla v cizím albu bez zeptání emoticon Holt riziko internetu emoticon
Jiřinko, krásně pokračujete, teď už to jen pojede emoticon
7. srp 2008 v 08:08  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 vláďo, vypadá to báááječně emoticon
martuli, co blázníš? emoticon Takový odkazy máš házet nejdřív o Vánocích, páč my sklerózy si to nebudeme pamatovat emoticon
7. srp 2008 v 08:10  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Musela jsem to dat ted, ptz v mem veku uz si taky nepamatuju emoticon
Tak si ji ulozte do oblibenych emoticon
7. srp 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 No jo, už to tam je, já jen, že tohle vůůůbec zatím neřeším a to jsme dál emoticon Pak se z toho ale asi picnu emoticon
7. srp 2008 v 08:19  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 taky to neresim, viz.vyse.
Proste se mi to libilo emoticon
Tak uz vas nebudu vyrusovat zaclonama, kdyz mam resit omitky a rozvody emoticon
7. srp 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 To klidně vyrušuj, my to pak aspoň nebudeme muset hledat emoticon
7. srp 2008 v 08:23  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 Ahojky, dedulka, myslím, že to tak mají všichni, kdo se nenastěhují do komplet hotového emoticon Protože chlapi jsou všichni stejní, pořád mají na včechno dost času emoticon emoticon No jo, garáž, to je taky něco, ale to jsme vyřešili jen přístřeškem pro auto. Manža chce mít jezírko, altánek, dílnu, ke si bude hrát takže to bychom museli mít nějaký pole, aby se nám to tam všechno vešlo emoticon

spaagetka, děkuji za přivítání emoticon Jestli jsem to teda já, ten nový kousek emoticon
7. srp 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš